Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 30. 04. 2015 14:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
2. | Ostrava Kamil Bezruč | OV | 1,389 | - | - | |
3. | Ostrava Pavel Krpec | OV | 1,414 | - | - | |
4. | Ostrava David Dopirák | OV | 1,478 | - | - | |
5. | Ostrava Adam Hrbáč | OV | 1,495 | - | - | |
6. | Karviná Jakub Gryč | KA | 1,519 | - | - | |
7. | Ostrava František Kunovský | OV | 1,525 | - | - | |
8. | Ostrava Libor Mrozowski | OV | 1,526 | - | - | |
9. | Ostrava Václav Novotný | OV | 1,534 | - | - | |
10. | Ostrava Jakub Arvai | OV | 1,541 | - | - | |
11. | Karviná Jiří Motyka | KA | 1,581 | - | - | |
12. | Ostrava Marek Tykal | OV | 1,593 | - | - | |
13. | Praha Petr Miřátský | AB | 1,595 | - | - | |
14. | Ostrava Jakub Zajan | OV | 1,604 | - | - | |
15. | Mikulovice Aleš Svízela | TR | 1,605 | - | - | |
16. | Ostrava Šimon Kudrna | OV | 1,635 | - | - | |
17. | Zvolen Jaroslav Hudáč | ZV | 1,660 | - | - | |
18. | Bulgaria ( Bulharsko ) Mihail Ivanov | - | 1,699 | - | - | |
19. | Karviná David Sikora | KA | 1,729 | - | - | |
20. | Karviná Martin Gryč | KA | 1,732 | - | - | |
21. | Bulgaria ( Bulharsko ) Iliyan Shishmanov | - | 1,737 | - | - | |
21. | Karviná Tomáš Drobisz | KA | 2,747 | - | - | |
22. | Bulgaria ( Bulharsko ) Petar Dikov | - | 1,739 | - | - | |
23. | Bulgaria ( Bulharsko ) Aleksandar Kyuchukov | - | 1,838 | - | - | |
24. | Bulgaria ( Bulharsko ) Tsvetoslav Davidov | - | 1,893 | - | - | |
25. | Bulgaria ( Bulharsko ) Evgeni Ivanov | - | 1,952 | - | - | |
26. | Bulgaria ( Bulharsko ) Yordan Genov | - | 2,119 | - | - | |
26. | Bulgaria ( Bulharsko ) Anastas Popov | - | 2,119 | - | - | |
28. | Karviná Miroslav Arvai | KA | 2,303 | - | - | |
29. | Bulgaria ( Bulharsko ) Martin Hristov | - | 2,488 | - | - | |
30. | Žilina Samuel Hroboň | ZA | 2,490 | - | - | |
32. | Ostrava Karel Ryl | OV | 12,000 | - | - | |
32. | Bulgaria ( Bulharsko ) Radoslav Stamov | - | 12,000 | - | - | |
32. | Karviná Petr Langer | KA | 12,000 | - | - | |
32. | Ostrava Pavel Maňas | OV | 12,000 | - | - | |
32. | Bulgaria ( Bulharsko ) Nikolai Neikov | - | 12,000 | - | - | |
32. | Žilina Richard Bujna | ZA | 12,000 | - | - | |
32. | Žilina Pavol Havlan | ZA | 12,000 | - | - | |
32. | Bulgaria ( Bulharsko ) Dimitar Georgiev | - | 12,000 | - | - | |
32. | Bulgaria ( Bulharsko ) Stefan Lefedjiev | - | 12,000 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hranice Adriana Janíčková | PR | 0,789 | - | - | |
2. | Dolní Čermná Markéta Marková | UO | 0,859 | - | - | |
3. | Praha Barbora Šubrtová | AB | 0,869 | - | - | |
4. | Ostrava Veronika Krejčí | OV | 0,890 | - | - | |
5. | Ostrava Petra Mifkovičová | OV | 0,901 | - | - | |
6. | Praha Lucie Hirmerová | AB | 0,924 | - | - | |
7. | Praha Tereza Růžičková | AB | 0,935 | - | - | |
8. | Bratislava Patrícia Betáková | BA | 0,957 | - | - | |
9. | Ostrava Klára Foltynová | OV | 0,983 | - | - | |
10. | Ostrava Leona Vašíčková | OV | 0,995 | - | - | |
11. | Žilina Jana Bednáriková | ZA | 1,002 | - | - | |
12. | Bulgaria ( Bulharsko ) Krasimira Krasteva | - | 1,033 | - | - | |
13. | Olomouc Kateřina Uhrová | OL | 1,045 | - | - | |
14. | České Budějovice Kristýna Hořejšová | CB | 1,062 | - | - | |
15. | Zvolen Zuzana Betáková | ZV | 1,092 | - | - | |
16. | Bulgaria ( Bulharsko ) Alexandra Tyagova | - | 1,093 | - | - | |
17. | Ostrava Veronika Šejbová | OV | 1,097 | - | - | |
18. | Pardubice Martina Mertová | PA | 1,114 | - | - | |
19. | Pardubice Hana Havlíčková | PA | 1,124 | - | - | |
20. | Praha Kateřina Žibřidová | AB | 1,132 | - | - | |
21. | Ostrava Klára Bezručová | OV | 1,133 | - | - | |
22. | Ostrava Kristýna Kachlíková | OV | 1,138 | - | - | |
23. | Praha Martina Červená | AB | 1,196 | - | - | |
24. | České Budějovice Soňa Klugová | CB | 1,293 | - | - | |
25. | Praha Nikola Vavřichová | AB | 1,298 | - | - | |
26. | České Budějovice Veronika Jarolímková | CB | 1,372 | - | - | |
27. | České Budějovice Markéta Medviďová | CB | 1,395 | - | - | |
28. | Ostrava Michaela Vanclová | OV | 1,464 | - | - | |
29. | Žilina Alexandra Štefanická | ZA | 1,466 | - | - | |
30. | Žilina Iveta Ujpálová | ZA | 1,489 | - | - | |
31. | České Budějovice Simona Fišerová | CB | 1,521 | - | - | |
32. | České Budějovice Zdena Vobinušková | CB | 1,700 | - | - | |
33. | Bulgaria ( Bulharsko ) Petya Kyupova | - | 12,000 | - | - | |
33. | Ostrava Karolína Branná | OV | 12,000 | - | - | |
33. | Bulgaria ( Bulharsko ) Jaklin Nikolaeva | - | 12,000 | - | - | |
33. | Bulgaria ( Bulharsko ) Ralitsa Yuliyanova | - | 12,000 | - | - | |
33. | Ostrava Veronika Borůvková | OV | 12,000 | - | - | |
33. | České Budějovice Václava Ulrychová | CB | 12,000 | - | - | |
33. | Praha Lucie Pohanková | AB | 12,000 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře