Štěpánovice/Žihobce 2008 - PLAMEN 2007/2008

Liga: PLAMEN okres Klatovy
Stránky pořadatele: 
Kdy: 10. 05. 2008 10:00
Kontakt:   p. Poskarský
Telefon:  +420
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Týnec u Klatov KT 2,658 2,058 -
2.  Pačejov KT 2,802 2,302 -
3.  Malechov KT 2,951 2,551 -
4.  Strážov KT 3,026 2,226 -
5.  Točník KT 3,130 2,430 3,130
6.  Horažďovice KT 3,223 2,623 -
7.  Nýrsko KT 3,239 2,239 -
8.  Křištín KT 3,414 2,514 -
9.  Číhaň KT 3,543 2,543 -
10.  Tužice KT 3,603 2,603 -
11.  Bystřice nad Úhlavou KT 3,605 2,405 -
12.  Chudenín KT 3,710 0,241 -
13.  Štěpánovice KT 4,111 2,811 -
14.  Malý Bor KT 4,142 2,542 -
15.  Strážov B KT 4,143 2,643 -
16.  Předslav KT 4,219 3,119 -
17.  Strašín KT 4,310 0,241 -
18.  Sušice I KT 4,312 2,712 -
19.  Plánice KT 4,401 2,901 -
20.  Číhaň B KT 4,608 3,008 -
21.  Nezdice na Šumavě KT 4,624 2,824 -
22.  Velenovy KT 4,702 3,002 -
23.  Rabí KT 4,911 2,811 -
24.  Čachrov KT 4,932 3,132 -
25.  Klatovy I KT 4,933 2,733 -
26.  Pačejov B KT 5,125 3,325 -
27.  Červené Poříčí KT 5,138 3,738 -
28.  Dlažov KT 5,250 2,650 -
29.  Klenová KT 5,251 2,951 -
30.  Dešenice KT 5,315 3,015 -
31.  Štěpánovice B KT 5,423 3,423 -
32.  Slavíkovice DO 5,543 3,443 -
32.  Malá Víska KT 5,543 3,043 -
34.  Budětice KT 5,551 2,851 -
35.  Žihobce B KT 5,649 3,349 -
36.  Žihobce KT 5,926 3,226 -
37.  Srní KT 6,004 3,404 -
38.  Bystřice nad Úhlavou B KT 6,350 3,650 -
39.  Hrádek KT 6,631 3,431 -
40.  Sobětice KT 7,111 4,311 -
41.  Zavlekov KT 7,430 0,333 -
42.  Borovy KT 7,539 3,739 -
43.  Velenovy B KT 8,133 3,833 -
44.  Luby KT 8,215 3,715 -
45.  Dolany KT 8,254 4,054 -
46.  Horažďovice B KT 12,000 - -
46.  Velké Hydčice KT 12,000 - -
46.  Sušice I B KT 12,000 - -
46.  Malá Víska B KT 12,000 - -
46.  Malechov B KT 12,000 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 4,894 4,894 6,303
2.  Týnec u Klatov KT 5,484 7,431 5,484
3.  Malechov KT 5,513 5,513 5,953
4.  Sušice I KT 5,550 5,550 5,953
5.  Strašín KT 5,562 5,562 -
6.  Strážov KT 5,566 5,566 5,753
7.  Chudenín KT 5,622 5,222 6,744
8.  Malechov B KT 5,791 5,791 7,368
9.  Točník KT 5,915 5,915 7,700
10.  Nýrsko KT 5,935 5,935 7,137
11.  Předslav KT 6,019 6,019 6,523
12.  Tužice KT 6,021 6,021 -
13.  Křištín KT 6,031 6,031 8,065
14.  Číhaň KT 6,065 6,065 7,113
15.  Velké Hydčice KT 6,093 6,093 7,378
16.  Dlažov KT 6,264 6,264 6,990
17.  Velenovy KT 6,281 6,281 8,497
18.  Strážov B KT 6,312 6,312 -
19.  Horažďovice KT 6,400 6,400 -
20.  Srní KT 6,431 6,431 7,115
21.  Pačejov KT 6,444 6,444 -
22.  Malý Bor KT 6,453 6,453 6,587
23.  Dešenice KT 6,481 6,481 11,787
24.  Plánice KT 6,597 6,597 7,259
25.  Červené Poříčí KT 6,622 6,622 8,231
26.  Budětice KT 6,688 6,688 7,069
26.  Čachrov KT 6,688 6,688 -
28.  Klatovy I KT 6,719 6,719 7,953
29.  Bystřice nad Úhlavou B KT 6,797 6,797 -
30.  Sušice I B KT 6,813 6,813 6,813
31.  Hrádek KT 6,945 6,945 8,569
32.  Klenová KT 6,950 6,950 6,969
33.  Žihobce B KT 7,131 7,131 7,131
34.  Rabí KT 7,175 7,175 -
35.  Malá Víska KT 7,219 7,219 -
36.  Žihobce KT 7,257 7,257 7,610
37.  Velenovy B KT 7,382 6,914 7,382
38.  Číhaň B KT 7,441 7,441 7,703
39.  Horažďovice B KT 7,625 7,625 8,966
40.  Luby KT 7,682 7,682 8,425
41.  Štěpánovice KT 7,753 7,753 -
42.  Štěpánovice B KT 8,072 8,072 -
43.  Dolany KT 8,178 8,178 -
44.  Pačejov B KT 8,422 8,422 8,997
45.  Zavlekov KT 8,672 8,672 8,779
46.  Borovy KT 8,960 8,960 -
47.  Malá Víska B KT 9,409 9,409 -
48.  Sobětice KT 19,900 - -
48.  Slavíkovice DO 19,900 - -
48.  Nezdice na Šumavě KT 19,900 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 2,560 - -
2.  Sušice I KT 2,654 - -
2.  Strašín KT 2,654 - -
4.  Horažďovice KT 2,696 - -
5.  Malá Víska B KT 2,810 - -
6.  Malý Bor KT 2,835 - -
7.  Točník KT 2,905 - -
8.  Strážov KT 2,926 - -
9.  Srní KT 2,948 - -
10.  Velenovy KT 3,000 - -
11.  Číhaň KT 3,045 - -
12.  Malá Víska KT 3,067 - -
13.  Pačejov B KT 3,104 - -
14.  Horažďovice B KT 3,159 - -
15.  Tužice KT 3,184 - -
16.  Křištín KT 3,193 - -
17.  Čachrov KT 3,195 - -
18.  Žihobce B KT 3,227 - -
19.  Dlažov KT 3,246 - -
20.  Nýrsko KT 3,263 - -
21.  Bystřice nad Úhlavou B KT 3,302 - -
22.  Rabí KT 3,321 - -
23.  Dešenice KT 3,491 - -
24.  Plánice KT 3,510 - -
25.  Velké Hydčice KT 3,526 - -
26.  Předslav KT 3,588 - -
27.  Pačejov KT 3,591 - -
28.  Žihobce KT 3,643 - -
29.  Klenová KT 3,687 - -
30.  Hrádek KT 3,756 - -
31.  Týnec u Klatov KT 3,793 - -
32.  Červené Poříčí KT 4,055 - -
33.  Klatovy I KT 4,248 - -
34.  Štěpánovice KT 4,350 - -
35.  Číhaň B KT 5,237 - -
36.  Borovy KT 5,400 - -
37.  Zavlekov KT 5,570 - -
38.  Sušice I B KT 6,852 - -
39.  Luby KT 7,380 - -
40.  Budětice KT 8,990 - -
41.  Chudenín KT 12,000 - -
42.  Velenovy B KT 19,900 - -
42.  Malechov B KT 19,900 - -
42.  Strážov B KT 19,900 - -
42.  Štěpánovice B KT 19,900 - -
42.  Slavíkovice DO 19,900 - -
42.  Nezdice na Šumavě KT 19,900 - -
42.  Bystřice nad Úhlavou KT 19,900 - -
42.  Sobětice KT 19,900 - -
42.  Dolany KT 19,900 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 9,565 9,897 9,565
2.  Strážov KT 9,659 9,659 9,659
3.  Rabí KT 9,765 9,781 9,765
4.  Strašín KT 9,853 1,065 9,853
5.  Čachrov KT 9,935 10,185 9,935
6.  Nýrsko KT 9,941 9,941 9,941
7.  Křištín KT 9,991 9,991 1,161
8.  Číhaň KT 10,097 10,097 10,099
9.  Bystřice nad Úhlavou KT 10,122 10,163 10,122
10.  Malý Bor KT 10,156 10,156 1,041
11.  Sušice I KT 10,303 11,116 10,303
12.  Dlažov KT 10,313 11,156 10,313
13.  Předslav KT 10,353 10,353 11,325
14.  Tužice KT 10,378 10,378 10,456
15.  Točník KT 10,468 10,468 10,468
16.  Týnec u Klatov KT 10,596 10,596 -
17.  Nezdice na Šumavě KT 10,819 11,447 10,819
18.  Malá Víska KT 10,897 11,771 10,897
19.  Srní KT 10,962 11,719 10,962
20.  Pačejov KT 11,097 12,288 11,097
21.  Budětice KT 11,122 12,576 11,122
22.  Slavíkovice DO 11,132 11,343 11,132
23.  Chudenín KT 11,147 1,149 11,147
24.  Klatovy I KT 11,185 13,428 11,185
25.  Štěpánovice KT 11,209 11,209 12,553
26.  Horažďovice KT 11,294 12,647 11,294
27.  Dešenice KT 11,319 11,319 -
28.  Číhaň B KT 11,343 11,343 12,397
29.  Velenovy KT 11,378 1,179 11,378
30.  Zavlekov KT 11,581 11,807 11,581
31.  Velenovy B KT 11,678 11,678 -
32.  Červené Poříčí KT 11,987 11,987 11,987
33.  Plánice KT 12,025 12,025 12,025
34.  Klenová KT 12,103 12,535 12,103
35.  Luby KT 12,425 13,144 12,425
36.  Dolany KT 12,728 12,794 12,728
37.  Hrádek KT 12,825 13,869 12,825
38.  Žihobce B KT 12,918 13,591 12,918
39.  Pačejov B KT 13,066 13,437 13,066
40.  Borovy KT 13,319 13,319 13,465
41.  Sobětice KT 13,472 13,479 13,472
42.  Strážov B KT 13,503 13,503 13,503
43.  Žihobce KT 13,944 15,444 13,944
44.  Štěpánovice B KT 15,782 15,782 17,037
45.  Bystřice nad Úhlavou B KT 16,037 16,037 17,475
46.  Sušice I B KT 19,900 - -
46.  Malá Víska B KT 19,900 - -
46.  Malechov B KT 19,900 - -
46.  Horažďovice B KT 19,900 - -
46.  Velké Hydčice KT 19,900 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Strážov KT 5,800 5,800 -
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 5,800 5,800 -
3.  Velké Hydčice KT 6,100 6,100 -
4.  Číhaň KT 6,200 6,200 6,200
5.  Nýrsko KT 6,400 6,400 8,400
6.  Rabí KT 6,500 8,200 6,500
7.  Horažďovice KT 6,700 6,700 -
8.  Předslav KT 6,800 6,800 7,400
9.  Sušice I KT 6,900 6,900 -
10.  Velenovy KT 7,000 7,000 -
10.  Točník KT 7,000 7,000 9,100
12.  Pačejov KT 7,100 7,100 7,700
12.  Strašín KT 7,100 7,100 8,000
14.  Velenovy B KT 7,200 7,200 11,300
15.  Plánice KT 7,400 7,400 9,000
16.  Číhaň B KT 7,500 7,500 10,700
16.  Malechov KT 7,500 7,500 -
16.  Malechov B KT 7,500 7,500 -
19.  Křištín KT 7,600 7,600 9,400
20.  Malý Bor KT 7,700 8,700 7,700
20.  Týnec u Klatov KT 7,700 7,700 9,200
20.  Chudenín KT 7,700 7,700 9,200
23.  Hrádek KT 8,000 8,000 9,000
23.  Žihobce B KT 8,000 8,000 9,700
25.  Čachrov KT 8,100 10,700 8,100
25.  Strážov B KT 8,100 8,100 -
25.  Tužice KT 8,100 9,800 8,100
25.  Horažďovice B KT 8,100 8,100 -
29.  Dlažov KT 8,200 8,200 -
29.  Klenová KT 8,200 8,200 10,300
31.  Žihobce KT 8,300 10,300 8,300
32.  Sušice I B KT 8,500 8,500 -
32.  Srní KT 8,500 8,500 8,700
34.  Malá Víska KT 8,600 8,600 -
35.  Dešenice KT 9,600 9,600 -
35.  Červené Poříčí KT 9,600 9,600 -
35.  Bystřice nad Úhlavou B KT 9,600 9,600 -
38.  Klatovy I KT 9,700 10,400 9,700
38.  Budětice KT 9,700 9,700 -
38.  Zavlekov KT 9,700 9,700 13,700
41.  Pačejov B KT 10,000 9,600 -
42.  Luby KT 10,200 10,200 11,600
42.  Malá Víska B KT 10,200 10,200 -
44.  Borovy KT 11,800 11,800 -
45.  Štěpánovice KT 12,200 13,100 12,200
46.  Dolany KT 12,500 12,500 -
47.  Štěpánovice B KT 19,900 - -
47.  Slavíkovice DO 19,900 - -
47.  Nezdice na Šumavě KT 19,900 - -
47.  Sobětice KT 19,900 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Točník KT - - -
0.  Žihobce B KT - - -
0.  Klenová KT - - -
0.  Číhaň KT - - -
0.  Strážov KT - - -
0.  Velenovy KT - - -
0.  Horažďovice KT - - -
0.  Nýrsko KT - - -
0.  Hrádek KT - - -
0.  Bystřice nad Úhlavou B KT - - -
0.  Srní KT - - -
0.  Štěpánovice KT - - -
0.  Zavlekov KT - - -
0.  Rabí KT - - -
0.  Malá Víska KT - - -
0.  Dešenice KT - - -
0.  Sušice I B KT - - -
0.  Tužice KT - - -
0.  Malý Bor KT - - -
0.  Pačejov B KT - - -
0.  Klatovy I KT - - -
0.  Červené Poříčí KT - - -
0.  Malá Víska B KT - - -
0.  Strážov B KT - - -
0.  Velenovy B KT - - -
0.  Dolany KT - - -
0.  Bystřice nad Úhlavou KT - - -
0.  Malechov B KT - - -
0.  Strašín KT - - -
0.  Štěpánovice B KT - - -
0.  Žihobce KT - - -
0.  Předslav KT - - -
0.  Luby KT - - -
0.  Číhaň B KT - - -
0.  Horažďovice B KT - - -
0.  Týnec u Klatov KT - - -
0.  Křištín KT - - -
0.  Pačejov KT - - -
0.  Chudenín KT - - -
0.  Sušice I KT - - -
0.  Malechov KT - - -
0.  Dlažov KT - - -
5.  Plánice KT 0,500 0,500 0,500
5.  Borovy KT 0,500 0,500 0,500
5.  Budětice KT 0,500 0,500 0,500
10.  Velké Hydčice KT 1,000 1,000 0,010
20.  Slavíkovice DO 2,000 2,000 0,020
20.  Nezdice na Šumavě KT 2,000 2,000 0,020
20.  Čachrov KT 2,000 2,000 0,020
20.  Sobětice KT 2,000 2,000 0,020

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Žihobce KT3,0083,0223,0222009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Kolinec KT3,1093,0283,1092009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nýrsko KT3,1602,9333,1602009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Luby KT3,7053,5583,7052009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pačejov KT4,0284,0954,0952009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dehtín KT4,4013,9174,4012009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/03/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2000/09/15 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/09/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2001/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2002/02/02 Sušice, Setkání mladých hasičů
-
2002/07/06 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2003/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/07/03 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/09/17 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/18 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/19 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2006/05/13 Sušice 05 / Rábí 06, PLAMEN 2005/2006
PHLKT
2006/07/01 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2007/05/12 M. Bor 06 / PALMEN 07, PLAMEN 2006/2007
PHLKT
2007/06/30 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2008/05/10 Štěpánovice/Žihobce, PLAMEN 2007/2008
PHLKT
2008/07/05 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2009/01/01 Sobššice 08/, PLAMEN 08/09
PHLKT
2009/07/04 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2010/05/15 Pačejov 09/, PLAMEN 2009/2010
PHLKT
2010/07/03 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2011/05/21 Volšovy / Strašín, Záverečný sraz hry PLAMEN 201
PHLKT
2011/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2012/05/19 Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012
PHLKT
2012/06/30 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2013/06/29 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2014/06/28 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2015/07/04 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2016/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2017/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2018/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře