Liga: | Český pohár Velkopopovického Kozla |
Stránky pořadatele: | http://www.obec-kamenec.cz/serial/praha/praha.htm |
Kdy: | 11. 05. 2013 09:00 |
Kontakt: | milankucera.fire@seznam.cz |
Telefon: | 606232074 |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teplice Pěkný Jakub | TP | 1,576 | 1,609 | 1,576 | |
2. | Zbožnov Lidmila Martin | CR | 1,638 | 1,678 | 1,638 | |
3. | Holýšov Dopirák David | DO | 1,639 | 1,675 | 1,639 | |
4. | Jablonec nad Jizerou Mládek Josef | SM | 1,645 | 1,645 | - | |
5. | Hubenov Netrval Milan | PS | 1,653 | 1,653 | - | |
6. | Ostrava Maňas Pavel | OV | 1,666 | 1,692 | 1,666 | |
7. | Široký Důl Paulíček Jakub | SY | 1,668 | 1,668 | - | |
8. | Široký Důl Flídr Jan | SY | 1,670 | 1,709 | 1,670 | |
9. | Mistřín Vašulka Michal | HO | 1,685 | 1,685 | - | |
10. | Jasenice Těšický Jakub | TR | 1,686 | 1,686 | 3,287 | |
11. | Plzeň - město Roháč Martin | PM | 1,694 | 1,699 | 1,694 | |
12. | Valašské Meziříčí Kunovský František | VS | 1,695 | 1,718 | 1,695 | |
13. | Juřinka Šuba Radek | VS | 1,699 | 1,705 | 1,699 | |
14. | Michálkovice Arvai Jakub | OV | 1,702 | 1,702 | - | |
15. | Veselá Vaculín Petr | VS | 1,713 | 1,713 | 2,274 | |
16. | Juřinka Skalka Tomáš | VS | 1,715 | 1,861 | 1,715 | |
17. | Vlčnov Vráblík Jan | UH | 1,716 | 1,728 | 1,716 | |
18. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 1,723 | 1,771 | 1,723 | |
19. | Lhenice Vlček Tomáš | TP | 1,723 | 1,723 | - | |
19. | Dehtín Janda Michal | KT | 1,723 | 1,723 | - | |
21. | Zlatá Olešnice Havlík Martin | JN | 1,726 | 1,795 | 1,726 | |
22. | Jihlava Hons Lukáš | JI | 1,731 | 1,731 | - | |
23. | Leskovec nad Moravicí Hanulík Radim | BR | 1,735 | 1,788 | 1,735 | |
24. | Těškovice Vavrečka Vojtěch | OP | 1,741 | 1,750 | 1,741 | |
25. | Zbožnov Trunec Pavel | CR | 1,748 | 1,789 | 1,748 | |
26. | Ostrava Vondra Adam | OV | 1,749 | - | 1,749 | |
27. | Veselá Bechný Jaroslav | VS | 1,752 | 1,752 | - | |
28. | Zbožnov Lidmila Jaromír | CR | 1,754 | 1,754 | - | |
29. | Žebnice Bulín Michal | PS | 1,760 | 1,885 | 1,760 | |
30. | Juřinka Burda Jaromír | VS | 1,761 | 1,761 | - | |
31. | Tuř Pospíšil Jakub | JC | 1,762 | 1,833 | 1,762 | |
32. | Český Těšín Dal Marcel | KA | 1,776 | 1,776 | 1,787 | |
33. | Žebnice Gross Jakub | PS | 1,784 | 1,833 | 1,784 | |
34. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 1,788 | 1,788 | - | |
35. | Michálkovice Staňkovič Lukáš | OV | 1,791 | 1,871 | 1,791 | |
36. | Hovězí Koňařík Martin | VS | 1,799 | 1,799 | 1,834 | |
37. | Veselá Rudolf Radek | VS | 1,802 | 1,843 | 1,802 | |
38. | Písková Lhota Jelínek Karel | NB | 1,812 | 1,812 | - | |
38. | Pňovice Vachata Jan | PB | 1,812 | 1,812 | - | |
40. | Mistřín Marada Vojtěch | HO | 1,814 | 1,814 | - | |
41. | Čeperka Tydrych Michal | PA | 1,823 | 1,823 | - | |
41. | Dolní Měcholupy Gazda Vítezslav | AB | 1,823 | - | 1,823 | |
43. | Karlinky Mencl Pavel | LI | 1,825 | - | 1,825 | |
44. | Vlčnov Kadara Josef | UH | 1,826 | 2,171 | 1,826 | |
45. | Meziměstí Slovák Pavel | NA | 1,829 | 1,829 | - | |
46. | Zbožnov Divoš Václav | CR | 1,833 | 1,833 | - | |
47. | Zbožnov Vrabec Milan | CR | 1,844 | 1,844 | - | |
48. | Ostrava Mrozowski Libor | OV | 1,852 | 1,947 | 1,852 | |
49. | Kostomlátky Říha Jaroslav | NB | 1,865 | 1,865 | - | |
50. | Karviná Gryč Martin | KA | 1,868 | 1,868 | 1,870 | |
51. | Bezděkov pod Třemšínem Studnička David | PB | 1,872 | - | 1,872 | |
52. | Choltice Dušek Jakub | PA | 1,881 | 1,881 | - | |
53. | Trpín Břenek Martin | SY | 1,899 | 1,899 | - | |
54. | Vilémov Růžička Vojtěch | DC | 1,900 | 1,900 | - | |
55. | Krchleby Říha Václav | KH | 1,901 | 1,901 | 2,450 | |
56. | Karviná Sikora David | KA | 1,905 | 1,905 | - | |
56. | Morašice Juren František | SY | 1,905 | 1,905 | - | |
58. | Juřinka Burda Libor | VS | 1,906 | 1,906 | 2,870 | |
59. | Karlinky Gierlowski Michal | LI | 1,916 | 1,916 | - | |
60. | Zbožnov Pitra Dominik | CR | 1,917 | 1,917 | 2,530 | |
61. | Zbožnov Ďurišík Michal | CR | 1,921 | 1,921 | - | |
62. | Svojanov Kopecký Matěj | SY | 1,928 | 1,931 | 1,928 | |
63. | Krchleby Tůma Milan | KH | 1,943 | 1,943 | - | |
64. | Svojanov Onderka Martin | SY | 1,963 | 2,082 | 1,963 | |
65. | Karolinka Paška Pavel | VS | 1,982 | - | 1,982 | |
66. | Dolní Měcholupy Wolf David | AB | 1,988 | 1,988 | - | |
67. | Zličín Kolka Michal | AB | 1,995 | 2,201 | 1,995 | |
68. | Michálkovice Staňkovič Ondřej | OV | 2,001 | 2,001 | - | |
69. | Nová Ves pod Pleší Kšána Petr | PB | 2,016 | - | 2,016 | |
70. | Zličín Brabenec Ondřej | AB | 2,027 | 2,027 | - | |
71. | Nevřeň Sova Pavel | PS | 2,045 | 2,045 | 3,708 | |
72. | Desná I Kuchta František | JN | 2,051 | 2,051 | 2,094 | |
72. | Nová Ves pod Pleší Záhora Lukáš | PB | 2,051 | - | 2,051 | |
74. | Horní Měcholupy Šimek Michal | AB | 2,076 | 2,076 | 2,359 | |
75. | Letňany Procházka Michal | AB | 2,079 | 2,079 | - | |
76. | Vlčnov Indra Patrik | UH | 2,080 | 2,080 | - | |
77. | Poniklá Jirouš Jakub | SM | 2,084 | 2,084 | 2,803 | |
78. | Drahenický Málkov Lapka Martin | ST | 2,091 | 2,091 | - | |
79. | Zličín Donát Václav | AB | 2,126 | 2,378 | 2,126 | |
80. | Křenovy Váchal Libor | DO | 2,138 | 2,408 | 2,138 | |
81. | Kbely Prajer Michal | AB | 2,155 | 2,663 | 2,155 | |
82. | Dubí Dedecius Ondřej | TP | 2,157 | 2,399 | 2,157 | |
83. | Dolní Měcholupy Vltavský Petr | AB | 2,220 | 2,220 | 2,259 | |
84. | Letňany Vilinger Lukáš | AB | 2,252 | 2,251 | 2,592 | |
85. | Morašice Škodný Jiří | SY | 2,262 | 2,262 | - | |
86. | Svojanov Zítka Dalibor | SY | 2,275 | 2,275 | 2,442 | |
87. | Zbožnov Brožek Josef | CR | 2,283 | 2,283 | - | |
88. | Velká Chyška Hruška Radek | PE | 2,311 | 2,503 | 2,311 | |
89. | Hubenov Hospr Tomáš | PS | 2,322 | - | 2,322 | |
90. | Velká Chyška Mička Michal | PE | 2,352 | 3,029 | 2,352 | |
91. | Dubí Dedecius Marek | TP | 2,374 | 2,374 | 2,635 | |
92. | Nová Ves pod Pleší Proňo Pavel | PB | 2,403 | 2,765 | 2,403 | |
93. | Polesí Vaněk Václav ml. | PE | 2,416 | 2,416 | 2,758 | |
94. | Nevřeň Pechát Václav | PS | 2,444 | 2,444 | - | |
95. | Třebonice Ernýgr Michal | AB | 2,469 | 2,469 | - | |
96. | Horní Slavkov Vašíček Richard | SO | 2,475 | 2,475 | 2,594 | |
97. | Zbožnov Netolický Tomáš | CR | 2,493 | 2,493 | - | |
98. | Velká Chyška Zamrzla Stanislav | PE | 2,505 | 2,572 | 2,505 | |
99. | Velká Chyška Růžička Jakub | PE | 2,542 | 2,542 | - | |
100. | Nová Ves pod Pleší Janský Petr | PB | 2,619 | - | 2,619 | |
101. | Kobylí Šmak Libor | BV | 3,118 | 3,118 | - | |
102. | Široký Důl Paulíček Stanislav | SY | 12,000 | - | - | |
102. | Plesná Pipek Tomáš | CH | 12,000 | - | - | |
102. | Louky Žáček Tomáš | ZL | 12,000 | - | - | |
102. | Písková Lhota Malina Petr | NB | 12,000 | - | - | |
102. | Kozmice Zlotý David | OP | 12,000 | - | - | |
102. | Ostrava Kubala Ondřej | OV | 12,000 | - | - | |
102. | Písková Lhota Wolf Ondřej | NB | 12,000 | - | - | |
102. | Kbely Hryzák Vít | AB | 12,000 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 1,728 | 1,748 | 1,728 | |
2. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 1,778 | 1,796 | 1,778 | |
3. | Pravčice Šenkyříková Klára | KM | 1,788 | 1,816 | 1,788 | |
4. | Těškovice Krayzlová Magdaléna | OP | 1,800 | 1,800 | 1,802 | |
5. | Ledenice Tomandlová Lenka | CB | 1,817 | 1,817 | - | |
6. | Rychaltice Mifkovičová Petra | FM | 1,821 | 1,821 | 1,826 | |
7. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,835 | 1,835 | 1,917 | |
8. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 1,843 | 1,856 | 1,843 | |
9. | Chválenice Boukalová Barbora | PJ | 1,849 | 2,977 | 1,849 | |
10. | Chválenice Reinwartová Lucie | PJ | 1,858 | 1,863 | 1,858 | |
11. | Úněšov Šuchmanová Věrka | PS | 1,861 | 1,877 | 1,861 | |
12. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,868 | 1,874 | 1,868 | |
13. | Chválenice Nolčová Andrea | PJ | 1,871 | 1,871 | 1,988 | |
14. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,874 | 2,720 | 1,874 | |
15. | Borovany Ježková Zdeňka | CB | 1,896 | 1,896 | 1,912 | |
16. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 1,902 | 1,902 | - | |
17. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | 1,902 | 1,902 | 1,915 | |
18. | Zličín Grauová Dagmar | AB | 1,905 | 1,905 | 1,935 | |
19. | Michálkovice Seberová Klára | OV | 1,910 | 1,910 | 2,694 | |
20. | Úněšov Vébrová Adéla | PS | 1,919 | 1,919 | 1,934 | |
21. | Štěpánov Hrouzková Andrea | OL | 1,920 | 2,701 | 1,920 | |
22. | Ondřejov Kotrčová Martina | PH | 1,924 | 2,391 | 1,924 | |
23. | Jarcová Kalná Vladislava | VS | 1,931 | 1,931 | 2,977 | |
24. | Leskovec nad Moravicí Turková Liliana | BR | 1,939 | - | 1,939 | |
25. | Ondřejov Davídková Šárka | PH | 1,939 | 2,125 | 1,939 | |
26. | Pustkovec Pyšová Zuzana | OV | 1,940 | 1,940 | 1,960 | |
27. | Klučov Urlichová Jana | KO | 1,941 | 1,962 | 1,941 | |
28. | Dolní Měcholupy Kmůchová Petra | AB | 1,947 | 1,947 | 2,006 | |
29. | Poniklá Schovánková Lucie | SM | 1,950 | 1,950 | - | |
30. | Chválenice Kaslová Alena | PJ | 1,950 | 1,950 | 2,027 | |
31. | Stolín Vondrová Michaela | NA | 1,956 | 1,956 | 1,994 | |
32. | Michálkovice Nechvátalová Lucie | OV | 1,967 | 1,971 | 1,967 | |
33. | Zajíčkov Hejdová Andrea | PE | 1,995 | 1,995 | 2,294 | |
34. | Dolní Měcholupy Plačková Václava | AB | 1,997 | - | 1,997 | |
35. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 2,002 | 2,002 | - | |
36. | Jasenice Těšická Karolína | TR | 2,009 | 2,012 | 2,009 | |
37. | Zličín Dolská Marie | AB | 2,015 | 2,015 | - | |
38. | Poniklá Pušová Renáta | SM | 2,031 | 2,031 | 2,082 | |
39. | Poniklá Butulová Dana | SM | 2,032 | 2,381 | 2,032 | |
40. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 2,033 | 2,033 | 2,061 | |
41. | Úněšov Genttnerová Karolína | PS | 2,037 | 2,037 | 2,069 | |
42. | Zlatá Olešnice Havlíková Natálie | JN | 2,046 | 2,067 | 2,046 | |
43. | Malenovice Cíchová Aneta | ZL | 2,069 | - | 2,069 | |
44. | Poděvousy Sedláčková Anděla | DO | 2,086 | - | 2,086 | |
45. | Albrechtice Drobná Magdalena | KA | 2,086 | 2,245 | 2,083 | |
46. | Úněšov Dobrá Nikola | PS | 2,098 | - | 2,098 | |
47. | Úněšov Hlavinková Monika | PS | 2,116 | 2,138 | 2,116 | |
48. | Písková Lhota Štoková Jana | MB | 2,119 | 2,119 | 2,187 | |
49. | Chválenice Aiblová Tereza | PJ | 2,120 | 2,125 | 2,120 | |
50. | Poděvousy Bajerová Lenka | DO | 2,142 | 2,142 | 2,145 | |
51. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 2,152 | 2,152 | - | |
52. | Poděvousy Vágnerová Jana | DO | 2,153 | 2,153 | - | |
53. | Ivanovice na Hané Večerková Lucie | VY | 2,153 | 2,213 | 2,153 | |
54. | Ivanovice na Hané Kalvodová Martina | VY | 2,156 | 2,156 | 2,245 | |
55. | Veselá Škrobáková Dominika | VS | 2,170 | 2,184 | 2,170 | |
56. | Huslenky Maňáková Lenka | VS | 2,175 | 3,178 | 2,175 | |
57. | Písková Lhota Pavlová Šárka | MB | 2,196 | 2,196 | - | |
58. | Velichovky Nechanická Aneta | NA | 2,199 | 2,199 | 2,278 | |
59. | Zličín Löwingerová Tereza | AB | 2,206 | 2,232 | 2,206 | |
60. | Písková Lhota Nezbedová Magda | NB | 2,253 | 2,253 | - | |
61. | Ivanovice na Hané Kalvodová Monika | VY | 2,266 | 2,266 | 2,953 | |
62. | Lhenice Francová Aneta | TP | 2,276 | 3,008 | 2,276 | |
63. | Písková Lhota Nezbedová Marie | MB | 2,278 | 2,284 | 2,278 | |
64. | Nová Ves pod Pleší Víšková Martina | PB | 2,290 | 2,298 | 2,290 | |
65. | Ivanovice na Hané Trněná Eliška | VY | 2,291 | 2,291 | 2,444 | |
66. | Poděvousy Růžková Pavla | DO | 2,363 | 2,421 | 2,363 | |
67. | Třebonice Horáková Marta | AB | 2,426 | 2,426 | 2,714 | |
68. | Třebonice Špičková Eliška | AB | 2,547 | 2,733 | 2,547 | |
69. | Nová Ves pod Pleší Štichová Eva | PB | 2,758 | 3,347 | 2,758 | |
70. | Třebonice Jarolímová Monika | AB | 4,157 | 4,157 | 4,216 | |
71. | Těpeře Masná Anežka | JN | 12,000 | - | - | |
71. | Úněšov Koudelová Zuzana | PS | 12,000 | - | - | |
73. | Čeperka Šromová Lenka | PA | 12,000 | - | - | |
73. | Nová Ves pod Pleší Naščáková Kristýna | PB | 12,000 | - | - | |
73. | Zajíčkov Hejdová Veronika | PE | 12,000 | - | - | |
73. | Poděvousy Duchková Milada | DO | 12,000 | - | - | |
73. | Úněšov Kašparová Kristýna | PS | 12,000 | - | - | |
73. | Libňatov Borůvková Veronika | TU | 12,000 | - | - | |
73. | Lhenice Horčicová Tereza | TP | 12,000 | - | - | |
73. | Nová Ves pod Pleší Kšánová Štěpánka | PB | 12,000 | - | - | |
73. | Zličín Klímová Lucie | AB | 12,000 | - | - | |
73. | Úněšov Joudalová Michaela | PS | 12,000 | - | - | |
73. | Kvasiny Kulštejnová Tereza | RK | 12,000 | - | - | |
73. | Zličín Vršecká Andrea | AB | 12,000 | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Čermná Langrová Lucie | UO | 1,986 | 2,188 | 1,986 | |
2. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 1,986 | 1,993 | 1,986 | |
3. | Písková Lhota Friedlová Eliška | NB | 1,993 | 1,993 | 2,326 | |
4. | Těškovice Sedláková Hana | OP | 2,002 | 2,142 | 2,002 | |
5. | Ivanovice na Hané Urbánková Klára | VY | 2,010 | 2,052 | 2,010 | |
6. | Skalice Černá Nela | TA | 2,062 | 2,062 | 2,105 | |
7. | Skalice Sirotková Kamila | FM | 2,078 | 2,082 | 2,078 | |
8. | Kobeřice u Brna Kamenská Kateřina | VY | 2,086 | 2,086 | 2,102 | |
9. | Jarcová Šulová Kateřina | VS | 2,184 | 2,184 | 2,249 | |
10. | Zličín Minaříková Lucie | AB | 2,259 | 2,268 | 2,259 | |
11. | Ledenice Řepová Kristýna | CB | 2,260 | 2,260 | - | |
12. | Poděvousy Bublová Nikola | DO | 2,264 | 2,302 | 2,264 | |
13. | Březová Hoffmannová Denisa | SO | 2,444 | 2,444 | 2,480 | |
14. | Nová Ves pod Pleší Miksová Marcela | PB | 2,579 | 2,579 | 2,593 | |
15. | Březová Andrlová Štěpána | SO | 2,688 | 2,688 | - | |
16. | Poděvousy Brožová Petra | DO | 2,812 | 3,256 | 2,812 | |
17. | Nová Ves pod Pleší Římalová Karolína | PB | 3,537 | 3,537 | - | |
18. | Bludov Strouhalová Lucie | SU | 12,000 | - | - | |
18. | Nová Ves pod Pleší Mašínová Sára | PB | 12,000 | - | - | |
18. | Hrdlořezy Čermáková Lucie | MB | 12,000 | - | - | |
18. | Těškovice Němečková Kristýna | OP | 12,000 | - | - | |
18. | Hrdlořezy Jenková Martina | MB | 12,000 | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálkovice Peterek Marek | OV | 1,743 | 1,813 | 1,743 | |
2. | Písková Lhota Adam Josef | NB | 1,777 | 2,320 | 1,777 | |
3. | Velká Chyška Korba Jan | PE | 1,979 | 1,979 | 2,258 | |
4. | Stolín Vondra Jakub | NA | 2,102 | 2,102 | - | |
5. | Březová Marek Lukáš | SO | 2,102 | 2,327 | 2,102 | |
6. | Velká Chyška Eremiáš Vojtěch | PE | 2,109 | 2,165 | 2,109 | |
7. | Velká Chyška Švec Vojtěch | PE | 2,233 | 3,102 | 2,233 | |
8. | Lhenice Adamec Ondřej | TP | 2,267 | 2,288 | 2,267 | |
9. | Letňany Pech Martin | AB | 2,295 | 2,925 | 2,295 | |
10. | Štítné Urban Petr | PE | 2,333 | 2,333 | 2,385 | |
11. | Satalice Hais Viktor | AB | 2,535 | 2,535 | 2,685 | |
12. | Nevřeň Matouš Lukáš | PS | 2,877 | 2,877 | 3,137 | |
13. | Karolinka sklárna Gášek Jan | VS | 12,000 | - | - | |
14. | Kbely Horáček Jan | AB | 12,000 | - | - | |
14. | Lhenice Mergl Daniel | TP | 12,000 | - | - | |
14. | Kobylí Bahenský Jakub | BV | 12,000 | - | - | |
14. | Lhenice Feller Jaroslav | TP | 12,000 | - | - | |
14. | Horní Slavkov Valenta Petr | SO | 12,000 | - | - | |
14. | Horní Slavkov Vašíček Václav | SO | 12,000 | - | - | |
14. | Hrdlořezy Čermák Michal | AB | 12,000 | - | - |
Smíšené kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Těškovice Sýkorová Patricie | OP | 1,924 | 1,924 | 2,322 | |
2. | Skuteč Novotná Zdena | CR | 2,058 | 2,232 | 2,058 | |
3. | Těškovice Sýkorová Petra | OP | 2,381 | 2,386 | 2,381 | |
4. | Jarcová Bajzíková Tereza | VS | 2,396 | 2,570 | 2,396 | |
5. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 2,512 | - | 2,512 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Honza Adamec | 15 ** | 22 | 09.05.2013 05:41 | |
Jan Zahradník | 15 ** | 17 | 10.05.2013 13:49 | |
Jaroslav Vejtasa | 15 ** | 14 | 09.05.2013 10:13 | |
František Skočdopole | 15 ** | 5 | 10.05.2013 15:43 | |
Petr Kropáč | 15 ** | 3 | 08.05.2013 21:12 | |
Joska Mládek | 15 ** | 0 | 09.05.2013 12:54 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 13 | 09.05.2013 10:13 | |
Honza Adamec | 17 ** | 10 | 09.05.2013 05:41 | |
Joska Mládek | 16 ** | 0 | 09.05.2013 12:54 | |
František Skočdopole | 16 ** | 0 | 10.05.2013 11:00 | |
Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 10.05.2013 13:50 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8124468 Kód: a8124468 |
|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/tsjEKKC3t_s Kód: tsjEKKC3t_s |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/05/11 | Praha, Za Císařským mlýnem, Stromovka, 1. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013 | |
2013/06/22 | Horní Měcholupy, 6. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy | |
2014/06/21 | Horní Měcholupy - na hřišti, 6. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy | |
2015/06/28 | Horní Měcholupy, 4. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy | |
2016/06/26 | Horní Měcholupy, 6. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy | |
2017/07/01 | Horní Měcholupy, 6. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře