Zlatá Olešnice v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy  Dorostenky  Dorostenci  Profi
ID FireSport:   408280
Okres:   Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°42*46*N,15°21*05*E
PSČ:  468 47

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/07/20 Podmoklice PKL 1,589 12 4
2019/09/28 Ploukonice PKL 1,656 13 0
2019/09/22 Malá Skála JL 1,702 5 11
2019/08/24 Myštěves EXČR 1,733 16 0
2019/06/29 Dubenec JL 1,734 4 12
2019/05/25 Mříčná JL 1,744 2 14
2019/07/20 Borovice JL 1,755 11 5
2019/09/15 Košťálov JL 1,762 4 12
2019/05/26 Libuň JL 1,767 3 13
2019/08/17 Jirkov JL 1,811 6 10
2019/07/28 Letohrad - Orlice EXČR 1,823 15 1
2019/08/25 Pšánky EXČR 1,856 19 0
2019/05/11 Krásná Ves JL 1,879 7 9
2019/08/18 Dneboh JL 1,885 10 6
2019/05/12 Velké Hamry JL 1,927 9 7
2019/05/19 Radimovice JL 2,156 14 2
2019/07/27 Letohrad - Kunčice EXČR 12,000 30 0
2019/05/18 Kosmonosy JL 12,000 19 0
2019/06/08 Sychrov JL 12,000 19 0
2019/09/14 Huť JL 12,000 17 0
2019/09/21 Benešov u Semil JL 12,000 17 0
ŠMÍDA Jakub 2019/04/07 Jablonec FSCR 1,881 33 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


6. místo JL 20165. místo JL 20178. místo JL 20187. místo JL 2019

Extraliga ČR

Tým: Zlatá Olešnice , nejlepěí čas: 1,733 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 1 počet výsledků: 4x

Jizerská liga

Tým: Zlatá Olešnice , nejlepěí čas: 1,702 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 101 počet výsledků: 15x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Zlatá Olešnice , nejlepěí čas: 1,589 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 4 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Zlatá Olešnice ŠMÍDA Jakub, nejlepěí čas: 1,881 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 10
      JL
      2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 11
      JL
      2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 5
      JL
      2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 5
      JL
      2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 30
      JL
      2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 12
      JL
      2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 12
      JL
      2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 12
      JL
      2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 14
      JL
      2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 47
      EXČR
      2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 49
      EXČR
      2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice 14
      JL
      2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček 14
      JL
      2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 47
      EXČR
      2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 51
      EXČR
      2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě 2
      JL
      2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár 13
      JL
      2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár 8
      JL
      2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár 7
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře