Liga: | Hanácká extraliga |
Stránky pořadatele: | https://biomac-hanackaextraliga.cz/ |
Kdy: | 20. 06. 2020 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Pavel Hlavinka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dětkovice | PV | 1,902 | 1,902 | 1,878 | |
2. | Chválkovice | OL | 1,943 | 1,943 | 1,796 | |
3. | Dolní Libina | SU | 1,956 | 1,956 | 1,943 | |
4. | Dolany | OL | 1,963 | 1,963 | 1,871 | |
5. | Radíkov | PR | 1,986 | 1,986 | 1,771 | |
6. | Kokory | PR | 1,992 | 1,957 | 1,992 | |
7. | Plinkout | OL | 1,994 | 1,985 | 1,994 | |
8. | Velká Bystřice | OL | 2,138 | 1,809 | 2,138 | |
9. | Nenakonice | OL | 2,164 | 2,164 | 2,043 | |
10. | Křenovice | PR | 2,265 | 2,077 | 2,265 | |
11. | Určice | PV | 2,539 | 2,539 | 2,451 | |
12. | Šumvald | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
12. | Radíkov | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňovice | OL | 1,844 | 1,844 | 1,803 | |
2. | Hlubočky | OL | 1,881 | 1,781 | 1,881 | |
3. | Šumvald | OL | 1,975 | 1,975 | 1,926 | |
4. | Pěnčín | PV | 2,002 | 2,002 | 1,969 | |
5. | Droždín Chvadrož | OL | 2,041 | 2,041 | 2,028 | |
6. | Dub nad Moravou | OL | 2,128 | 1,999 | 2,128 | |
7. | Dolní Libina | SU | 2,129 | 2,129 | 1,827 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
8. | Pěnčín B | PV | 12,000 | 2,015 | 2,119 | |
9. | Krasice - Prostějov | PV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
10. | Nenakonice | OL | 12,000 | 3,062 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Libina | SU | 1,736 | 1,780 | 1,780 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
2. | Droždín Chvádrož | OL | 1,854 | 1,850 | 1,854 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
3. | Bezděčí u Trnávky | SY | 1,882 | 1,947 | 1,947 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
4. | Velký Týnec | OL | 1,843 | 2,029 | 2,029 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
5. | Dub nad Moravou | OL | 1,885 | 2,035 | 2,035 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
6. | Loučany | OL | 1,648 | 2,039 | 2,039 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
7. | Nová Dědina | OL | 2,170 | 2,013 | 2,170 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
8. | Hrabišín | SU | 2,224 | 1,737 | 2,224 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
9. | Dolany | OL | 1,840 | 2,332 | 2,332 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
10. | Blatec | OL | 2,112 | 2,676 | 2,676 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře