Volšovy / Strašín 2011 - Záverečný sraz hry PLAMEN 201

Liga: PLAMEN okres Klatovy
Stránky pořadatele: 
Kdy: 21. 05. 2011 10:00
Kontakt:   OSH Klatovy
Telefon: 
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 2,142 - -
2.  Předslav KT 2,433 - -
3.  Strážov KT 2,748 - -
4.  Bystřice nad Úhlavou KT 2,855 - -
5.  Týnec u Klatov KT 3,001 - -
6.  Lomec KT 3,217 - -
7.  Hrádek KT 3,353 - -
8.  Tužice KT 3,456 - -
9.  Sušice I KT 3,514 - -
10.  Bystřice nad Úhlavou B KT 3,630 - -
11.  Klenová KT 3,648 - -
12.  Malý Bor KT 3,658 - -
13.  Žihobce KT 3,713 - -
14.  Železná Ruda KT 3,724 - -
15.  Horažďovice KT 3,804 - -
16.  Strašín KT 3,844 - -
17.  Číhaň KT 3,856 - -
18.  Rabí KT 3,918 - -
19.  Červené Poříčí KT 3,957 - -
20.  Luby KT 4,002 - -
21.  Plánice KT 4,014 - -
22.  Štěpánovice KT 4,019 - -
23.  Pačejov KT 4,028 - -
24.  Žihobce B KT 4,201 - -
25.  Točník KT 4,206 - -
26.  Kejnice KT 4,239 - -
27.  Bezděkov KT 4,452 - -
28.  Dlažov KT 4,520 - -
29.  Klatovy I KT 4,658 - -
30.  Velenovy KT 4,727 - -
31.  Malá Víska KT 4,819 - -
32.  Čachrov KT 4,820 - -
33.  Křištín KT 4,921 - -
34.  Srní KT 4,941 - -
35.  Sobětice KT 5,030 - -
36.  Dolany KT 5,033 - -
37.  Červené Poříčí B KT 5,159 - -
38.  Štěpánovice B KT 5,328 - -
39.  Nýrsko KT 5,352 - -
40.  Švihov KT 5,505 - -
41.  Železná Ruda B KT 5,533 - -
42.  Dlažov B KT 5,551 - -
43.  Dešenice KT 5,918 - -
44.  Malý Bor B KT 6,408 - -
45.  Borovy KT 6,413 - -
46.  Sušice I B KT 6,719 - -
47.  Defurovy Lažany KT 6,815 - -
48.  Běšiny KT 7,346 - -
49.  Horažďovice B KT 9,900 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Strážov KT 8,591 - -
2.  Malechov KT 9,022 - -
3.  Číhaň KT 9,506 - -
4.  Malý Bor KT 9,740 - -
5.  Dlažov KT 9,803 - -
6.  Předslav KT 9,837 - -
7.  Sušice I KT 10,094 - -
8.  Plánice KT 10,144 - -
9.  Horažďovice KT 10,254 - -
10.  Bystřice nad Úhlavou KT 10,422 - -
11.  Týnec u Klatov KT 10,425 - -
12.  Červené Poříčí KT 10,438 - -
13.  Žihobce KT 10,522 - -
14.  Kejnice KT 10,535 - -
15.  Křištín KT 10,675 - -
16.  Rabí KT 10,803 - -
17.  Luby KT 10,847 - -
18.  Strašín KT 10,863 - -
19.  Čachrov KT 10,872 - -
20.  Pačejov KT 10,968 - -
21.  Klenová KT 11,084 - -
22.  Sobětice KT 11,181 - -
23.  Srní KT 11,194 - -
23.  Dešenice KT 11,194 - -
25.  Borovy KT 11,235 - -
26.  Štěpánovice KT 11,294 - -
27.  Točník KT 11,438 - -
28.  Tužice KT 11,440 - -
29.  Velenovy KT 11,531 - -
30.  Bystřice nad Úhlavou B KT 11,928 - -
31.  Železná Ruda B KT 11,953 - -
32.  Klatovy I KT 12,013 - -
33.  Dlažov B KT 12,069 - -
34.  Hrádek KT 12,125 - -
35.  Malá Víska KT 12,226 - -
36.  Běšiny KT 12,269 - -
37.  Žihobce B KT 12,285 - -
38.  Sušice I B KT 12,416 - -
39.  Železná Ruda KT 12,687 - -
40.  Švihov KT 12,731 - -
41.  Defurovy Lažany KT 12,744 - -
42.  Dolany KT 12,856 - -
43.  Bezděkov KT 13,024 - -
44.  Nýrsko KT 13,635 - -
45.  Lomec KT 13,828 - -
46.  Červené Poříčí B KT 14,136 - -
47.  Horažďovice B KT 14,909 - -
48.  Štěpánovice B KT 15,181 - -
49.  Malý Bor B KT 16,032 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Žihobce KT3,0083,0223,0222009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Kolinec KT3,1093,0283,1092009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nýrsko KT3,1602,9333,1602009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Luby KT3,7053,5583,7052009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pačejov KT4,0284,0954,0952009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dehtín KT4,4013,9174,4012009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/03/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2000/09/15 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/09/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2001/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2002/02/02 Sušice, Setkání mladých hasičů
-
2002/07/06 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2003/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/07/03 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/09/17 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/18 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/19 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2006/05/13 Sušice 05 / Rábí 06, PLAMEN 2005/2006
PHLKT
2006/07/01 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2007/05/12 M. Bor 06 / PALMEN 07, PLAMEN 2006/2007
PHLKT
2007/06/30 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2008/05/10 Štěpánovice/Žihobce, PLAMEN 2007/2008
PHLKT
2008/07/05 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2009/01/01 Sobššice 08/, PLAMEN 08/09
PHLKT
2009/07/04 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2010/05/15 Pačejov 09/, PLAMEN 2009/2010
PHLKT
2010/07/03 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2011/05/21 Volšovy / Strašín, Záverečný sraz hry PLAMEN 201
PHLKT
2011/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2012/05/19 Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012
PHLKT
2012/06/30 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2013/06/29 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2014/06/28 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2015/07/04 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2016/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2017/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2018/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře