Liga: | PLAMEN okres Klatovy |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 12. 05. 2007 10:00 |
Kontakt: | p. Poskarský |
Telefon: | |
Okres: | Klatovy |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strážov | KT | 2,350 | 2,350 | 2,241 | |
2. | Nýrsko | KT | 2,582 | - | - | |
3. | Nalžovy | KT | 2,661 | 2,661 | 2,585 | |
4. | Malý Bor | KT | 2,828 | 2,828 | 2,828 | |
5. | Velenovy | KT | 2,841 | 2,841 | 2,816 | |
6. | Strážov B | KT | 2,888 | 2,888 | 2,714 | |
7. | Malechov | KT | 2,927 | 2,927 | 2,896 | |
8. | Velenovy B | KT | 2,975 | 2,975 | 2,966 | |
9. | Dlažov | KT | 3,007 | 3,007 | 2,904 | |
10. | Točník | KT | 3,066 | 3,066 | 2,956 | |
11. | Nezdice na Šumavě | KT | 3,131 | 3,131 | 3,070 | |
12. | Tužice | KT | 3,179 | 3,179 | 3,021 | |
13. | Malá Víska B | KT | 3,324 | 3,324 | 2,883 | |
14. | Malá Víska | KT | 3,495 | 3,495 | 2,731 | |
15. | Pačejov | KT | 3,496 | 3,496 | 2,928 | |
16. | Budětice | KT | 3,550 | 3,550 | 3,545 | |
17. | Sušice I | KT | 3,690 | 3,690 | 2,907 | |
18. | Týnec u Klatov | KT | 3,803 | 3,803 | 3,655 | |
19. | Klenová | KT | 3,848 | 3,848 | 3,835 | |
20. | Horažďovice | KT | 3,885 | 3,885 | 3,846 | |
21. | Předslav | KT | 3,936 | 3,936 | 3,674 | |
22. | Dlažov B | KT | 3,972 | 3,972 | 3,826 | |
23. | Defurovy Lažany | KT | 4,104 | 4,104 | 3,033 | |
24. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 4,120 | 4,120 | 3,749 | |
25. | Křištín | KT | 4,142 | 4,142 | 4,079 | |
26. | Strašín | KT | 4,179 | 4,179 | 3,752 | |
27. | Malý Bor B | KT | 4,290 | 4,290 | 4,281 | |
28. | Dolany | KT | 4,456 | 4,456 | 4,100 | |
29. | Srní | KT | 4,478 | 4,478 | 4,284 | |
30. | Klatovy I | KT | 4,701 | 4,701 | 3,687 | |
31. | Štěpánovice | KT | 4,834 | 4,834 | 4,689 | |
32. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | 4,986 | 4,986 | 3,089 | |
33. | Horažďovice B | KT | 5,144 | 5,144 | 4,825 | |
34. | Žihobce B | KT | 5,161 | 5,161 | 4,769 | |
35. | Pačejov B | KT | 5,321 | 5,321 | 5,307 | |
36. | Rabí | KT | 5,459 | 5,459 | 3,128 | |
37. | Luby | KT | 5,915 | 5,915 | 5,744 | |
38. | Štěpánovice B | KT | 6,053 | 6,053 | 5,959 | |
39. | Dešenice | KT | 6,206 | 6,206 | 5,530 | |
40. | Sušice I B | KT | 6,569 | 6,569 | 3,869 | |
41. | Žihobce | KT | 7,985 | 7,985 | 3,508 | |
42. | Hrádek | KT | 9,183 | 9,183 | 8,949 | |
43. | Chudenín | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Borovy | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Slavíkovice | DO | 30,000 | - | - | |
43. | Plánice | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Velké Hydčice | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Kašperské Hory | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Chudenín B | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Červené Poříčí | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Čachrov | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Točník B | KT | 30,000 | - | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nýrsko | KT | 9,041 | 9,041 | 9,325 | |
2. | Strážov | KT | 9,253 | 9,253 | 9,316 | |
3. | Malý Bor | KT | 9,338 | - | - | |
4. | Chudenín | KT | 9,706 | 9,706 | 10,668 | |
5. | Rabí | KT | 9,825 | 9,825 | 10,362 | |
6. | Sušice I | KT | 9,906 | 10,468 | 10,468 | |
7. | Malechov | KT | 9,925 | 9,925 | 11,466 | |
8. | Velenovy | KT | 10,135 | 10,135 | 10,325 | |
9. | Předslav | KT | 10,156 | - | - | |
10. | Dlažov | KT | 10,181 | 10,181 | 10,484 | |
11. | Strašín | KT | 10,228 | 10,228 | 11,106 | |
12. | Malá Víska | KT | 10,275 | 10,275 | 11,143 | |
13. | Velké Hydčice | KT | 10,278 | - | - | |
14. | Defurovy Lažany | KT | 10,441 | 10,441 | 10,462 | |
15. | Točník | KT | 10,478 | - | - | |
16. | Týnec u Klatov | KT | 10,522 | - | - | |
17. | Čachrov | KT | 10,621 | 10,621 | 12,325 | |
18. | Srní | KT | 10,953 | 10,953 | 11,656 | |
19. | Nezdice na Šumavě | KT | 11,016 | 11,016 | 11,200 | |
20. | Slavíkovice | DO | 11,118 | - | - | |
21. | Klenová | KT | 11,200 | 11,200 | 12,453 | |
22. | Malý Bor B | KT | 11,225 | - | - | |
23. | Pačejov | KT | 11,241 | 11,241 | 12,734 | |
24. | Nalžovy | KT | 10,325 | 10,325 | 11,393 | |
25. | Kašperské Hory | KT | 11,366 | - | - | |
26. | Hrádek | KT | 11,413 | 11,413 | 12,781 | |
27. | Klatovy I | KT | 11,425 | - | - | |
28. | Chudenín B | KT | 11,497 | - | - | |
29. | Křištín | KT | 11,553 | 11,553 | 12,603 | |
30. | Tužice | KT | 11,628 | - | - | |
31. | Luby | KT | 11,716 | 11,716 | 11,869 | |
32. | Červené Poříčí | KT | 11,825 | - | - | |
32. | Štěpánovice | KT | 11,825 | 11,825 | 13,813 | |
34. | Horažďovice | KT | 11,959 | 11,959 | 13,681 | |
35. | Sušice I B | KT | 12,085 | 12,085 | 12,753 | |
36. | Horažďovice B | KT | 12,191 | 12,191 | 12,447 | |
37. | Dešenice | KT | 11,253 | - | - | |
38. | Pačejov B | KT | 12,725 | 12,725 | 13,063 | |
39. | Velenovy B | KT | 12,831 | 12,831 | 14,162 | |
40. | Točník B | KT | 11,869 | - | - | |
41. | Plánice | KT | 12,900 | - | - | |
42. | Borovy | KT | 15,125 | 15,125 | 16,135 | |
43. | Žihobce | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Žihobce B | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Štěpánovice B | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Malá Víska B | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Budětice | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Dlažov B | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Strážov B | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 30,000 | - | - | |
43. | Dolany | KT | 30,000 | - | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
0. | Horažďovice | KT | - | - | - | |
0. | Malá Víska | KT | - | - | - | |
0. | Velenovy B | KT | - | - | - | |
0. | Strašín | KT | - | - | - | |
0. | Štěpánovice B | KT | - | - | - | |
0. | Defurovy Lažany | KT | - | - | - | |
0. | Předslav | KT | - | - | - | |
0. | Malá Víska B | KT | - | - | - | |
0. | Pačejov B | KT | - | - | - | |
0. | Dešenice | KT | - | - | - | |
0. | Pačejov | KT | - | - | - | |
0. | Červené Poříčí | KT | - | - | - | |
0. | Dlažov | KT | - | - | - | |
0. | Dlažov B | KT | - | - | - | |
0. | Nezdice na Šumavě | KT | - | - | - | |
0. | Klenová | KT | - | - | - | |
0. | Sušice I | KT | - | - | - | |
0. | Luby | KT | - | - | - | |
0. | Chudenín | KT | - | - | - | |
0. | Štěpánovice | KT | - | - | - | |
0. | Srní | KT | - | - | - | |
0. | Týnec u Klatov | KT | - | - | - | |
0. | Klatovy I | KT | - | - | - | |
0. | Malý Bor | KT | - | - | - | |
0. | Malý Bor B | KT | - | - | - | |
0. | Křištín | KT | - | - | - | |
0. | Točník | KT | - | - | - | |
0. | Tužice | KT | - | - | - | |
0. | Nýrsko | KT | - | - | - | |
0. | Strážov B | KT | - | - | - | |
0. | Hrádek | KT | - | - | - | |
0. | Dolany | KT | - | - | - | |
0. | Velenovy | KT | - | - | - | |
0. | Horažďovice B | KT | - | - | - | |
0. | Strážov | KT | - | - | - | |
0. | Točník B | KT | - | - | - | |
0. | Rabí | KT | - | - | - | |
0. | Sušice I B | KT | - | - | - | |
0. | Malechov | KT | - | - | - | |
5. | Plánice | KT | 0,500 | 0,500 | 0,500 | |
5. | Budětice | KT | 0,500 | 0,500 | 0,500 | |
10. | Žihobce B | KT | 1,000 | 1,000 | 1,000 | |
10. | Žihobce | KT | 1,000 | 1,000 | 1,000 | |
15. | Nalžovy | KT | 1,500 | 1,500 | 1,500 | |
20. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 2,000 | 2,000 | 2,000 | |
20. | Chudenín B | KT | 2,000 | 2,000 | 2,000 | |
20. | Slavíkovice | DO | 2,000 | 2,000 | 2,000 | |
20. | Čachrov | KT | 2,000 | 2,000 | 2,000 | |
20. | Borovy | KT | 2,000 | 2,000 | 2,000 | |
20. | Velké Hydčice | KT | 2,000 | 2,000 | 2,000 | |
20. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | 2,000 | 2,000 | 2,000 | |
20. | Kašperské Hory | KT | 2,000 | 2,000 | 2,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neznašovy | KT | 2,560 | 2,693 | 2,693 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Rozsedly | KT | 2,562 | 2,737 | 2,737 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Malá Víska | KT | 2,952 | 2,915 | 2,952 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Sušice I | KT | 4,377 | 4,544 | 4,544 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Tupadly | KT | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Habartice A | KT | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tupadly | KT | 3,078 | 3,103 | 3,103 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Hadrava | KT | 2,837 | 3,206 | 3,206 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Malá Víska | KT | 3,505 | 3,509 | 3,509 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Neznašovy | KT | 3,575 | 3,718 | 3,718 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Sušice I | KT | 4,976 | 4,854 | 4,976 | 2018/07/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře