Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 17. 08. 2016 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belarus ( Bělorusko ) Anton TARASEVICH | - | 1,285 | 1,292 | 1,285 | |
2. | Russia ( Rusko ) Roman WAGNER | - | 1,291 | 1,325 | 1,291 | |
3. | Russia ( Rusko ) Vladimir SIDORENKO | - | 1,294 | 1,294 | 12,000 | |
4. | Russia ( Rusko ) Constantine KURGANSKI | - | 1,299 | 1,315 | 1,299 | |
5. | Russia ( Rusko ) Evgeny YANDROSHEVICH | - | 1,314 | 1,863 | 1,314 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Eugene RABTSEVICH | - | 1,318 | 1,364 | 1,318 | |
7. | Belarus ( Bělorusko ) Strelchenya VLADIMIR | - | 1,324 | 1,324 | 1,382 | |
8. | Belarus ( Bělorusko ) Dmitry SIMAK | - | 1,327 | 1,368 | 1,327 | |
9. | Russia ( Rusko ) Sergey GURCHENKOV | - | 1,334 | 1,334 | 12,000 | |
10. | Russia ( Rusko ) Ruslan HUBETSOV | - | 1,337 | 1,337 | 12,000 | |
11. | Ukraine ( Ukrajina ) Sergii PRYSIAZHENKO | - | 1,338 | 1,338 | 1,366 | |
12. | Ukraine ( Ukrajina ) Oleksandr ANDRIICHUK | - | 1,350 | 1,350 | 12,000 | |
13. | Belarus ( Bělorusko ) Nikita CHEREPKO | - | 1,354 | 1,384 | 1,354 | |
14. | Ukraine ( Ukrajina ) Andrii PRYSIAZHENKO | - | 1,355 | 1,355 | 1,498 | |
15. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Dmitriy AGAFONOV | - | 1,359 | 1,359 | 1,523 | |
16. | Ukraine ( Ukrajina ) Arsen IPIIEV | - | 1,362 | 1,362 | 2,041 | |
17. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Zhassulan KAISARBEKOV | - | 1,365 | 1,392 | 1,365 | |
18. | Russia ( Rusko ) Andrei KORNILOV | - | 1,371 | 1,510 | 1,371 | |
19. | Ukraine ( Ukrajina ) Viktor HOLONHOVSKYI | - | 1,389 | 1,415 | 1,389 | |
20. | Belarus ( Bělorusko ) Maxim SHAPOREV | - | 1,394 | 1,394 | 12,000 | |
21. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Assylzat ILYASSOV | - | 1,398 | 1,479 | 1,398 | |
22. | Russia ( Rusko ) Stanislav TITORENKO | - | 1,400 | 1,565 | 1,400 | |
23. | Czech ( Česko ) A Karel RYL | - | 1,424 | 1,424 | 1,629 | |
24. | Czech ( Česko ) A Vaclav NOVOTNÝ | - | 1,432 | 1,432 | 1,548 | |
25. | Czech ( Česko ) A Milan NETRVAL | - | 1,442 | 1,442 | 1,789 | |
26. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Nikolay BUTORIN | - | 1,445 | 1,621 | 1,445 | |
27. | Germany ( Německo ) Rene FROST | - | 1,447 | 1,519 | 1,447 | |
27. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Konstantin BOCHAROV | - | 1,447 | 1,447 | 12,000 | |
29. | Slovakia ( Slovensko ) Viliam STINCHIK | - | 1,448 | 1,521 | 1,448 | |
30. | Germany ( Německo ) Tom GEHLERT | - | 1,452 | 1,452 | 12,000 | |
31. | Ukraine ( Ukrajina ) Anatolii KHAIUK | - | 1,461 | 1,461 | 1,509 | |
32. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Polat URAZBAEV | - | 1,463 | 1,463 | 1,829 | |
33. | Czech ( Česko ) A Jakub PĚKNÝ | - | 1,465 | 1,465 | 12,000 | |
34. | Belarus ( Bělorusko ) Maxim SVILLO | - | 1,471 | 1,471 | 12,000 | |
35. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Miras DUISEKOV | - | 1,473 | 1,473 | 12,000 | |
36. | Czech ( Česko ) A Kamil BEZRUČ | - | 1,474 | 1,474 | 12,000 | |
37. | Slovakia ( Slovensko ) David KALUZNIK | - | 1,477 | 1,477 | 1,832 | |
38. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Boris DUDNIKOV | - | 1,478 | 1,490 | 1,478 | |
39. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Yeraly ABZALOV | - | 1,486 | 1,652 | 1,486 | |
40. | Belarus ( Bělorusko ) Artem PRIBYSH | - | 1,488 | 1,488 | 12,000 | |
41. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Otabek OTAKHONOV | - | 1,491 | 1,491 | 12,000 | |
42. | Czech ( Česko ) A David DOPIRÁK | - | 1,492 | 1,877 | 1,492 | |
42. | Ukraine ( Ukrajina ) Yevhen BELCHENKO | - | 1,492 | 1,492 | 12,000 | |
44. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Abbos SHARIPOV | - | 1,500 | 1,627 | 1,500 | |
45. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Marat SALIKOV | - | 1,516 | 1,516 | 1,581 | |
46. | Slovakia ( Slovensko ) Peter VITKO | - | 1,518 | 1,564 | 1,518 | |
47. | Austria ( Rakousko ) Thomas MAIRINGER | - | 1,521 | 2,081 | 1,521 | |
47. | Slovakia ( Slovensko ) Marian RERKO | - | 1,521 | 1,827 | 1,521 | |
49. | Bulgaria ( Bulharsko ) Hristiyan HRISTOV | - | 1,525 | 1,972 | 1,525 | |
50. | Czech ( Česko ) A Jakub PAULÍČEK | - | 1,530 | 1,530 | 1,547 | |
50. | Czech ( Česko ) B Jan VYVIAL | - | 1,530 | 1,569 | 1,530 | |
52. | Czech ( Česko ) A Pavel KRPEC | - | 1,531 | 1,531 | 1,991 | |
53. | Germany ( Německo ) Sebastian THAOLE | - | 1,532 | 1,532 | 1,550 | |
54. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Sanjar TADJIBAEV | - | 1,534 | 1,638 | 1,534 | |
55. | Czech ( Česko ) B Stanislav PAULÍČEK | - | 1,543 | 1,573 | 1,543 | |
56. | Czech ( Česko ) B Jan ZHŘÍVAL | - | 1,544 | 1,571 | 1,544 | |
57. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Ruslan SALIEV | - | 1,548 | 1,869 | 1,548 | |
57. | Bulgaria ( Bulharsko ) Stefan TASHEV | - | 1,548 | 1,548 | 12,000 | |
57. | Slovakia ( Slovensko ) David GOLDMAN | - | 1,548 | 1,554 | 1,548 | |
60. | Ukraine ( Ukrajina ) Vadym LUCHYNSKYI | - | 1,550 | 1,550 | 1,903 | |
61. | Czech ( Česko ) B Šimon KUDRNA | - | 1,551 | 1,577 | 1,551 | |
62. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Ilyas RIZVANOV | - | 1,552 | 1,640 | 1,552 | |
63. | Germany ( Německo ) Klaus KEOSTER | - | 1,560 | 1,616 | 1,560 | |
63. | Germany ( Německo ) Tommy PAULICK | - | 1,560 | 1,608 | 1,560 | |
65. | Bulgaria ( Bulharsko ) Denyo DENEV | - | 1,566 | 1,612 | 1,566 | |
66. | Czech ( Česko ) B Václav DIVOŠ | - | 1,567 | 1,859 | 1,567 | |
67. | Germany ( Německo ) Eric FREY | - | 1,570 | 1,644 | 1,570 | |
67. | Romania ( Rumunsko ) Cezar PAVEL | - | 1,570 | 1,822 | 1,570 | |
69. | Romania ( Rumunsko ) Razvan MIRON | - | 1,589 | 1,607 | 1,589 | |
70. | Austria ( Rakousko ) Philipp PREUNDLER | - | 1,599 | 1,599 | 12,000 | |
71. | Bulgaria ( Bulharsko ) Georgi GEORGIEV | - | 1,607 | 1,699 | 1,607 | |
72. | Bulgaria ( Bulharsko ) Miroslav EFTIMOV | - | 1,608 | 1,752 | 1,608 | |
73. | Czech ( Česko ) B Dominik SOUKUP | - | 1,613 | 1,613 | 12,000 | |
74. | Slovakia ( Slovensko ) Stefan BELKO | - | 1,614 | 1,684 | 1,614 | |
75. | Germany ( Německo ) Sebastian MELDE | - | 1,618 | 1,720 | 1,618 | |
76. | Slovakia ( Slovensko ) Zoltan DRAGA | - | 1,623 | 1,648 | 1,623 | |
77. | Slovakia ( Slovensko ) Jakub PAVELKA | - | 1,626 | 1,637 | 1,626 | |
78. | Germany ( Německo ) Christian PATZOLD | - | 1,639 | 1,639 | 1,673 | |
78. | Romania ( Rumunsko ) Cristian OPREAN | - | 1,639 | 1,815 | 1,639 | |
80. | Bulgaria ( Bulharsko ) Mihail KOSTOV | - | 1,647 | 1,647 | 12,000 | |
81. | Romania ( Rumunsko ) Gelu KUZSTIBCHU | - | 1,675 | 1,756 | 1,675 | |
82. | Bulgaria ( Bulharsko ) Lyubomir LYUBENOV | - | 1,704 | 1,766 | 1,704 | |
83. | Romania ( Rumunsko ) Ionut STOICIU | - | 1,705 | 1,969 | 1,705 | |
84. | Czech ( Česko ) B Jirí ŠKODNÝ | - | 1,720 | 1,732 | 1,720 | |
85. | Bulgaria ( Bulharsko ) Angel GROZDANOV | - | 1,722 | 1,722 | 1,828 | |
86. | Austria ( Rakousko ) Thomas PREUNDLER | - | 1,736 | 12,000 | 1,736 | |
87. | Romania ( Rumunsko ) Andrei OPREA | - | 1,759 | 1,790 | 1,759 | |
88. | Turkey ( Turecko ) Emin SEZGIN | - | 1,776 | 1,845 | 1,776 | |
89. | Romania ( Rumunsko ) Petronel LAZARESCU | - | 1,871 | 2,178 | 1,871 | |
90. | Czech ( Česko ) B Petr GRASSL | - | 1,873 | 1,522 | 1,873 | |
91. | Turkey ( Turecko ) Ahmet OZMEN | - | 1,918 | 2,058 | 1,918 | |
92. | Turkey ( Turecko ) Erkan OZCHELIK | - | 1,928 | 2,048 | 1,928 | |
93. | Turkey ( Turecko ) Muratchan CEVIZ | - | 1,939 | 2,277 | 1,939 | |
94. | Romania ( Rumunsko ) Marian VARBAN | - | 2,029 | 2,029 | 2,058 | |
95. | Austria ( Rakousko ) Roland PICHLER | - | 2,051 | 2,051 | 2,290 | |
96. | Turkey ( Turecko ) Ugur DALMIS | - | 2,062 | 2,112 | 2,062 | |
97. | Turkey ( Turecko ) Chagri COMAK | - | 2,137 | 2,137 | 2,441 | |
98. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Vakhijan KAZAKBAYEV | - | 2,201 | 2,201 | 12,000 | |
99. | Croatia ( Chorvatsko ) Luka ZIVKO | - | 5,103 | 6,908 | 5,103 | |
100. | Turkey ( Turecko ) Ismail ATA | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
100. | Croatia ( Chorvatsko ) Josip KRANICHEC | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
100. | Austria ( Rakousko ) Michael HOCHRAINER | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
100. | Austria ( Rakousko ) Christian HUBER | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
100. | Turkey ( Turecko ) Ahmet IRMEK | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Ekaterina CHENDAKOVA | - | 0,704 | 0,706 | 0,704 | |
2. | Russia ( Rusko ) Angelica DOKANEVA | - | 0,708 | 0,715 | 0,708 | |
3. | Russia ( Rusko ) Anastasiia GALICHANINA | - | 0,713 | 0,723 | 0,713 | |
4. | Russia ( Rusko ) Ekaterina GUSEVA | - | 0,721 | 0,742 | 0,721 | |
5. | Russia ( Rusko ) Aigul SHAIAKHMETOVA | - | 0,730 | 0,730 | 0,733 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Victoria OSIPOVA | - | 0,739 | 0,739 | 0,740 | |
7. | Russia ( Rusko ) Liudmila CHIKAEVA | - | 0,742 | 1,012 | 0,742 | |
8. | Belarus ( Bělorusko ) Oksana KOREVO | - | 0,744 | 0,781 | 0,744 | |
9. | Russia ( Rusko ) Lyudmila KIRDYASHOVA | - | 0,753 | 0,883 | 0,753 | |
10. | Belarus ( Bělorusko ) Polina ARSHAVSKAYA | - | 0,764 | 0,770 | 0,764 | |
11. | Czech ( Česko ) A Markéta MARKOVÁ | - | 0,765 | 0,778 | 0,765 | |
12. | Russia ( Rusko ) Anna ZAITSEVA | - | 0,768 | 0,965 | 0,768 | |
13. | Czech ( Česko ) A Adriana JANÍČKOVÁ | - | 0,780 | 0,780 | 0,930 | |
14. | Czech ( Česko ) A Kamila BARTOŠKOVÁ | - | 0,787 | 0,801 | 0,787 | |
15. | Belarus ( Bělorusko ) Maria SADOVSKAYA | - | 0,788 | 0,807 | 0,788 | |
16. | Czech ( Česko ) B Martina PEKROVÁ | - | 0,792 | 0,820 | 0,792 | |
17. | Czech ( Česko ) A Lucie HIRMEROVÁ | - | 0,800 | 0,815 | 0,800 | |
18. | Belarus ( Bělorusko ) Maria BARANOWSKA | - | 0,801 | 0,801 | 0,806 | |
19. | Czech ( Česko ) A Karolina WITOSZOVÁ | - | 0,804 | 1,042 | 0,804 | |
20. | Belarus ( Bělorusko ) Daria DOROSHENKO | - | 0,813 | 0,824 | 0,813 | |
21. | Belarus ( Bělorusko ) Victoria GAVRILOVA | - | 0,816 | 0,824 | 0,816 | |
22. | Czech ( Česko ) A Barbora ŠUBRTOVÁ | - | 0,817 | 0,863 | 0,817 | |
23. | Czech ( Česko ) B Klára FOLTYNOVÁ | - | 0,834 | 0,844 | 0,834 | |
24. | Czech ( Česko ) B Veronika MACHALOVÁ | - | 0,846 | 1,014 | 0,846 | |
25. | Czech ( Česko ) B Lucie POHANKOVA | - | 0,851 | 0,860 | 0,851 | |
26. | Belarus ( Bělorusko ) Agata POTSENKO | - | 0,862 | 0,967 | 0,862 | |
27. | Czech ( Česko ) B Nikola ŠKULTÉTYOVÁ | - | 0,869 | 0,957 | 0,869 | |
28. | Germany ( Německo ) Eileen HILDEBRAND | - | 0,874 | 0,896 | 0,874 | |
29. | Czech ( Česko ) B Dominika CALTOVÁ | - | 0,876 | 0,876 | 0,987 | |
30. | Czech ( Česko ) A Monika MAREŠOVÁ | - | 0,877 | 0,877 | 1,030 | |
31. | Czech ( Česko ) B Leona VAŠÍČKOVÁ | - | 0,885 | 0,943 | 0,885 | |
32. | Slovakia ( Slovensko ) Michaela FEDORCHAKOVA | - | 0,892 | 1,026 | 0,892 | |
33. | Bulgaria ( Bulharsko ) Krasimira KRASTEVA | - | 0,893 | 0,893 | 1,149 | |
34. | Czech ( Česko ) B Natalie HONCŮ | - | 0,894 | 1,097 | 0,894 | |
35. | Germany ( Německo ) Laura WOLF | - | 0,907 | 1,035 | 0,907 | |
36. | Germany ( Německo ) Stefanie WАIS | - | 0,908 | 0,908 | 1,257 | |
37. | Slovakia ( Slovensko ) Erika CHUPCOVA | - | 0,938 | 0,938 | 1,148 | |
38. | Germany ( Německo ) Anja ALDERMANN | - | 0,952 | 1,177 | 0,952 | |
39. | Germany ( Německo ) Melanie MULLER | - | 0,960 | 0,992 | 0,960 | |
40. | Slovakia ( Slovensko ) Anna VYSHINSKA | - | 0,963 | 1,205 | 0,963 | |
41. | Germany ( Německo ) Sindy AHNERT | - | 0,974 | 1,332 | 0,974 | |
42. | Bulgaria ( Bulharsko ) Galya IVANOVA | - | 0,979 | 0,994 | 0,979 | |
43. | Bulgaria ( Bulharsko ) Violeta KANEVA | - | 0,981 | 0,990 | 0,981 | |
44. | Slovakia ( Slovensko ) Janka BEDNARIKOVA | - | 0,999 | 1,012 | 0,999 | |
45. | Bulgaria ( Bulharsko ) Petya KYUPOVA-GOSPODINOVA | - | 1,021 | 1,021 | 1,113 | |
46. | Germany ( Německo ) Julia SCHMIDT | - | 1,022 | 1,151 | 1,022 | |
47. | Germany ( Německo ) Annekathrin DASLER | - | 1,032 | 1,032 | 1,048 | |
48. | Bulgaria ( Bulharsko ) Eli VELICHKOVA | - | 1,033 | 1,044 | 1,033 | |
49. | Croatia ( Chorvatsko ) Tifani BAN | - | 1,058 | 1,058 | 1,106 | |
50. | Czech ( Česko ) A Veronika KREJČÍ | - | 1,061 | 1,061 | 1,085 | |
51. | Slovakia ( Slovensko ) Karin DARAKOVA | - | 1,062 | 12,000 | 1,062 | |
52. | Bulgaria ( Bulharsko ) Gabriela GIGOVA | - | 1,067 | 1,350 | 1,067 | |
53. | Croatia ( Chorvatsko ) Amalija КRANICHEC | - | 1,125 | 12,000 | 1,125 | |
54. | Slovakia ( Slovensko ) Monika KUBOVA | - | 1,133 | 1,133 | 1,159 | |
55. | Slovakia ( Slovensko ) Andrea TRIMLOVA | - | 1,135 | 12,000 | 1,135 | |
56. | Croatia ( Chorvatsko ) Mateia VUGRINEC | - | 1,162 | 1,162 | 12,000 | |
57. | Bulgaria ( Bulharsko ) Aylin RAFETOVA | - | 1,203 | 12,000 | 1,203 | |
58. | Bulgaria ( Bulharsko ) Rumyana RAYCHEVA | - | 1,207 | 1,207 | 1,225 | |
59. | Croatia ( Chorvatsko ) Elena КRANICHEC | - | 1,224 | 1,224 | 1,337 | |
60. | Croatia ( Chorvatsko ) Ivana PAIGIK | - | 1,247 | 1,247 | 1,521 | |
61. | Croatia ( Chorvatsko ) Jelena HORVAT | - | 1,255 | 1,320 | 1,255 | |
62. | Croatia ( Chorvatsko ) Ivana KOVACH | - | 1,281 | 1,296 | 1,281 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Anastasia SHALNOVA | - | 0,800 | 0,802 | 0,800 | |
2. | Czech ( Česko ) A Apolena KASALOVÁ | - | 0,809 | 0,822 | 0,809 | |
2. | Russia ( Rusko ) Diana OMAEVA | - | 0,809 | 0,809 | 0,813 | |
4. | Russia ( Rusko ) Valeria KUZMICHEVA | - | 0,812 | 0,824 | 0,812 | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Svetlana GRITSKOVA | - | 0,825 | 0,844 | 0,825 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Valeria FURIK | - | 0,850 | 0,885 | 0,850 | |
7. | Belarus ( Bělorusko ) Angelina PETKOGLO | - | 0,853 | 0,858 | 0,853 | |
8. | Czech ( Česko ) A Kateřina BOROVIČKOVÁ | - | 0,858 | 0,858 | 0,861 | |
9. | Czech ( Česko ) A Tereza SLEZÁKOVÁ | - | 0,869 | 0,888 | 0,869 | |
10. | Czech ( Česko ) B Lenka NOVÁKOVÁ | - | 0,927 | 0,945 | 0,927 | |
11. | Czech ( Česko ) B Štěpánka BŘEZINOVÁ | - | 0,967 | 0,967 | 0,978 | |
12. | Slovakia ( Slovensko ) Radka ČERVENKOVA | - | 1,020 | 1,125 | 1,020 | |
12. | Slovakia ( Slovensko ) Kristína POSPÍŠILOVA | - | 1,020 | 1,020 | 1,030 | |
14. | Croatia ( Chorvatsko ) Enna TRUPKOVICH | - | 1,043 | 1,207 | 1,043 | |
15. | Croatia ( Chorvatsko ) Anabella POKRIVACH | - | 1,112 | 1,125 | 1,112 | |
16. | Croatia ( Chorvatsko ) Katarina DOBRANICH | - | 1,278 | 1,326 | 1,278 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Croatia ( Chorvatsko ) Katia KORAI | - | 0,139 | 1,415 | 1,392 | |
2. | Czech ( Česko ) A Kamila KREJČÍ | - | 0,788 | 0,809 | 0,788 | |
3. | Russia ( Rusko ) Karina TISHCHENKO | - | 0,794 | 0,817 | 0,794 | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Alexandra SHUMCHIK | - | 0,796 | 0,956 | 0,796 | |
5. | Russia ( Rusko ) Valeria DRUZ | - | 0,804 | 0,986 | 0,804 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Natalia PASHEI | - | 0,806 | 1,188 | 0,806 | |
7. | Belarus ( Bělorusko ) Alesia NAZARGALEEVA | - | 0,809 | 0,809 | 0,834 | |
8. | Russia ( Rusko ) Julia ALEKSEENKO | - | 0,828 | 0,828 | 1,027 | |
9. | Czech ( Česko ) A Nikola POLOVÁ | - | 0,830 | 1,023 | 0,830 | |
10. | Czech ( Česko ) B Lucie MACHÁŇOVÁ | - | 0,838 | 0,850 | 0,838 | |
11. | Czech ( Česko ) A Zdena NOVOTNÁ | - | 0,848 | 0,873 | 0,848 | |
12. | Czech ( Česko ) B Michaela JANDOVÁ | - | 0,879 | 0,879 | 0,904 | |
13. | Slovakia ( Slovensko ) Alexandra BARTKOVA | - | 0,887 | 0,902 | 0,887 | |
14. | Slovakia ( Slovensko ) Anna LAVKOVA | - | 0,891 | 0,891 | 0,901 | |
15. | Slovakia ( Slovensko ) Barbora CHYBOVA | - | 0,909 | 0,909 | 0,915 | |
16. | Czech ( Česko ) B Kateřina MARTINOVÁ | - | 0,923 | 0,923 | 0,928 | |
17. | Croatia ( Chorvatsko ) Margareta TSULYAK | - | 1,134 | 1,134 | 1,199 | |
18. | Croatia ( Chorvatsko ) Petra TOMСHIC | - | 1,349 | 1,417 | 1,349 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Czech ( Česko ) A Kamila KREJČÍ | - | 0,788 | 0,809 | 0,788 | |
2. | Russia ( Rusko ) Karina TISHCHENKO | - | 0,794 | 0,817 | 0,794 | |
3. | Belarus ( Bělorusko ) Alexandra SHUMCHIK | - | 0,796 | 0,956 | 0,796 | |
4. | Russia ( Rusko ) Valeria DRUZ | - | 0,804 | 0,986 | 0,804 | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Natalia PASHEI | - | 0,806 | 1,188 | 0,806 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Alesia NAZARGALEEVA | - | 0,809 | 0,809 | 0,834 | |
7. | Russia ( Rusko ) Julia ALEKSEENKO | - | 0,828 | 0,828 | 1,027 | |
8. | Czech ( Česko ) A Nikola POLOVÁ | - | 0,830 | 1,023 | 0,830 | |
9. | Czech ( Česko ) B Lucie MACHÁŇOVÁ | - | 0,838 | 0,850 | 0,838 | |
10. | Czech ( Česko ) A Zdena NOVOTNÁ | - | 0,848 | 0,873 | 0,848 | |
11. | Czech ( Česko ) B Michaela JANDOVÁ | - | 0,879 | 0,879 | 0,904 | |
12. | Slovakia ( Slovensko ) Alexandra BARTKOVA | - | 0,887 | 0,902 | 0,887 | |
13. | Slovakia ( Slovensko ) Anna LAVKOVA | - | 0,891 | 0,891 | 0,901 | |
14. | Slovakia ( Slovensko ) Barbora CHYBOVA | - | 0,909 | 0,909 | 0,915 | |
15. | Czech ( Česko ) B Kateřina MARTINOVÁ | - | 0,923 | 0,923 | 0,928 | |
16. | Croatia ( Chorvatsko ) Margareta TSULYAK | - | 1,134 | 1,134 | 1,199 | |
17. | Croatia ( Chorvatsko ) Petra TOMСHIC | - | 1,349 | 1,417 | 1,349 | |
18. | Croatia ( Chorvatsko ) Katia KORAI | - | 1,392 | 1,415 | 1,392 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Anton MASLOV | - | 0,669 | 0,684 | 0,669 | |
2. | Russia ( Rusko ) Gregory SIUTKIN | - | 0,674 | 0,716 | 0,674 | |
3. | Russia ( Rusko ) Artem HABIBULLIN | - | 0,707 | 0,714 | 0,707 | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Nikita VASILENKO | - | 0,727 | 0,727 | 0,800 | |
5. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Roman ANDRYUCHSENKO | - | 0,735 | 0,759 | 0,735 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Wladyslaw KOZLOWSKI | - | 0,740 | 0,751 | 0,740 | |
7. | Belarus ( Bělorusko ) Stanislav PEREVOZNIKOV | - | 0,745 | 0,745 | 0,851 | |
8. | Czech ( Česko ) A Lukáš BUBENÍČEK | - | 0,759 | 0,759 | 0,778 | |
9. | Latvia ( Lotyšsko ) Dmitry MICKIEWICZ | - | 0,761 | 1,143 | 0,761 | |
10. | Ukraine ( Ukrajina ) Vitalii DUBOVYK | - | 0,767 | 0,767 | 1,060 | |
11. | Czech ( Česko ) A Jiří ČERVINKA | - | 0,772 | 1,046 | 0,772 | |
12. | Latvia ( Lotyšsko ) Michail STAROVOYTOV | - | 0,779 | 0,779 | 0,793 | |
13. | Czech ( Česko ) A Jan ŠVÁB | - | 0,788 | 0,804 | 0,788 | |
13. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Artem VOLYNSKIY | - | 0,788 | 0,851 | 0,788 | |
13. | Ukraine ( Ukrajina ) Vitalii SHCHERBIAK | - | 0,788 | 0,788 | 1,045 | |
16. | Ukraine ( Ukrajina ) Dmytro KUZMIAK | - | 0,800 | 12,000 | 0,800 | |
16. | Czech ( Česko ) B Dominik DOKULIL | - | 0,800 | 0,846 | 0,800 | |
18. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Ilya YERSHOV | - | 0,804 | 0,830 | 0,804 | |
19. | Czech ( Česko ) B Martin HOLČÁK | - | 0,814 | 0,814 | 0,915 | |
20. | Czech ( Česko ) B Vojtěch KOTRLÝ | - | 0,831 | 1,072 | 0,831 | |
21. | Lithuania ( Litva ) Paulius VERSHNICKAS | - | 0,888 | 0,888 | 0,893 | |
22. | Lithuania ( Litva ) Simonas МMEDZEVICHIUS | - | 0,917 | 1,264 | 0,917 | |
23. | Lithuania ( Litva ) Edgaras KIVILIUS | - | 0,997 | 1,128 | 0,997 | |
24. | Latvia ( Lotyšsko ) Artur BULATOV | - | 1,015 | 1,090 | 1,015 | |
25. | Slovakia ( Slovensko ) Matúš FRANKOVSKY | - | 1,029 | 1,029 | 1,091 | |
26. | Slovakia ( Slovensko ) Radoslav NAGY | - | 1,047 | 1,156 | 1,047 | |
27. | Slovakia ( Slovensko ) Filip DRAVECKÝ | - | 1,057 | 1,130 | 1,057 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Andrei KLIMOVICH | - | 0,725 | 0,725 | 0,859 | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Alexander ZHDANYUK | - | 0,739 | 0,781 | 0,739 | |
3. | Russia ( Rusko ) Haidar BAYAZITOV | - | 0,744 | 0,744 | 12,000 | |
4. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Rakhat ANVARBEK | - | 0,759 | 0,773 | 0,759 | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Daniil LOMEIKO | - | 0,764 | 12,000 | 0,764 | |
5. | Latvia ( Lotyšsko ) Michail ANTONIUK | - | 0,764 | 0,860 | 0,764 | |
7. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Ansar SHAMSHOLLAYEV | - | 0,766 | 0,779 | 0,766 | |
8. | Latvia ( Lotyšsko ) Roman TROFIMOVICH | - | 0,767 | 0,767 | 0,867 | |
9. | Ukraine ( Ukrajina ) Ivan DEMIANCNUK | - | 0,769 | 0,769 | 0,776 | |
10. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Valentin MESHKOV | - | 0,790 | 0,790 | 0,867 | |
11. | Lithuania ( Litva ) Zilvinas MILASHAUSKAS | - | 0,795 | 0,876 | 0,795 | |
12. | Lithuania ( Litva ) Eismantas KAUBRIS | - | 0,799 | 0,799 | 1,146 | |
13. | Czech ( Česko ) A Lukáš GERŽA | - | 0,807 | 0,823 | 0,807 | |
14. | Ukraine ( Ukrajina ) Sergii DANYLCHENKO | - | 0,808 | 0,883 | 0,808 | |
15. | Belarus ( Bělorusko ) Dmitry GOLIK | - | 0,810 | 0,810 | 12,000 | |
16. | Czech ( Česko ) A Lukáš MÍKA | - | 0,811 | 1,040 | 0,811 | |
16. | Czech ( Česko ) B Jiří VOLEJNÍK | - | 0,811 | 0,842 | 0,811 | |
18. | Slovakia ( Slovensko ) Marek ŠVAJKA | - | 0,815 | 0,816 | 0,815 | |
19. | Czech ( Česko ) A David STANĚK | - | 0,820 | 0,820 | 1,341 | |
20. | Ukraine ( Ukrajina ) Ivan KOSMYNKA | - | 0,840 | 0,842 | 0,840 | |
21. | Czech ( Česko ) B Mirek MUSIOL | - | 0,846 | 0,870 | 0,846 | |
22. | Latvia ( Lotyšsko ) Nikita LAPIN | - | 0,847 | 0,847 | 12,000 | |
23. | Lithuania ( Litva ) Gediminas TAMUSHAITIS | - | 0,858 | 1,047 | 0,858 | |
24. | Russia ( Rusko ) Alexander BAZHENOV | - | 0,897 | 12,000 | 0,897 | |
25. | Czech ( Česko ) B Patrik LINHART | - | 0,911 | 0,911 | 1,145 | |
26. | Slovakia ( Slovensko ) Marian LORINC | - | 0,946 | 0,968 | 0,946 | |
27. | Slovakia ( Slovensko ) Samuel BUCHAK | - | 1,147 | 1,147 | 1,536 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Denis VALIEV | - | 1,084 | 1,292 | 1,084 | |
2. | Ukraine ( Ukrajina ) Vladislav BLONSKIY | - | 1,090 | 1,090 | 1,119 | |
3. | Czech ( Česko ) A Daniel KLVAŇA | - | 1,097 | 1,097 | 1,482 | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Ilya BABYDOV | - | 1,100 | 1,100 | 1,376 | |
5. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Dmitry SNEGIREV | - | 1,123 | 1,123 | 1,130 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Nikita POGERILO | - | 1,127 | 1,282 | 1,127 | |
7. | Czech ( Česko ) A Marek PETEREK | - | 1,131 | 1,131 | 1,196 | |
8. | Russia ( Rusko ) Alexey RODIN | - | 1,162 | 1,162 | 1,243 | |
9. | Ukraine ( Ukrajina ) Daniil VIESIELOV | - | 1,205 | 1,442 | 1,205 | |
10. | Ukraine ( Ukrajina ) Oleh KOZUBAL | - | 1,211 | 1,590 | 1,211 | |
11. | Czech ( Česko ) A Vojtech KLENKA | - | 1,212 | 1,247 | 1,212 | |
12. | Russia ( Rusko ) Vitaly PROSKURNYA | - | 1,215 | 1,264 | 1,215 | |
13. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Daniil PUZIKOV | - | 1,217 | 1,217 | 1,728 | |
14. | Czech ( Česko ) B Michal KRUPKA | - | 1,220 | 1,545 | 1,220 | |
15. | Latvia ( Lotyšsko ) Nikita KITOK | - | 1,235 | 1,235 | 1,372 | |
16. | Slovakia ( Slovensko ) Richard BUJNA | - | 1,242 | 1,385 | 1,242 | |
17. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Maksat ROMANOV | - | 1,243 | 1,243 | 1,328 | |
18. | Bulgaria ( Bulharsko ) Stoyan UZUNOV | - | 1,273 | 1,367 | 1,273 | |
19. | Latvia ( Lotyšsko ) Davis BIKSONS | - | 1,274 | 1,274 | 12,000 | |
19. | Czech ( Česko ) B Michal LEJSKA | - | 1,274 | 1,274 | 1,597 | |
21. | Belarus ( Bělorusko ) Dmitry VOYTEKHOVSKY | - | 1,275 | 1,275 | 12,000 | |
22. | Lithuania ( Litva ) Bernotas NORMANTAS | - | 1,294 | 1,294 | 1,701 | |
23. | Latvia ( Lotyšsko ) Guntars LINDE | - | 1,336 | 1,336 | 12,000 | |
24. | Slovakia ( Slovensko ) Ondrej PORADA | - | 1,439 | 1,546 | 1,439 | |
25. | Lithuania ( Litva ) Ovidijus BERTULIS | - | 1,487 | 1,487 | 1,540 | |
26. | Lithuania ( Litva ) Dmitrij KOLODYNSKIJ | - | 1,513 | 1,656 | 1,513 | |
27. | Czech ( Česko ) B Adam BARTOŇ | - | 1,531 | 1,546 | 1,531 | |
28. | Slovakia ( Slovensko ) Samuel SABLER | - | 1,887 | 2,015 | 1,887 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře