Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Ostrava Krpec Pavel | OV | 1,598 | 1,598 | 3,820 | |
2. | Ostrava Těšický Jakub | OV | 1,620 | 1,636 | 1,620 | |
3. | Ostrava Dopirák David | OV | 1,629 | 1,675 | 1,629 | |
4. | Liberec Jirouš Jakub | LI | 1,662 | 1,718 | 1,662 | |
5. | Ostrava Vondra Adam | OV | 1,665 | 1,875 | 1,665 | |
6. | Hradec Králové Novotný Václav | HK | 1,677 | 1,677 | - | |
7. | Olomouc Vráblík Jan | OL | 1,682 | 1,682 | - | |
8. | Ostrava Tykal Marek | OV | 1,689 | 1,689 | - | |
9. | Liberec Růžička Vojtěch | LI | 1,724 | 12,000 | 1,724 | |
10. | Závišice Kuběna Jan | NJ | 1,745 | 1,745 | - | |
11. | Ostrava Hrbáč Adam | OV | 1,754 | 1,754 | - | |
12. | Ostrava Koráběčný Petr | OV | 1,758 | 1,758 | - | |
13. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 1,768 | 1,775 | 1,768 | |
13. | Brno Urbánek Tomáš | BM | 1,768 | 2,008 | 1,768 | |
15. | Liberec Pospíšil Jakub | LI | 1,781 | 1,781 | - | |
16. | Brno Trentin Tomáš | BM | 1,791 | 1,791 | - | |
17. | Olomouc Tvrdoň Roman | OL | 1,800 | 1,845 | 1,800 | |
18. | Brno Gál Marek | BM | 1,843 | 1,843 | - | |
19. | Ostrava Pavlíček Jakub | OV | 1,876 | 3,089 | 1,876 | |
20. | Brno Výlet David | BM | 1,878 | 1,878 | 1,894 | |
21. | Žilina Novobilský Jozef | ZA | 1,961 | 2,143 | 1,961 | |
22. | Brno Krátký Antonín | BM | 1,967 | 2,154 | 1,967 | |
23. | Zlín Navrátil František | ZL | 1,992 | 1,992 | 1,998 | |
24. | Žilina Baláž Róbert | ZA | 1,999 | 1,999 | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Liberec Jiroušová Šárka | LI | 1,712 | 1,798 | 1,712 | |
1. | Rychaltice Mifkovičová Petra | FM | 1,712 | 1,759 | 1,712 | |
3. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 1,716 | 1,767 | 1,716 | |
4. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,751 | 1,751 | - | |
5. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 1,799 | 1,799 | - | |
6. | Ostrava Krayzlová Magdaléna | OV | 1,801 | - | 1,801 | |
7. | Olomouc Machalová Veronika | OL | 1,816 | 1,816 | - | |
8. | Olomouc Uhrová Kateřina | OL | 1,854 | 1,854 | - | |
9. | Pardubice Mertová Martina | PA | 1,880 | 1,880 | 2,655 | |
9. | Ostrava Hynčicová Ivana | OV | 1,880 | 1,880 | 2,096 | |
11. | Ostrava Borůvková Veronika | OV | 1,891 | 1,891 | - | |
12. | Praha Nechanická Aneta | AB | 1,904 | 1,904 | - | |
13. | Oprechtice Krejčí Veronika | FM | 1,912 | - | 1,912 | |
14. | Olomouc Pestlová Michaela | OL | 1,932 | 1,932 | - | |
15. | Ostrava Máslaková Lucie | OV | 1,972 | 2,011 | 1,972 | |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Zbožnov Lidmila Martin | CR | 1,630 | - | 1,630 | |
2. | Dubno Zhříval Jan | PB | 1,663 | 1,736 | 1,663 | |
3. | Zbožnov Divoš Václav | CR | 1,667 | - | 1,667 | |
4. | Kvasiny Kroupa Lukáš | RK | 1,706 | - | 1,706 | |
5. | Dubno Adam Josef | PB | 1,758 | - | 1,758 | |
6. | Hranice Mikuda Daniel | PR | 1,773 | 1,820 | 1,773 | |
6. | Frýdek Vyvial Jan | FM | 1,773 | 1,773 | - | |
8. | Krouna Bělský Dominik | CR | 1,798 | 1,798 | - | |
9. | Belarus ( Bělorusko )
Bajer Ondřej | - | 1,824 | 1,824 | - | |
10. | Dubno Nechvátal Radek | PB | 1,829 | 1,829 | 1,965 | |
11. | Karviná Havrlant David | KA | 1,833 | 2,093 | 1,833 | |
12. | Moravský Beroun Kukla Michal | BR | 1,840 | 1,840 | - | |
13. | Žilina Zavadzan Stanislav | ZA | 1,842 | 1,874 | 1,842 | |
14. | Pardubice Vrabec Milan | PA | 1,857 | 1,857 | - | |
15. | Žilina Jakubec Dominik | ZA | 1,907 | 1,932 | 1,907 | |
16. | Pardubice Metelka Tomáš | PA | 1,929 | 1,929 | 2,039 | |
17. | Ostrava Illichmann David | OV | 1,935 | 1,935 | 2,123 | |
18. | Ostrava Adámek Michal | OV | 1,968 | 1,968 | - | |
19. | Karviná Swierczek Adrian | KA | 1,974 | - | 1,974 | |
20. | Pardubice Třešňák David | PA | 1,975 | 1,985 | 1,975 | |
21. | Dubno Zmarzlák Jan | PB | 1,979 | 2,006 | 1,979 | |
22. | Hranice Váhala Václav | PR | 1,997 | 1,997 | 2,155 | |
Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Lutyně Orlová Witoszová Karolina | KA | 1,792 | 1,792 | - | |
2. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 1,821 | 1,821 | 1,923 | |
3. | Hranice Těšická Karolína | PR | 1,933 | 1,933 | 1,933 | |
4. | Český Těšín Kijonková Petra | KA | 1,955 | 1,955 | 1,999 | |
5. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 1,968 | 1,984 | 1,968 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2011/07/03 |
Ostrava, Požární útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen |
MČR |
2011/07/03 |
Ostrava, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen |
MČR |
2011/07/04 |
Ostrava, Štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen |
MČR |
2011/07/04 |
Ostrava, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen |
MČR |
2011/07/04 |
Ostrava, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen |
MČR |
2011/08/19 |
Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu |
MČR |
2011/08/20 |
Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu |
MČR |
2011/08/21 |
Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu |
MČR |
2013/09/14 |
Ostrava - Poruba, Finálový závod ČESKÉHO POHÁRU 2013 |
ČP |
2014/03/22 |
Ostrava, Ostravsko-beskydské šedesátky |
- |
2014/04/19 |
Ostrava – Poruba, PŘÍPRAVNÝ ZÁVOD REPREZENTACE DOROSTU |
- |
2014/04/30 |
Ostrava, Akademické mistrovství, Výstup do 4. podlaží |
- |
2014/04/30 |
Ostrava, Akademické mistrovství, štafeta 4 x 100 |
- |
2014/04/30 |
Ostrava, Akademické mistrovství, 100 m |
- |
2014/05/01 |
Ostrava, Akademické mistrovství |
- |
2014/05/30 |
Ostrava, Liga ve dvojboji Ostrava 2014 |
- |
2015/04/29 |
Ostrava, Akademické MČR, 100 m |
- |
2015/04/29 |
Ostrava, Akademické MČR, štafety |
- |
2015/04/30 |
Ostrava, Akademické mistrovství ČR v požárním |
- |
2015/04/30 |
Ostrava, Akademické MČR, věže |
- |
2015/05/01 |
Ostrava, Vyšegrádský pohár - Ostrava |
- |
2015/05/22 |
Ostrava, výstup na věž |
- |
2015/05/23 |
Ostrava, CYP cup |
ČP |
2016/04/27 |
Ostrava, European Academic Cup 2016 |
- |
2016/04/28 |
Ostrava, European Academic Cup 2016 - Den 2. |
- |
2016/05/27 |
Ostrava, 2. kolo ČP - Ostravská věž 2016 |
- |
2016/05/28 |
Ostrava, CYP cup 2016 |
ČP |
2016/08/17 |
Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT |
- |
2016/08/18 |
Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT |
- |
2016/08/19 |
Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT |
- |
2016/08/20 |
Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT |
FSCR |
2017/03/25 |
Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2017 |
- |
2018/03/17 |
Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2018 |
FSCR |
2018/11/24 |
Ostrava, Ostravsko Beskydské Šedesátky 2018 |
FSCR |
2019/03/09 |
ČHP 2019 – Ostravská hala, OSTRAVSKÁ HALA 2019 |
FSCR |
2019/05/25 |
Ostrava, Český pohár 100 |
FSCR |
2021/08/21 |
Ostrava, MČR v běhu na 100m s překážkami 2021 |
MČR |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře