Liga: | Podkozákovská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 30. 09. 2017 14:00 |
Kontakt: | Jakub Roubíček |
Telefon: | rou.jak@seznam.cz |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Podkozákovská liga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Myštěves | HK | 1,428 | 1,405 | 1,428 | |
2. | Renmotor Jinolice | JC | 1,470 | 1,470 | 1,442 | |
2. | Smidary | HK | 1,470 | 1,470 | 1,462 | |
4. | Tatobity | SM | 1,500 | 1,500 | 1,458 | |
5. | Malá Skála | JN | 1,507 | 1,482 | 1,507 | |
5. | Chyjice | JC | 1,507 | 1,477 | 1,507 | |
7. | Dneboh | MB | 1,533 | 1,434 | 1,533 | |
8. | Březová | LI | 1,545 | 1,545 | 1,539 | |
9. | Tuř | JC | 1,574 | 1,574 | 1,475 | |
10. | Frýdštejn | JN | 1,577 | 1,577 | 1,479 | |
10. | Košťálov | SM | 1,577 | 1,538 | 1,577 | |
12. | Veselá | SM | 1,584 | 1,546 | 1,584 | |
13. | Olešnice | SM | 1,597 | 1,572 | 1,597 | |
14. | Děčín I-Děčín DDM Armex | DC | 1,605 | 1,605 | 1,597 | |
15. | Břehy | MB | 1,633 | 1,619 | 1,633 | |
16. | Karlinky | LI | 1,655 | 1,578 | 1,655 | |
17. | Pěnčín | JN | 1,667 | 1,503 | 1,667 | |
18. | Valdice | JC | 1,679 | 1,530 | 1,679 | |
19. | Jílové u Držkova | JN | 1,690 | 1,681 | 1,690 | |
20. | Jeřmanice | LI | 1,743 | 1,743 | 1,577 | |
21. | Kacanovy | SM | 2,365 | 2,345 | 2,365 | |
22. | Jirkov | JN | 2,615 | 2,615 | 2,608 | |
23. | Velké Hamry | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
23. | Příšovice | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
23. | Zlatá Olešnice | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
23. | Loukov | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
23. | Cetenov | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Skála Béčko | JN | 1,783 | 1,783 | 1,763 | |
2. | Košťálov B | SM | 1,797 | 1,797 | 1,655 | |
3. | Bratříkov | JN | 1,891 | 1,877 | 1,891 | |
4. | Veselá | SM | 1,931 | 1,921 | 1,931 | |
5. | Jeřmanice | LI | 1,956 | 1,707 | 1,956 | |
6. | Raspenava | LI | 1,972 | 1,930 | 1,972 | |
7. | Sychrov Maminy | MB | 1,992 | 1,992 | 1,946 | |
8. | Ploukonice | SM | 1,993 | 1,959 | 1,993 | |
9. | Malá Skála Áčko | JN | 2,003 | 1,931 | 2,003 | |
10. | Břehy | MB | 2,107 | 2,107 | 2,044 | |
11. | Březová | LI | 2,210 | 2,210 | 1,847 | |
12. | Olešnice | SM | 2,338 | 2,163 | 2,338 | |
13. | Olešnice B | SM | 2,738 | 2,738 | 2,722 | |
14. | Jeřmanice B | LI | 3,000 | 3,000 | 2,914 | |
15. | Příšovice | LI | 3,134 | 3,134 | 3,114 | |
16. | Bratříkov B | JN | 88,888 | 2,388 | 2,343 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře