Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Zbožnov Lidmila Martin | CR | 1,580 | 1,609 | 1,580 |
|
2. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan | DO | 1,584 | 1,645 | 1,584 |
|
3. | Valašské Meziříčí Kunovský František | VS | 1,588 | 1,638 | 1,588 |
|
4. | Ostrava Arvai Jakub | OV | 1,605 | 1,650 | 1,605 |
|
5. | Karolinka Sklárny Gášek Jan | VS | 1,612 | 1,664 | 1,612 |
|
6. | Kunovice Těšický Jakub | VS | 1,621 | 1,621 | 12,000 |
|
7. | Ostrava Ryl Karel | OV | 1,636 | 1,909 | 1,636 |
|
8. | Juřinka Burda Jaromír | VS | 1,639 | 1,664 | 1,639 |
|
9. | Ostrava Bezruč Kamil | OV | 1,648 | 1,704 | 1,648 |
|
10. | Hradec Králové Paulíček Stanislav | HK | 1,649 | 2,395 | 1,648 |
|
11. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 1,660 | 1,711 | 1,660 |
|
12. | Veselá Vaculín Petr | SM | 1,666 | 2,075 | 1,666 |
|
13. | Jablonec nad Jizerou Mládek Josef | SM | 1,669 | 1,669 | 12,000 |
|
14. | Karviná Langer Petr | KA | 1,684 | 1,697 | 1,684 |
|
15. | Mistřín Vašulka Michal | HO | 1,691 | 1,691 | 12,000 | |
16. | Valašské Meziříčí Korábečný Petr | VS | 1,693 | 1,715 | 1,693 |
|
17. | Kozlovice Tabach Lukáš | FM | 1,695 | 1,750 | 1,695 |
|
18. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 1,697 | 1,697 | 12,000 |
|
19. | Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr | KT | 1,700 | 1,952 | 1,700 | |
20. | Meziměstí Slovák Pavel | NA | 1,703 | 1,742 | 1,703 |
|
21. | Ostrava Dopirák David | OV | 1,706 | 1,706 | 12,000 | |
22. | Karviná Gryč Jakub | KA | 1,707 | 1,707 | 12,000 | |
24. | Zlatá Olešnice Havlík Martin | JN | 1,710 | 1,710 | 12,000 | |
25. | Tuř Gierlowski Michal | JC | 1,716 | 1,770 | 1,716 | |
27. | Poprad Hudáč Jaroslav | PP | 1,718 | 12,000 | 1,718 |
|
28. | Nepolisy Zhříval Jan | HK | 1,719 | 1,839 | 1,719 | |
29. | Hradec Králové Novotný Václav | HK | 1,723 | 1,723 | 12,000 | |
30. | Morašice Škodný Jiří | SY | 1,725 | 2,626 | 1,725 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 1,695 | 1,695 | 12,000 | |
2. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 1,719 | 1,742 | 1,719 | |
3. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 1,728 | 1,784 | 1,728 | |
4. | Těpeře Masná Anežka | JN | 1,729 | 1,794 | 1,729 | |
5. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,734 | 1,734 | 3,294 | |
6. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,735 | 1,773 | 1,735 | |
7. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,763 | 1,778 | 1,763 | |
7. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 1,763 | 1,785 | 1,763 | |
9. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 1,776 | 1,982 | 1,776 | |
10. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 1,809 | 1,809 | 1,814 | |
11. | Chválenice Škodová Barbora | PJ | 1,813 | 1,836 | 1,813 | |
12. | Staré Město Škultetyová Nikola | FM | 1,819 | 1,819 | 1,856 | |
13. | Poniklá Butulová Dana | SM | 1,826 | 1,860 | 1,826 | |
14. | Bludov Strouhalová Lucie | SU | 1,828 | 1,851 | 1,828 | |
15. | Vlčnov Mertová Martina | UH | 1,830 | 2,096 | 1,830 | |
16. | Poniklá Pajerová Karolína | SM | 1,831 | 1,831 | 2,591 | |
17. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | 1,845 | 1,881 | 1,845 | |
18. | Chválenice Nolčová Andrea | PJ | 1,847 | 1,915 | 1,847 | |
19. | Úněšov Šuchmanová Věrka | PS | 1,855 | 1,855 | 1,812 | |
20. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 1,870 | 1,870 | 2,598 | |
21. | Velichovky Nechanická Aneta | NA | 1,882 | 1,882 | 2,301 | |
22. | Petrovice Vašíčková Leona | BK | 1,895 | 2,344 | 1,895 | |
23. | Michálkovice Bezručová Klára | OV | 1,901 | 1,905 | 1,901 | |
24. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 1,926 | 1,931 | 1,926 |
|
25. | Dolní Čermná Langrová Lucie | UO | 1,931 | 1,966 | 1,931 | |
26. | Vlčnov Pestlová Michaela | UH | 1,941 | 1,941 | 1,955 | |
27. | Krmelín Ručková Dominika | FM | 1,949 | 1,949 | 12,000 | |
28. | Český Těšín Kijonková Petra | KA | 1,971 | 1,971 | 1,976 | |
29. | Dolní Třešňovec Šilarová Vendula | UO | 1,993 | 1,993 | 12,000 | |
30. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 2,039 | 2,039 | 2,044 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas |
Odkaz na zdroj |
Přidal | Akce |
Zbožnov - Muži | 1,580 | https://youtu.be/rzrYTFvcPac |
Honza Adamec | |
Mezholezy (dříve okres Domažlice) - Muži | 1,584 | https://youtu.be/CaTMysZDU-U |
Honza Adamec | |
Valašské Meziříčí - Muži | 1,588 | https://youtu.be/yEg6slAZjCg |
Honza Adamec | |
Ostrava - Muži | 1,605 | https://youtu.be/s8v1A36S1bY |
Honza Adamec | |
Karolinka Sklárny - Muži | 1,612 | https://youtu.be/Tvo5XcsZmvA |
Honza Adamec | |
Kunovice - Muži | 1,621 | https://youtu.be/Jo4sTaPx_-8 |
Honza Adamec | |
Ostrava - Muži | 1,636 | https://youtu.be/laoB-IHKGPA |
Honza Adamec | |
Juřinka - Muži | 1,639 | https://youtu.be/AD8Fy_-oDmo |
Honza Adamec | |
Ostrava - Muži | 1,648 | https://youtu.be/DhCL5DjRigA |
Honza Adamec | |
Hradec Králové - Muži | 1,649 | https://youtu.be/YvIkpMy_zbo |
Honza Adamec | |
Michálkovice - Muži | 1,660 | https://youtu.be/AH7K8N5ietg |
Honza Adamec | |
Veselá - Muži | 1,666 | https://youtu.be/u7iQnSX9XBw |
Honza Adamec | |
Jablonec nad Jizerou - Muži | 1,669 | https://youtu.be/RT5FMaIV10I |
Honza Adamec | |
Karviná - Muži | 1,684 | https://youtu.be/v5GP4j7VMRY |
Honza Adamec | |
Valašské Meziříčí - Muži | 1,693 | https://youtu.be/yM1_GN8WoKk |
Honza Adamec | |
Kozlovice - Muži | 1,695 | https://youtu.be/AGn96KMsGO8 |
Honza Adamec | |
Ústí nad Orlicí - Muži | 1,697 | https://youtu.be/_Yl5t2DuZO8 |
Honza Adamec | |
Meziměstí - Muži | 1,703 | https://youtu.be/Z4NGIRj-vBQ |
Honza Adamec | |
Poprad - Muži | 1,718 | https://youtu.be/cXTpqE6f4M4 |
Honza Adamec | |
Skalice - Ženy | 1,926 | https://youtu.be/v7MUqj6Sw3E |
Andrea Škultetyová | |
Tým | Čas rozběhu |
Odkaz na zdroj |
Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Komentáře