Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Zbožnov Lidmila Martin | CR | 1,624 | 1,624 | 12,000 | |
2. | Juřinka Šuba Radek | VS | 1,639 | 1,675 | 1,639 | |
3. | Karolinka Sklárny Gášek Jan | VS | 1,641 | 1,641 | 12,000 | |
4. | Hradec Králové Paulíček Jakub | HK | 1,645 | 3,508 | 1,645 | |
5. | Kunovice Těšický Jakub | VS | 1,658 | 1,677 | 1,658 | |
6. | Nepolisy Zhříval Jan | HK | 1,669 | 1,702 | 1,669 | |
8. | Juřinka Burda Jaromír | VS | 1,675 | 1,710 | 1,675 | |
9. | Hradec Králové Paulíček Stanislav | HK | 1,677 | 1,677 | 12,000 | |
10. | Žebnice Bulín Michal | PS | 1,680 | 2,203 | 1,680 | |
11. | Valašské Meziříčí Kunovský František | VS | 1,686 | 1,686 | 12,000 | |
12. | Liberec Jirouš Zdeněk | LI | 1,702 | 1,702 | 12,000 | |
13. | Hradec Králové Novotný Václav | HK | 1,708 | 1,708 | - | |
14. | Plzeň - město Roháč Martin | PM | 1,711 | 1,741 | 1,711 | |
15. | Meziměstí Slovák Pavel | NA | 1,718 | 1,718 | 3,196 | |
16. | Žebnice Soukup Dominik | PS | 1,719 | 1,719 | 12,000 | |
17. | Kornatice Skala Jan | RO | 1,720 | 1,720 | 1,753 | |
18. | Zbožnov Trunec Pavel | CR | 1,722 | 12,000 | 1,722 | |
19. | Veselá Vaculín Petr | SM | 1,730 | 2,466 | 1,730 | |
20. | Valašské Meziříčí Korábečný Petr | VS | 1,731 | 2,975 | 1,731 | |
21. | Písková Lhota Adam Josef | NB | 1,738 | 1,738 | 12,000 | |
22. | Zlatá Olešnice Havlík Martin | JN | 1,741 | 12,000 | 1,741 | |
23. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 1,742 | 1,742 | 12,000 | |
24. | Mistřín Vašulka Michal | HO | 1,743 | 1,743 | 3,036 | |
25. | Mistřín Marada Vojtěch | HO | 1,744 | 12,000 | 1,744 | |
26. | Mírová Váňa Marek | KV | 1,745 | 1,760 | 1,745 | |
27. | Jablonec nad Jizerou Mládek Josef | SM | 1,746 | 1,760 | 1,745 | |
28. | Rožmitál pod Třemšínem Vachata Jan | PB | 1,747 | 1,817 | 1,747 | |
30. | Lukavice Lehký Jan | UO | 1,750 | 1,750 | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 1,694 | 1,724 | 1,694 | |
2. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 1,733 | 1,733 | - | |
3. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,756 | 1,788 | 1,756 | |
4. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,777 | 1,777 | 1,800 | |
5. | Bludov Strouhalová Lucie | SU | 1,778 | 1,881 | 1,778 | |
6. | Těpeře Masná Anežka | JN | 1,785 | 1,808 | 1,785 | |
7. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 1,800 | 1,872 | 1,800 | |
8. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 1,806 | 1,806 | 12,000 | |
9. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 1,819 | 1,819 | 2,078 | |
10. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,822 | 1,822 | - | |
11. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 1,830 | 1,847 | 1,830 | |
12. | Úněšov Hlavinková Monika | PS | 1,842 | 1,871 | 1,842 | |
13. | Vlčnov Mertová Martina | UH | 1,845 | 1,863 | 1,845 | |
14. | Chválenice Škodová Barbora | PJ | 1,855 | 1,855 | 2,211 | |
15. | Ondřejov Davídková Šárka | PH | 1,870 | 1,920 | 1,870 | |
16. | Velichovky Nechanická Aneta | NA | 1,874 | 1,874 | 1,895 | |
17. | Dolní Bukovsko Tomasková Linda | CB | 1,879 | 1,880 | 1,960 | |
18. | Štěpánov Hrouzková Andrea | OL | 1,880 | 1,921 | 1,880 | |
19. | Libňatov Borůvková Veronika | TU | 1,881 | 1,881 | 1,895 | |
20. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 1,892 | 1,892 | 1,920 | |
21. | Chválenice Nolčová Andrea | PJ | 1,900 | 1,900 | - | |
22. | Úněšov Šuchmanová Věrka | PS | 1,902 | 1,927 | 1,902 | |
23. | Ledenice Řepová Kristýna | CB | 1,913 | 1,924 | 1,913 | |
24. | Poniklá Kavánová Barbora | SM | 1,914 | 1,925 | 1,913 | |
25. | Poniklá Butulová Dana | SM | 1,915 | 1,913 | 2,786 | |
26. | Slatiny Rejmanová Pavlína | JC | 1,928 | 1,981 | 1,928 | |
27. | Vlčnov Pestlová Michaela | UH | 1,933 | 1,933 | 3,232 | |
28. | Klučov Čiháková Jana | KO | 1,936 | 12,000 | 1,936 | |
29. | Borovany Ježková Zdeňka | CB | 1,940 | 1,941 | 1,956 | |
30. | Dolní Měcholupy Horynová Magdalena | AB | 1,941 | 1,941 | 1,979 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Komentáře