Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 29. 04. 2015 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostrava František Kunovský | OV | 1,632 | 1,632 | 12,000 | |
2. | Ostrava Marek Peterek | OV | 1,658 | 1,730 | 1,658 | |
3. | Ostrava Jakub Arvai | OV | 1,668 | 2,057 | 1,668 | |
4. | Brno Radek Chmela | BM | 1,671 | 2,444 | 1,671 | |
5. | Ostrava Václav Novotný | OV | 1,689 | 1,754 | 1,689 | |
6. | Praha Jakub Čermák | AB | 1,702 | 1,702 | 2,858 | |
7. | Ostrava Kamil Bezruč | OV | 1,706 | 1,706 | 12,000 | |
8. | Ostrava Jakub Zajan | OV | 1,708 | 1,708 | 12,000 | |
9. | Karviná Jakub Gryč | KA | 1,712 | 1,798 | 1,712 | |
10. | Dubno Josef Adam | PB | 1,716 | 1,716 | 12,000 | |
11. | Karviná Petr Langer | KA | 1,719 | 1,913 | 1,719 | |
12. | Ostrava Jakub Těšický | OV | 1,722 | 3,228 | 1,722 | |
13. | Frýdek Jan Vyvial | FM | 1,723 | 1,723 | 12,000 | |
14. | Liberec Martin Havlík | LI | 1,725 | 3,426 | 1,725 | |
15. | Ostrava Jan Kuběna | OV | 1,727 | 12,000 | 1,727 | |
16. | Ostrava Adam Hrbáč | OV | 1,752 | 1,752 | 1,916 | |
17. | Ostrava Libor Mrozowski | OV | 1,756 | 1,756 | 12,000 | |
18. | Liberec Vojtěch Růžička | LI | 1,763 | 1,780 | 1,763 | |
19. | Liberec Jakub Pospíšil | LI | 1,764 | 1,789 | 1,764 | |
20. | Žilina Stanislav Zavadzan | ZA | 1,770 | 1,770 | 12,000 | |
21. | Hranice Michal Lejska | PR | 1,771 | 12,000 | 1,771 | |
22. | Zvolen Jaroslav Hudáč | ZV | 1,772 | 1,780 | 1,772 | |
23. | Karviná Miroslav Arvai | KA | 1,775 | 1,835 | 1,775 | |
24. | Třebíčko Marek Peštál | CB | 1,776 | 1,776 | 2,427 | |
25. | Ostrava Šimon Kudrna | OV | 1,777 | 12,000 | 1,777 | |
26. | Karviná Martin Gryč | KA | 1,777 | 1,777 | 1,970 | |
27. | Ostrava Marek Tykal | OV | 1,785 | 1,785 | 2,509 | |
28. | Pardubice Patrik Kligl | PA | 1,801 | 1,801 | 12,000 | |
29. | Liberec Jakub Jirouš | LI | 1,805 | 1,805 | 12,000 | |
30. | Brno Marek Gál | BM | 1,809 | 2,153 | 1,809 | |
31. | Hranice Filip Pácal | PR | 1,816 | 2,087 | 1,816 | |
32. | Praha Stanislav Pavlas | AB | 1,819 | 1,832 | 1,819 | |
33. | Hranice Michal Kukla | PR | 1,819 | 1,878 | 1,819 | |
34. | Olomouc Martin Trefil | OL | 1,823 | 2,241 | 1,823 | |
35. | Pardubice Michal Fandel | PA | 1,831 | 1,831 | 12,000 | |
36. | Karviná David Sikora | KA | 1,843 | 1,843 | 12,000 | |
37. | Jedovnice Filip Páral | BK | 1,851 | 1,851 | 12,000 | |
38. | Bulgaria ( Bulharsko ) Mihail Ivanov | - | 1,855 | 1,872 | 1,855 | |
39. | Karviná Tomáš Drobisz | KA | 1,856 | 1,856 | 1,981 | |
40. | Brno Petr Mareček | BM | 1,863 | 12,000 | 1,863 | |
41. | Brno Jaroslav Radvan | BM | 1,866 | 1,940 | 1,866 | |
42. | Hranice Petr Klvaňa | PR | 1,866 | 1,866 | 2,076 | |
43. | Hranice Daniel Mikuda | PR | 1,875 | 1,945 | 1,875 | |
44. | Brno David Výlet | BM | 1,879 | 1,929 | 1,879 | |
45. | Ostrava Martin Sobotka | OV | 1,888 | 2,639 | 1,888 | |
46. | Bulgaria ( Bulharsko ) Yordan Genov | - | 1,898 | 1,909 | 1,898 | |
47. | Žilina Dominik Jakubec | ZA | 1,903 | 1,903 | 12,000 | |
48. | Dubno Jan Zmarzlák | PB | 1,928 | 1,928 | 2,095 | |
49. | Ostrava Daniel Sedlák | OV | 1,949 | 1,949 | 12,000 | |
50. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Lukáš Kroupa | JN | 1,964 | 1,964 | 12,000 | |
51. | Jedovnice Petr Kováč | BK | 1,969 | 1,969 | 2,500 | |
52. | Žilina Boris Strela | ZA | 1,973 | 2,661 | 1,973 | |
53. | Pardubice Michal Krupka | PA | 1,976 | 1,976 | 2,041 | |
54. | Pardubice Jakub Zajíček | PA | 1,979 | 2,004 | 1,979 | |
55. | Ostrava Tomáš Koutný | OV | 1,987 | 1,987 | 1,994 | |
56. | Žilina Richard Bujna | ZA | 1,989 | 12,000 | 1,989 | |
57. | Bulgaria ( Bulharsko ) Evgeni Kosev | - | 1,996 | 12,000 | 1,996 | |
58. | Pardubice Tomáš Kalous | PA | 1,998 | 1,998 | 2,029 | |
59. | Liberec Filip Kraus | LI | 2,000 | 2,000 | 2,138 | |
60. | Praha Jiří Švec | AB | 2,001 | 2,182 | 2,001 | |
61. | Ostrava Dominik Pluskal | OV | 2,006 | 2,006 | 12,000 | |
62. | Brno Vladislav Pekárek | BM | 2,013 | 2,111 | 2,013 | |
63. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Tomáš Bernard | JN | 2,015 | 2,015 | 2,462 | |
64. | Pardubice Lukáš Pinkava | PA | 2,018 | 2,697 | 2,018 | |
65. | Dubno Roman Kohout | PB | 2,028 | 2,038 | 2,028 | |
66. | Vsetín Jan Gášek | VS | 2,031 | 2,031 | 12,000 | |
67. | Bulgaria ( Bulharsko ) Anastas Popov | - | 2,040 | 2,040 | 12,000 | |
68. | Žilina Lukáš Školka | ZA | 2,041 | 2,041 | 12,000 | |
69. | Brno Jiří Kočář | BM | 2,043 | 2,043 | 12,000 | |
70. | Pardubice Martin Holek | PA | 2,054 | 2,132 | 2,054 | |
71. | Bulgaria ( Bulharsko ) Radoslav Stamov | - | 2,060 | 2,060 | 12,000 | |
72. | Praha Filip Košata | AB | 2,069 | 2,069 | 12,000 | |
73. | Žilina Jozef Novobilský | ZA | 2,070 | 2,070 | 12,000 | |
74. | Praha Radek Novotný | AB | 2,075 | 12,000 | 2,075 | |
75. | Ostrava Pavel Dostál | OV | 2,081 | 2,097 | 2,081 | |
76. | Brno Marek Švancara | BM | 2,088 | 2,088 | 12,000 | |
77. | Žilina Martin Olej | ZA | 2,088 | 2,248 | 2,088 | |
78. | Brno Tomáš Beták | BM | 2,094 | 2,218 | 2,094 | |
79. | Zlín Jakub Březina | ZL | 2,101 | 2,122 | 2,101 | |
80. | Brno Matin Paťha | BM | 2,113 | 2,866 | 2,113 | |
81. | Zvolen Georgios Tsilimigkas | ZV | 2,118 | 2,169 | 2,118 | |
82. | Brno Lukáš Vít | BM | 2,121 | 2,121 | 12,000 | |
83. | Bulgaria ( Bulharsko ) Nikolai Neikov | - | 2,124 | 2,124 | 2,373 | |
84. | Brno Antonín Krátký | BM | 2,136 | 2,136 | 2,975 | |
85. | Pardubice Jaromír Kolář | PA | 2,143 | 2,143 | 2,918 | |
86. | Bulgaria ( Bulharsko ) Petar Dikov | - | 2,148 | 2,148 | 12,000 | |
87. | Ostrava Pavel Krpec | OV | 2,149 | 2,149 | 12,000 | |
88. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Martin Kavka | JN | 2,151 | 2,253 | 2,151 | |
89. | Karviná Petr Andráško | KA | 2,165 | 2,165 | 2,259 | |
90. | Dubno Daniel Jiras | PB | 2,166 | 2,230 | 2,166 | |
91. | Žilina Pavol Havlan | ZA | 2,172 | 12,000 | 2,172 | |
92. | Bulgaria ( Bulharsko ) Dimitar Georgiev | - | 2,176 | 3,050 | 2,176 | |
93. | Ostrava Lukvík Drapl | OV | 2,178 | 2,613 | 2,178 | |
94. | Rychnov u Jablonce nad Nisou David Lauterbach | JN | 2,182 | 2,182 | 12,000 | |
95. | Brno Pavel Černý | BM | 2,182 | 2,219 | 2,182 | |
96. | Bulgaria ( Bulharsko ) Tsvetoslav Davidov | - | 2,188 | 2,188 | 12,000 | |
97. | Žilina Michal Molčan | ZA | 2,188 | 2,188 | 2,261 | |
98. | Rožnov pod Radhoštěm Jiří Mrhálek | VS | 2,195 | 2,204 | 2,195 | |
99. | Pardubice Leoš Tatíček | PA | 2,197 | 2,197 | 2,262 | |
100. | Brno Lukáš Hampl | BM | 2,209 | 12,000 | 2,209 | |
101. | Pardubice Jan Přibyl | PA | 2,226 | 2,343 | 2,226 | |
102. | Pardubice Pavel Švichký | PA | 2,228 | 12,000 | 2,228 | |
103. | Praha Lukáš Košata | AB | 2,239 | 12,000 | 2,239 | |
104. | Dubno Filip Prinz | PB | 2,240 | 2,240 | 2,332 | |
105. | Žilina Samuel Hroboň | ZA | 2,251 | 2,628 | 2,251 | |
106. | Zlín Jiří Kalenda | ZL | 2,251 | 2,251 | 2,298 | |
107. | Bulgaria ( Bulharsko ) Stefan Lefedjiev | - | 2,257 | 2,257 | 12,000 | |
108. | Pardubice Martin Profous | PA | 2,265 | 2,265 | 2,294 | |
109. | Pardubice Jan Zavřel | PA | 2,268 | 2,480 | 2,268 | |
110. | Opava Štěpán Chrobaczek | OP | 2,269 | 2,471 | 2,269 | |
111. | Pardubice Jakub Novotný | PA | 2,340 | 2,425 | 2,340 | |
112. | Pardubice Daniel Knápek | PA | 2,381 | 2,381 | 3,163 | |
113. | Mikulovice Daniel Brychta | TR | 2,393 | 2,393 | 12,000 | |
114. | Brno Tomáš Pelka | BM | 2,412 | 2,412 | 2,560 | |
115. | Zlín Jan Liška | ZL | 2,415 | 12,000 | 2,415 | |
116. | Ostrava David Dopirák | OV | 2,513 | 12,000 | 2,513 | |
117. | Zlín David Bezděk | ZL | 2,545 | 2,545 | 12,000 | |
118. | Olomouc Lukáš Oščádal | OL | 2,578 | 2,578 | 3,046 | |
119. | Mikulovice Libor Šmak | TR | 2,612 | 2,612 | 12,000 | |
120. | Brno Lukáš Mikliš | BM | 2,653 | 3,648 | 2,653 | |
121. | Brno Jan Panzar | BM | 2,653 | 3,199 | 2,653 | |
122. | Brno Patrik Černý | BM | 2,663 | 12,000 | 2,663 | |
123. | Mikulovice Aleš Svízela | TR | 2,686 | 2,686 | 12,000 | |
124. | Brno Petr Horák | BM | 2,890 | 12,000 | 2,890 | |
125. | Mikulovice Michal Šik | TR | 2,904 | 2,904 | 12,000 | |
126. | Dubno Tomáš Vlček | PB | 3,076 | 12,000 | 3,076 | |
127. | Ostrava Patrik Indra | OV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
127. | Hořice na Šumavě Tomáš Vrbata | CK | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
127. | Brno Pavel Váňa | BM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
127. | Bulgaria ( Bulharsko ) Martin Hristov | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
127. | Žilina Ivan Becík | ZA | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
127. | Mikulovice Pavel Kovařík | TR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
127. | Opava Martin Hoza | OP | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
127. | Brno Lukáš Krupa | BM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
127. | Ostrava Petr Korábečný | OV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
127. | Zlín Michal Bém | ZL | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Čermná Markéta Marková | UO | 1,725 | 1,725 | 3,204 | |
2. | Ostrava Petra Mifkovičová | OV | 1,732 | 2,225 | 1,732 | |
3. | Liberec Šárka Jiroušová | LI | 1,742 | 2,296 | 1,742 | |
4. | Praha Lucie Hirmerová | AB | 1,753 | 1,753 | 12,000 | |
5. | Henčlov - Přerov VIII Adriana Janíčková | PR | 1,755 | 1,755 | 2,249 | |
6. | Hranice Petra Chovancová | PR | 1,796 | 1,808 | 1,796 | |
7. | Bílovice Hana Sedláková | PV | 1,812 | 1,812 | 1,908 | |
8. | Ostrava Magdaléna Krayzlová | OV | 1,833 | 1,833 | 1,840 | |
9. | Ostrava Veronika Krejčí | OV | 1,838 | 12,000 | 1,838 | |
10. | Henčlov - Přerov VIII Barbora Staňková | PR | 1,843 | 1,894 | 1,843 | |
11. | Dvůr Králové nad Labem Petra Hůlková | TU | 1,844 | 1,844 | 1,910 | |
12. | Hranice Karolína Těšická | PR | 1,881 | 1,881 | 1,994 | |
13. | Pardubice Martina Mertová | PA | 1,882 | 3,609 | 1,882 | |
14. | Bratislava Patrícia Betáková | BA | 1,891 | 1,962 | 1,891 | |
15. | Ostrava Leona Vašíčková | OV | 1,891 | 1,891 | 2,141 | |
16. | Olomouc Kateřina Uhrová | OL | 1,895 | 1,896 | 1,895 | |
17. | Ostrava Dominika Ručková | OV | 1,901 | 2,005 | 1,901 | |
18. | Hořejší Vrchlabí Natálie Honců | TU | 1,906 | 1,906 | 12,000 | |
19. | Frýdek Andrea Škultetyová | FM | 1,908 | 1,908 | 12,000 | |
20. | Ostrava Klára Bezručová | OV | 1,916 | 1,916 | 12,000 | |
21. | Frýdek Nikola Škultetyová | FM | 1,918 | 1,918 | 2,031 | |
22. | Praha Karolína Pajerová | AB | 1,922 | 2,661 | 1,922 | |
23. | Bílovec Patricie Sýkorová | NJ | 1,941 | 1,946 | 1,941 | |
24. | Ostrava Magdaléna Drobná | OV | 1,949 | 1,949 | 12,000 | |
25. | Ostrava Klára Foltynová | OV | 1,970 | 1,970 | 12,000 | |
26. | Ostrava Michaela Vanclová | OV | 1,984 | 2,072 | 1,984 | |
27. | Brno Tereza Darebníková | BM | 1,990 | 1,990 | 2,029 | |
28. | Ostrava Veronika Šejbová | OV | 1,994 | 1,994 | 1,996 | |
29. | Ostrava Karolína Dombrovská | OV | 1,996 | 2,074 | 1,996 | |
30. | Hranice Karolína Šablaturová | PR | 2,009 | 2,009 | 2,249 | |
31. | Ostrava Eliška Maixnerová | OV | 2,015 | 2,431 | 2,015 | |
32. | Ostrava Nikola Stolařová | OV | 2,018 | 2,018 | 2,040 | |
33. | Ostrava Lucie Možíšová | OV | 2,028 | 2,047 | 2,028 | |
34. | Pardubice Anna Kropáčková | PA | 2,029 | 3,176 | 2,029 | |
35. | Pardubice Petra Špůrová | PA | 2,040 | 2,040 | 2,728 | |
36. | Roudnice Alena Fibichová | HK | 2,050 | 2,055 | 2,050 | |
37. | Bulgaria ( Bulharsko ) Krasimira Krasteva | - | 2,055 | 2,157 | 2,055 | |
38. | Praha Iveta Hasenkopfová | AB | 2,058 | 2,123 | 2,058 | |
39. | Zvolen Zuzana Betáková | ZV | 2,065 | 2,592 | 2,065 | |
40. | Zlín Lucie Stiburková | ZL | 2,065 | 2,099 | 2,065 | |
41. | Opava Markéta Švančarová | OP | 2,086 | 12,000 | 2,086 | |
42. | Praha Radka Dvořáková | AB | 2,088 | 2,135 | 2,088 | |
43. | Brno Eliška Otevřelová | BM | 2,093 | 12,000 | 2,093 | |
44. | Český Těšín Alexandra Urbanczyková | KA | 2,100 | 2,100 | 2,241 | |
45. | Ostrava Ester Illichmannová | OV | 2,103 | 2,294 | 2,103 | |
46. | Pardubice Vendula Šilarová | PA | 2,109 | 2,416 | 2,109 | |
47. | České Budějovice Kristýna Hořejšová | CB | 2,113 | 2,848 | 2,113 | |
48. | Liberec Michaela Krejsová | LI | 2,120 | 12,000 | 2,120 | |
49. | Bulgaria ( Bulharsko ) Alexandra Tyagova | - | 2,127 | 2,127 | 2,132 | |
50. | Pardubice Lenka Šromová | PA | 2,128 | 2,128 | 2,218 | |
51. | Frýdek Veronika Gluštíková | FM | 2,139 | 2,831 | 2,139 | |
52. | Ostrava Karolína Branná | OV | 2,141 | 2,187 | 2,141 | |
53. | České Budějovice Simona Fišerová | CB | 2,141 | 2,141 | 2,159 | |
54. | Pardubice Hana Havlíčková | PA | 2,172 | 2,362 | 2,172 | |
55. | Plzeň Denisa Francová | PM | 2,200 | 2,200 | 2,484 | |
56. | Žilina Jana Bednáriková | ZA | 2,208 | 12,000 | 2,208 | |
57. | Olomouc Lenka Pinkavová | OL | 2,212 | 2,212 | 12,000 | |
58. | Pardubice Tereza Hloušková | PA | 2,213 | 2,213 | 2,596 | |
59. | Zvolen Michaela Tokárová | ZV | 2,241 | 2,241 | 2,491 | |
60. | Ostrava Kristýna Kachlíková | OV | 2,242 | 2,242 | 12,000 | |
61. | České Budějovice Václava Ulrychová | CB | 2,276 | 2,600 | 2,276 | |
62. | Bílovec Adéla Štandlová | NJ | 2,278 | 2,329 | 2,278 | |
63. | Žilina Alexandra Štefanická | ZA | 2,283 | 2,283 | 2,376 | |
64. | Hranice Jana Čmelová | PR | 2,292 | 2,292 | 2,875 | |
65. | Praha Barbora Šubrtová | AB | 2,295 | 2,295 | 3,294 | |
66. | Pardubice Lenka Myšková | PA | 2,300 | 2,648 | 2,300 | |
67. | Frýdek Lucie Onderková | FM | 2,307 | 2,351 | 2,307 | |
68. | Hranice Lenka Cabáková | PR | 2,319 | 2,319 | 12,000 | |
69. | Olomouc Anežka Navrátilová | OL | 2,328 | 2,328 | 12,000 | |
70. | Pardubice Kamila Nováková | PA | 2,328 | 2,328 | 2,516 | |
71. | Zlín Kateřina Brázdilová | ZL | 2,357 | 12,000 | 2,357 | |
72. | Opava Veronika Trulleyová | OP | 2,383 | 2,383 | 2,769 | |
73. | Žilina Iveta Ujpálová | ZA | 2,390 | 2,427 | 2,390 | |
74. | Olomouc Eva Adamcová | OL | 2,397 | 2,397 | 12,000 | |
75. | Opava Dominika Pešová | OP | 2,422 | 2,422 | 2,453 | |
76. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Petra Židová | JN | 2,425 | 2,561 | 2,425 | |
77. | Bulgaria ( Bulharsko ) Jaklin Nikolaeva | - | 2,436 | 2,436 | 12,000 | |
78. | Hranice Kateřina Galetková | PR | 2,458 | 12,000 | 2,458 | |
79. | České Budějovice Veronika Jarolímková | CB | 2,470 | 2,897 | 2,470 | |
80. | Pardubice Michala Jarešová | PA | 2,528 | 12,000 | 2,528 | |
81. | České Budějovice Soňa Klugová | CB | 2,580 | 2,710 | 2,580 | |
82. | Pardubice Vendula Zemanova | PA | 2,601 | 2,601 | 5,075 | |
83. | Pardubice Michaela Kolářová | PA | 2,635 | 2,635 | 3,136 | |
84. | Dubno Terezie Valtová | PB | 2,706 | 2,748 | 2,706 | |
85. | České Budějovice Zdena Vobinušková | CB | 2,714 | 2,714 | 3,071 | |
86. | Praha Tereza Růžičková | AB | 2,762 | 12,000 | 2,762 | |
87. | Žilina Marcela Čontofalská | ZA | 2,836 | 2,836 | 12,000 | |
88. | Mikulovice Denisa Janotová | TR | 3,612 | 3,612 | 12,000 | |
89. | Bulgaria ( Bulharsko ) Petya Kyupova | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
89. | Hranice Nicola Hradilová | PR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
89. | Ostrava Johana Palowská | OV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
89. | České Budějovice Markéta Medviďová | CB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
89. | Frýdek Sabina Sikorová | FM | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře