Rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Malá Skála452020-09-26 09:03:13
2MarkvarecMuži Radkov222020-09-25 23:33:01
3Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Hošťka62020-09-25 22:52:10
4Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Hošťka22020-09-25 22:51:45
5Česká BěláDorostenci Nová Ves u Světlé52020-09-25 22:19:14
6Česká BěláŽeny Nová Ves u Světlé92020-09-25 22:18:57
7MarkvarecŽeny Oltyně102020-09-25 22:05:26
8Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Obrubce322020-09-25 21:15:54
9Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Zlatá Olešnice112020-09-25 20:52:23
10MarkvarecMuži Čechtín212020-09-25 18:28:28
11Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Lesnice352020-09-25 17:58:16
12Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Hradčany442020-09-25 17:53:58
13OlešniceMuži Hartmanice442020-09-25 17:24:46
14OlešniceŽeny Hartmanice202020-09-25 17:22:35
15MarkvarecMuži Slavonice192020-09-25 16:49:47
16JamniceMuži Chlebičov112020-09-25 16:05:30
17JamniceŽeny Velké Hoštice52020-09-25 14:31:22
18Benešov u SemilMuži Dubenec222020-09-25 13:46:45
19JamniceŽeny Hrabišín42020-09-24 20:37:26
20Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Oprechtice Sport222020-09-24 20:34:00
21Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Újezd32020-09-24 20:33:32
22Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Zahorčice262020-09-24 20:11:13
23Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Krásná Ves422020-09-24 18:19:19
24Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Zlatá Olešnice352020-09-24 18:06:57
25Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Oprechtice Sport322020-09-24 14:19:29
26Benešov u SemilŽeny Mříčná132020-09-24 10:50:59
27OlešniceMuži Topolany432020-09-24 08:38:27
28JamniceMuži Sádek92020-09-24 06:32:29
29Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Kobylí492020-09-23 22:02:01
30Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Kobylí482020-09-23 22:00:39
31Areál PlazaMuži Únětice 1911142020-09-23 19:56:49
32MarkvarecMuži Černín52020-09-23 19:26:58
33Areál PlazaMuži Mokrouše102020-09-23 19:18:28
34Areál PlazaMuži Úněšov92020-09-23 19:15:23
35Areál PlazaMuži Křištín42020-09-23 18:48:19
36MarkvarecMuži Jemnice182020-09-23 18:23:31
37MarkvarecŽeny Jemnice62020-09-23 18:23:12
38Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Krahulov472020-09-23 17:45:11
39OlešniceŽeny Droždín192020-09-23 15:18:55
40OlešniceMuži Chválkovice422020-09-23 15:18:32
41Areál PlazaŽeny Úněšov42020-09-23 14:54:43
42Areál PlazaMuži Chrást82020-09-23 14:51:52
43OlešniceŽeny Měrotín172020-09-23 14:38:35
44Benešov u SemilMuži Malá Skála252020-09-23 14:11:21
45OlešniceŽeny Soběsuky92020-09-23 12:58:36
46OlešniceŽeny Soběsuky162020-09-23 12:57:57
47JamniceMuži Komárov122020-09-23 12:49:28
48Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Bystřice12020-09-23 07:58:36
49OlešniceMuži Dolany312020-09-22 22:28:49
50OlešniceMuži Dub nad Moravou412020-09-22 21:59:33
51Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Čechtín162020-09-22 21:46:34
52Olšany u Prostějovanerozlišeno Roštění332020-09-22 21:44:02
53Olšany u Prostějovanerozlišeno Krasice352020-09-22 21:04:11
54Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Srbice312020-09-22 20:38:25
55Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Doubrava412020-09-22 20:31:54
56MarkvarecMuži Litohoř202020-09-22 19:01:32
57MarkvarecMuži Litohoř152020-09-22 19:01:15
58Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Hodkovice nad Mohelkou432020-09-22 16:47:01
59Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Záskalí382020-09-22 16:46:46
60Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Jemnice502020-09-22 15:44:19
61Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Stařeč492020-09-22 15:44:02
62Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Rybova Lhota482020-09-22 15:43:24
63Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Sedlčany182020-09-22 15:42:47
64Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Sedlatice52020-09-22 15:39:39
65Noční Krasonice - hřištěnerozlišeno Krasonice332020-09-22 15:33:45
66JamniceŽeny Neplachovice82020-09-22 14:43:16
67JamniceMuži Neplachovice82020-09-22 14:20:45
68JamniceMuži Neplachovice12020-09-22 14:20:27
69Police - zámecký areál ZRUŠENOnerozlišeno Jemnice462020-09-22 13:58:20
70Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Veselá292020-09-22 13:39:38
71OlešniceMuži Náměšť na Hané392020-09-22 10:34:32
72MarkvarecŽeny Jakubov u Moravských Budějovic92020-09-22 09:54:52
73OlešniceMuži Kostelany382020-09-22 08:03:00
74Benešov u SemilŽeny Břehy92020-09-22 07:55:13
75Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Bakov nad Jizerou402020-09-22 07:53:45
76Benešov u SemilMuži Hradčany242020-09-22 07:30:13
77MarkvarecMuži Žirovnice12020-09-22 07:19:25
78Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Bechov52020-09-22 06:47:07
79Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Březová342020-09-22 06:33:16
80Česká BěláMuži Srch162020-09-22 06:32:02
81Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Všeruby62020-09-21 23:57:22
82Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Podzámčí52020-09-21 23:56:31
83Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Brnířov32020-09-21 23:54:38
84Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Podzámčí22020-09-21 23:53:46
85Olšany u Prostějovanerozlišeno Ratiboř242020-09-21 23:18:01
86OlešniceŽeny Plumlov232020-09-21 22:33:54
87OlešniceMuži Plumlov222020-09-21 22:33:51
88OlešniceMuži Měrotín112020-09-21 22:30:32
89Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Olešnice152020-09-21 21:36:27
90Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Sychrov332020-09-21 21:35:04
91Benešov u SemilŽeny Malá Skála142020-09-21 21:17:51
92Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Kosmonosy42020-09-21 21:16:01
93Olšany u Prostějovanerozlišeno Ludéřov322020-09-21 20:37:10
94Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Kacanovy392020-09-21 20:36:39
95Benešov u SemilMuži Bystřice202020-09-21 20:35:50
96Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Pěnčín222020-09-21 20:31:53
97Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Sezemice372020-09-21 20:22:35
98Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Břehy202020-09-21 20:21:10
99Hasičský areál SDH Ploukonicenerozlišeno Košťálov362020-09-21 20:18:29
100Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Nové Sedliště72020-09-21 20:15:06
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání