Pačejov 09/ 2010 - PLAMEN 2009/2010

Liga: PLAMEN okres Klatovy
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 05. 2010 08:00
Kontakt:   p. Dlesk
Telefon: 
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 2,619 2,619 3,722
2.  Dlažov KT 3,017 3,017 6,226
3.  Číhaň KT 3,038 3,038 -
4.  Červené Poříčí KT 3,040 3,040 6,225
5.  Plánice KT 3,050 3,050 6,837
6.  Horažďovice KT 3,137 3,137 -
7.  Nýrsko KT 3,307 3,307 -
8.  Strážov KT 3,328 3,328 6,543
9.  Předslav KT 3,537 5,000 3,537
10.  Točník KT 3,613 3,613 4,801
11.  Klenová KT 3,635 3,635 -
12.  Křištín KT 3,826 3,826 -
13.  Žihobce B KT 3,848 3,848 -
14.  Bystřice nad Úhlavou KT 3,909 3,909 -
15.  Velké Hydčice KT 4,022 4,022 -
16.  Dlažov B KT 4,114 4,114 -
17.  Strážov B KT 4,132 4,132 -
18.  Sušice I B KT 4,152 4,152 -
19.  Lomec KT 4,304 4,304 5,953
20.  Červené Poříčí B KT 4,325 4,325 -
21.  Pačejov KT 4,359 4,359 -
22.  Defurovy Lažany KT 4,512 4,512 -
23.  Železná Ruda KT 4,611 7,157 4,611
24.  Malý Bor KT 4,714 4,714 -
25.  Číhaň B KT 4,752 4,752 -
26.  Tužice KT 4,801 4,801 -
27.  Klatovy I KT 4,829 4,829 8,224
28.  Malá Víska KT 5,109 5,106 6,301
29.  Dešenice KT 5,121 5,121 -
30.  Týnec u Klatov KT 5,133 5,133 -
31.  Rabí KT 5,208 5,208 -
32.  Strašín KT 5,222 5,222 -
33.  Klatovy I B KT 5,322 5,322 -
34.  Štěpánovice KT 5,610 5,610 8,052
35.  Žihobce KT 5,710 5,710 5,726
36.  Luby KT 5,732 5,732 8,502
37.  Pačejov B KT 5,804 5,804 -
38.  Bystřice nad Úhlavou B KT 5,845 5,845 -
39.  Sobětice KT 6,021 6,021 -
40.  Hrádek KT 6,115 6,115 -
41.  Tužice B KT 6,211 6,211 -
42.  Dolany KT 6,234 6,234 -
43.  Sušice I KT 6,255 6,255 6,849
44.  Klenová B KT 6,323 6,323 -
45.  Čachrov KT 6,350 6,350 -
46.  Běšiny KT 6,445 6,445 -
47.  Hrádek B KT 6,540 6,540 -
48.  Malý Bor B KT 6,715 6,715 -
49.  Srní KT 6,744 6,744 7,356
50.  Bezděkov KT 6,934 6,934 -
51.  Běšiny B KT 7,041 7,041 -
52.  Štěpánovice B KT 7,658 7,658 -
53.  Horažďovice B KT 7,902 7,902 -
54.  Malechov B KT 19,999 - -
54.  Velenovy KT 19,999 - -
54.  Železná Ruda B KT 19,999 - -
54.  Švihov KT 19,999 - -
54.  Borovy KT 19,999 - -
54.  Velenovy B KT 19,999 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 5,285 - -
2.  Bystřice nad Úhlavou KT 5,553 - -
3.  Rabí KT 5,563 - -
4.  Číhaň KT 5,737 - -
5.  Malechov B KT 5,757 - -
6.  Nýrsko KT 5,766 - -
7.  Klenová KT 5,806 - -
7.  Předslav KT 5,806 - -
9.  Malý Bor KT 5,838 - -
10.  Sušice I KT 5,878 - -
11.  Lomec KT 5,956 - -
12.  Červené Poříčí KT 5,966 - -
12.  Pačejov KT 5,966 - -
14.  Křištín KT 6,075 - -
15.  Strážov KT 6,140 - -
16.  Běšiny B KT 6,194 - -
17.  Malá Víska KT 6,215 - -
18.  Velké Hydčice KT 6,281 - -
19.  Klatovy I KT 6,325 - -
20.  Dlažov KT 6,349 - -
21.  Číhaň B KT 6,390 - -
22.  Velenovy KT 6,528 - -
23.  Strašín KT 6,550 - -
24.  Žihobce B KT 6,566 - -
25.  Hrádek KT 6,669 - -
26.  Horažďovice B KT 6,697 - -
27.  Bystřice nad Úhlavou B KT 6,753 - -
28.  Srní KT 6,772 - -
29.  Železná Ruda KT 6,797 - -
30.  Točník KT 6,841 - -
31.  Luby KT 6,856 - -
32.  Žihobce KT 6,944 - -
33.  Defurovy Lažany KT 7,044 - -
34.  Štěpánovice KT 7,047 - -
35.  Tužice KT 7,225 - -
36.  Plánice KT 7,262 - -
37.  Švihov KT 7,475 - -
38.  Dlažov B KT 7,490 - -
39.  Sobětice KT 7,510 - -
40.  Borovy KT 7,600 - -
41.  Čachrov KT 7,672 - -
42.  Bezděkov KT 7,946 - -
43.  Železná Ruda B KT 8,425 - -
44.  Červené Poříčí B KT 8,678 - -
45.  Běšiny KT 9,269 - -
46.  Dolany KT 9,488 - -
47.  Velenovy B KT 10,157 - -
48.  Klenová B KT 19,999 - -
48.  Pačejov B KT 19,999 - -
48.  Tužice B KT 19,999 - -
48.  Strážov B KT 19,999 - -
48.  Štěpánovice B KT 19,999 - -
48.  Horažďovice KT 19,999 - -
48.  Dešenice KT 19,999 - -
48.  Klatovy I B KT 19,999 - -
48.  Hrádek B KT 19,999 - -
48.  Sušice I B KT 19,999 - -
48.  Malý Bor B KT 19,999 - -
48.  Týnec u Klatov KT 19,999 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 2,007 - -
2.  Klenová KT 2,176 - -
3.  Velenovy KT 2,183 - -
4.  Žihobce B KT 2,187 - -
5.  Číhaň KT 2,460 - -
6.  Malá Víska KT 2,544 - -
7.  Sušice I KT 2,596 - -
8.  Dlažov KT 2,642 - -
9.  Předslav KT 2,650 - -
10.  Bystřice nad Úhlavou B KT 2,686 - -
11.  Horažďovice KT 2,826 - -
12.  Štěpánovice KT 2,980 - -
13.  Točník KT 2,984 - -
14.  Klatovy I KT 2,987 - -
15.  Defurovy Lažany KT 3,026 - -
16.  Křištín KT 3,050 - -
17.  Plánice KT 3,093 - -
18.  Luby KT 3,134 - -
19.  Strašín KT 3,250 - -
20.  Malý Bor KT 3,341 - -
21.  Malechov B KT 3,385 - -
22.  Červené Poříčí KT 3,395 - -
23.  Žihobce KT 3,423 - -
24.  Dlažov B KT 3,424 - -
25.  Nýrsko KT 3,448 - -
26.  Tužice KT 3,683 - -
27.  Horažďovice B KT 3,879 - -
28.  Pačejov KT 4,080 - -
29.  Lomec KT 4,134 - -
30.  Srní KT 4,297 - -
31.  Železná Ruda KT 4,322 - -
32.  Železná Ruda B KT 4,362 - -
33.  Hrádek KT 4,483 - -
34.  Rabí KT 4,540 - -
35.  Bezděkov KT 4,651 - -
36.  Strážov KT 4,851 - -
37.  Čachrov KT 5,355 - -
38.  Borovy KT 6,273 - -
39.  Velké Hydčice KT 6,282 - -
40.  Dolany KT 7,925 - -
41.  Švihov KT 10,323 - -
42.  Sobětice KT 11,137 - -
43.  Klenová B KT 19,999 - -
43.  Pačejov B KT 19,999 - -
43.  Tužice B KT 19,999 - -
43.  Strážov B KT 19,999 - -
43.  Štěpánovice B KT 19,999 - -
43.  Velenovy B KT 19,999 - -
43.  Číhaň B KT 19,999 - -
43.  Běšiny B KT 19,999 - -
43.  Dešenice KT 19,999 - -
43.  Klatovy I B KT 19,999 - -
43.  Hrádek B KT 19,999 - -
43.  Běšiny KT 19,999 - -
43.  Sušice I B KT 19,999 - -
43.  Malý Bor B KT 19,999 - -
43.  Bystřice nad Úhlavou KT 19,999 - -
43.  Týnec u Klatov KT 19,999 - -
43.  Červené Poříčí B KT 19,999 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Strážov KT 9,200 12,200 9,200
2.  Dlažov KT 9,500 9,500 10,300
2.  Nýrsko KT 9,500 10,000 9,500
2.  Malechov KT 9,500 10,500 9,500
2.  Běšiny KT 9,500 9,500 -
6.  Číhaň KT 9,800 9,800 9,900
6.  Sušice I KT 9,800 9,800 10,300
8.  Horažďovice KT 10,000 10,000 -
8.  Předslav KT 10,000 10,100 10,000
8.  Tužice KT 10,000 11,300 10,000
8.  Týnec u Klatov KT 10,000 10,000 11,500
12.  Bystřice nad Úhlavou KT 10,100 10,100 11,100
12.  Velké Hydčice KT 10,100 10,100 10,600
14.  Červené Poříčí KT 10,200 10,700 10,200
15.  Železná Ruda KT 10,300 11,200 10,300
15.  Rabí KT 10,300 10,900 10,300
17.  Křištín KT 10,400 10,700 10,400
17.  Lomec KT 10,400 12,600 10,400
19.  Točník KT 10,500 10,500 10,700
19.  Malá Víska KT 10,500 10,500 10,500
21.  Malý Bor KT 10,600 11,500 10,600
22.  Žihobce B KT 10,800 11,100 10,800
22.  Klenová KT 10,800 10,900 10,800
24.  Pačejov KT 10,900 10,900 14,000
25.  Plánice KT 11,000 11,000 11,100
25.  Sušice I B KT 11,000 11,000 11,000
25.  Luby KT 11,000 11,400 11,000
28.  Strážov B KT 11,200 11,200 11,200
29.  Srní KT 11,300 13,100 11,300
30.  Hrádek KT 11,500 12,700 11,500
31.  Sobětice KT 11,700 11,700 -
31.  Strašín KT 11,700 11,700 12,500
33.  Žihobce KT 11,800 12,400 11,800
33.  Dešenice KT 11,800 12,900 11,800
33.  Klatovy I KT 11,800 11,800 12,600
33.  Defurovy Lažany KT 11,800 12,600 11,800
33.  Dlažov B KT 11,800 12,400 11,800
38.  Čachrov KT 12,100 12,100 -
39.  Štěpánovice KT 12,200 12,700 12,200
40.  Klatovy I B KT 12,400 14,200 12,400
41.  Dolany KT 13,500 14,500 13,500
42.  Bezděkov KT 13,900 15,500 13,900
43.  Běšiny B KT 14,300 14,300 -
44.  Horažďovice B KT 15,400 15,400 -
44.  Štěpánovice B KT 15,400 15,400 -
46.  Bystřice nad Úhlavou B KT 19,900 - -
46.  Hrádek B KT 19,900 - -
46.  Malý Bor B KT 19,900 - -
46.  Červené Poříčí B KT 19,900 - -
46.  Klenová B KT 19,900 - -
46.  Pačejov B KT 19,900 - -
46.  Tužice B KT 19,900 - -
46.  Číhaň B KT 19,900 - -
46.  Velenovy B KT 19,999 - -
46.  Železná Ruda B KT 19,999 - -
46.  Švihov KT 19,999 - -
46.  Malechov B KT 19,999 - -
46.  Velenovy KT 19,999 - -
46.  Borovy KT 19,999 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 5,757 - -
2.  Horažďovice KT 5,935 - -
3.  Strašín KT 6,319 - -
4.  Křištín KT 6,328 - -
5.  Předslav KT 6,641 - -
6.  Dlažov KT 6,653 - -
7.  Nýrsko KT 6,719 - -
8.  Lomec KT 6,922 - -
9.  Malechov B KT 6,934 - -
9.  Běšiny B KT 6,934 - -
11.  Pačejov KT 6,950 - -
12.  Červené Poříčí KT 6,962 - -
13.  Číhaň KT 7,006 - -
14.  Sušice I KT 7,047 - -
15.  Plánice KT 7,147 - -
16.  Velké Hydčice KT 7,178 - -
17.  Srní KT 7,278 - -
18.  Malý Bor KT 7,441 - -
19.  Tužice KT 7,512 - -
20.  Velenovy KT 7,579 - -
21.  Rabí KT 7,672 - -
22.  Klenová KT 7,860 - -
23.  Žihobce B KT 7,912 - -
24.  Strážov KT 7,928 - -
25.  Defurovy Lažany KT 8,019 - -
26.  Luby KT 8,043 - -
27.  Červené Poříčí B KT 8,154 - -
28.  Malá Víska KT 8,181 - -
29.  Točník KT 8,266 - -
30.  Čachrov KT 8,329 - -
31.  Štěpánovice KT 8,472 - -
32.  Žihobce KT 8,588 - -
33.  Železná Ruda B KT 8,591 - -
34.  Železná Ruda KT 8,997 - -
35.  Dolany KT 9,091 - -
36.  Bystřice nad Úhlavou KT 9,359 - -
37.  Bystřice nad Úhlavou B KT 9,465 - -
38.  Číhaň B KT 9,522 - -
39.  Horažďovice B KT 9,565 - -
40.  Hrádek KT 9,698 - -
41.  Sobětice KT 9,896 - -
42.  Borovy KT 10,093 - -
43.  Velenovy B KT 10,425 - -
44.  Bezděkov KT 11,538 - -
45.  Dlažov B KT 11,550 - -
46.  Klatovy I KT 12,934 - -
47.  Běšiny KT 13,522 - -
48.  Švihov KT 13,822 - -
49.  Tužice B KT 19,999 - -
49.  Strážov B KT 19,999 - -
49.  Štěpánovice B KT 19,999 - -
49.  Klatovy I B KT 19,999 - -
49.  Hrádek B KT 19,999 - -
49.  Sušice I B KT 19,999 - -
49.  Malý Bor B KT 19,999 - -
49.  Týnec u Klatov KT 19,999 - -
49.  Dešenice KT 19,999 - -
49.  Klenová B KT 19,999 - -
49.  Pačejov B KT 19,999 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Tužice B KT - - -
0.  Strážov B KT - - -
0.  Dlažov B KT - - -
0.  Žihobce B KT - - -
0.  Štěpánovice B KT - - -
0.  Lomec KT - - -
0.  Horažďovice B KT - - -
0.  Luby KT - - -
0.  Klenová KT - - -
0.  Pačejov KT - - -
0.  Rabí KT - - -
0.  Číhaň B KT - - -
0.  Malechov B KT - - -
0.  Strážov KT - - -
0.  Dlažov KT - - -
0.  Žihobce KT - - -
0.  Štěpánovice KT - - -
0.  Horažďovice KT - - -
0.  Sobětice KT - - -
0.  Točník KT - - -
0.  Nýrsko KT - - -
0.  Bystřice nad Úhlavou B KT - - -
0.  Předslav KT - - -
0.  Číhaň KT - - -
0.  Tužice KT - - -
0.  Strašín KT - - -
0.  Dešenice KT - - -
0.  Železná Ruda B KT - - -
0.  Malechov KT - - -
0.  Klatovy I B KT - - -
0.  Hrádek B KT - - -
0.  Sušice I B KT - - -
0.  Malý Bor B KT - - -
0.  Bystřice nad Úhlavou KT - - -
0.  Týnec u Klatov KT - - -
0.  Plánice KT - - -
0.  Červené Poříčí B KT - - -
0.  Železná Ruda KT - - -
0.  Křištín KT - - -
0.  Dolany KT - - -
0.  Klatovy I KT - - -
0.  Hrádek KT - - -
0.  Sušice I KT - - -
0.  Malý Bor KT - - -
0.  Klenová B KT - - -
0.  Pačejov B KT - - -
0.  Červené Poříčí KT - - -
0.  Defurovy Lažany KT - - -
5.  Velenovy B KT 0,005 - -
5.  Čachrov KT 0,005 - -
5.  Velenovy KT 0,005 - -
5.  Běšiny B KT 0,005 - -
5.  Švihov KT 0,005 - -
5.  Běšiny KT 0,005 - -
5.  Velké Hydčice KT 0,005 - -
10.  Bezděkov KT 0,010 - -
10.  Srní KT 0,010 - -
20.  Malá Víska KT 0,020 - -
20.  Borovy KT 0,020 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Žihobce KT3,0083,0223,0222009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Kolinec KT3,1093,0283,1092009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nýrsko KT3,1602,9333,1602009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Luby KT3,7053,5583,7052009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pačejov KT4,0284,0954,0952009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dehtín KT4,4013,9174,4012009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/03/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2000/09/15 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/09/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2001/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2002/02/02 Sušice, Setkání mladých hasičů
-
2002/07/06 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2003/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/07/03 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/09/17 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/18 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/19 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2006/05/13 Sušice 05 / Rábí 06, PLAMEN 2005/2006
PHLKT
2006/07/01 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2007/05/12 M. Bor 06 / PALMEN 07, PLAMEN 2006/2007
PHLKT
2007/06/30 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2008/05/10 Štěpánovice/Žihobce, PLAMEN 2007/2008
PHLKT
2008/07/05 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2009/01/01 Sobššice 08/, PLAMEN 08/09
PHLKT
2009/07/04 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2010/05/15 Pačejov 09/, PLAMEN 2009/2010
PHLKT
2010/07/03 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2011/05/21 Volšovy / Strašín, Záverečný sraz hry PLAMEN 201
PHLKT
2011/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2012/05/19 Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012
PHLKT
2012/06/30 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2013/06/29 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2014/06/28 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2015/07/04 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2016/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2017/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2018/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře