Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 25. 03. 2017 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morkovice Vít Vymazal | KM | 1,352 | 1,442 | 1,352 | |
2. | Skuteč Ondřej Kábele | CR | 1,435 | 1,441 | 1,435 | |
2. | Seč Matouš Konečný | PJ | 1,435 | 1,480 | 1,435 | |
4. | Seč Martin Šulc | PJ | 1,440 | 1,440 | 1,469 | |
5. | Výčapy Adam Svoboda | TR | 1,452 | 1,492 | 1,452 | |
6. | Byšice Daniel Pecháček | ME | 1,486 | 1,570 | 1,486 | |
7. | Bludov Ondřej Jašek | SU | 1,504 | 1,504 | 1,584 | |
8. | Uhlířské Janovice Pavel Bílek | KH | 1,506 | 1,553 | 1,506 | |
9. | Morkovice Michal Janík | KM | 1,541 | 1,541 | 1,966 | |
10. | Skryje Jan Hošek | ZR | 1,551 | 1,577 | 1,551 | |
10. | Výčapy Tomáš Svoboda | TR | 1,551 | 1,551 | 1,627 | |
12. | Křešice Jan Hudec | LT | 1,553 | 1,553 | 12,000 | |
13. | Milotice nad Bečvou Šimon Šuba | PR | 1,562 | 1,562 | 1,598 | |
14. | Třebovice Adam Gelnar | OV | 1,587 | 2,067 | 1,587 | |
15. | Bludov David Matějček | SU | 1,607 | 1,607 | 1,718 | |
16. | Písková Lhota Jakub Stýblo | NB | 1,640 | 1,640 | 1,700 | |
17. | Svinov Adam Žákovský | OV | 1,645 | 1,664 | 1,645 | |
18. | Krouna Tomáš Broulík | CR | 1,653 | 1,653 | 1,669 | |
19. | Tvarožná Ondřej Moliš | BO | 1,666 | 1,666 | 2,359 | |
20. | Uhlířské Janovice Jiří Prchal | KH | 1,667 | 1,694 | 1,667 | |
21. | Výčapy Mikuláš Svoboda | TR | 1,674 | 1,690 | 1,674 | |
22. | Hutisko Lukáš Maléř | VS | 1,680 | 1,680 | 12,000 | |
23. | Výčapy Jan Gruszka | TR | 1,683 | 12,000 | 1,683 | |
24. | Prostřední Bečva Daniel Polášek | VS | 1,708 | 1,808 | 1,708 | |
25. | Raškovice Rostislav Švrček | FM | 1,724 | 12,000 | 1,724 | |
26. | Starý Lískovec Sport Ondřej Novák | BM | 1,751 | 1,939 | 1,751 | |
27. | Veselá Filip Mikula | SM | 1,752 | 1,752 | 1,922 | |
27. | Valašská Bystřice Libor Vanduch | VS | 1,752 | 2,142 | 1,752 | |
29. | Trusovice Tomáš Ferbas | SY | 1,755 | 12,000 | 1,755 | |
30. | Staré Heřminovy Eduard Žiška | BR | 1,757 | 1,777 | 1,757 | |
31. | Krouna Adam Bělský | CR | 1,760 | 1,772 | 1,760 | |
32. | Hovězí Michal Staněk | VS | 1,763 | 2,051 | 1,763 | |
33. | Štěpánovice Jan Kunhart | KT | 1,768 | 12,000 | 1,768 | |
34. | Uhlířské Janovice Matěj Mašek | KH | 1,775 | 1,949 | 1,775 | |
35. | Písková Lhota Ondřej Crkal | NB | 1,781 | 1,781 | 1,837 | |
36. | Staré Heřminovy Jan Palánek | BR | 1,784 | 2,257 | 1,784 | |
37. | Tvarožná Jakub Tinka | BO | 1,787 | 1,787 | 12,000 | |
38. | Moravský Beroun Štěpán Slovák | BR | 1,801 | 1,815 | 1,801 | |
39. | Lužná Radek Ullrich | RA | 1,802 | 1,802 | 12,000 | |
40. | Tvarožná Michal Tománek | BO | 1,813 | 1,979 | 1,813 | |
41. | Dubno Pavel Čečman | PB | 1,815 | 1,815 | 12,000 | |
42. | Doloplazy Martin Zbořil | OL | 1,817 | 1,854 | 1,817 | |
43. | Chlumec nad Cidlinou I Daniel Hampl | HK | 1,834 | 1,834 | 12,000 | |
44. | Komárovice Jan Benda | VS | 1,835 | 1,919 | 1,835 | |
45. | Dobroslavice Daniel Durlák | OP | 1,839 | 1,839 | 1,845 | |
46. | Dolní Životice Matouš Losert | OP | 1,844 | 1,856 | 1,844 | |
46. | Hutisko Jiří Kjeronský | VS | 1,844 | 1,844 | 2,038 | |
48. | Moravský Beroun Martin Palka | BR | 1,846 | 12,000 | 1,846 | |
48. | Hněvošice Jakub Burda | OP | 1,846 | 1,846 | 2,083 | |
50. | Chlumec nad Cidlinou I Jiří Srdínko | HK | 1,852 | 1,877 | 1,852 | |
51. | Čeperka Jakub Kudláček | PA | 1,856 | 2,171 | 1,856 | |
52. | Písková Lhota Filip Zradička | NB | 1,859 | 1,875 | 1,859 | |
53. | Prostřední Bečva Marek Štůsek | VS | 1,860 | 2,103 | 1,860 | |
54. | Seč Ondra Konečný | PJ | 1,869 | 1,869 | 2,530 | |
55. | Čeperka Dominik Doležal | PA | 1,878 | 1,983 | 1,878 | |
56. | Seč Ondřej Šulc | PJ | 1,883 | 1,883 | 2,280 | |
57. | Lužná Václav Hamouz | RA | 1,885 | 1,885 | 2,015 | |
58. | Hutisko Jan Kjeronský | VS | 1,890 | 1,890 | 2,078 | |
59. | Písková Lhota Radim Stýblo | NB | 1,892 | 1,925 | 1,892 | |
59. | Kobeřice Matěj Švan | OP | 1,892 | 1,892 | 1,893 | |
61. | Skuteč Tomáš Pešek | CR | 1,901 | 1,901 | 12,000 | |
62. | Dolní Bečva Jan Blinka | VS | 1,920 | 1,920 | 12,000 | |
63. | Oznice Radek Skýpala | VS | 1,932 | 1,932 | 2,207 | |
64. | Hněvošice Jakub Pustelník | OP | 1,935 | 1,935 | 2,021 | |
65. | Dolní Bečva Tomáš Kretek | VS | 1,947 | 2,153 | 1,947 | |
65. | Nová Ves u Světlé Michal Martuš | HB | 1,947 | 1,947 | 2,104 | |
67. | Stráž nad Nisou Petr Žampa | LI | 1,951 | 2,044 | 1,951 | |
67. | Prostřední Bečva Štěpán Vardžák | VS | 1,951 | 12,000 | 1,951 | |
69. | Skryje Antonín Šnobl | ZR | 1,953 | 1,953 | 2,153 | |
70. | Trusovice Radim Streck | SY | 1,982 | 2,314 | 1,982 | |
71. | Letňany Adam Skoupý | AB | 1,988 | 12,000 | 1,988 | |
72. | Chlumec nad Cidlinou I Adam Liebich | HK | 2,003 | 2,003 | 2,196 | |
73. | Hutisko Martin Kaňák | VS | 2,021 | 2,192 | 2,021 | |
74. | Letňany Michael Salvet | AB | 2,025 | 2,025 | 12,000 | |
75. | Staré Heřminovy Jaroslav Pecháček | BR | 2,048 | 2,595 | 2,048 | |
76. | Lužná Jan Veselý | RA | 2,050 | 2,050 | 2,099 | |
77. | Kobeřice Šimon Halfar | OP | 2,085 | 2,485 | 2,085 | |
78. | Heřmanice Lukáš Čecháček | OV | 2,090 | 12,000 | 2,090 | |
79. | Dolní Bečva Vojtěch Kubíček | VS | 2,100 | 2,100 | 2,155 | |
80. | Komárovice Michal Bárta | VS | 2,114 | 2,294 | 2,114 | |
81. | Štěpánkovice Jan Pistorius | OP | 2,120 | 2,170 | 2,120 | |
82. | Trusovice Jan Koutný | SY | 2,138 | 2,138 | 2,169 | |
83. | Moravský Beroun Michal Soutor | BR | 2,140 | 2,140 | 12,000 | |
84. | Bludov Lukáš Matějček | SU | 2,156 | 2,156 | 2,881 | |
85. | Nová Ves u Světlé Martin Bogus | HB | 2,158 | 2,158 | 2,241 | |
86. | Trusovice Filip Siegel | SY | 2,182 | 2,260 | 2,182 | |
87. | Křešice Jakub Sibera | LT | 2,202 | 2,202 | 12,000 | |
88. | Výčapy Vojta Vašek | TR | 2,210 | 2,210 | 2,532 | |
89. | Seč Miroslav Hofman | PJ | 2,231 | 2,382 | 2,231 | |
90. | Čeperka Šimon Doležal | PA | 2,250 | 2,709 | 2,250 | |
91. | Písková Lhota Martin Kalferst | NB | 2,256 | 2,256 | 2,449 | |
92. | Oznice Jan Ramík | VS | 2,286 | 2,286 | 2,342 | |
93. | Trusovice Jaroslav Ambroz | SY | 2,354 | 3,790 | 2,354 | |
94. | Bludov Matěj Fabiánek | SU | 2,357 | 12,000 | 2,357 | |
95. | Starý Lískovec Sport Michal Permedla | BM | 2,407 | 2,407 | 2,515 | |
96. | Oznice Rostislav Zimek | VS | 2,420 | 2,643 | 2,420 | |
97. | Nová Ves u Světlé František Janošťák | HB | 2,427 | 2,427 | 2,823 | |
98. | Nová Ves u Světlé Antonín Vaněrka | HB | 2,471 | 2,693 | 2,471 | |
99. | Morkovice Radek Obdržálek | KM | 2,535 | 2,535 | 12,000 | |
100. | Starý Lískovec Sport Daniel Rymeš | BM | 2,551 | 3,009 | 2,551 | |
101. | Dolní Bečva Rychard Růčka | VS | 2,574 | 2,574 | 2,760 | |
102. | Starý Lískovec Sport Šimon Jenkut | BM | 2,586 | 2,586 | 2,609 | |
103. | Trusovice Šimon Götz | SY | 2,664 | 4,563 | 2,664 | |
104. | Nová Ves u Světlé Zbyněk Strnadel | HB | 2,735 | 3,258 | 2,735 | |
105. | Dubno Šimon Stejskal | PB | 2,744 | 3,388 | 2,744 | |
106. | Valašská Bystřice Lukáš Vanduch | VS | 2,759 | 12,000 | 2,759 | |
107. | Kobeřice Ondřej Volný | OP | 2,827 | 2,827 | 12,000 | |
108. | Třebovice Jakub Adamus | OV | 2,899 | 12,000 | 2,899 | |
109. | Oznice Jan Janírek | VS | 2,940 | 3,079 | 2,940 | |
110. | Kobeřice Adam Dubělčík | OP | 3,008 | 3,563 | 3,008 | |
111. | Oznice Kristián Plánka | VS | 3,021 | 12,000 | 3,021 | |
112. | Dubno Štěpán Gregor | PB | 3,228 | 4,126 | 3,228 | |
113. | Dubno Samuel Kraus | PB | 3,293 | 12,000 | 3,293 | |
114. | Starý Lískovec Sport Vít Všianský | BM | 3,384 | 3,791 | 3,384 | |
115. | Valašská Polanka Štěpán Planka | VS | 3,661 | 3,661 | 4,022 | |
116. | Dolní Bečva Matěj Vavřín | VS | 3,673 | 3,673 | 12,000 | |
117. | Valašská Polanka Matěj Peterek | VS | 3,710 | 3,998 | 3,710 | |
118. | Štěpánovice Vít Karafiát | KT | 5,077 | 5,077 | 12,000 | |
119. | Letňany Filip Komáčka | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
119. | Čeperka Petr Kožený | PA | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
119. | Valašská Polanka Dan Kotásek | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov Vendula Jílková | SU | 1,452 | 1,452 | 1,527 | |
2. | Nová Ves u Světlé Michaela Petrušková | HB | 1,490 | 1,490 | 1,544 | |
3. | Skuteč Linda Kadlecová | CR | 1,516 | 1,516 | 1,724 | |
4. | Březová nad Svitavou Magdaléna Štinčíková | SY | 1,524 | 1,524 | 1,570 | |
5. | Bludov Natálie Kulhajová | SU | 1,533 | 12,000 | 1,533 | |
6. | Skryje Michala Součková | ZR | 1,534 | 1,534 | 12,000 | |
7. | Dolní Bukovsko Anděla Jindrová | CB | 1,579 | 1,579 | 1,624 | |
8. | Komárovice Anna Bendová | VS | 1,588 | 1,814 | 1,588 | |
9. | Lužná Nela Matušková | RA | 1,593 | 1,824 | 1,593 | |
10. | Třebovice Laura Králová | OV | 1,632 | 1,690 | 1,632 | |
11. | Nová Ves u Světlé Nikola Šustová | HB | 1,637 | 1,691 | 1,637 | |
12. | Strážov Lucie Křížová | KT | 1,638 | 1,706 | 1,638 | |
13. | Bludov Tereza Holinková | SU | 1,644 | 1,660 | 1,644 | |
14. | Lužná Elena Lužná | RA | 1,656 | 1,768 | 1,656 | |
15. | Chotěbuz Nela Ciasnochová | KA | 1,686 | 1,686 | 1,734 | |
16. | Skuteč Denisa Bubeníčková | CR | 1,688 | 1,688 | 1,902 | |
17. | Hovězí Andrea Surovčáková | VS | 1,689 | 1,689 | 1,947 | |
18. | Vsetín Martina Kašíková | VS | 1,698 | 12,000 | 1,698 | |
19. | Dolní Bukovsko Adéla Jindrová | CB | 1,705 | 1,705 | 1,798 | |
20. | Bludov Šárka Krystková | SU | 1,706 | 1,758 | 1,706 | |
21. | Malé Hoštice Klára Silberová | OP | 1,720 | 1,805 | 1,720 | |
22. | Nová Ves u Světlé Martina Nováková | HB | 1,729 | 2,051 | 1,729 | |
23. | Trusovice Michaela Spáčilová | SY | 1,751 | 1,751 | 1,757 | |
24. | Čeperka Amálie Chudomská | PA | 1,758 | 3,313 | 1,758 | |
25. | Čeperka Natálie Bubáková | PA | 1,760 | 1,856 | 1,760 | |
26. | Písková Lhota Kateřina Gajdošová | NB | 1,766 | 2,115 | 1,766 | |
27. | Svinov Dora Bonková | OV | 1,767 | 1,767 | 2,171 | |
28. | Kyjovice Vanessa Krčmářová | OP | 1,788 | 2,027 | 1,788 | |
29. | Bludov Michaela Maturová | SU | 1,789 | 3,177 | 1,789 | |
30. | Heřmanice Kristýna Dobošová | OV | 1,795 | 1,795 | 2,507 | |
31. | Štěpánkovice Barbora Kubiczková | OP | 1,810 | 1,810 | 2,222 | |
32. | Solanec pod Soláněm Tereza Vardžáková | VS | 1,812 | 1,812 | 1,920 | |
33. | Kojetice Klára Pekárková | TR | 1,818 | 1,818 | 2,038 | |
34. | Skuteč Nela Slezáková | CR | 1,820 | 1,993 | 1,820 | |
35. | Tvarožná Gabriela Tománková | BO | 1,831 | 1,914 | 1,831 | |
36. | Hněvošice Martina Hertlová | OP | 1,844 | 1,844 | 2,116 | |
37. | Tvarožná Aneta Pejřilová | BO | 1,849 | 2,470 | 1,849 | |
37. | Bludov Liliana Kulhajová | SU | 1,849 | 12,000 | 1,849 | |
39. | Svinov Eliška Bučková | OV | 1,853 | 12,000 | 1,853 | |
40. | Kojetice Soňa Řehůřková | TR | 1,858 | 1,858 | 1,867 | |
41. | Lužná Berenika Tothová | RA | 1,863 | 1,992 | 1,863 | |
42. | Lužná Eliška Roučová | RA | 1,866 | 2,002 | 1,866 | |
42. | Kyjovice Barbora Němcová | OP | 1,866 | 1,956 | 1,866 | |
44. | Tuhaň Beata Kučerová | CL | 1,903 | 1,903 | 2,061 | |
45. | Čeperka Aneta Kožená | PA | 1,923 | 2,173 | 1,923 | |
46. | Hovězí Gabriela Leskovjanová | VS | 1,927 | 2,919 | 1,927 | |
47. | Skuteč Aneta Zavoralová | CR | 1,942 | 1,942 | 12,000 | |
48. | Kyjovice Natálie Křistková | OP | 1,948 | 2,444 | 1,948 | |
49. | Výčapy Zuzana Stuchlíková | TR | 1,958 | 1,958 | 1,997 | |
50. | Dolní Bečva Aneta Němcová | VS | 1,989 | 2,003 | 1,989 | |
51. | Kobeřice Jesika Černá | OP | 2,039 | 2,591 | 2,039 | |
52. | Skuteč Leontýna Šťastná | CR | 2,040 | 2,040 | 2,115 | |
53. | Dolní Životice Jana Pavelková | OP | 2,043 | 2,043 | 2,185 | |
54. | Písková Lhota Adina Urbanová | NB | 2,048 | 2,240 | 2,048 | |
55. | Starý Lískovec Sport Magdaléna Dvořáková | BM | 2,058 | 2,286 | 2,058 | |
56. | Písková Lhota Barbora Martinová | NB | 2,061 | 2,077 | 2,061 | |
57. | Skuteč Karolína Zavoralová | CR | 2,074 | 2,074 | 12,000 | |
58. | Štěpánovice Andrea Fikejzlová | KT | 2,082 | 2,257 | 2,082 | |
59. | Starý Lískovec Sport Natálka Kocmanová | BM | 2,119 | 2,119 | 2,263 | |
60. | Skuteč Barbora Boušková | CR | 2,128 | 2,442 | 2,128 | |
61. | Třebovice Nikol Fričová | OV | 2,129 | 2,129 | 2,269 | |
62. | Dolní Bečva Aneta Mikudová | VS | 2,139 | 2,167 | 2,139 | |
63. | Lužná Anna Veselá | RA | 2,140 | 2,410 | 2,140 | |
64. | Chlumec nad Cidlinou I Kateřina Kvasničková | HK | 2,164 | 2,180 | 2,164 | |
65. | Svinov Anna Kopecká | OV | 2,165 | 2,165 | 2,299 | |
66. | Malé Hoštice Pavla Pflegrová | OP | 2,173 | 2,282 | 2,173 | |
67. | Trusovice Eliška Morkesová | SY | 2,176 | 2,176 | 2,205 | |
68. | Výčapy Aneta Růžičková | TR | 2,182 | 2,293 | 2,182 | |
69. | Třebovice Valerie Králová | OV | 2,184 | 2,343 | 2,184 | |
70. | Heřmanice Gabriela Serynová | OV | 2,193 | 2,193 | 12,000 | |
71. | Moravský Beroun Elisabeta Marie Červinková | BR | 2,202 | 2,325 | 2,202 | |
72. | Nová Ves u Světlé Karolína Maturová | HB | 2,216 | 2,216 | 2,411 | |
72. | Dolní Bečva Pavlínka Babincová | VS | 2,216 | 2,216 | 2,234 | |
74. | Lužná Karolína Roučová | RA | 2,254 | 2,254 | 2,332 | |
75. | Dolní Bečva Tereza Němcová | VS | 2,302 | 12,000 | 2,302 | |
76. | Heřmanice Martina Kociánová | OV | 2,320 | 2,320 | 4,545 | |
77. | Nová Ves u Světlé Aneta Jarolímová | HB | 2,359 | 2,583 | 2,359 | |
78. | Štěpánovice Kristýna Kunhartová | KT | 2,391 | 2,391 | 3,263 | |
79. | Kobeřice Adéla Brulíková | OP | 2,401 | 12,000 | 2,401 | |
80. | Výčapy Anna Böhmová | TR | 2,415 | 2,709 | 2,415 | |
81. | Trusovice Vanessa Juračková | SY | 2,434 | 2,578 | 2,434 | |
82. | Štěpánovice Karolína Vtípilová | KT | 2,453 | 2,546 | 2,453 | |
83. | Heřmanice Johana Žmolíková | OV | 2,480 | 2,480 | 2,534 | |
84. | Oznice Amálie Sousedíková | VS | 2,544 | 2,554 | 2,544 | |
85. | Dolní Životice Nikola Grabiášová | OP | 2,575 | 8,340 | 2,575 | |
86. | Trusovice Tereza Hrbáčková | SY | 2,649 | 2,710 | 2,649 | |
87. | Oznice Vendula Potěšilová | VS | 2,819 | 2,894 | 2,819 | |
88. | Dolní Bečva Vendula Vachůnová | VS | 2,820 | 2,820 | 3,069 | |
89. | Čeperka Žofie Rudišová | PA | 2,859 | 2,859 | 2,958 | |
90. | Třebovice Barbora Prokopová | OV | 2,900 | 3,100 | 2,900 | |
91. | Dolní Bečva Veronika Valchářová | VS | 2,923 | 3,127 | 2,923 | |
92. | Kobeřice Ellen Černá | OP | 3,139 | 3,352 | 3,139 | |
93. | Dolní Životice Viktorie Rádková | OP | 3,229 | 3,229 | 3,861 | |
94. | Muglinov Nela Močigembová | OV | 3,255 | 3,255 | 3,638 | |
95. | Oznice Leona Klanicová | VS | 3,639 | 3,639 | 12,000 | |
96. | Heřmanice Zuzana Zachodilová | OV | 3,834 | 4,102 | 3,834 | |
97. | Valašská Polanka Natálie Planková | VS | 4,062 | 4,062 | 12,000 | |
98. | Štěpánovice Petra Ročňová | KT | 4,118 | 4,118 | 4,490 | |
99. | Valašská Polanka Natálie Dluhošová | VS | 4,131 | 12,000 | 4,131 | |
100. | Valašská Polanka Romana Kubicová | VS | 4,371 | 4,403 | 4,371 | |
101. | Heřmanice Michaela Petrášová | OV | 4,625 | 4,625 | 6,346 | |
102. | Valašská Polanka Alžběta Dluhošová | VS | 5,619 | 5,619 | 6,517 | |
103. | Morkovice Gabriela Vlčková | KM | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře