Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 09. 03. 2019 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zličín Berezněv Matěj | AB | 1,474 | 12,000 | 1,474 | |
2. | Písnice Mohamed Hafiz Adam | AB | 1,483 | 1,497 | 1,483 | |
3. | Bystřice nad Úhlavou Šota Marek | KT | 1,423 | 1,643 | 1,423 | |
4. | Letkov Drnek David | PJ | 1,536 | 1,691 | 1,536 | |
5. | Lhenice Vlček Jan | TP | 1,317 | 1,322 | 1,317 | |
6. | Skryje Hošek Jan | ZR | 1,675 | 1,769 | 1,675 | |
7. | Křešice Sibera Jakub | LT | 1,690 | 2,161 | 1,690 | |
8. | Hrobce Dolejší Václav | LT | 1,395 | 1,453 | 1,395 | |
9. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 1,261 | 1,283 | 1,261 | |
10. | Dřísy Schober Antonín | ME | 1,419 | 1,419 | 1,468 | |
11. | Tuhaň Klapka Matěj | CL | 1,721 | 1,721 | 1,875 | |
12. | Počepice Bejšovec Martin | PB | 1,557 | 1,776 | 1,557 | |
13. | Cholupice Šťastný Matěj | AB | 1,944 | 2,344 | 1,944 | |
14. | Letňany Běhůnek Tomáš | AB | 1,612 | 1,612 | 1,641 | |
15. | Kostelec nad Černými Lesy Řeřicha Marek | KO | 2,477 | 12,000 | 2,477 | |
16. | Zličín Kocián Šimon | AB | 1,500 | 1,500 | 1,761 | |
17. | Písnice Schwarz Jan | AB | 1,925 | 1,967 | 1,925 | |
18. | Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil | KH | 1,367 | 1,383 | 1,367 | |
19. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš | HK | 1,231 | 1,231 | 1,346 | |
20. | Lhenice Petrlík Dominik | TP | 1,762 | 1,762 | 12,000 | |
21. | Skryje Mikušík Matouš | ZR | 1,351 | 1,356 | 1,351 | |
22. | Francova Lhota Kliš Josef | VS | 1,646 | 1,646 | 12,000 | |
23. | Kojetice Hobza Tadeáš | TR | 1,812 | 1,849 | 1,812 | |
24. | Výčapy Gruszka Jan | TR | 1,839 | 1,959 | 1,839 | |
25. | Dřísy Mališka Jakub | ME | 1,521 | 1,521 | 1,541 | |
26. | Tuhaň Kopecký Václav | CL | 1,528 | 1,528 | 1,668 | |
27. | Počepice Habart Jonáš | PB | 1,422 | 1,433 | 1,422 | |
28. | Cholupice Skřivánek Miroslav | AB | 2,410 | 12,000 | 2,410 | |
29. | Letňany Kovář Jan | AB | 2,161 | 2,161 | 2,313 | |
30. | Kostelec nad Černými Lesy Žyla Petr | KO | 2,022 | 3,102 | 2,022 | |
31. | Zličín Zapletal Pavel | AB | 1,941 | 2,008 | 1,941 | |
32. | Písnice Koubek Jakub | AB | 1,481 | 1,481 | 12,000 | |
33. | Bludov Renda David | SU | 1,521 | 1,539 | 1,521 | |
34. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej | HK | 1,504 | 12,000 | 1,504 | |
35. | Stará Říše Svačina Marek | JI | 1,376 | 1,376 | 1,406 | |
36. | Čeperka Doležal Dominik | PA | 1,485 | 1,485 | 1,709 | |
37. | Francova Lhota Liška Marek | VS | 1,463 | 1,474 | 1,463 | |
38. | Kojetice Řehůřek Jakub | TR | 1,297 | 1,297 | 1,868 | |
39. | Výčapy Růžička Filip | TR | 1,415 | 1,477 | 1,415 | |
40. | - Šulc Martin Seč | - | 1,924 | 12,000 | 1,924 | |
41. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 1,130 | 1,192 | 1,130 | |
42. | Chlumec nad Cidlinou I Válek Leoš | HK | 1,449 | 1,472 | 1,449 | |
43. | Cholupice Nekovář Filip | AB | 1,920 | 1,920 | 2,362 | |
44. | Letňany Melč Patrik | AB | 1,774 | 1,806 | 1,774 | |
45. | Kostelec nad Černými Lesy Vosecký Jan | KO | 2,291 | 12,000 | 2,291 | |
46. | Lučany nad Nisou Šruma Matěj | JN | 1,321 | 1,350 | 1,321 | |
47. | Písnice Cylek Ondřej | AB | 1,457 | 1,500 | 1,457 | |
48. | Bludov Soural Patrik | SU | 1,303 | 1,303 | 12,000 | |
49. | Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub | HK | 1,485 | 1,550 | 1,485 | |
50. | Stará Říše Tomek David | JI | 1,646 | 1,745 | 1,646 | |
51. | Čeperka Doležal Šimon | PA | 1,681 | 1,681 | 3,397 | |
52. | Kojetice Řehůřek Vojtěch | TR | 1,432 | 1,432 | 12,000 | |
53. | Výčapy Svoboda Adam | TR | 1,455 | 1,691 | 1,455 | |
54. | - Konečný Matouš Seč | - | 2,003 | 2,061 | 2,003 | |
55. | Skuteč Kábele Matěj | CR | 1,203 | 1,321 | 1,203 | |
56. | Štěpánov Zelenka Ondřej | OL | 1,753 | 1,753 | 12,000 | |
57. | Ďáblice Olič Kryštof | AB | 2,329 | 12,000 | 2,329 | |
58. | Cholupice Lebeda Robert | AB | 1,720 | 12,000 | 1,720 | |
59. | Letňany Salvet Michael | AB | 1,882 | 4,705 | 1,882 | |
60. | Kravaře Rybka Jakub | OP | 1,502 | 1,502 | 1,551 | |
61. | Bořitov Sázavský Jiří | BK | 1,798 | 1,798 | 1,899 | |
62. | Písnice Schwarz Jakub | AB | 1,499 | 1,560 | 1,499 | |
63. | Bludov Matějček David | SU | 1,505 | 12,000 | 1,505 | |
64. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal | HK | 1,305 | 1,305 | 1,485 | |
65. | Stará Říše Novák Matyáš | JI | 1,744 | 2,031 | 1,744 | |
66. | Čeperka Formánek Roman | PA | 1,384 | 1,387 | 1,384 | |
67. | Francova Lhota Silvestr Jiří | VS | 1,881 | 1,881 | 1,901 | |
68. | Výčapy Svoboda Tomáš | TR | 1,408 | 1,476 | 1,408 | |
69. | - Hofman Miroslav Seč | - | 1,882 | 2,269 | 1,882 | |
70. | Skuteč Kábele Ondřej | CR | 1,408 | 1,408 | 2,144 | |
71. | - Batrla Petr Sklárna Karolinka | - | 2,625 | 2,876 | 2,625 | |
72. | Krouna Bělský Adam | CR | 1,585 | 1,585 | 12,000 | |
73. | Cholupice Krátký Daniel | AB | 2,111 | 2,111 | 12,000 | |
74. | Tvarožná Moliš Ondřej | BO | 1,712 | 1,712 | 1,732 | |
75. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 1,311 | 1,342 | 1,311 | |
76. | Kunovice Krutílek Jan | VS | 2,857 | 2,857 | 12,000 | |
77. | Čeperka Hruboň Tobias | PA | 1,546 | 1,611 | 1,546 | |
78. | Francova Lhota Švirák David | VS | 1,650 | 12,000 | 1,650 | |
79. | Trusovice Ferbas Tomáš | SY | 1,663 | 1,663 | 2,529 | |
80. | Dolany Bednář Radek | PT | 2,394 | 2,394 | 2,565 | |
81. | Roštění Lajda Jakub | KM | 2,215 | 2,402 | 2,215 | |
82. | Skuteč Veverka Jan | CR | 1,754 | 12,000 | 1,754 | |
83. | - Michálek Josef Sklárna Karolinka | - | 2,357 | 12,000 | 2,357 | |
84. | Krouna Broulík Tomáš | CR | 1,420 | 1,420 | 1,526 | |
85. | Choceňské Předměstí Janďourek Tomáš | UO | 1,387 | 1,415 | 1,387 | |
86. | Býškovice Maluda Jan | PR | 1,838 | 1,838 | 1,866 | |
87. | Tvarožná Tinka Jakub | BO | 1,634 | 1,634 | 1,659 | |
88. | Staré Heřminovy Cárach Tomáš | BR | 1,291 | 1,312 | 1,291 | |
89. | Svinov Žákovský Adam | OV | 1,698 | 1,801 | 1,698 | |
90. | Dolní Životice Němec Adam | OP | 1,670 | 1,670 | 1,855 | |
91. | Čeperka Kudláček Jakub | PA | 1,584 | 1,839 | 1,584 | |
92. | Prostřední Bečva Žitník Petr | VS | 1,486 | 99,900 | 1,486 | |
93. | Štěpánkovice Balarin Radek | OP | 1,661 | 1,661 | 1,686 | |
94. | Dolany Kulha David | PT | 1,492 | 1,575 | 1,492 | |
95. | Roštění Škrabala Jan | KM | 1,951 | 1,951 | 2,188 | |
96. | Doloplazy Zbořil Martin | OL | 1,702 | 1,819 | 1,702 | |
97. | - Krutílek Martin Sklárna Karolinka | - | 1,462 | 1,752 | 1,462 | |
98. | Krouna Janko Lukáš | CR | 1,539 | 1,539 | 2,079 | |
99. | Choceňské Předměstí Kubík Jiří | UO | 1,490 | 1,520 | 1,490 | |
100. | Býškovice Mikulík Jakub | PR | 1,263 | 1,288 | 1,263 | |
101. | Tvarožná Tománek Michal | BO | 1,926 | 2,146 | 1,926 | |
102. | Staré Heřminovy Kašík Robin | BR | 1,454 | 1,454 | 12,000 | |
103. | Svinov Jiránek Radim | OV | 1,446 | 1,446 | 1,455 | |
104. | Dolní Životice Polák Václav | OP | 2,002 | 2,122 | 2,002 | |
105. | Prostřední Bečva Polášek Daniel | VS | 1,602 | 1,602 | 1,772 | |
106. | Štěpánkovice Hladký Jakub | OP | 1,605 | 2,629 | 1,605 | |
107. | Dolany Masařík Štěpán | PT | 1,708 | 12,000 | 1,708 | |
108. | Hněvošice Pustelník Petr | OP | 1,387 | 1,425 | 1,387 | |
109. | Krouna Janko Ondřej | CR | 1,772 | 1,772 | 1,781 | |
110. | Choceňské Předměstí Susser Sebastián | UO | 1,705 | 1,810 | 1,705 | |
111. | Býškovice Pírek Filip | PR | 1,399 | 12,000 | 1,399 | |
112. | Milotice nad Bečvou Cichra Jiří | PR | 1,673 | 1,696 | 1,673 | |
113. | Staré Heřminovy Mikšík Erik | BR | 1,429 | 1,611 | 1,429 | |
114. | Třebovice Stolař Lukáš | OV | 1,399 | 1,421 | 1,399 | |
115. | Štěpánkovice Pistorius Ondřej | OP | 1,834 | 1,834 | 2,713 | |
116. | Oznice Trusina Václav | VS | 1,355 | 1,380 | 1,355 | |
117. | Kobeřice Švan Matěj | OP | 1,537 | 1,724 | 1,537 | |
118. | - Přibyl Martin Sklárna Karolinka | - | 3,401 | 3,401 | 12,000 | |
119. | Krouna Švanda Ondřej | CR | 1,442 | 1,481 | 1,442 | |
120. | Choceňské Předměstí Šimek Filip | UO | 1,500 | 1,505 | 1,500 | |
121. | Moravský Beroun Slovák Štěpán | BR | 1,685 | 1,762 | 1,685 | |
122. | Dobroslavice Durlák Daniel | OP | 1,746 | 1,747 | 1,746 | |
123. | Milotice nad Bečvou Michna Matěj | PR | 1,654 | 1,717 | 1,654 | |
124. | Písková Lhota Šteigl Jan | NB | 1,456 | 1,562 | 1,456 | |
125. | Staré Heřminovy Palánek Jan | BR | 1,670 | 1,683 | 1,670 | |
126. | Třebovice Prokop Ondřej | OV | 1,239 | 12,000 | 1,239 | |
127. | Dolní Bečva Blinka Jan | VS | 1,841 | 1,943 | 1,841 | |
128. | Štěpánkovice Šíma Cyril | OP | 1,735 | 1,735 | 12,000 | |
129. | Oznice Skýpala Radek | VS | 1,726 | 1,799 | 1,726 | |
130. | - Budzinski Marek Těrlicko-Hradiště | - | 1,741 | 1,942 | 1,741 | |
131. | Rychvald Sikora Tomáš | KA | 1,398 | 1,398 | 1,424 | |
132. | Choceňské Předměstí Vincenc Ondřej | UO | 1,549 | 1,670 | 1,549 | |
133. | Moravský Beroun Soutor Michal | BR | 2,117 | 2,155 | 2,117 | |
134. | Dobroslavice Lišaník Ondřej | OP | 1,261 | 1,261 | 1,638 | |
135. | Milotice nad Bečvou Šuba Šimon | PR | 1,510 | 1,513 | 1,510 | |
136. | Staré Heřminovy Pecháček Jaroslav | BR | 1,699 | 1,699 | 2,708 | |
137. | Dolní Bečva Kretek Tomáš | VS | 2,201 | 2,306 | 2,201 | |
138. | - Adámek Daniel Rokytnice-Vsetín | - | 1,710 | 1,710 | 1,724 | |
139. | Štěpánkovice Tomíček Jan | OP | 1,433 | 1,433 | 1,540 | |
140. | Oznice Bětuňák Marek | VS | 1,393 | 1,393 | 1,448 | |
141. | - Baroš Václav Těrlicko-Hradiště | - | 1,707 | 1,707 | 1,751 | |
142. | Rychvald Píša Tobias | KA | 1,766 | 2,431 | 1,766 | |
143. | Koblov Služy Dominik | OV | 1,757 | 1,757 | 2,061 | |
144. | Kyjovice Němec Filip | OP | 1,309 | 12,000 | 1,309 | |
145. | Moravský Beroun Řezníček Daniel | BR | 1,561 | 2,458 | 1,561 | |
146. | Dobroslavice Šimíček David | OP | 1,848 | 2,560 | 1,848 | |
147. | Heřmanice Doboš Roman | OV | 1,530 | 1,566 | 1,530 | |
148. | Nová Ves Janošťák František | OV | 2,167 | 2,546 | 2,167 | |
149. | Raškovice Švrček Jozef | FM | 1,645 | 1,685 | 1,645 | |
150. | Třebovice Honus Jaroslav | OV | 1,564 | 1,564 | 12,000 | |
151. | Dolní Bečva Solanský Vojtěch | VS | 1,990 | 1,990 | 2,025 | |
152. | - Adámek Erik Rokytnice-Vsetín | - | 1,336 | 1,336 | 12,000 | |
153. | Štěpánkovice Trnečka Tomáš | OP | 2,276 | 2,276 | 3,304 | |
154. | Chotěbuz Stenchlý Petr | KA | 1,928 | 1,928 | 1,969 | |
155. | Kravaře Kušnierik Daniel | OP | 1,707 | 1,714 | 1,707 | |
156. | Rychvald Orel Matyáš | KA | 1,715 | 12,000 | 1,715 | |
157. | Koblov Mácha David | OV | 1,718 | 1,756 | 1,718 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice Chovancová Tereza | FM | 1,181 | 1,425 | 1,181 | |
2. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 1,227 | 1,695 | 1,227 | |
3. | Nová Ves Ondračková Julie | OV | 1,231 | 12,000 | 1,231 | |
4. | Tuhaň Vaculíková Johanka | CL | 1,241 | 1,269 | 1,241 | |
5. | Nová Ves Sustova Nikol | OV | 1,259 | 1,259 | 2,352 | |
6. | Kravaře Adamcová Michaela | OP | 1,262 | 1,262 | 1,305 | |
7. | Komárovice Bendová Anna | VS | 1,264 | 1,297 | 1,264 | |
8. | Bystřice nad Úhlavou Babková Iva | KT | 1,268 | 1,818 | 1,268 | |
9. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 1,270 | 1,324 | 1,270 | |
10. | Skuteč Novotná Leona | CR | 1,274 | 1,274 | 1,384 | |
11. | Bystřice nad Úhlavou Hájková Šárka | KT | 1,278 | 1,278 | 1,468 | |
12. | Proseč Šlégrová Denisa | HB | 1,294 | 1,294 | 1,813 | |
13. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 1,295 | 1,304 | 1,295 | |
14. | Třeština Matějíčková Vendula | SU | 1,295 | 1,356 | 1,295 | |
15. | Tuhaň Fabianová Klára | CL | 1,303 | 1,446 | 1,303 | |
16. | Lužná Matušková Nela | RA | 1,305 | 1,313 | 1,305 | |
17. | Trusovice Wildungová Michaela | SY | 1,306 | 1,310 | 1,306 | |
18. | Kojetice Navrátilová Eliška | TR | 1,314 | 1,411 | 1,314 | |
19. | Hovězí Surovčáková Andrea | VS | 1,322 | 1,360 | 1,322 | |
20. | Rožmitál pod Třemšínem Vlachová Karolína | PB | 1,324 | 1,364 | 1,324 | |
21. | Doloplazy Zbořilová Anna | OL | 1,325 | 2,282 | 1,325 | |
22. | Heřmanice Burdová Michaela | OV | 1,329 | 1,329 | 1,645 | |
23. | Bludov Jílková Vendula | SU | 1,330 | 1,330 | 1,334 | |
24. | Bludov Ženčáková Lucie | SU | 1,334 | 1,365 | 1,334 | |
25. | Třebovice Králová Laura | OV | 1,337 | 1,400 | 1,337 | |
26. | Choceňské Předměstí Hájková Andrea | UO | 1,340 | 1,423 | 1,340 | |
27. | Heřmanice Jurkovská Lucie | OV | 1,340 | 1,340 | 1,370 | |
28. | Staré Heřminovy Ledabylová Jana | BR | 1,343 | 1,343 | 1,382 | |
29. | Rokytnice v Orlických horách Horáková Alice | RK | 1,345 | 1,345 | 1,467 | |
30. | Raškovice Nytrová Barbora | FM | 1,347 | 1,889 | 1,347 | |
31. | Roštění Škrabalová Veronika | KM | 1,349 | 1,349 | 1,419 | |
32. | Skuteč Kadlecová Linda | CR | 1,350 | 12,000 | 1,350 | |
33. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 1,352 | 1,352 | 1,364 | |
34. | Krouna Chlupáčová Agáta | CR | 1,353 | 1,353 | 1,469 | |
35. | Staré Heřminovy Sobotíková Tereza | BR | 1,355 | 1,355 | 1,359 | |
36. | Roštění Hejníčková Petra | KM | 1,365 | 1,365 | 1,385 | |
37. | Kobeřice Kubná Barbora | OP | 1,368 | 1,368 | 1,423 | |
38. | Bystřice nad Úhlavou Kalná Štěpánka | KT | 1,369 | 1,369 | 1,395 | |
39. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 1,373 | 1,456 | 1,373 | |
40. | Bludov Zaoralová Eliška | SU | 1,373 | 1,433 | 1,373 | |
41. | Skryje Součková Michala | ZR | 1,379 | 1,395 | 1,379 | |
42. | Bludov Hrabkovská Markéta | SU | 1,379 | 1,379 | 1,403 | |
43. | Malé Hoštice Pflegrová Hana | OP | 1,379 | 1,379 | 1,403 | |
44. | Tuhaň Rychtaříková Michala | CL | 1,381 | 2,296 | 1,381 | |
45. | Tuhaň Šťastná Vendula | CL | 1,382 | 1,382 | 12,000 | |
46. | Křešice Hyšplerová Anna | LT | 1,385 | 1,456 | 1,385 | |
47. | Tuhaň Kučerová Beata | CL | 1,386 | 1,392 | 1,386 | |
48. | Kšely Handanagić Kimi | KO | 1,387 | 1,420 | 1,387 | |
49. | Oznice Rudolecká Hana | VS | 1,397 | 1,397 | 1,660 | |
50. | Kšely Masařová Eliška | KO | 1,399 | 1,399 | 1,618 | |
51. | Třeština Jurásková Eliška | SU | 1,405 | 1,497 | 1,405 | |
52. | Heřmanice Vircová Vendula | OV | 1,405 | 1,520 | 1,405 | |
53. | - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště | - | 1,409 | 1,434 | 1,409 | |
54. | Hrobce Nagyová Blanka | LT | 1,410 | 1,411 | 1,410 | |
55. | Dolní Bečva Pavelková Hana | VS | 1,411 | 1,411 | 1,427 | |
56. | Chotěbuz Ciasnochová Nela | KA | 1,417 | 12,000 | 1,417 | |
57. | Nová Ves Nováková Martina | OV | 1,419 | 1,562 | 1,419 | |
58. | Dobroslavice Schimánková Monika | OP | 1,419 | 1,419 | 1,586 | |
59. | Čeperka Bubáková Natálie | PA | 1,420 | 1,420 | 1,531 | |
60. | Choceňské Předměstí Křížová Darina | UO | 1,422 | 1,422 | 1,467 | |
61. | Malé Hoštice Silberová Klára | OP | 1,427 | 1,607 | 1,427 | |
62. | Rokytnice v Orlických horách Hanušová Klára | RK | 1,428 | 1,428 | 1,784 | |
63. | Lhenice Poláková Adéla | TP | 1,440 | 1,559 | 1,440 | |
64. | Křižovatka Krbcová Eliška | CH | 1,441 | 1,596 | 1,441 | |
65. | Zličín Fraňková Kamila | AB | 1,444 | 1,444 | 1,454 | |
66. | Malé Hoštice Grygarčíková Adéla | OP | 1,451 | 1,526 | 1,451 | |
67. | Hněvošice Běláková Eva | OP | 1,451 | 1,579 | 1,451 | |
68. | Hřivínův Újezd Hořáková Eliška | ZL | 1,456 | 1,782 | 1,456 | |
69. | Česká Ves Smékalová Tereza | JE | 1,457 | 1,469 | 1,457 | |
70. | Heřmanice Kociánová Martina | OV | 1,458 | 1,458 | 1,661 | |
71. | Dobroslavice Fialová Tereza | OP | 1,461 | 2,216 | 1,461 | |
72. | - Kašíková Martina Vsetín-Rokytnice | - | 1,463 | 2,313 | 1,463 | |
73. | Dobroslavice Knýblová Bára | OP | 1,464 | 1,483 | 1,464 | |
74. | Hovězí Žlebková Veronika | VS | 1,465 | 1,465 | 1,668 | |
75. | Koblov Kopišová Kristýna | OV | 1,468 | 1,468 | 1,503 | |
76. | Kyjovice Krčmářová Vanessa | OP | 1,473 | 1,473 | 12,000 | |
77. | Proseč Poslušná Liliana | HB | 1,476 | 1,556 | 1,476 | |
78. | Výčapy Ošmerová Kateřina | TR | 1,481 | 1,481 | 1,513 | |
79. | Nová Ves Prchalova Kristyna | OV | 1,481 | 1,974 | 1,481 | |
80. | Kojetice Navrátilová Veronika | TR | 1,488 | 12,000 | 1,488 | |
81. | Lužná Lužná Elena | RA | 1,491 | 1,491 | 12,000 | |
82. | Bludov Holinková Tereza | SU | 1,497 | 1,677 | 1,497 | |
83. | Kojetice Řehůřková Soňa | TR | 1,498 | 1,498 | 1,587 | |
84. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 1,498 | 1,498 | 1,564 | |
85. | Hrobce Jelínková Eliška | LT | 1,500 | 1,500 | 1,606 | |
86. | Skryje Kleknerová Eliška | ZR | 1,504 | 1,504 | 1,531 | |
87. | Malé Hoštice Klingerová Sabina | OP | 1,507 | 1,507 | 1,665 | |
88. | Hovězí Polášková Barbora | VS | 1,509 | 1,545 | 1,509 | |
89. | Nechvalice Peštová Rozálie | TP | 1,515 | 1,602 | 1,515 | |
90. | Trojanovice Kňazovičová Marika | NJ | 1,522 | 1,522 | 1,589 | |
91. | Heřmanice Holbergová Hana | OV | 1,523 | 1,523 | 3,635 | |
92. | Skuteč Bubeníčková Denisa | CR | 1,531 | 1,738 | 1,531 | |
93. | Lužná Roučová Eliška | RA | 1,532 | 1,552 | 1,532 | |
94. | Francova Lhota Matochová Nikola | VS | 1,535 | 1,535 | 1,719 | |
95. | Bystřice nad Úhlavou Korčíková Karolína | KT | 1,538 | 12,000 | 1,538 | |
96. | Hřivínův Újezd Čechová Michaela | ZL | 1,555 | 1,555 | 1,711 | |
97. | Kšely Bláhová Tereza | KO | 1,570 | 1,570 | 1,593 | |
98. | Dolní Životice Ulitzková Laura | OP | 1,570 | 1,971 | 1,570 | |
99. | Dolní Životice Pavelková Barbora | OP | 1,572 | 1,572 | 1,647 | |
100. | Heřmanice Chytilová Adéla | OV | 1,572 | 1,751 | 1,572 | |
101. | Hrobce Jelínková Zuzana | LT | 1,583 | 1,643 | 1,583 | |
102. | Kyjovice Křístková Natálie | OP | 1,585 | 1,585 | 1,600 | |
103. | Čeperka Chudomská Amálie | PA | 1,590 | 2,327 | 1,590 | |
104. | Kobeřice Tomíčková Karolína | OP | 1,590 | 1,629 | 1,590 | |
105. | - Škývarová Michaela Vsetín-Rokytnice | - | 1,593 | 1,801 | 1,593 | |
106. | Štěpánovice Doležálková Tereza | KT | 1,601 | 1,601 | 1,804 | |
107. | Hněvošice Hertlová Martina | OP | 1,603 | 2,056 | 1,603 | |
108. | Třeština Urbášková Klára | SU | 1,608 | 12,000 | 1,608 | |
109. | Dolní Životice Losertová Gabriela | OP | 1,608 | 12,000 | 1,608 | |
110. | Lužná Rácová Karolína | RA | 1,610 | 1,663 | 1,610 | |
111. | Hovězí Machalová Klára | VS | 1,612 | 1,779 | 1,612 | |
112. | Koblov Motyková Nikola | OV | 1,615 | 12,000 | 1,615 | |
113. | Písková Lhota Nováková Marcela | NB | 1,634 | 1,806 | 1,634 | |
114. | Zádveřice Schovajsová Nikola | ZL | 1,636 | 1,636 | 12,000 | |
115. | Cholupice Jansová Eliška | AB | 1,638 | 1,649 | 1,638 | |
116. | Bořitov Juračková Jolana | BK | 1,641 | 12,000 | 1,641 | |
117. | Třeština Laštůvková Tereza | SU | 1,649 | 1,738 | 1,649 | |
118. | Dolní Bečva Lažová Natálie | VS | 1,652 | 1,652 | 1,666 | |
119. | Prostřední Bečva Jurečková Michaela | VS | 1,663 | 1,663 | 1,740 | |
120. | Třebovice Fričová Nikol | OV | 1,675 | 1,675 | 2,319 | |
121. | Písková Lhota Bilá Adéla | NB | 1,683 | 1,683 | 1,928 | |
122. | Bludov Maturová Michaela | SU | 1,683 | 1,743 | 1,683 | |
123. | Bludov Divišová Michaela | SU | 1,683 | 1,683 | 1,979 | |
124. | Stará Říše Svačinová Lucie | JI | 1,684 | 2,129 | 1,684 | |
125. | Kobeřice Brulíková Adéla | OP | 1,686 | 2,318 | 1,686 | |
126. | Kunovice Gábová Pavlína | VS | 1,693 | 1,789 | 1,693 | |
127. | Trojanovice Červenková Andrea | NJ | 1,695 | 12,000 | 1,695 | |
128. | Tvarožná Pejřilová Aneta | BO | 1,699 | 1,699 | 1,853 | |
129. | - Černá Terezie Praha-Písnice | - | 1,700 | 1,700 | 1,909 | |
130. | Tuhaň Žežulková Vanesa | CL | 1,702 | 1,894 | 1,702 | |
131. | Heřmanice Ostřížková Adina | OV | 1,712 | 1,848 | 1,712 | |
132. | Lhenice Tušinská Petra | TP | 1,714 | 2,022 | 1,714 | |
133. | Nechvalice Peštová Amálie | TP | 1,718 | 1,718 | 1,792 | |
134. | Prostřední Bečva Fárková Kristýna | VS | 1,726 | 5,243 | 1,726 | |
135. | Hovězí Frydryšková Alžběta | VS | 1,728 | 5,458 | 1,728 | |
136. | Dolní Bečva Mikudová Aneta | VS | 1,745 | 2,103 | 1,745 | |
137. | Morkovice Balážiová Eliška | KM | 1,756 | 2,191 | 1,756 | |
138. | Nové Sedlice Današová Nikol | OP | 1,757 | 12,000 | 1,757 | |
139. | Dobroslavice Tománková Michaela | OP | 1,779 | 1,779 | 1,822 | |
140. | - Minaříková Linda Praha-Zličín | - | 1,781 | 1,781 | 1,895 | |
141. | Hovězí Dřevojánková Zuzana | VS | 1,795 | 1,796 | 1,795 | |
142. | Dolany Keňová Svatava | PT | 1,809 | 1,809 | 1,990 | |
143. | Prostřední Bečva Jurajdová Justina | VS | 1,823 | 1,886 | 1,823 | |
144. | Koblov Máchová Denisa | OV | 1,824 | 1,841 | 1,824 | |
145. | - Kudelňáková Eliška Těrlicko-Hradiště | - | 1,839 | 1,839 | 1,952 | |
146. | Kyjovice Němcová Barbora | OP | 1,850 | 1,924 | 1,850 | |
147. | Kravaře Křížová Šarlota | OP | 1,866 | 1,960 | 1,866 | |
148. | - Řeřichová Nikol Kostelec nad Č. lesy | - | 1,880 | 1,880 | 1,934 | |
149. | Svinov Šindelovská Bara | OV | 1,884 | 2,861 | 1,884 | |
150. | Dolní Bečva Babincová Pavlína | VS | 1,895 | 1,895 | 1,949 | |
151. | Skryje Součková Andrea | ZR | 1,945 | 1,945 | 1,949 | |
152. | Dolní Bečva Krhutková Nela | VS | 1,978 | 1,989 | 1,978 | |
153. | Býškovice Mikšánková Nikola | PR | 1,997 | 2,108 | 1,997 | |
154. | Svinov Fronckeová Karin | OV | 2,002 | 2,002 | 2,807 | |
155. | Dolní Bečva Valchářová Veronika | VS | 2,105 | 2,281 | 2,105 | |
156. | - Eichlerová Kristýna Kostelec nad Č. lesy | - | 2,316 | 2,316 | 2,782 | |
157. | Lužná Tothová Berenika | RA | 2,453 | 12,000 | 2,453 | |
158. | Francova Lhota Vetešková Martina | VS | 2,653 | 2,653 | 12,000 | |
159. | Bludov Kulhajová Natálie | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Životice Losert Matouš | OP | 1,406 | 1,406 | 1,475 | |
2. | Uhlířské Janovice Bílek Pavel | KH | 1,417 | 1,600 | 1,417 | |
3. | Štěpánkovice Pistorius Jan | OP | 1,484 | 1,518 | 1,484 | |
4. | Komárovice Benda Jan | VS | 1,491 | 12,000 | 1,491 | |
5. | Zibohlavy Vaněk Jaroslav | KO | 1,504 | 1,552 | 1,504 | |
6. | Vědomice Jindrák Michal | LT | 1,505 | 1,582 | 1,505 | |
7. | Lužná Ullrich Radek | RA | 1,505 | 1,588 | 1,505 | |
8. | Uhlířské Janovice Mašek Matěj | KH | 1,551 | 1,557 | 1,551 | |
9. | - Kjeronský Jiří Hutisko-Solanec | - | 1,556 | 4,737 | 1,556 | |
10. | Hněvošice Pustelník Jakub | OP | 1,560 | 1,560 | 1,573 | |
11. | Výčapy Svoboda Mikuláš | TR | 1,561 | 1,580 | 1,561 | |
12. | Slatina Petr Adam | NJ | 1,563 | 1,571 | 1,563 | |
13. | Uhlířské Janovice Adámek Tomáš | KH | 1,565 | 1,565 | 1,774 | |
14. | Dobroslavice Tománek Matyáš | OP | 1,573 | 1,573 | 1,928 | |
15. | Dřísy Mališka Václav | ME | 1,577 | 1,577 | 3,980 | |
16. | Hněvošice Burda Jakub | OP | 1,577 | 1,577 | 1,628 | |
17. | Skuteč Pešek Tomáš | CR | 1,581 | 1,581 | 2,330 | |
18. | Písková Lhota Stýblo Radim | NB | 1,581 | 1,602 | 1,581 | |
19. | Nová Ves Martus Michal | OV | 1,584 | 1,643 | 1,584 | |
20. | Bobrovníky Guřan Šimon | OP | 1,587 | 1,587 | 3,086 | |
21. | Dolní Bečva Kubíček Vojtěch | VS | 1,594 | 1,798 | 1,594 | |
22. | Dolní Životice Harazín Aleš | OP | 1,614 | 1,732 | 1,614 | |
23. | Bludov Matějček Lukáš | SU | 1,622 | 1,683 | 1,622 | |
24. | Zádveřice Veselý Vít | ZL | 1,625 | 2,399 | 1,625 | |
25. | Nová Ves Bogus Martin | OV | 1,625 | 1,625 | 2,296 | |
26. | - Secký Daniel Seč | - | 1,629 | 1,629 | 1,923 | |
27. | Letkov Voříšek Tadeáš | PJ | 1,645 | 1,645 | 12,000 | |
28. | Chlumec nad Cidlinou I Volejník Ondřej | HK | 1,649 | 1,828 | 1,649 | |
29. | Trusovice Siegel Filip | SY | 1,660 | 1,660 | 1,729 | |
30. | Dolní Životice Němec Jiří | OP | 1,661 | 1,661 | 1,859 | |
31. | Oznice Konvičný Matěj | VS | 1,668 | 1,782 | 1,668 | |
32. | Písková Lhota Meišner Jakub | NB | 1,671 | 2,100 | 1,671 | |
33. | Staré Heřminovy Monsport Josef | BR | 1,679 | 12,000 | 1,679 | |
34. | Bludov Fabiánek Matěj | SU | 1,687 | 1,736 | 1,687 | |
35. | Skuteč Vobejda Marek | CR | 1,705 | 1,705 | 1,706 | |
36. | Lužná Němec Petr | RA | 1,718 | 2,135 | 1,718 | |
37. | Stará Říše Novák Jakub | JI | 1,720 | 1,720 | 1,726 | |
38. | Uhlířské Janovice Procházka Stanislav | KH | 1,720 | 1,720 | 1,883 | |
39. | Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan | HK | 1,721 | 1,721 | 1,743 | |
40. | - Shash Samuel Seč | - | 1,726 | 12,000 | 1,726 | |
41. | Dolní Životice Jasoňek Antonín | OP | 1,726 | 1,726 | 1,732 | |
42. | Rychlov Prokeš Vojtěch | KM | 1,732 | 1,732 | 1,835 | |
43. | Skryje Šnobl Antonín | ZR | 1,733 | 1,760 | 1,733 | |
44. | Štěpánkovice Tomíček Michal | OP | 1,739 | 1,739 | 1,843 | |
45. | Výčapy Černý Lukáš | TR | 1,743 | 1,743 | 1,816 | |
46. | Chlumec nad Cidlinou I Kočka Jindřich | HK | 1,762 | 1,762 | 12,000 | |
47. | Letňany Komáčka Filip | AB | 1,773 | 1,989 | 1,773 | |
48. | Milotice nad Bečvou Hajda Petr | PR | 1,778 | 1,778 | 2,374 | |
49. | Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam | HK | 1,779 | 1,802 | 1,779 | |
50. | Prostřední Bečva Vardžák Štěpán | VS | 1,791 | 12,000 | 1,791 | |
51. | Hovězí Pechal Jonáš | VS | 1,795 | 2,060 | 1,795 | |
52. | Letkov Sniegoň Jan | PJ | 1,797 | 1,923 | 1,797 | |
53. | Kravaře Vilášek Simon | OP | 1,804 | 1,974 | 1,804 | |
54. | Ovčáry Hofierka Matěj | KO | 1,819 | 1,819 | 1,838 | |
55. | Lužná Nosál Matyáš | RA | 1,825 | 1,887 | 1,825 | |
56. | Rychvald Rutar Luboš | KA | 1,845 | 1,845 | 1,954 | |
57. | Písková Lhota Fajgar Jan | NB | 1,859 | 2,104 | 1,859 | |
58. | Morkovice Navrátil Tomáš | KM | 1,873 | 1,873 | 2,888 | |
59. | Trusovice Koutný Jan | SY | 1,877 | 2,378 | 1,877 | |
60. | Hovězí Vojtek Patrik | VS | 1,879 | 1,879 | 12,000 | |
61. | Nová Ves Gregořica Filip | OV | 1,886 | 1,886 | 2,341 | |
62. | Čeperka Žaloudek Šimon | PA | 1,911 | 1,911 | 2,015 | |
63. | Lužná Kolbek Ondřej | RA | 1,912 | 12,000 | 1,912 | |
64. | - Orság Sebastián Sklárna Karolinka | - | 1,913 | 1,913 | 1,921 | |
65. | Dobroslavice Janík Mikuláš | OP | 1,916 | 1,916 | 2,955 | |
66. | Kravaře Hlaváč Vojtěch | OP | 1,937 | 2,151 | 1,937 | |
67. | Bludov Volkman Jan | SU | 1,947 | 2,018 | 1,947 | |
68. | Dolní Bečva Laža Vojtěch | VS | 1,962 | 2,354 | 1,962 | |
69. | Ovčáry Hofierka Jakub | KO | 1,967 | 2,705 | 1,967 | |
70. | Trusovice Kováč Dominik | SY | 1,967 | 1,967 | 2,024 | |
71. | Seč Beneš Jan | PJ | 1,974 | 1,974 | 12,000 | |
72. | Lužná Lužný Vít | RA | 1,979 | 1,979 | 2,121 | |
73. | Hovězí Hromada Lukáš | VS | 2,002 | 2,002 | 2,038 | |
74. | Písková Lhota Kubenka Daniel | NB | 2,007 | 2,007 | 2,158 | |
75. | Bludov Cikryt Patrik | SU | 2,053 | 2,221 | 2,053 | |
76. | Cholupice Nekovář Jakub | AB | 2,058 | 2,716 | 2,058 | |
77. | Písková Lhota Kalferst Martin | NB | 2,063 | 2,063 | 12,000 | |
78. | Kravaře Ignác Matouš | OP | 2,072 | 2,573 | 2,072 | |
79. | Rychvald Píša Patrik | KA | 2,072 | 2,072 | 11,015 | |
80. | Trusovice Götz Šimon | SY | 2,076 | 2,076 | 2,108 | |
81. | Morkovice Karásek Martin | KM | 2,089 | 2,549 | 2,089 | |
82. | Oznice Zimek Rostislav | VS | 2,108 | 2,119 | 2,108 | |
83. | Výčapy Vašek Vojta | TR | 2,115 | 2,908 | 2,115 | |
84. | Prostřední Bečva Žitník Rostislav | VS | 2,131 | 2,131 | 2,150 | |
85. | Tvarožná Bartoš Lukáš | BO | 2,136 | 2,292 | 2,136 | |
86. | - Drozd Tomáš Sklárna Karolinka | - | 2,248 | 2,248 | 12,000 | |
87. | Písková Lhota Blahuš Adam | NB | 2,254 | 2,680 | 2,254 | |
88. | - Orság Maxmilián Sklárna Karolinka | - | 2,300 | 2,474 | 2,300 | |
89. | Ovčáry Hovorka Radek | KO | 2,345 | 2,345 | 2,479 | |
90. | - Tureček Tadeáš Sklárna Karolinka | - | 2,386 | 2,551 | 2,386 | |
91. | Lužná Rouč Jakub | RA | 2,398 | 2,398 | 12,000 | |
92. | Bořitov Včelař Adam | BK | 2,403 | 2,530 | 2,403 | |
93. | Oznice Sousedík Josef | VS | 2,436 | 2,436 | 12,000 | |
94. | Cholupice Varga Tomáš | AB | 2,439 | 2,439 | 2,627 | |
95. | Písková Lhota Bartoň Tomáš | NB | 2,449 | 2,699 | 2,449 | |
96. | - Pukýš Dominik Sklárna Karolinka | - | 2,503 | 2,503 | 12,000 | |
97. | Cholupice Janeček Pavel | AB | 2,515 | 2,661 | 2,515 | |
98. | Letňany Komáčka Tomáš | AB | 2,527 | 2,612 | 2,527 | |
99. | Morkovice Obdržálek Radek | KM | 2,707 | 2,707 | 12,000 | |
100. | Písková Lhota Javůrek Jan | NB | 2,966 | 3,160 | 2,966 | |
101. | - Batrla Dominik Sklárna Karolinka | - | 3,004 | 3,039 | 3,004 | |
102. | Kravaře Peterek Maxim | OP | 3,021 | 3,510 | 3,021 | |
103. | - Bornhorst Petr Kostelec nad Č. lesy | - | 3,063 | 3,848 | 3,063 | |
104. | Cholupice Šťastný Dominik | AB | 3,285 | 3,588 | 3,285 | |
105. | - Drozd Lukáš Sklárna Karolinka | - | 4,050 | 12,000 | 4,050 | |
106. | Cholupice Patrick Nikolas | AB | 7,750 | 8,749 | 7,750 | |
107. | Vědomice Hodek Daniel | LT | 12,000 | 12,234 | 12,000 | |
108. | Skryje Klekner Matyáš | ZR | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Byšice Macháčková Leontýna | ME | 1,409 | 1,609 | 1,409 | |
2. | Hřivínův Újezd Karpielová Anna | ZL | 1,506 | 1,737 | 1,506 | |
3. | Železná Ruda Mašková Marika | KT | 1,514 | 1,514 | 1,545 | |
4. | Starý Kolín Mykytyuk Karina | KO | 1,530 | 1,743 | 1,530 | |
5. | Skuteč Zavoralová Aneta | CR | 1,530 | 1,530 | 12,000 | |
6. | Vědomice Hodková Denisa | LT | 1,568 | 1,662 | 1,568 | |
7. | Bludov Šustková Denisa | SU | 1,571 | 1,664 | 1,571 | |
8. | Lužná Roučová Karolína | RA | 1,605 | 1,605 | 1,752 | |
9. | Zádveřice Hurtová Natálie | ZL | 1,620 | 1,620 | 1,636 | |
10. | Hovězí Danielová Tereza | VS | 1,626 | 2,161 | 1,626 | |
11. | - Adamcová Barbora Hutisko-Solanec | - | 1,629 | 1,673 | 1,629 | |
12. | Skuteč Slezáková Nela | CR | 1,631 | 1,631 | 1,692 | |
13. | Oznice Sousedíková Amálie | VS | 1,657 | 1,725 | 1,657 | |
14. | Nová Ves Maturová Karolína | OV | 1,665 | 1,684 | 1,665 | |
15. | Řídeč Žouželková Adéla | OL | 1,698 | 2,052 | 1,698 | |
16. | Dolní Bečva Sláviková Marie | VS | 1,701 | 1,701 | 1,712 | |
17. | Písková Lhota Martinová Barbora | NB | 1,709 | 12,000 | 1,709 | |
18. | Svinov Mazzolini Petra | OV | 1,714 | 1,803 | 1,714 | |
19. | - Koňaříková Michaela Sklárna Karolinka | - | 1,716 | 1,903 | 1,716 | |
20. | Zádveřice Rožnovjáková Hana | ZL | 1,723 | 1,723 | 1,813 | |
21. | Uhlířské Janovice Prchalová Lucie | KH | 1,728 | 1,728 | 2,013 | |
22. | Rychlov Barešová Natalie | KM | 1,732 | 1,860 | 1,732 | |
23. | Dolní Bečva Chumchalová Tereza | VS | 1,732 | 1,858 | 1,732 | |
24. | Heřmanice Žmolíková Johanka | OV | 1,738 | 1,738 | 1,739 | |
25. | Heřmanice Serynová Gabriela | OV | 1,739 | 1,739 | 1,746 | |
26. | Bludov Kulhajová Liliana | SU | 1,752 | 1,979 | 1,752 | |
27. | Hovězí Pavlíková Nela | VS | 1,762 | 1,762 | 1,925 | |
28. | Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina | HK | 1,770 | 1,853 | 1,770 | |
29. | Třebovice Prokopová Barbora | OV | 1,776 | 1,808 | 1,776 | |
30. | Rokytnice v Orlických horách Hanušová Nikola | RK | 1,789 | 1,789 | 2,012 | |
31. | Starý Kolín Kratochvílová Anežka | KO | 1,789 | 12,000 | 1,789 | |
32. | Dolní Životice Grabiášová Nikola | OP | 1,795 | 1,853 | 1,795 | |
33. | Písková Lhota Novosadová Aneta | NB | 1,804 | 1,914 | 1,804 | |
34. | Starý Kolín Martínková Barbora | KO | 1,809 | 2,647 | 1,809 | |
35. | Třebovice Králová Valérie | OV | 1,817 | 1,817 | 1,937 | |
36. | Milotice nad Bečvou Hradílková Lucie | PR | 1,833 | 1,838 | 1,833 | |
37. | Starý Kolín Mušák Johana | KO | 1,837 | 1,901 | 1,837 | |
38. | Hovězí Filová Karolína | VS | 1,839 | 1,839 | 1,907 | |
39. | Písková Lhota Folbrechtová Tereza | NB | 1,843 | 1,843 | 1,857 | |
40. | Starý Kolín Paličková Rozálie | KO | 1,878 | 1,890 | 1,878 | |
41. | Nová Ves Vydrzelova Beata | OV | 1,880 | 1,975 | 1,880 | |
42. | Heřmanice Straková Gabriela | OV | 1,893 | 1,893 | 12,000 | |
43. | Štěpánov Salášková Elen | OL | 1,897 | 1,897 | 1,973 | |
44. | - Fousková Alexandra Kostelec nad Č. lesy | - | 1,900 | 3,010 | 1,900 | |
45. | Dřísy Krejzarová Tereza | ME | 1,901 | 2,701 | 1,901 | |
46. | Dřísy Krumphanzlová Adéla | ME | 1,907 | 1,940 | 1,907 | |
47. | Kravaře Večerková Sára | OP | 1,932 | 2,624 | 1,932 | |
48. | - Krutílková Lucie Sklárna Karolinka | - | 1,939 | 1,962 | 1,939 | |
49. | Trusovice Juračková Vanessa | SY | 1,941 | 2,007 | 1,941 | |
50. | - Michálková Rozárie Sklárna Karolinka | - | 1,948 | 1,948 | 2,133 | |
51. | Rokytnice v Orlických horách Horáková Tina | RK | 1,951 | 1,951 | 1,998 | |
52. | Dolní Bečva Španihelová Vanesa | VS | 1,957 | 2,135 | 1,957 | |
53. | Štěpánov Vtípilová Karolína | OL | 1,961 | 1,961 | 2,009 | |
54. | Trusovice Morkesová Eliška | SY | 1,968 | 1,996 | 1,968 | |
55. | Štěpánov Kunhartová Kristýna | OL | 1,970 | 1,980 | 1,970 | |
56. | Kravaře Fišerová Sabina | OP | 1,977 | 1,977 | 1,989 | |
57. | Morkovice Dobiášová Tereza | KM | 1,979 | 2,086 | 1,979 | |
58. | Písková Lhota Šteiglová Kristýna | NB | 1,985 | 1,985 | 2,076 | |
59. | Stará Říše Fejková Rozálie | JI | 2,003 | 2,003 | 2,004 | |
60. | Štěpánov Nováčková Veronika | OL | 2,022 | 2,022 | 12,000 | |
61. | Morkovice Vlčková Gabriela | KM | 2,023 | 2,087 | 2,023 | |
62. | - Slováková Simona Hutisko-Solanec | - | 2,049 | 12,000 | 2,049 | |
63. | Štěpánov Salášková Kateřina | OL | 2,070 | 2,999 | 2,070 | |
64. | Kšely Kučevová Veronika | KO | 2,073 | 2,365 | 2,073 | |
65. | Hovězí Filová Barbora | VS | 2,074 | 2,517 | 2,074 | |
66. | Kojetice Pekárková Klára | TR | 2,120 | 2,120 | 12,000 | |
67. | Starý Kolín Horáková Adéla | KO | 2,135 | 2,348 | 2,135 | |
68. | Oznice Klanicová Leona | VS | 2,159 | 2,174 | 2,159 | |
69. | Štěpánov Krejčí Aneta | OL | 2,161 | 2,392 | 2,161 | |
70. | Bludov Matějíčková Eliška | SU | 2,200 | 2,456 | 2,200 | |
71. | - Spálenská Anna Seč | - | 2,207 | 2,207 | 2,209 | |
72. | Třebovice Smolková Ema | OV | 2,232 | 2,232 | 12,000 | |
73. | Kunovice Marečková Emma | VS | 2,254 | 2,254 | 2,843 | |
74. | Hrobce Nitschová Eliška | LT | 2,272 | 2,272 | 2,891 | |
75. | - Lindáková Petra Kostelec nad Č. lesy | - | 2,291 | 2,335 | 2,291 | |
76. | Skryje Šnoblová Tereza | ZR | 2,312 | 2,312 | 2,342 | |
77. | Rožmitál pod Třemšínem Vondrušková Petra | PB | 2,320 | 2,698 | 2,320 | |
78. | Hrobce Nováková Kateřina | LT | 2,336 | 2,336 | 12,000 | |
79. | Oznice Bednaříková Natálie | VS | 2,336 | 2,336 | 2,370 | |
80. | Koblov Kopišová Amélie | OV | 2,336 | 2,383 | 2,336 | |
81. | Nová Ves Plevová Barbora | OV | 2,346 | 12,000 | 2,346 | |
82. | Písková Lhota Kuželová Nikol | NB | 2,349 | 2,456 | 2,349 | |
83. | Dolní Životice Rádková Viktorie | OP | 2,374 | 2,374 | 2,589 | |
84. | - Žylová Patricie Kostelec nad Č. lesy | - | 2,402 | 2,402 | 12,000 | |
85. | - Smočková Tereza Hutisko-Solanec | - | 2,423 | 12,000 | 2,423 | |
86. | Výčapy Böhmová Anna | TR | 2,429 | 2,429 | 12,000 | |
87. | Písková Lhota Sanytráková Barbora | NB | 2,431 | 2,804 | 2,431 | |
88. | Koblov Bestová Nela | OV | 2,453 | 2,900 | 2,453 | |
89. | Písková Lhota Fajgarová Tereza | NB | 2,477 | 2,477 | 2,658 | |
90. | Třebovice Havlíčková Ema | OV | 2,489 | 2,489 | 12,000 | |
91. | - Drozdová Tatiana Sklárna Karolinka | - | 2,514 | 2,514 | 12,000 | |
92. | Řídeč Žouželková Jitka | OL | 2,544 | 2,544 | 12,000 | |
93. | Skryje Vaňková Nela | ZR | 2,569 | 3,603 | 2,569 | |
94. | Kravaře Křížová Isabel | OP | 2,637 | 2,811 | 2,637 | |
95. | Výčapy Kuchařová Karolína | TR | 2,831 | 2,831 | 2,959 | |
96. | Rychvald Rutarová Lada | KA | 2,909 | 3,192 | 2,909 | |
97. | Heřmanice Zachodilová Zuzana | OV | 2,963 | 12,000 | 2,963 | |
98. | Rožmitál pod Třemšínem Korecká Karolína | PB | 2,968 | 3,056 | 2,968 | |
99. | Cholupice Brunnerová Eliška | AB | 2,971 | 3,035 | 2,971 | |
100. | Kravaře Rybková Tereza | OP | 2,974 | 3,506 | 2,974 | |
101. | Heřmanice Jakobovská Tereza | OV | 3,030 | 12,000 | 3,030 | |
102. | Rožmitál pod Třemšínem Šourková Karolína | PB | 3,041 | 3,041 | 5,894 | |
103. | - Orságová Lucie Sklárna Karolinka | - | 3,266 | 12,000 | 3,266 | |
104. | Heřmanice Žmolíková Ema | OV | 3,306 | 12,000 | 3,306 | |
105. | Nová Ves Maturova Michaela | OV | 3,425 | 12,000 | 3,425 | |
106. | Rožmitál pod Třemšínem Janečková Kateřina | PB | 3,879 | 3,879 | 5,739 | |
107. | Hněvošice Národová Amálie | OP | 3,898 | 4,376 | 3,898 | |
108. | Cholupice Kostková Barbora | AB | 4,172 | 12,000 | 4,172 | |
109. | Kravaře Ignácová Viktorie | OP | 4,520 | 4,708 | 4,520 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře