Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 20. 09. 2020 10:00 |
Kontakt: | Miroslav Příhoda |
Telefon: | 736 284 709 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Zadal: | Martin Klimo |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 1,690 | 1,670 | 1,690 | |
2. | Frýdštejn | JN | 1,720 | 1,710 | 1,720 | |
3. | Tatobity | SM | 1,725 | 1,680 | 1,725 | |
4. | Dneboh | MB | 1,731 | 1,713 | 1,731 | |
5. | Dubenec | TU | 1,734 | 1,667 | 1,734 | |
6. | Břehy | MB | 1,744 | 1,744 | 1,697 | |
7. | Krásná Ves | MB | 1,751 | 1,751 | 1,746 | |
8. | Benešov u Semil | SM | 1,754 | 1,724 | 1,754 | |
9. | Sychrov | MB | 1,791 | 1,791 | 1,743 | |
10. | Březová | LI | 1,803 | 1,803 | 1,788 | |
11. | Jirkov | JN | 1,808 | 1,757 | 1,808 | |
12. | Dobšín Kamenice | MB | 1,841 | 1,784 | 1,841 | |
13. | Zlatá Olešnice | JN | 1,864 | 1,814 | 1,864 | |
14. | Jílové u Držkova | JN | 1,925 | 1,759 | 1,925 | |
15. | Jirkov B | JN | 1,970 | 1,815 | 1,970 | |
16. | Košťálov | SM | 2,004 | 1,719 | 2,004 | |
17. | Veselá | MB | 2,009 | 2,009 | 1,889 | |
18. | Hradčany | LI | 2,029 | 2,029 | 1,967 | |
19. | Bakov nad Jizerou | MB | 2,064 | 1,980 | 2,064 | |
20. | Škodějov | SM | 2,072 | 1,888 | 2,072 | |
21. | Bukovina u Čisté | SM | 2,092 | 2,064 | 2,092 | |
22. | Bechov | MB | 2,406 | 2,406 | 2,406 | |
23. | Malá Skála | JN | 2,625 | 2,625 | 2,613 | |
24. | Karlinky | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
24. | Obrubce | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
24. | Olešnice | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
24. | Horní Měcholupy | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosmonosy | MB | 1,739 | 1,629 | 1,739 | |
2. | Veselá | SM | 1,746 | 1,746 | 1,722 | |
2. | Ploukonice | SM | 1,746 | 1,722 | 1,746 | |
4. | Sychrov | MB | 1,752 | 1,673 | 1,752 | |
5. | Katusice | MB | 1,774 | 1,774 | 1,759 | |
6. | Malá Skála Béčko | JN | 1,787 | 1,697 | 1,787 | |
7. | Bratříkov | JN | 1,803 | 1,803 | 1,759 | |
8. | Jeřmanice | LI | 1,815 | 1,815 | 1,719 | |
9. | Břehy | MB | 1,936 | 1,851 | 1,936 | |
10. | Benešov u Semil | SM | 1,984 | 1,932 | 1,984 | |
11. | Sychrov OLE | MB | 1,986 | 1,872 | 1,986 | |
12. | Bechov | MB | 2,158 | 2,117 | 2,158 | |
13. | Pěnčín | JN | 2,220 | 2,155 | 2,220 | |
14. | Košťálov | SM | 2,976 | 2,925 | 2,976 | |
15. | Krásná Ves | MB | 3,842 | 3,842 | 1,846 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře