Malý Bor 2012 - PLAMEN 2011 - 2012

Liga: PLAMEN okres Klatovy
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 05. 2012 08:41
Kontakt:   Vladimír Wirth
Telefon:  +420
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 2,346 2,346 3,613
2.  Dlažov KT 2,527 2,527 4,928
3.  Plánice KT 2,558 2,558 4,953
4.  Malechov KT 2,608 2,608 3,300
5.  Strážov KT 2,932 5,759 2,932
6.  Žihobce KT 3,157 3,157 6,139
7.  Klenová KT 3,349 8,007 3,349
8.  Rabí KT 3,525 3,525 9,428
9.  Nýrsko KT 3,529 3,529 -
10.  Červené Poříčí KT 3,547 3,547 4,558
11.  Strašín KT 3,553 3,553 5,505
12.  Pačejov KT 3,702 6,323 3,702
13.  Lomec KT 3,719 3,719 -
14.  Hrádek KT 3,811 3,811 4,634
15.  Štěpánovice KT 3,815 4,350 3,815
16.  Železná Ruda KT 3,842 3,842 4,108
17.  Číhaň KT 3,911 3,911 -
18.  Horažďovice KT 3,950 3,950 9,134
19.  Klatovy I KT 4,022 4,022 6,545
20.  Sušice I KT 4,024 4,024 4,825
21.  Kejnice KT 5,642 5,642 4,038
22.  Srní KT 4,057 4,057 7,613
23.  Točník KT 4,154 5,709 4,154
24.  Předslav KT 4,227 5,954 4,227
25.  Luby KT 4,800 4,800 -
26.  Malá Víska KT 4,956 4,956 -
27.  Dolany KT 5,122 5,122 -
28.  Tužice KT 5,303 5,303 7,417
29.  Velenovy KT 5,310 8,807 5,310
30.  Dešenice KT 5,456 5,456 7,419
31.  Borovy KT 5,543 5,543 -
32.  Zavlekov KT 5,600 5,600 -
33.  Týnec u Klatov KT 5,741 5,741 -
34.  Křištín KT 5,854 5,854 -
35.  Malý Bor KT 6,034 6,034 7,409
36.  Defurovy Lažany KT 6,456 6,456 7,321
37.  Janovice nad Úhlavou KT 6,811 6,811 -
38.  Železná Ruda B KT 6,944 6,944 -
39.  Běšiny KT 7,455 7,455 -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 8,014 8,195 8,014
2.  Bystřice nad Úhlavou KT 9,396 9,456 9,396
3.  Dlažov KT 9,633 - 9,633
4.  Strážov KT 9,671 11,260 9,671
5.  Plánice KT 9,823 10,059 9,823
6.  Železná Ruda KT 9,857 9,968 9,857
7.  Točník KT 9,924 11,306 9,924
8.  Luby KT 10,080 10,080 10,470
9.  Červené Poříčí KT 10,157 10,419 10,157
10.  Pačejov KT 10,221 12,589 10,221
11.  Sušice I KT 10,250 11,989 10,250
12.  Lomec KT 10,271 11,954 10,271
13.  Žihobce KT 10,311 12,203 10,311
14.  Křištín KT 10,423 10,423 11,606
15.  Janovice nad Úhlavou KT 10,625 10,625 -
16.  Předslav KT 10,629 10,629 12,082
17.  Strašín KT 10,686 13,119 10,686
18.  Štěpánovice KT 10,698 10,698 11,692
19.  Zavlekov KT 10,965 13,387 10,965
20.  Rabí KT 10,977 11,317 10,977
21.  Klenová KT 11,072 11,072 11,113
22.  Hrádek KT 11,223 11,702 11,223
23.  Defurovy Lažany KT 11,377 11,863 11,377
24.  Tužice KT 11,476 14,301 11,476
25.  Týnec u Klatov KT 11,485 12,198 11,485
26.  Malý Bor KT 11,688 11,827 11,688
27.  Borovy KT 11,702 11,702 -
28.  Srní KT 11,747 11,747 -
29.  Železná Ruda B KT 11,782 11,782 -
30.  Malá Víska KT 11,837 11,837 11,865
31.  Nýrsko KT 12,224 12,224 12,709
32.  Číhaň KT 12,299 12,299 12,815
33.  Horažďovice KT 12,320 13,350 12,320
34.  Kejnice KT 12,430 13,020 12,430
35.  Dešenice KT 12,507 12,554 12,507
36.  Velenovy KT 12,583 15,562 12,583
37.  Běšiny KT 12,799 12,799 -
38.  Klatovy I KT 12,892 12,892 16,069
39.  Dolany KT 15,653 15,653 16,041

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Švihov KT 3,304 3,304 -
2.  Bystřice nad Úhlavou KT 3,835 7,043 3,835
3.  Dlažov KT 4,739 4,739 -
4.  Červené Poříčí KT 4,802 4,802 -
5.  Horažďovice KT 6,029 6,029 8,249
6.  Štěpánovice KT 6,303 6,303 8,834
7.  Janovice nad Úhlavou KT 6,454 6,454 8,459
8.  Běšiny KT 7,245 7,245 -
9.  Bezděkov KT 7,205 7,205 -
10.  Sušice I KT - - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 6,370 - -
2.  Švihov KT 6,813 - -
3.  Horažďovice KT 7,380 - -
4.  Dlažov KT 7,691 - -
5.  Červené Poříčí KT 8,457 - -
6.  Štěpánovice KT 8,568 - -
7.  Sušice I KT 9,171 - -
8.  Janovice nad Úhlavou KT 9,629 - -
9.  Bezděkov KT 9,978 - -
10.  Běšiny KT 11,118 - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 2,191 - -
2.  Horažďovice KT 3,124 - -
3.  Štěpánovice KT 3,342 - -
4.  Švihov KT 3,484 - -
5.  Dlažov KT 3,712 - -
6.  Bezděkov KT 4,653 - -
7.  Sušice I KT 6,360 - -
8.  Červené Poříčí KT 12,000 - -
8.  Janovice nad Úhlavou KT 12,000 - -
8.  Běšiny KT 12,000 - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 11,493 11,981 11,493
2.  Švihov KT 11,587 12,149 11,587
3.  Červené Poříčí KT 13,503 13,503 -
4.  Horažďovice KT 13,534 15,024 13,534
5.  Dlažov KT 14,078 14,078 16,583
6.  Štěpánovice KT 14,773 14,773 17,669
7.  Běšiny KT 16,769 - 16,769
8.  Bezděkov KT 17,503 17,503 18,017
9.  Janovice nad Úhlavou KT 19,673 19,673 23,266
10.  Sušice I KT - - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 7,525 - -
2.  Horažďovice KT 8,956 - -
3.  Červené Poříčí KT 9,225 - -
4.  Švihov KT 9,635 - -
5.  Janovice nad Úhlavou KT 11,101 - -
6.  Štěpánovice KT 14,773 - -
7.  Dlažov KT 12,837 - -
8.  Sušice I KT 13,927 - -
9.  Bezděkov KT 15,978 - -
10.  Běšiny KT 20,346 - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
5.  Janovice nad Úhlavou KT - - -
5.  Bezděkov KT - - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 19,625 - -
2.  Švihov KT 21,333 - -
3.  Červené Poříčí KT 29,786 - -
4.  Janovice nad Úhlavou KT 12,000 - -
4.  Běšiny KT 12,000 - -
4.  Sušice I KT 12,000 - -
4.  Bezděkov KT 12,000 - -
4.  Štěpánovice KT 12,000 - -
4.  Dlažov KT 12,000 - -
4.  Horažďovice KT 12,000 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Žihobce KT3,0083,0223,0222009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Kolinec KT3,1093,0283,1092009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nýrsko KT3,1602,9333,1602009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Luby KT3,7053,5583,7052009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pačejov KT4,0284,0954,0952009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dehtín KT4,4013,9174,4012009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/03/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2000/09/15 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/09/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2001/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2002/02/02 Sušice, Setkání mladých hasičů
-
2002/07/06 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2003/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/07/03 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/09/17 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/18 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/19 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2006/05/13 Sušice 05 / Rábí 06, PLAMEN 2005/2006
PHLKT
2006/07/01 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2007/05/12 M. Bor 06 / PALMEN 07, PLAMEN 2006/2007
PHLKT
2007/06/30 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2008/05/10 Štěpánovice/Žihobce, PLAMEN 2007/2008
PHLKT
2008/07/05 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2009/01/01 Sobššice 08/, PLAMEN 08/09
PHLKT
2009/07/04 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2010/05/15 Pačejov 09/, PLAMEN 2009/2010
PHLKT
2010/07/03 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2011/05/21 Volšovy / Strašín, Záverečný sraz hry PLAMEN 201
PHLKT
2011/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2012/05/19 Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012
PHLKT
2012/06/30 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2013/06/29 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2014/06/28 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2015/07/04 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2016/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2017/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2018/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře