Liga: | PLAMEN okres Klatovy |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 19. 05. 2012 08:41 |
Kontakt: | Vladimír Wirth |
Telefon: | +420 |
Okres: | Klatovy |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 2,346 | 2,346 | 3,613 | |
2. | Dlažov | KT | 2,527 | 2,527 | 4,928 | |
3. | Plánice | KT | 2,558 | 2,558 | 4,953 | |
4. | Malechov | KT | 2,608 | 2,608 | 3,300 | |
5. | Strážov | KT | 2,932 | 5,759 | 2,932 | |
6. | Žihobce | KT | 3,157 | 3,157 | 6,139 | |
7. | Klenová | KT | 3,349 | 8,007 | 3,349 | |
8. | Rabí | KT | 3,525 | 3,525 | 9,428 | |
9. | Nýrsko | KT | 3,529 | 3,529 | - | |
10. | Červené Poříčí | KT | 3,547 | 3,547 | 4,558 | |
11. | Strašín | KT | 3,553 | 3,553 | 5,505 | |
12. | Pačejov | KT | 3,702 | 6,323 | 3,702 | |
13. | Lomec | KT | 3,719 | 3,719 | - | |
14. | Hrádek | KT | 3,811 | 3,811 | 4,634 | |
15. | Štěpánovice | KT | 3,815 | 4,350 | 3,815 | |
16. | Železná Ruda | KT | 3,842 | 3,842 | 4,108 | |
17. | Číhaň | KT | 3,911 | 3,911 | - | |
18. | Horažďovice | KT | 3,950 | 3,950 | 9,134 | |
19. | Klatovy I | KT | 4,022 | 4,022 | 6,545 | |
20. | Sušice I | KT | 4,024 | 4,024 | 4,825 | |
21. | Kejnice | KT | 5,642 | 5,642 | 4,038 | |
22. | Srní | KT | 4,057 | 4,057 | 7,613 | |
23. | Točník | KT | 4,154 | 5,709 | 4,154 | |
24. | Předslav | KT | 4,227 | 5,954 | 4,227 | |
25. | Luby | KT | 4,800 | 4,800 | - | |
26. | Malá Víska | KT | 4,956 | 4,956 | - | |
27. | Dolany | KT | 5,122 | 5,122 | - | |
28. | Tužice | KT | 5,303 | 5,303 | 7,417 | |
29. | Velenovy | KT | 5,310 | 8,807 | 5,310 | |
30. | Dešenice | KT | 5,456 | 5,456 | 7,419 | |
31. | Borovy | KT | 5,543 | 5,543 | - | |
32. | Zavlekov | KT | 5,600 | 5,600 | - | |
33. | Týnec u Klatov | KT | 5,741 | 5,741 | - | |
34. | Křištín | KT | 5,854 | 5,854 | - | |
35. | Malý Bor | KT | 6,034 | 6,034 | 7,409 | |
36. | Defurovy Lažany | KT | 6,456 | 6,456 | 7,321 | |
37. | Janovice nad Úhlavou | KT | 6,811 | 6,811 | - | |
38. | Železná Ruda B | KT | 6,944 | 6,944 | - | |
39. | Běšiny | KT | 7,455 | 7,455 | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malechov | KT | 8,014 | 8,195 | 8,014 | |
2. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 9,396 | 9,456 | 9,396 | |
3. | Dlažov | KT | 9,633 | - | 9,633 | |
4. | Strážov | KT | 9,671 | 11,260 | 9,671 | |
5. | Plánice | KT | 9,823 | 10,059 | 9,823 | |
6. | Železná Ruda | KT | 9,857 | 9,968 | 9,857 | |
7. | Točník | KT | 9,924 | 11,306 | 9,924 | |
8. | Luby | KT | 10,080 | 10,080 | 10,470 | |
9. | Červené Poříčí | KT | 10,157 | 10,419 | 10,157 | |
10. | Pačejov | KT | 10,221 | 12,589 | 10,221 | |
11. | Sušice I | KT | 10,250 | 11,989 | 10,250 | |
12. | Lomec | KT | 10,271 | 11,954 | 10,271 | |
13. | Žihobce | KT | 10,311 | 12,203 | 10,311 | |
14. | Křištín | KT | 10,423 | 10,423 | 11,606 | |
15. | Janovice nad Úhlavou | KT | 10,625 | 10,625 | - | |
16. | Předslav | KT | 10,629 | 10,629 | 12,082 | |
17. | Strašín | KT | 10,686 | 13,119 | 10,686 | |
18. | Štěpánovice | KT | 10,698 | 10,698 | 11,692 | |
19. | Zavlekov | KT | 10,965 | 13,387 | 10,965 | |
20. | Rabí | KT | 10,977 | 11,317 | 10,977 | |
21. | Klenová | KT | 11,072 | 11,072 | 11,113 | |
22. | Hrádek | KT | 11,223 | 11,702 | 11,223 | |
23. | Defurovy Lažany | KT | 11,377 | 11,863 | 11,377 | |
24. | Tužice | KT | 11,476 | 14,301 | 11,476 | |
25. | Týnec u Klatov | KT | 11,485 | 12,198 | 11,485 | |
26. | Malý Bor | KT | 11,688 | 11,827 | 11,688 | |
27. | Borovy | KT | 11,702 | 11,702 | - | |
28. | Srní | KT | 11,747 | 11,747 | - | |
29. | Železná Ruda B | KT | 11,782 | 11,782 | - | |
30. | Malá Víska | KT | 11,837 | 11,837 | 11,865 | |
31. | Nýrsko | KT | 12,224 | 12,224 | 12,709 | |
32. | Číhaň | KT | 12,299 | 12,299 | 12,815 | |
33. | Horažďovice | KT | 12,320 | 13,350 | 12,320 | |
34. | Kejnice | KT | 12,430 | 13,020 | 12,430 | |
35. | Dešenice | KT | 12,507 | 12,554 | 12,507 | |
36. | Velenovy | KT | 12,583 | 15,562 | 12,583 | |
37. | Běšiny | KT | 12,799 | 12,799 | - | |
38. | Klatovy I | KT | 12,892 | 12,892 | 16,069 | |
39. | Dolany | KT | 15,653 | 15,653 | 16,041 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švihov | KT | 3,304 | 3,304 | - | |
2. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 3,835 | 7,043 | 3,835 | |
3. | Dlažov | KT | 4,739 | 4,739 | - | |
4. | Červené Poříčí | KT | 4,802 | 4,802 | - | |
5. | Horažďovice | KT | 6,029 | 6,029 | 8,249 | |
6. | Štěpánovice | KT | 6,303 | 6,303 | 8,834 | |
7. | Janovice nad Úhlavou | KT | 6,454 | 6,454 | 8,459 | |
8. | Běšiny | KT | 7,245 | 7,245 | - | |
9. | Bezděkov | KT | 7,205 | 7,205 | - | |
10. | Sušice I | KT | - | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 6,370 | - | - | |
2. | Švihov | KT | 6,813 | - | - | |
3. | Horažďovice | KT | 7,380 | - | - | |
4. | Dlažov | KT | 7,691 | - | - | |
5. | Červené Poříčí | KT | 8,457 | - | - | |
6. | Štěpánovice | KT | 8,568 | - | - | |
7. | Sušice I | KT | 9,171 | - | - | |
8. | Janovice nad Úhlavou | KT | 9,629 | - | - | |
9. | Bezděkov | KT | 9,978 | - | - | |
10. | Běšiny | KT | 11,118 | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 2,191 | - | - | |
2. | Horažďovice | KT | 3,124 | - | - | |
3. | Štěpánovice | KT | 3,342 | - | - | |
4. | Švihov | KT | 3,484 | - | - | |
5. | Dlažov | KT | 3,712 | - | - | |
6. | Bezděkov | KT | 4,653 | - | - | |
7. | Sušice I | KT | 6,360 | - | - | |
8. | Červené Poříčí | KT | 12,000 | - | - | |
8. | Janovice nad Úhlavou | KT | 12,000 | - | - | |
8. | Běšiny | KT | 12,000 | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 11,493 | 11,981 | 11,493 | |
2. | Švihov | KT | 11,587 | 12,149 | 11,587 | |
3. | Červené Poříčí | KT | 13,503 | 13,503 | - | |
4. | Horažďovice | KT | 13,534 | 15,024 | 13,534 | |
5. | Dlažov | KT | 14,078 | 14,078 | 16,583 | |
6. | Štěpánovice | KT | 14,773 | 14,773 | 17,669 | |
7. | Běšiny | KT | 16,769 | - | 16,769 | |
8. | Bezděkov | KT | 17,503 | 17,503 | 18,017 | |
9. | Janovice nad Úhlavou | KT | 19,673 | 19,673 | 23,266 | |
10. | Sušice I | KT | - | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 7,525 | - | - | |
2. | Horažďovice | KT | 8,956 | - | - | |
3. | Červené Poříčí | KT | 9,225 | - | - | |
4. | Švihov | KT | 9,635 | - | - | |
5. | Janovice nad Úhlavou | KT | 11,101 | - | - | |
6. | Štěpánovice | KT | 14,773 | - | - | |
7. | Dlažov | KT | 12,837 | - | - | |
8. | Sušice I | KT | 13,927 | - | - | |
9. | Bezděkov | KT | 15,978 | - | - | |
10. | Běšiny | KT | 20,346 | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
5. | Bezděkov | KT | - | - | - | |
5. | Janovice nad Úhlavou | KT | - | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 19,625 | - | - | |
2. | Švihov | KT | 21,333 | - | - | |
3. | Červené Poříčí | KT | 29,786 | - | - | |
4. | Bezděkov | KT | 12,000 | - | - | |
4. | Štěpánovice | KT | 12,000 | - | - | |
4. | Dlažov | KT | 12,000 | - | - | |
4. | Horažďovice | KT | 12,000 | - | - | |
4. | Janovice nad Úhlavou | KT | 12,000 | - | - | |
4. | Běšiny | KT | 12,000 | - | - | |
4. | Sušice I | KT | 12,000 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dehtín | KT | 2,107 | 2,045 | 2,107 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Nýrsko B | KT | 2,254 | 2,218 | 2,254 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Hadrava | KT | 2,382 | 2,137 | 2,382 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Kalenice | ST | 2,201 | 2,527 | 2,527 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 2,197 | 2,527 | 2,527 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Rozsedly | KT | 2,529 | 2,336 | 2,529 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Petrovice | KT | 2,488 | 2,530 | 2,530 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Střeziměř | KT | 2,533 | 2,554 | 2,554 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Luby | KT | 2,599 | 2,308 | 2,599 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Nýrsko | KT | 2,618 | 2,258 | 2,618 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Kalenice B | ST | 2,447 | 2,659 | 2,659 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Štěpánovice | KT | 3,408 | 3,177 | 3,408 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Zelená Lhota | KT | 3,927 | 3,529 | 3,927 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Sušice I | KT | 7,710 | 7,921 | 7,921 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře