Ostrava 2018 - OSTRAVSKÁ HALA 2018

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 03. 2018 08:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oznice Holčák Martin VS 1,188 1,188 12,000
2.  Březová nad Svitavou Štinčík Tomáš SY 1,196 1,196 2,490
3.  Dolní Bukovsko Dudlíček František CB 1,229 1,238 1,229
4.  Skuteč Flégr Lukáš CR 1,233 1,233 1,260
5.  Letňany Hospodka Vojtěch AB 1,258 1,593 1,258
6.  Písková Lhota Zradička Martin NB 1,265 1,285 1,265
7.  Lhenice Loukota Petr TP 1,268 1,268 12,000
8.  Hradiště Mrózek Samuel KA 1,271 1,471 1,271
9.  Býškovice Mikulík Jakub PR 1,272 1,272 1,290
10.  Spišská Teplica Nagy Radovan PP 1,310 1,310 1,864
11.  Markovice Kratochvíl Marek KH 1,326 1,374 1,326
12.  Výčapy Javůrek Vítězslav TR 1,328 1,358 1,328
12.  Raškovice Chovanec Michal FM 1,328 1,452 1,328
14.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal HK 1,336 1,336 1,764
15.  Zádveřice Bělíček Petr ZL 1,338 1,447 1,338
16.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš HK 1,351 1,354 1,351
17.  Tvarožná Tinka Tomáš BO 1,354 1,436 1,354
18.  Lučany nad Nisou Šruma Matěj JN 1,355 1,401 1,355
19.  Bystřice nad Úhlavou Denk Jaroslav KT 1,362 1,391 1,362
20.  Kly-Větrušice Andrée Dominik ME 1,387 1,562 1,387
21.  Malé Hoštice Pfleger Vít OP 1,389 1,389 1,482
22.  Morkovice Vymazal Vít KM 1,398 1,398 1,702
23.  Zádveřice Pastyřík Vojtěch ZL 1,405 1,405 1,496
24.  Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil KH 1,409 1,409 1,410
25.  Výčapy Svoboda Tomáš TR 1,411 1,411 1,445
26.  Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk BM 1,414 1,453 1,414
27.  Morkovice Pospíšil Jan KM 1,417 1,426 1,417
28.  Dřísy Schober Antonín ME 1,418 1,477 1,418
29.  Dobroslavice Lišaník Ondřej OP 1,424 12,000 1,424
29.  Francova Lhota Kabrhel Daniel VS 1,424 1,424 1,567
31.  Dolní Měcholupy Popsimov Michal AB 1,426 1,461 1,426
32.  Štěpánkovice Balarin Zdeněk OP 1,438 1,438 1,494
32.  Skuteč Kábele Ondřej CR 1,438 12,000 1,438
32.  Kojetice Řehůřek Jakub TR 1,438 1,438 1,847
35.  Dolní Měcholupy Voříšek Petr AB 1,442 1,478 1,442
36.  Bystřice nad Úhlavou Šota Marek KT 1,447 12,000 1,447
37.  Oznice Motalík Vojtěch VS 1,449 1,484 1,449
38.  Staré Heřminovy Cárach Tomáš BR 1,452 1,452 1,466
39.  Byšice Pecháček Daniel ME 1,459 12,000 1,459
40.  Kojetice Řehůřek Vojtěch TR 1,467 1,957 1,467
41.  Vědomice Sazeček Zdeněk LT 1,483 1,483 1,559
42.  Býškovice Pírek Filip PR 1,484 1,484 1,546
43.  Veselá Baroš Václav SM 1,493 1,562 1,493
44.  Býškovice Zdařil Jan PR 1,496 1,496 2,422
45.  Trusovice Krabica Tomáš SY 1,498 1,498 1,623
45.  Rataje Svoboda Jan TA 1,498 2,016 1,498
47.  Výčapy Růžička Filip TR 1,508 1,758 1,508
48.  Púchov Kucej Tomáš PU 1,510 2,034 1,510
49.  Doloplazy Pergner Petr OL 1,511 1,511 1,561
50.  Bludov Jašek Ondřej SU 1,515 1,515 1,516
51.  Lhotky Sport Sedlák Mikuláš ZR 1,518 1,551 1,518
52.  Oznice Bětuňák Tomáš VS 1,521 1,521 1,653
53.  Štětí Čecho Vojtěch LT 1,526 12,000 1,526
54.  Michálkovice Svačina Ondřej OV 1,529 12,000 1,529
55.  Rokytnice Adámek Erik VS 1,536 1,536 12,000
56.  Písnice Kulhánek Ondřej AB 1,539 12,000 1,539
57.  Dub nad Moravou Kopeček Roman OL 1,541 1,541 1,609
57.  Zličín Forejt Filip AB 1,541 1,724 1,541
59.  Trusovice Arbeit Robin SY 1,544 1,544 1,771
60.  Dolany Kulha Martin PT 1,549 1,647 1,549
61.  Oznice Holčák Tomáš VS 1,553 1,553 12,000
62.  Hovězí Dřevojánek Antonín VS 1,559 1,559 1,630
63.  Čeperka Formánek Roman PA 1,562 1,562 1,585
64.  - Robosz Tomáš Havířov Město - 1,564 1,564 1,608
65.  Velenka Hubáček Kryštof NB 1,570 1,763 1,570
66.  Býškovice Mikšánek David PR 1,573 1,698 1,573
67.  Oznice Tkadlec Jaroslav VS 1,577 1,629 1,577
68.  Valašská Polanka Kovář Martin VS 1,583 1,583 12,000
69.  Svinov Jiránek Radim OV 1,584 1,584 1,673
69.  Juřinka Číž Jan VS 1,584 1,584 12,000
71.  Zličín Bittara Radovan AB 1,594 1,594 1,599
72.  Oznice Bětuňák Marek VS 1,596 1,596 1,675
72.  Staré Heřminovy Mikšík Erik BR 1,596 1,649 1,596
74.  Letňany Jiroušek Matěj AB 1,601 12,000 1,601
75.  Prostřední Bečva Žitník Petr VS 1,603 1,683 1,603
76.  Seč Hynek Marcel PV 1,605 1,605 1,720
77.  Kobeřice Švan Matěj OP 1,614 1,614 1,617
78.  Heřmanice Doboš Roman OV 1,616 12,000 1,616
79.  Dřísy Mališka Jakub ME 1,621 1,621 1,625
79.  Doloplazy Šlosar Tomáš OL 1,621 1,626 1,621
81.  Byšice Hora Martin ME 1,626 1,626 1,629
81.  Lhotky Sport Bazala Jiří ZR 1,626 1,643 1,626
83.  Kobeřice Vyhnálek František OP 1,627 1,627 1,657
84.  Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej HK 1,631 1,631 1,659
85.  Prostřední Bečva Mička Dominik VS 1,636 1,636 1,767
86.  Valašská Polanka Mikuš Daniel VS 1,637 1,637 1,668
87.  Třebovice Honus Jaroslav OV 1,642 1,642 1,792
88.  Milotice nad Bečvou Šuba Šimon PR 1,649 1,670 1,649
89.  Dolní Bukovsko Dudlíček Štěpán CB 1,654 1,654 1,707
90.  Oznice Trusina Václav VS 1,655 1,655 12,000
91.  Bludov Fabiánek Jakub SU 1,658 1,745 1,658
92.  - Robosz Daniel Havířov Město - 1,671 1,671 1,752
93.  Heřmanice Zdražil Tomáš OV 1,672 2,243 1,672
94.  Hněvošice Kubela Vojtěch OP 1,675 1,675 1,726
95.  Uhlířské Janovice Rezner Michal KH 1,684 2,392 1,684
96.  Starý Kolín Kupka Vojtěch KO 1,687 1,979 1,687
97.  Třebovice Prokop Ondřej OV 1,695 1,695 2,379
98.  Uhlířské Janovice Prchal Jiří KH 1,709 1,982 1,709
99.  Koblov Mácha David OV 1,710 12,000 1,710
100.  Malé Hoštice Müller Jindřich OP 1,711 1,711 1,750
101.  Seč Kučera Daniel PV 1,722 1,893 1,722
101.  Dolní Životice Polák Tomáš OP 1,722 1,778 1,722
103.  Prostřední Bečva Polášek Daniel VS 1,728 12,000 1,728
104.  Staré Heřminovy Pecháček Jaroslav BR 1,747 1,747 12,000
105.  Štěpánkovice Tomíček Jan OP 1,749 1,767 1,749
105.  Dolany Masařík Lukáš PT 1,749 1,749 12,000
107.  Písnice Schwarz Jakub AB 1,750 1,855 1,750
108.  Raškovice Švrček Jozef FM 1,754 1,756 1,754
109.  Bludov Matějček David SU 1,764 1,833 1,764
110.  Oznice Skýpala Radek VS 1,767 2,317 1,767
111.  Veselá Mikula Filip SM 1,775 2,219 1,775
112.  Kyjovice Krayzel Vojtěch OP 1,777 1,821 1,777
113.  Letňany Běhůnek Tomáš AB 1,778 1,778 1,841
114.  Dobroslavice Durlák Daniel OP 1,780 1,826 1,780
115.  Staré Heřminovy Palánek Jan BR 1,785 1,984 1,785
116.  Dolní Životice Volkmer Matyáš OP 1,810 1,810 2,088
116.  Písková Lhota Šteigl Jan NB 1,810 2,057 1,810
118.  Dolní Měcholupy Kronovetr Matyáš AB 1,817 1,817 2,543
119.  Tvarožná Tinka Jakub BO 1,820 1,855 1,820
120.  Hradiště Budzinski Marek KA 1,861 1,861 12,000
121.  Třebovice Stolař Lukáš OV 1,918 12,000 1,918
122.  Písková Lhota Crkal Šimon NB 1,931 1,931 12,000
123.  Trusovice Ferbas Tomáš SY 1,933 1,933 2,099
124.  Čeperka Kudláček Jakub PA 1,949 1,949 1,951
125.  Velenka Štrynek Ondřej NB 1,954 2,277 1,954
126.  Písnice Schwarz Jan AB 2,000 2,000 2,010
127.  Tísek Luprich Román NJ 2,018 2,018 12,000
128.  - Koňařík Richard Sklárna Karolinka - 2,028 12,000 2,028
129.  Velenka Vrána Štěpán NB 2,036 2,120 2,036
129.  Koblov Služy Dominik OV 2,036 12,000 2,036
129.  Písnice Koubek Jakub AB 2,036 12,000 2,036
132.  Štěpánkovice Balarin Radek OP 2,065 2,065 3,042
133.  Karolinka Sklárny Michálek Josef VS 2,151 2,898 2,151
134.  Písková Lhota Urban Vojtěch NB 2,158 2,158 12,000
135.  Závada Vitoň Filip OP 2,194 2,194 4,156
136.  Tvarožná Tománek Michal BO 2,195 2,195 2,653
137.  Býškovice Mikšánek Tomáš PR 2,266 2,589 2,266
138.  - Hlubek Tomáš Lhota u Opavy - 2,299 2,299 2,418
139.  Hradiště Škrobánek Daniel KA 2,397 12,000 2,397
140.  Prostřední Bečva Frňka David VS 2,416 2,416 2,441
141.  Písnice Dvořák Lukáš AB 12,000 12,000 12,000

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Raškovice Chovancová Tereza FM 1,168 1,168 1,379
2.  Solanec pod Soláněm Kotulková Hana VS 1,198 1,237 1,198
3.  Nová Ves Krempaská Viktória OV 1,218 1,218 1,388
4.  Křešice Hudcová Klára LT 1,221 1,221 1,259
5.  Staré Heřminovy Krpcová Kristýna BR 1,243 1,696 1,243
6.  Hostinné Šmídová Monika TU 1,249 1,271 1,249
7.  Staré Heřminovy Žišková Ester BR 1,259 1,259 1,309
8.  Staré Heřminovy Žižková Vendula BR 1,260 1,271 1,260
8.  Tuhaň Vaculíková Johanka CL 1,260 1,260 1,501
10.  Železná Ruda Mašková Kateřina KT 1,266 1,363 1,266
11.  Raškovice Nytrová Barbora FM 1,274 3,016 1,274
12.  Raškovice Kotásková Bára FM 1,278 1,286 1,278
13.  Tuhaň Veselá Natálie CL 1,298 1,339 1,298
14.  Francova Lhota Beránková Nela VS 1,299 1,368 1,299
15.  Hradiště Issiridirová Sofia KA 1,308 2,312 1,308
16.  Písková Lhota Němečková Eliška NB 1,315 1,315 1,470
17.  Frýdlant Nováková Nikola LI 1,317 1,322 1,317
18.  Rokytnice Horáková Alice VS 1,319 1,336 1,319
19.  Raškovice Kasincová Karolína FM 1,322 1,325 1,322
19.  Kojetice Navrátilová Veronika TR 1,322 1,326 1,322
21.  Nová Ves Ondráčková Julie OV 1,328 1,328 12,000
22.  Nová Ves Lefnerová Karolína OV 1,337 12,000 1,337
23.  Kojetice Navrátilová Eliška TR 1,341 1,347 1,341
24.  Počátky Kadlecová Radka HB 1,342 1,342 2,574
25.  Uhlířské Janovice Bílková Vendula KH 1,350 1,350 1,358
26.  Hovězí Dukátová Michaela VS 1,351 1,351 12,000
27.  Tuhaň Rychtaříková Michala CL 1,353 1,353 1,392
28.  Nová Ves Strelová Kristína OV 1,359 1,460 1,359
29.  Tuhaň Fabianová Klárka CL 1,370 1,465 1,370
30.  Oznice Skýpalová Karolína VS 1,373 1,373 1,447
31.  Starý Kolín Bížová Nela KO 1,375 1,375 12,000
32.  Bystřice nad Úhlavou Babková Iva KT 1,376 1,376 1,520
33.  Morkovice Podrazilová Natálie KM 1,377 1,377 1,413
34.  Francova Lhota Matochová Monika VS 1,379 1,379 1,384
35.  Skryje Jedličková Marie ZR 1,380 1,380 1,473
35.  Velenka Košnářová Ivana NB 1,380 1,553 1,380
37.  Bludov Čermáková Vendula SU 1,384 1,398 1,384
38.  Zádveřice Kučíková Mariana ZL 1,389 1,460 1,389
39.  Bystřice nad Úhlavou Kalná Štěpánka KT 1,390 1,887 1,390
39.  Hradiště Kalová Marie KA 1,390 1,521 1,390
41.  Bludov Jílková Vendula SU 1,391 1,474 1,391
42.  Hradiště Stalmachová Renáta KA 1,392 1,392 1,396
43.  Rokytnice Čtvrtlíková Libuše VS 1,393 1,844 1,393
44.  Křešice Hyšplerová Anna LT 1,395 2,154 1,395
45.  Spišská Teplica Ďurišová Bianka PP 1,399 1,399 1,677
46.  Malé Hoštice Pflegrová Hana OP 1,401 1,401 1,415
47.  Doloplazy Zbořilová Anna OL 1,403 1,403 1,527
48.  Jezeřany-Maršovice Košíková Veronika ZN 1,405 1,433 1,405
49.  Komárovice Bendová Anna VS 1,410 1,410 2,485
50.  Výčapy Drápelová Sára TR 1,411 1,411 12,000
51.  Písková Lhota Kovaříková Martina NB 1,414 1,968 1,414
51.  Staré Heřminovy Ledabylová Jana BR 1,414 1,414 1,622
51.  Hradiště Rusnoková Gabriela KA 1,414 1,418 1,414
54.  Bystřice nad Úhlavou Babková Marcela KT 1,417 1,417 1,433
55.  Oznice Kociánová Klára VS 1,419 1,431 1,419
55.  Bludov Hrabkovská Markéta SU 1,419 1,419 1,426
55.  Skuteč Jonášová Andrea CR 1,419 1,438 1,419
55.  Zádveřice Jurčová Eva ZL 1,419 1,419 1,963
59.  Písková Lhota Homolková Valentýna NB 1,424 1,424 1,474
60.  Michálkovice Lörinczová Marie OV 1,430 1,430 12,000
61.  Dolní Bukovsko Bartošová Daniela CB 1,432 1,696 1,432
62.  Bludov Kulhajová Natálie SU 1,436 1,436 1,815
63.  Malé Hoštice Wehowská Vendula OP 1,437 1,437 1,486
64.  Výčapy Svobodová Nikol TR 1,438 2,396 1,438
64.  Výčapy Dobešová Aneta TR 1,438 1,532 1,438
66.  Markvartovice Horčičková Karolína OP 1,440 12,000 1,440
67.  Zličín Fraňková Kamila AB 1,441 1,564 1,441
68.  Roštění Polášková Nikola KM 1,442 1,442 12,000
69.  Lhenice Antošová Tina TP 1,443 12,000 1,443
70.  Libiš Ryšlavá Natálie ME 1,445 1,702 1,445
71.  Skuteč Zavoralová Karolína CR 1,446 1,470 1,446
71.  Oznice Rudolecká Hana VS 1,446 1,539 1,446
73.  Lužná Matušková Nela RA 1,448 1,448 12,000
74.  Staré Heřminovy Sobotíková Tereza BR 1,450 1,450 1,482
75.  Výčapy Bulová Nikola TR 1,453 1,453 1,595
76.  Tuhaň Hladíková Adéla CL 1,459 12,000 1,459
77.  Výčapy Stoklasová Nikola TR 1,472 1,472 1,479
78.  Skuteč Kadlecová Linda CR 1,474 1,530 1,474
79.  Dolní Měcholupy Popsimovová Klára AB 1,477 1,500 1,477
80.  Nová Ves Šustová Nikola OV 1,480 1,480 12,000
81.  - Petríková Natálie Havířov Město - 1,486 1,486 2,351
82.  Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína JN 1,487 1,515 1,487
83.  Trusovice Morkesová Tereza SY 1,489 1,489 1,602
84.  Bludov Ženčáková Lucie SU 1,490 1,490 1,784
85.  Francova Lhota Kroupová Karolína VS 1,491 1,491 12,000
86.  Skuteč Bubeníčková Denisa CR 1,492 1,660 1,492
86.  Dolní Bečva Pavelková Hana VS 1,492 1,566 1,492
88.  Zličín Melicharová Eliška AB 1,499 1,607 1,499
88.  Rokytnice Šťastná Karolína VS 1,499 1,538 1,499
90.  Kobeřice Liberová Michaela OP 1,504 1,584 1,504
91.  Raškovice Klementová Magdaléna FM 1,508 1,508 1,802
92.  Staré Heřminovy Karafiatová Tereza BR 1,509 2,051 1,509
93.  Morkovice Horáková Aneta KM 1,510 12,000 1,510
94.  Hovězí Surovčáková Andrea VS 1,516 1,516 1,526
95.  Skryje Součková Michala ZR 1,520 1,520 12,000
96.  Letňany Hospodková Anna AB 1,522 1,522 12,000
97.  Dobroslavice Exnerová Eliana OP 1,533 1,533 1,723
98.  Hradiště Goluchová Lucie KA 1,540 1,540 1,566
99.  Skryje Jankovičová Nikol ZR 1,542 1,542 1,584
100.  Lhenice Pauzová Štěpánka TP 1,544 1,568 1,544
101.  Bludov Krystková Šárka SU 1,545 1,545 1,571
102.  Písková Lhota Gajdošová Kateřina NB 1,556 12,000 1,556
103.  Zádveřice Žambochová Alžběta ZL 1,557 12,000 1,557
104.  Velenka Potměšilová Natálie NB 1,561 2,113 1,561
105.  Býškovice Kodýtková Anita PR 1,562 1,562 1,569
105.  Kvasiny Čeplová Lucie RK 1,562 1,633 1,562
107.  Rokytnice Šťastná Marie VS 1,572 1,981 1,572
108.  - Uhrová Hana Havířov Město - 1,578 1,578 2,315
109.  Klapý Nagyová Blanka LT 1,580 1,768 1,580
109.  Hovězí Šipulová Kateřina VS 1,580 1,741 1,580
111.  Kobeřice Bitomská Tereza OP 1,586 1,627 1,586
112.  Roštění Dudíková Daniela KM 1,589 1,964 1,589
113.  Rokytnice Kašíková Martina VS 1,595 1,595 1,648
114.  Čeperka Bubáková Natálie PA 1,598 1,640 1,598
115.  Karolinka Sklárny Barabášová Veronika VS 1,606 1,609 1,606
115.  Bludov Holinková Tereza SU 1,606 1,607 1,606
117.  Kobeřice Kubná Barbora OP 1,610 1,610 1,749
118.  Roštění Úlehlová Andrea KM 1,611 1,611 1,644
119.  Malé Hoštice Grygarčíková Adéla OP 1,614 1,614 2,871
119.  Starý Kolín Tyšerová Natálie KO 1,614 1,614 12,000
121.  Heřmanice Burdová Michaela OV 1,620 1,665 1,620
122.  Malé Hoštice Silberová Klára OP 1,621 12,000 1,621
123.  Lužná Lužná Elena RA 1,622 1,622 1,645
124.  Třebovice Králová Laura OV 1,624 1,841 1,624
125.  Chotěbuz Ciasnochová Nela KA 1,625 1,625 12,000
126.  Lužná Roučová Eliška RA 1,631 1,805 1,631
127.  Roštění Hejníčková Petra KM 1,632 1,632 1,799
128.  Svinov Bučková Eliška OV 1,636 1,636 12,000
129.  Koblov Kopišová Kristýna OV 1,640 1,674 1,640
130.  Dolní Bečva Němcová Aneta VS 1,642 1,642 1,662
130.  Hovězí Machalová Klára VS 1,642 1,719 1,642
132.  Hřivínův Újezd Čechová Michaela ZL 1,645 1,749 1,645
133.  Skryje Kleknerová Eliška ZR 1,648 12,000 1,648
133.  Heřmanice Vircová Vendula OV 1,648 1,699 1,648
135.  Hradiště Hanzelková Karolína KA 1,653 1,653 12,000
136.  Dolní Životice Losertová Gabriela OP 1,655 12,000 1,655
137.  Heřmanice Bulavová Lucie OV 1,664 1,664 2,276
138.  Trusovice Spáčilová Michaela SY 1,673 1,673 1,731
139.  Dolany Smilovská Kristýna PT 1,675 12,000 1,675
140.  Lučany nad Nisou Langová Alžběta JN 1,682 1,682 12,000
141.  Nová Ves Mamulová Viktorie OV 1,688 12,000 1,688
142.  Dolany Keňová Svatava PT 1,697 2,562 1,697
143.  Dolní Lhota Mošová Veronika OV 1,709 2,067 1,709
143.  Roštění Daďová Martina KM 1,709 1,709 1,759
145.  Komárovice Kindová Julie VS 1,715 1,979 1,715
146.  Štěpánkovice Slivková Linda OP 1,719 1,788 1,719
147.  Rokytnice Hanušová Klára VS 1,754 1,874 1,754
148.  Heřmanice Dobošová Kristýna OV 1,764 2,170 1,764
149.  Dolany Rychlá Denisa PT 1,774 1,774 12,000
150.  Dobroslavice Stavinohová Beáta OP 1,776 2,128 1,776
151.  Tvarožná Pejřilová Aneta BO 1,786 1,805 1,786
152.  Bludov Maturová Michaela SU 1,790 1,959 1,790
153.  Kyjovice Křistková Natálie OP 1,804 1,804 2,134
154.  Křešice Kubizňáková Nikola LT 1,808 1,808 2,049
155.  Prostřední Bečva Hýklová Lucie VS 1,837 1,984 1,837
156.  Starý Kolín Komůrková Nela KO 1,839 12,000 1,839
157.  Dolní Bukovsko Jindrová Adéla CB 1,844 1,844 1,877
158.  Lužná Tothová Berenika RA 1,845 1,845 2,006
159.  Hřivínův Újezd Hořáková Eliška ZL 1,859 2,137 1,859
160.  Kyjovice Němcová Barbora OP 1,890 2,168 1,890
161.  Heřmanice Vítková Natálie OV 1,894 1,894 12,000
162.  Dolní Životice Pavelková Barbora OP 1,912 1,912 1,928
163.  Hovězí Dřevojánková Zuzana VS 1,920 1,920 2,018
164.  Hradiště Kudelňáková Eliška KA 1,937 1,937 1,962
165.  Svinov Kopecká Anna OV 1,940 2,025 1,940
166.  Dub nad Moravou Alfoldy Sára OL 1,965 1,992 1,965
167.  Kobeřice Tomíčková Karolína OP 1,977 12,000 1,977
168.  Výčapy Stuchlíková Zuzana TR 1,987 1,987 2,691
169.  Trusovice Spáčilová Pavlína SY 2,066 12,000 2,066
170.  Malé Hoštice Pflegrová Pavla OP 2,091 2,091 2,168
171.  Rokytnice Škrabánková Nela VS 2,112 2,112 12,000
172.  Morkovice Navrátilová Natálie KM 2,114 12,000 2,114
173.  Skryje Součková Andrea ZR 2,148 2,964 2,148
174.  Dolní Měcholupy Vojtová Klára AB 2,160 12,000 2,160
175.  Kyjovice Krčmářová Vanessa OP 2,176 2,176 2,411
176.  Oznice Tkadlecová Hana VS 2,321 2,334 2,321
177.  Veselá Šamánková Darina SM 2,481 2,817 2,481
178.  Prostřední Bečva Jurečková Michaela VS 2,487 12,000 2,487
179.  - Minaříková Linda Praha-Zličín - 2,566 2,566 12,000
180.  Dolany Lindnerová Natalie PT 2,739 2,739 12,000
181.  Prostřední Bečva Poppová Tereza VS 3,166 3,166 12,000
182.  Hněvošice Hertlová Martina OP 3,262 12,000 3,262
183.  Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna AB 12,000 12,000 12,000
183.  Bludov Divišová Michaela SU 12,000 12,000 12,000
183.  - Martináková Rozálie Tísňavy - 12,000 12,000 12,000
183.  Brumovice Krusberská Pavlína BV 12,000 12,000 12,000

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Seč Šulc Martin PV 1,396 12,000 1,396
2.  Uhlířské Janovice Bílek Pavel KH 1,485 1,485 12,000
3.  Solanec pod Soláněm Maléř Lukáš VS 1,500 1,500 1,507
4.  Seč Konečný Matouš PV 1,514 2,082 1,514
5.  Rokytnice Adámek Daniel VS 1,527 1,605 1,527
6.  Morkovice Navrátil Tomáš KM 1,544 1,781 1,544
6.  Komárovice Benda Jan VS 1,544 1,551 1,544
8.  Zádveřice Kratina Adam ZL 1,545 1,545 1,842
9.  Uhlířské Janovice Mašek Matěj KH 1,570 1,570 1,632
10.  Výčapy Svoboda Adam TR 1,606 1,606 1,669
11.  Výčapy Gruszka Jan TR 1,613 1,828 1,613
12.  Starý Lískovec Sport Novák Ondřej BM 1,616 1,616 1,898
13.  Zádveřice Chromek Matěj ZL 1,636 1,696 1,636
14.  Svinov Žákovský Adam OV 1,638 1,638 12,000
15.  Písková Lhota Stýblo Radim NB 1,645 1,686 1,645
16.  Solanec pod Soláněm Kjeronský Jiří VS 1,646 12,000 1,646
17.  Lužná Ullrich Radek RA 1,657 1,921 1,657
18.  Zádveřice Rafaj Tomáš ZL 1,674 2,320 1,674
19.  Hněvošice Pustelník Jakub OP 1,675 1,786 1,675
20.  Hradiště Nogol Vilém KV 1,678 3,279 1,678
21.  Prostřední Bečva Vardžák Štěpán VS 1,687 1,687 12,000
22.  Skuteč Pešek Tomáš CR 1,699 1,980 1,699
23.  Výčapy Svoboda Mikuláš TR 1,700 1,725 1,700
24.  Solanec pod Soláněm Kaňák Martin VS 1,704 2,427 1,704
25.  Hněvošice Burda Jakub OP 1,707 1,779 1,707
26.  Nová Ves Bogus Martin OV 1,710 1,809 1,710
27.  Štěpánkovice Pistorius Jan OP 1,717 1,717 1,954
28.  Lužná Němec Petr RA 1,735 1,873 1,735
29.  Dolní Bečva Kubíček Vojtěch VS 1,760 1,824 1,760
29.  Seč Hofman Miroslav PV 1,760 1,834 1,760
31.  Skryje Klekner Matyáš ZR 1,766 1,766 1,834
32.  Písková Lhota Crkal Ondřej NB 1,779 1,779 1,881
33.  Nová Ves Sopkovič Adrián OV 1,784 12,000 1,784
33.  Doloplazy Zbořil Martin OL 1,784 1,784 2,353
35.  Prostřední Bečva Štůsek Marek VS 1,791 1,911 1,791
36.  Letňany Salvet Michael AB 1,801 1,829 1,801
37.  Dřísy Mališka Václav ME 1,803 2,406 1,803
38.  Dolní Bečva Solanský Vojtěch VS 1,804 2,041 1,804
38.  Čeperka Doležal Šimon PA 1,804 1,804 2,017
40.  Staré Heřminovy Monsport Josef BR 1,806 1,806 1,817
41.  Dolní Bečva Kretek Tomáš VS 1,825 1,942 1,825
42.  Bludov Fabiánek Matěj SU 1,833 1,833 1,951
43.  Výčapy Vašek Vojta TR 1,837 2,084 1,837
44.  Dolní Životice Losert Matouš OP 1,859 1,859 1,998
45.  Letňany Stabenow Martin AB 1,869 2,114 1,869
46.  Trusovice Ambroz Jaroslav SY 1,872 1,872 2,020
47.  Moravský Beroun Slovák Štěpán BR 1,876 1,882 1,876
48.  Dolní Bečva Laža Vojtěch VS 1,877 1,877 2,811
49.  Skryje Šnobl Antonín ZR 1,884 1,884 2,521
50.  Starý Lískovec Sport Jenkut Šimon BM 1,885 2,134 1,885
51.  Trusovice Siegel Filip SY 1,907 2,202 1,907
52.  Dobroslavice Tománek Matyáš OP 1,909 1,909 12,000
53.  Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan HK 1,919 2,036 1,919
54.  Prostřední Bečva Šenk Matyáš VS 1,948 2,344 1,948
55.  Trusovice Streck Radim SY 1,966 1,966 1,971
56.  Staré Heřminovy Krpec Tomáš BR 1,973 1,973 12,000
57.  Dolní Životice Polák Václav OP 1,982 1,982 1,987
58.  Lužná Kolbek Ondřej RA 1,991 1,991 2,199
59.  Hradiště Heczko Vojtěch KA 1,994 1,994 3,315
60.  Bludov Matějček Lukáš SU 2,004 2,033 2,004
61.  Oznice Januš David VS 2,005 2,878 2,005
62.  Klopotovice Knapek Tomáš PV 2,035 2,131 2,035
63.  Morkovice Štěpánek Matěj KM 2,067 3,630 2,067
64.  Tvarožná Bartoš Lukáš BO 2,092 12,000 2,092
65.  Raškovice Klanica Jakub FM 2,108 2,224 2,108
66.  Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam HK 2,127 2,127 12,000
67.  Byšice Hora Ondřej ME 2,133 2,141 2,133
68.  Trusovice Koutný Jan SY 2,171 3,410 2,171
68.  Oznice Ramík Jan VS 2,171 2,171 2,202
70.  Trusovice Šuba Filip SY 2,181 2,181 12,000
71.  Oznice Plánka Kristián VS 2,189 2,259 2,189
72.  Písková Lhota Kalferst Martin NB 2,215 2,240 2,215
73.  Čeperka Žaloudek Šimon PA 2,249 2,249 2,276
74.  Dolní Životice Harazín Aleš OP 2,280 2,280 2,341
75.  Trusovice Kováč Dominik SY 2,290 2,290 3,390
76.  Letňany Vlček Jakub AB 2,292 3,075 2,292
77.  Morkovice Karásek Martin KM 2,321 2,355 2,321
78.  Doloplazy Zbořil Adam OL 2,408 2,408 2,445
79.  Štěpánkovice Tomíček Michal OP 2,503 2,503 12,000
80.  Oznice Janírek Jan VS 2,522 2,760 2,522
81.  Nová Ves Krempaský Andrej OV 2,547 12,000 2,547
82.  Svinov Křížkovský Lukáš OV 2,550 3,156 2,550
83.  Karolinka Sklárny Orság Maxmilián VS 2,695 2,695 4,099
84.  Klopotovice Pospíšil Jan PV 2,712 2,712 10,734
85.  Hradiště Guziur Matyáš KA 2,748 3,019 2,748
86.  Karolinka Sklárny Pukýš Dominik VS 2,789 6,003 2,789
87.  Letňany Komáčka Tomáš AB 2,968 2,968 3,021
88.  Karolinka Sklárny Tureček Tadeáš VS 2,991 2,991 12,000
89.  Oznice Štěpánek Martin VS 3,118 3,118 4,080
90.  Štěpánkovice Tomíček František OP 3,225 3,225 4,523
91.  Dolní Bečva Bok Břetislav VS 3,332 3,781 3,332
92.  Karolinka Sklárny Drozd Lukáš VS 3,615 4,459 3,615
93.  Klopotovice Pospíšil Štěpán PV 3,616 3,616 12,000
94.  Oznice Štěpánek Radek VS 3,705 4,639 3,705
95.  - Kalus Martin Lhota u Opavy - 3,770 4,276 3,770
96.  Dolní Bečva Šimurda Luděk VS 12,000 12,000 12,000

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nová Ves Nováková Martina OV 1,472 1,472 1,574
2.  Bludov Zaoralová Eliška SU 1,525 1,551 1,525
3.  Tuhaň Kučerová Beata CL 1,540 1,540 1,741
4.  Bludov Kulhajová Liliana SU 1,542 1,557 1,542
5.  Hřivínův Újezd Karpielová Anna ZL 1,594 1,594 12,000
6.  Lužná Rácová Karolína RA 1,613 12,000 1,613
7.  Písková Lhota Martinová Barbora NB 1,615 1,698 1,615
8.  Čeperka Chudomská Amálie PA 1,624 1,624 1,653
9.  Byšice Macháčková Leontýna ME 1,625 1,628 1,625
10.  Zádveřice Barotková Alexandra ZL 1,626 12,000 1,626
11.  Písnice Lasevičová Kristýna AB 1,636 1,636 1,644
12.  Dolní Životice Ulitzková Laura OP 1,656 1,785 1,656
13.  Železná Ruda Mašková Marika KT 1,660 1,945 1,660
14.  Uhlířské Janovice Trnková Justýna KH 1,670 1,670 1,745
15.  Tuhaň Žežulková Vanesa CL 1,684 1,971 1,684
16.  Kojetice Řehůřková Soňa TR 1,701 1,701 1,719
17.  Skuteč Zavoralová Aneta CR 1,713 2,333 1,713
18.  Čeperka Kožená Aneta PA 1,720 1,799 1,720
19.  Nová Ves Maturová Karolína OV 1,726 1,726 1,813
20.  Písková Lhota Nováková Marcela NB 1,734 1,734 1,797
21.  Kojetice Pekárková Klára TR 1,744 1,744 1,956
22.  Skuteč Slezáková Nela CR 1,761 1,761 1,814
23.  Čeperka Jarušková Tereza PA 1,764 1,781 1,764
24.  Starý Kolín Horynová Kateřina KO 1,770 1,770 1,775
25.  Dolní Bečva Lážová Natálie VS 1,782 1,964 1,782
26.  Lužná Roučová Karolína RA 1,791 1,791 1,860
27.  Dolní Životice Pavelková Jana OP 1,792 1,847 1,792
28.  Třebovice Králová Valerie OV 1,800 1,800 12,000
28.  Dolní Bečva Slavíková Marie VS 1,800 1,854 1,800
30.  Štěpánovice Doležálková Tereza KT 1,808 2,138 1,808
31.  Solanec pod Soláněm Adamcová Barbora VS 1,811 1,819 1,811
31.  Třebovice Fričová Nikol OV 1,811 1,966 1,811
33.  Heřmanice Kociánová Martina OV 1,816 2,148 1,816
34.  Štěpánovice Fikejzlová Andrea KT 1,821 1,821 1,852
35.  Heřmanice Žmolíková Johanka OV 1,832 1,960 1,832
36.  Písková Lhota Urbanová Adina NB 1,838 12,000 1,838
37.  Dolní Životice Grabiášová Nikola OP 1,847 1,976 1,847
38.  Zádveřice Hurtová Natálie ZL 1,869 1,869 2,023
39.  Řídeč Žouželková Adéla OL 1,901 1,922 1,901
40.  Nová Ves Jarolímová Aneta OV 1,902 1,902 1,958
41.  Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina HK 1,912 1,912 2,031
42.  Výčapy Růžičková Aneta TR 1,920 1,920 1,978
43.  Hradiště Guziurová Natálie KA 1,921 2,263 1,921
44.  Hovězí Danielová Tereza VS 1,935 2,084 1,935
45.  Písnice Černá Tereza AB 1,937 2,177 1,937
46.  Hradiště Goluchová Karolina KA 1,944 1,944 1,977
47.  Starý Lískovec Sport Kocmanová Natálka BM 2,002 2,002 12,000
48.  Dolní Životice Volkmerová Justýna OP 2,008 2,239 2,008
49.  Oznice Štěpánková Kateřina VS 2,014 2,067 2,014
50.  Dolní Životice Pavelková Anna OP 2,034 2,034 12,000
51.  Hradiště Čepová Sabina KA 2,040 2,090 2,040
51.  Starý Kolín Tyšerová Sofie KO 2,040 2,040 2,210
53.  Zádveřice Rožnovjáková Hana ZL 2,049 12,000 2,049
54.  Morkovice Doleželová Amálie KM 2,050 2,050 12,000
54.  Třebovice Prokopová Barbora OV 2,050 2,050 2,240
56.  Dřísy Tintěrová Anna ME 2,055 2,055 12,000
57.  Trusovice Juračková Vanessa SY 2,089 2,261 2,089
58.  Hovězí Frydryšková Alžběta VS 2,129 2,400 2,129
59.  Dolní Bečva Babincová Pavlínka VS 2,132 2,132 2,540
59.  Štěpánovice Vtípilová Karolína KT 2,132 2,167 2,132
61.  Zádveřice Žambochová Magdaléna ZL 2,149 2,642 2,149
62.  Svinov Fronckeová Karin OV 2,151 2,151 2,310
63.  Dřísy Krumphanzlová Adéla ME 2,156 2,156 12,000
64.  Štěpánovice Kunhartová Kristýna KT 2,167 2,167 2,200
65.  Morkovice Vlčková Gabriela KM 2,168 2,168 2,288
66.  Trusovice Hrbáčková Tereza SY 2,180 2,180 3,189
67.  Výčapy Böhmová Anna TR 2,191 2,222 2,191
68.  Heřmanice Sukupová Klára OV 2,204 2,351 2,204
69.  Skuteč Zelenková Ema CR 2,218 2,218 2,260
70.  Staré Heřminovy Szkanderová Kristýna BR 2,237 2,237 2,753
71.  Kobeřice Brulíková Adéla OP 2,279 2,279 2,291
72.  Svinov Mazzolini Petra OV 2,302 2,302 3,407
73.  Dolní Bečva Němcová Tereza VS 2,303 2,832 2,303
74.  Prostřední Bečva Žitníková Radka VS 2,328 2,328 12,000
75.  Dobroslavice Tománková Michaela OP 2,329 2,718 2,329
76.  Nová Ves Vydrželová Beata OV 2,332 12,000 2,332
77.  Hovězí Pavlíková Nela VS 2,346 2,405 2,346
78.  Karolinka Sklárny Michálková Nikol VS 2,385 12,000 2,385
79.  Klopotovice Reznerová Michaela PV 2,415 12,000 2,415
80.  Oznice Potěšilová Vendula VS 2,417 2,417 12,000
81.  Dolní Bečva Valchářová Veronika VS 2,437 2,437 2,654
82.  Staré Heřminovy Molnárová Gita BR 2,446 7,221 2,446
83.  Starý Lískovec Sport Dvořáková Magdaléna BM 2,460 3,125 2,460
84.  - Kačenová Ema Lhota u Opavy - 2,485 12,000 2,485
85.  Dřísy Krejzarová Tereza ME 2,571 2,571 2,828
86.  Kobeřice Černá Ellen OP 2,714 12,000 2,714
87.  Dřísy Urbánková Linda ME 2,742 3,358 2,742
88.  Kobeřice Jašková Nikol OP 2,799 2,984 2,799
89.  Štěpánovice Nováčková Veronika KT 2,916 12,000 2,916
90.  Oznice Bednaříková Natálie VS 2,961 4,025 2,961
91.  Moravský Beroun Červinková Elisabeta Marie BR 2,997 12,000 2,997
92.  Karolinka Sklárny Michálková Rozárie VS 3,134 3,134 12,000
93.  Heřmanice Zachodilová Zuzana OV 3,465 4,025 3,465
94.  Karolinka Sklárny Drozdová Tatiana VS 12,000 12,000 12,000
94.  Dobroslavice Stavinohová Bára OP 12,000 12,000 12,000
94.  Skryje Staňková Anna ZR 12,000 12,000 12,000

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/03 Ostrava, Požární útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/03 Ostrava, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/08/19 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/20 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/21 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2013/09/14 Ostrava - Poruba, Finálový závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/03/22 Ostrava, Ostravsko-beskydské šedesátky
-
2014/04/19 Ostrava – Poruba, PŘÍPRAVNÝ ZÁVOD REPREZENTACE DOROSTU
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, Výstup do 4. podlaží
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, štafeta 4 x 100
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, 100 m
-
2014/05/01 Ostrava, Akademické mistrovství
-
2014/05/30 Ostrava, Liga ve dvojboji Ostrava 2014
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, 100 m
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, štafety
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství ČR v požárním
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické MČR, věže
-
2015/05/01 Ostrava, Vyšegrádský pohár - Ostrava
-
2015/05/22 Ostrava, výstup na věž
-
2015/05/23 Ostrava, CYP cup
ČP
2016/04/27 Ostrava, European Academic Cup 2016
-
2016/04/28 Ostrava, European Academic Cup 2016 - Den 2.
-
2016/05/27 Ostrava, 2. kolo ČP - Ostravská věž 2016
-
2016/05/28 Ostrava, CYP cup 2016
ČP
2016/08/17 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/18 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/19 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/20 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
FSCR
2017/03/25 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2017
-
2018/03/17 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2018
FSCR
2018/11/24 Ostrava, Ostravsko Beskydské Šedesátky 2018
FSCR
2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala, OSTRAVSKÁ HALA 2019
FSCR
2019/05/25 Ostrava, Český pohár 100
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře