Liga: | PLAMEN okres Klatovy |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 10. 05. 2008 10:00 |
Kontakt: | p. Poskarský |
Telefon: | +420 |
Okres: | Klatovy |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Týnec u Klatov | KT | 2,658 | 2,058 | - | |
2. | Pačejov | KT | 2,802 | 2,302 | - | |
3. | Malechov | KT | 2,951 | 2,551 | - | |
4. | Strážov | KT | 3,026 | 2,226 | - | |
5. | Točník | KT | 3,130 | 2,430 | 3,130 | |
6. | Horažďovice | KT | 3,223 | 2,623 | - | |
7. | Nýrsko | KT | 3,239 | 2,239 | - | |
8. | Křištín | KT | 3,414 | 2,514 | - | |
9. | Číhaň | KT | 3,543 | 2,543 | - | |
10. | Tužice | KT | 3,603 | 2,603 | - | |
11. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 3,605 | 2,405 | - | |
12. | Chudenín | KT | 3,710 | 0,241 | - | |
13. | Štěpánovice | KT | 4,111 | 2,811 | - | |
14. | Malý Bor | KT | 4,142 | 2,542 | - | |
15. | Strážov B | KT | 4,143 | 2,643 | - | |
16. | Předslav | KT | 4,219 | 3,119 | - | |
17. | Strašín | KT | 4,310 | 0,241 | - | |
18. | Sušice I | KT | 4,312 | 2,712 | - | |
19. | Plánice | KT | 4,401 | 2,901 | - | |
20. | Číhaň B | KT | 4,608 | 3,008 | - | |
21. | Nezdice na Šumavě | KT | 4,624 | 2,824 | - | |
22. | Velenovy | KT | 4,702 | 3,002 | - | |
23. | Rabí | KT | 4,911 | 2,811 | - | |
24. | Čachrov | KT | 4,932 | 3,132 | - | |
25. | Klatovy I | KT | 4,933 | 2,733 | - | |
26. | Pačejov B | KT | 5,125 | 3,325 | - | |
27. | Červené Poříčí | KT | 5,138 | 3,738 | - | |
28. | Dlažov | KT | 5,250 | 2,650 | - | |
29. | Klenová | KT | 5,251 | 2,951 | - | |
30. | Dešenice | KT | 5,315 | 3,015 | - | |
31. | Štěpánovice B | KT | 5,423 | 3,423 | - | |
32. | Malá Víska | KT | 5,543 | 3,043 | - | |
32. | Slavíkovice | DO | 5,543 | 3,443 | - | |
34. | Budětice | KT | 5,551 | 2,851 | - | |
35. | Žihobce B | KT | 5,649 | 3,349 | - | |
36. | Žihobce | KT | 5,926 | 3,226 | - | |
37. | Srní | KT | 6,004 | 3,404 | - | |
38. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | 6,350 | 3,650 | - | |
39. | Hrádek | KT | 6,631 | 3,431 | - | |
40. | Sobětice | KT | 7,111 | 4,311 | - | |
41. | Zavlekov | KT | 7,430 | 0,333 | - | |
42. | Borovy | KT | 7,539 | 3,739 | - | |
43. | Velenovy B | KT | 8,133 | 3,833 | - | |
44. | Luby | KT | 8,215 | 3,715 | - | |
45. | Dolany | KT | 8,254 | 4,054 | - | |
46. | Velké Hydčice | KT | 12,000 | - | - | |
46. | Sušice I B | KT | 12,000 | - | - | |
46. | Malá Víska B | KT | 12,000 | - | - | |
46. | Malechov B | KT | 12,000 | - | - | |
46. | Horažďovice B | KT | 12,000 | - | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 4,894 | 4,894 | 6,303 | |
2. | Týnec u Klatov | KT | 5,484 | 7,431 | 5,484 | |
3. | Malechov | KT | 5,513 | 5,513 | 5,953 | |
4. | Sušice I | KT | 5,550 | 5,550 | 5,953 | |
5. | Strašín | KT | 5,562 | 5,562 | - | |
6. | Strážov | KT | 5,566 | 5,566 | 5,753 | |
7. | Chudenín | KT | 5,622 | 5,222 | 6,744 | |
8. | Malechov B | KT | 5,791 | 5,791 | 7,368 | |
9. | Točník | KT | 5,915 | 5,915 | 7,700 | |
10. | Nýrsko | KT | 5,935 | 5,935 | 7,137 | |
11. | Předslav | KT | 6,019 | 6,019 | 6,523 | |
12. | Tužice | KT | 6,021 | 6,021 | - | |
13. | Křištín | KT | 6,031 | 6,031 | 8,065 | |
14. | Číhaň | KT | 6,065 | 6,065 | 7,113 | |
15. | Velké Hydčice | KT | 6,093 | 6,093 | 7,378 | |
16. | Dlažov | KT | 6,264 | 6,264 | 6,990 | |
17. | Velenovy | KT | 6,281 | 6,281 | 8,497 | |
18. | Strážov B | KT | 6,312 | 6,312 | - | |
19. | Horažďovice | KT | 6,400 | 6,400 | - | |
20. | Srní | KT | 6,431 | 6,431 | 7,115 | |
21. | Pačejov | KT | 6,444 | 6,444 | - | |
22. | Malý Bor | KT | 6,453 | 6,453 | 6,587 | |
23. | Dešenice | KT | 6,481 | 6,481 | 11,787 | |
24. | Plánice | KT | 6,597 | 6,597 | 7,259 | |
25. | Červené Poříčí | KT | 6,622 | 6,622 | 8,231 | |
26. | Čachrov | KT | 6,688 | 6,688 | - | |
26. | Budětice | KT | 6,688 | 6,688 | 7,069 | |
28. | Klatovy I | KT | 6,719 | 6,719 | 7,953 | |
29. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | 6,797 | 6,797 | - | |
30. | Sušice I B | KT | 6,813 | 6,813 | 6,813 | |
31. | Hrádek | KT | 6,945 | 6,945 | 8,569 | |
32. | Klenová | KT | 6,950 | 6,950 | 6,969 | |
33. | Žihobce B | KT | 7,131 | 7,131 | 7,131 | |
34. | Rabí | KT | 7,175 | 7,175 | - | |
35. | Malá Víska | KT | 7,219 | 7,219 | - | |
36. | Žihobce | KT | 7,257 | 7,257 | 7,610 | |
37. | Velenovy B | KT | 7,382 | 6,914 | 7,382 | |
38. | Číhaň B | KT | 7,441 | 7,441 | 7,703 | |
39. | Horažďovice B | KT | 7,625 | 7,625 | 8,966 | |
40. | Luby | KT | 7,682 | 7,682 | 8,425 | |
41. | Štěpánovice | KT | 7,753 | 7,753 | - | |
42. | Štěpánovice B | KT | 8,072 | 8,072 | - | |
43. | Dolany | KT | 8,178 | 8,178 | - | |
44. | Pačejov B | KT | 8,422 | 8,422 | 8,997 | |
45. | Zavlekov | KT | 8,672 | 8,672 | 8,779 | |
46. | Borovy | KT | 8,960 | 8,960 | - | |
47. | Malá Víska B | KT | 9,409 | 9,409 | - | |
48. | Nezdice na Šumavě | KT | 19,900 | - | - | |
48. | Sobětice | KT | 19,900 | - | - | |
48. | Slavíkovice | DO | 19,900 | - | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malechov | KT | 9,565 | 9,897 | 9,565 | |
2. | Strážov | KT | 9,659 | 9,659 | 9,659 | |
3. | Rabí | KT | 9,765 | 9,781 | 9,765 | |
4. | Strašín | KT | 9,853 | 1,065 | 9,853 | |
5. | Čachrov | KT | 9,935 | 10,185 | 9,935 | |
6. | Nýrsko | KT | 9,941 | 9,941 | 9,941 | |
7. | Křištín | KT | 9,991 | 9,991 | 1,161 | |
8. | Číhaň | KT | 10,097 | 10,097 | 10,099 | |
9. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 10,122 | 10,163 | 10,122 | |
10. | Malý Bor | KT | 10,156 | 10,156 | 1,041 | |
11. | Sušice I | KT | 10,303 | 11,116 | 10,303 | |
12. | Dlažov | KT | 10,313 | 11,156 | 10,313 | |
13. | Předslav | KT | 10,353 | 10,353 | 11,325 | |
14. | Tužice | KT | 10,378 | 10,378 | 10,456 | |
15. | Točník | KT | 10,468 | 10,468 | 10,468 | |
16. | Týnec u Klatov | KT | 10,596 | 10,596 | - | |
17. | Nezdice na Šumavě | KT | 10,819 | 11,447 | 10,819 | |
18. | Malá Víska | KT | 10,897 | 11,771 | 10,897 | |
19. | Srní | KT | 10,962 | 11,719 | 10,962 | |
20. | Pačejov | KT | 11,097 | 12,288 | 11,097 | |
21. | Budětice | KT | 11,122 | 12,576 | 11,122 | |
22. | Slavíkovice | DO | 11,132 | 11,343 | 11,132 | |
23. | Chudenín | KT | 11,147 | 1,149 | 11,147 | |
24. | Klatovy I | KT | 11,185 | 13,428 | 11,185 | |
25. | Štěpánovice | KT | 11,209 | 11,209 | 12,553 | |
26. | Horažďovice | KT | 11,294 | 12,647 | 11,294 | |
27. | Dešenice | KT | 11,319 | 11,319 | - | |
28. | Číhaň B | KT | 11,343 | 11,343 | 12,397 | |
29. | Velenovy | KT | 11,378 | 1,179 | 11,378 | |
30. | Zavlekov | KT | 11,581 | 11,807 | 11,581 | |
31. | Velenovy B | KT | 11,678 | 11,678 | - | |
32. | Červené Poříčí | KT | 11,987 | 11,987 | 11,987 | |
33. | Plánice | KT | 12,025 | 12,025 | 12,025 | |
34. | Klenová | KT | 12,103 | 12,535 | 12,103 | |
35. | Luby | KT | 12,425 | 13,144 | 12,425 | |
36. | Dolany | KT | 12,728 | 12,794 | 12,728 | |
37. | Hrádek | KT | 12,825 | 13,869 | 12,825 | |
38. | Žihobce B | KT | 12,918 | 13,591 | 12,918 | |
39. | Pačejov B | KT | 13,066 | 13,437 | 13,066 | |
40. | Borovy | KT | 13,319 | 13,319 | 13,465 | |
41. | Sobětice | KT | 13,472 | 13,479 | 13,472 | |
42. | Strážov B | KT | 13,503 | 13,503 | 13,503 | |
43. | Žihobce | KT | 13,944 | 15,444 | 13,944 | |
44. | Štěpánovice B | KT | 15,782 | 15,782 | 17,037 | |
45. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | 16,037 | 16,037 | 17,475 | |
46. | Malechov B | KT | 19,900 | - | - | |
46. | Horažďovice B | KT | 19,900 | - | - | |
46. | Velké Hydčice | KT | 19,900 | - | - | |
46. | Sušice I B | KT | 19,900 | - | - | |
46. | Malá Víska B | KT | 19,900 | - | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strážov | KT | 5,800 | 5,800 | - | |
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 5,800 | 5,800 | - | |
3. | Velké Hydčice | KT | 6,100 | 6,100 | - | |
4. | Číhaň | KT | 6,200 | 6,200 | 6,200 | |
5. | Nýrsko | KT | 6,400 | 6,400 | 8,400 | |
6. | Rabí | KT | 6,500 | 8,200 | 6,500 | |
7. | Horažďovice | KT | 6,700 | 6,700 | - | |
8. | Předslav | KT | 6,800 | 6,800 | 7,400 | |
9. | Sušice I | KT | 6,900 | 6,900 | - | |
10. | Točník | KT | 7,000 | 7,000 | 9,100 | |
10. | Velenovy | KT | 7,000 | 7,000 | - | |
12. | Pačejov | KT | 7,100 | 7,100 | 7,700 | |
12. | Strašín | KT | 7,100 | 7,100 | 8,000 | |
14. | Velenovy B | KT | 7,200 | 7,200 | 11,300 | |
15. | Plánice | KT | 7,400 | 7,400 | 9,000 | |
16. | Malechov B | KT | 7,500 | 7,500 | - | |
16. | Číhaň B | KT | 7,500 | 7,500 | 10,700 | |
16. | Malechov | KT | 7,500 | 7,500 | - | |
19. | Křištín | KT | 7,600 | 7,600 | 9,400 | |
20. | Malý Bor | KT | 7,700 | 8,700 | 7,700 | |
20. | Chudenín | KT | 7,700 | 7,700 | 9,200 | |
20. | Týnec u Klatov | KT | 7,700 | 7,700 | 9,200 | |
23. | Žihobce B | KT | 8,000 | 8,000 | 9,700 | |
23. | Hrádek | KT | 8,000 | 8,000 | 9,000 | |
25. | Tužice | KT | 8,100 | 9,800 | 8,100 | |
25. | Horažďovice B | KT | 8,100 | 8,100 | - | |
25. | Čachrov | KT | 8,100 | 10,700 | 8,100 | |
25. | Strážov B | KT | 8,100 | 8,100 | - | |
29. | Dlažov | KT | 8,200 | 8,200 | - | |
29. | Klenová | KT | 8,200 | 8,200 | 10,300 | |
31. | Žihobce | KT | 8,300 | 10,300 | 8,300 | |
32. | Srní | KT | 8,500 | 8,500 | 8,700 | |
32. | Sušice I B | KT | 8,500 | 8,500 | - | |
34. | Malá Víska | KT | 8,600 | 8,600 | - | |
35. | Červené Poříčí | KT | 9,600 | 9,600 | - | |
35. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | 9,600 | 9,600 | - | |
35. | Dešenice | KT | 9,600 | 9,600 | - | |
38. | Klatovy I | KT | 9,700 | 10,400 | 9,700 | |
38. | Budětice | KT | 9,700 | 9,700 | - | |
38. | Zavlekov | KT | 9,700 | 9,700 | 13,700 | |
41. | Pačejov B | KT | 10,000 | 9,600 | - | |
42. | Malá Víska B | KT | 10,200 | 10,200 | - | |
42. | Luby | KT | 10,200 | 10,200 | 11,600 | |
44. | Borovy | KT | 11,800 | 11,800 | - | |
45. | Štěpánovice | KT | 12,200 | 13,100 | 12,200 | |
46. | Dolany | KT | 12,500 | 12,500 | - | |
47. | Štěpánovice B | KT | 19,900 | - | - | |
47. | Slavíkovice | DO | 19,900 | - | - | |
47. | Nezdice na Šumavě | KT | 19,900 | - | - | |
47. | Sobětice | KT | 19,900 | - | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
0. | Tužice | KT | - | - | - | |
0. | Malý Bor | KT | - | - | - | |
0. | Pačejov B | KT | - | - | - | |
0. | Klatovy I | KT | - | - | - | |
0. | Červené Poříčí | KT | - | - | - | |
0. | Sušice I B | KT | - | - | - | |
0. | Strážov B | KT | - | - | - | |
0. | Velenovy B | KT | - | - | - | |
0. | Dolany | KT | - | - | - | |
0. | Bystřice nad Úhlavou | KT | - | - | - | |
0. | Malá Víska B | KT | - | - | - | |
0. | Štěpánovice B | KT | - | - | - | |
0. | Žihobce | KT | - | - | - | |
0. | Předslav | KT | - | - | - | |
0. | Luby | KT | - | - | - | |
0. | Číhaň B | KT | - | - | - | |
0. | Malechov B | KT | - | - | - | |
0. | Strašín | KT | - | - | - | |
0. | Týnec u Klatov | KT | - | - | - | |
0. | Křištín | KT | - | - | - | |
0. | Pačejov | KT | - | - | - | |
0. | Chudenín | KT | - | - | - | |
0. | Horažďovice B | KT | - | - | - | |
0. | Sušice I | KT | - | - | - | |
0. | Malechov | KT | - | - | - | |
0. | Dlažov | KT | - | - | - | |
0. | Točník | KT | - | - | - | |
0. | Žihobce B | KT | - | - | - | |
0. | Klenová | KT | - | - | - | |
0. | Číhaň | KT | - | - | - | |
0. | Strážov | KT | - | - | - | |
0. | Velenovy | KT | - | - | - | |
0. | Horažďovice | KT | - | - | - | |
0. | Nýrsko | KT | - | - | - | |
0. | Hrádek | KT | - | - | - | |
0. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | - | - | - | |
0. | Štěpánovice | KT | - | - | - | |
0. | Zavlekov | KT | - | - | - | |
0. | Rabí | KT | - | - | - | |
0. | Malá Víska | KT | - | - | - | |
0. | Dešenice | KT | - | - | - | |
0. | Srní | KT | - | - | - | |
5. | Budětice | KT | 0,500 | 0,500 | 0,500 | |
5. | Plánice | KT | 0,500 | 0,500 | 0,500 | |
5. | Borovy | KT | 0,500 | 0,500 | 0,500 | |
10. | Velké Hydčice | KT | 1,000 | 1,000 | 0,010 | |
20. | Slavíkovice | DO | 2,000 | 2,000 | 0,020 | |
20. | Nezdice na Šumavě | KT | 2,000 | 2,000 | 0,020 | |
20. | Čachrov | KT | 2,000 | 2,000 | 0,020 | |
20. | Sobětice | KT | 2,000 | 2,000 | 0,020 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neznašovy | KT | 2,560 | 2,693 | 2,693 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Rozsedly | KT | 2,562 | 2,737 | 2,737 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Malá Víska | KT | 2,952 | 2,915 | 2,952 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Sušice I | KT | 4,377 | 4,544 | 4,544 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Habartice A | KT | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Tupadly | KT | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tupadly | KT | 3,078 | 3,103 | 3,103 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Hadrava | KT | 2,837 | 3,206 | 3,206 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Malá Víska | KT | 3,505 | 3,509 | 3,509 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Neznašovy | KT | 3,575 | 3,718 | 3,718 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Sušice I | KT | 4,976 | 4,854 | 4,976 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře