Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | AB | 2,090 | - | - | |
2. | Radovesnice I | KO | 2,158 | - | - | |
3. | Klučov A | KO | 2,171 | - | - | |
4. | Jindice | KH | 2,193 | - | - | |
5. | Bulánka | KO | 2,306 | - | - | |
6. | Horní Kruty | KO | 2,610 | - | - | |
7. | Dolní Břežany | PZ | 2,657 | - | - | |
8. | Klučov B | KO | 2,690 | - | - | |
9. | Ovčáry | KO | 2,767 | - | - | |
10. | Kšely | KO | 2,879 | - | - | |
11. | Dolní Měcholupy | AB | 2,893 | - | - | |
12. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 2,943 | - | - | |
13. | Popovičky | PH | 2,990 | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | PH | 2,274 | - | - | |
2. | Klučov | KO | 2,309 | - | - | |
3. | Zásmuky | KO | 2,321 | - | - | |
4. | Popovičky | PH | 2,399 | - | - | |
5. | Kšely | KO | 2,444 | - | - | |
6. | Úvaly | PH | 2,469 | - | - | |
7. | Horní Měcholupy | AB | 2,593 | - | - | |
8. | Dolní Měcholupy | AB | 2,637 | - | - | |
9. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 2,693 | - | - | |
10. | Třebovle | KO | 2,715 | - | - | |
11. | Ovčáry | KO | 3,024 | - | - | |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | PH | 1,480 | - | - | |
2. | Sloup A | PZ | 1,631 | - | - | |
3. | Ovčáry | KO | 1,743 | - | - | |
4. | Klučov | KO | 1,782 | - | - | |
5. | Sloup B | PZ | 1,827 | - | - | |
6. | Ratenice | KO | 1,914 | - | - | |
7. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 1,947 | - | - | |
8. | Zásmuky | KO | 2,103 | - | - | |
9. | Lány | RA | 2,133 | - | - | |
10. | Dobré Pole | KO | 2,602 | - | - | |
11. | Rostoklaty | KO | 3,051 | - | - | |
12. | Nové Jirny | PH | 7,330 | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Ratenice | KO | 1,842 | - | - | |
2. | Ovčáry B | KO | 1,950 | - | - | |
3. | Ovčáry A | KO | 2,003 | - | - | |
4. | Třebovle A | KO | 2,050 | - | - | |
5. | Sloup B | PZ | 2,074 | - | - | |
6. | Dobré Pole | KO | 2,128 | - | - | |
7. | Sloup A | PZ | 2,294 | - | - | |
8. | Kostelec nad Černými Lesy B | KO | 2,414 | - | - | |
9. | Nové Jirny A | PH | 2,462 | - | - | |
10. | Klučov B | KO | 2,668 | - | - | |
11. | Lány | RA | 2,999 | - | - | |
12. | Klučov A | KO | 3,035 | - | - | |
13. | Kostelec nad Černými Lesy A | KO | 3,050 | - | - | |
14. | Kšely | KO | 3,125 | - | - | |
15. | Nové Jirny B | PH | 3,278 | - | - | |
16. | Rostoklaty A | KO | 3,884 | - | - | |
17. | Klučov C | KO | 4,553 | - | - | |
18. | Třebovle B | KO | 7,997 | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | AB | 2,308 | - | - | |
2. | Kšely | KO | 2,735 | - | - | |
3. | Klučov | KO | 2,873 | - | - | |
4. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 2,911 | - | - | |
5. | Lány | RA | 3,405 | - | - | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře