Liga: | Český pohár Velkopopovického Kozla |
Stránky pořadatele: | http://www.obec-kamenec.cz/serial/bludov/bludov.htm |
Kdy: | 25. 05. 2013 09:00 |
Kontakt: | Jiří Krejčí |
Telefon: | 603 495 741 |
Okres: | Šumperk |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostrava Krpec Pavel | OV | 1,552 | 1,604 | 1,552 | |
2. | Holýšov Dopirák David | DO | 1,593 | 1,655 | 1,593 | |
3. | Michálkovice Arvai Jakub | OV | 1,610 | 1,668 | 1,610 | |
4. | Jablonec nad Jizerou Mládek Josef | SM | 1,617 | 1,617 | - | |
5. | Valašské Meziříčí Kunovský František | VS | 1,622 | 1,645 | 1,622 | |
6. | Zbožnov Lidmila Martin | CR | 1,623 | 1,623 | - | |
7. | Široký Důl Paulíček Jakub | SY | 1,633 | 1,633 | 3,341 | |
8. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 1,659 | 1,800 | 1,659 | |
9. | Široký Důl Paulíček Stanislav | SY | 1,661 | 1,690 | 1,661 | |
10. | Juřinka Šuba Radek | VS | 1,661 | 1,661 | 2,429 | |
11. | Těškovice Krayzel Matěj | OP | 1,669 | - | 1,669 | |
12. | Jasenice Těšický Jakub | TR | 1,669 | 3,049 | 1,669 | |
13. | Tuř Pospíšil Jakub | JC | 1,677 | 1,748 | 1,677 | |
14. | Žebnice Bulín Michal | PS | 1,684 | 1,721 | 1,684 | |
15. | Veselá Vaculín Petr | VS | 1,685 | 1,737 | 1,685 | |
16. | Široký Důl Flídr Jan | SY | 1,689 | 2,206 | 1,689 | |
17. | Hradec Králové Novotný Václav | HK | 1,689 | 1,699 | 1,689 | |
18. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 1,702 | - | 1,702 | |
19. | Juřinka Skalka Tomáš | VS | 1,707 | 1,707 | - | |
20. | Těškovice Vavrečka Vojtěch | OP | 1,709 | 2,011 | 1,709 | |
21. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 1,713 | 1,713 | 1,718 | |
22. | Zlatá Olešnice Havlík Martin | JN | 1,715 | 3,567 | 1,715 | |
23. | Mírová Váňa Marek | KV | 1,719 | 1,752 | 1,719 | |
24. | Vlčnov Kadara Josef | UH | 1,727 | 1,727 | - | |
25. | Český Těšín Dal Marcel | KA | 1,731 | 1,731 | - | |
26. | Juřinka Burda Jaromír | VS | 1,732 | 1,732 | 1,902 | |
27. | Meziměstí Slovák Pavel | NA | 1,732 | 1,826 | 1,732 | |
28. | Nová Ves pod Pleší Janský Petr | PB | 1,745 | - | 1,745 | |
29. | Karviná Gryč Jakub | KA | 1,746 | 1,748 | 1,746 | |
30. | Karviná Sikora David | KA | 1,756 | 1,756 | - | |
31. | Juřinka Burda Libor | VS | 1,759 | 1,793 | 1,759 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 1,726 | 1,774 | 1,726 | |
2. | Těškovice Krayzlová Magdaléna | OP | 1,728 | 1,728 | 2,748 | |
3. | Pravčice Šenkyříková Klára | KM | 1,740 | 1,822 | 1,740 | |
4. | Chválenice Reinwartová Lucie | PJ | 1,742 | 1,844 | 1,842 | |
5. | Ledenice Tomandlová Lenka | CB | 1,749 | 1,749 | - | |
6. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 1,776 | 1,776 | 1,869 | |
7. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 1,778 | 1,803 | 1,778 | |
8. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,810 | 1,860 | 1,810 | |
9. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 1,811 | - | 1,811 | |
10. | Partutovice Janíčková Adriana | PR | 1,824 | 2,851 | 1,824 | |
11. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,833 | 1,833 | 2,696 | |
12. | Těpeře Masná Anežka | JN | 1,833 | 1,833 | 2,556 | |
13. | Chválenice Boukalová Barbora | PJ | 1,834 | 1,860 | 1,834 | |
14. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 1,838 | 2,120 | 1,838 | |
15. | Borovany Ježková Zdeňka | CB | 1,844 | 1,859 | 1,844 | |
16. | Michálkovice Seberová Klára | OV | 1,856 | 1,922 | 1,856 | |
17. | Úněšov Šuchmanová Věrka | PS | 1,860 | 1,860 | 2,605 | |
18. | Chválenice Nolčová Andrea | PJ | 1,868 | 1,868 | - | |
19. | Úněšov Vébrová Adéla | PS | 1,899 | 1,968 | 1,899 | |
20. | Huslenky Adamcová Zuzana | VS | 1,901 | 1,901 | - | |
21. | Mosty Machalová Veronika | KA | 1,904 | 2,686 | 1,904 | |
22. | Slatiny Jebavá Šárka | JC | 1,907 | 2,001 | 1,907 | |
23. | Jarcová Černochová Michaela | VS | 1,914 | - | 1,914 | |
24. | Chválenice Kaslová Alena | PJ | 1,920 | 1,969 | 1,920 | |
25. | Velichovky Nechanická Aneta | NA | 1,922 | 1,956 | 1,922 | |
26. | Zličín Grauová Dagmar | AB | 1,927 | 2,111 | 1,927 | |
27. | Michálkovice Nechvátalová Lucie | OV | 1,930 | 1,930 | 2,009 | |
28. | Malenovice Cíchová Aneta | ZL | 1,930 | 1,930 | 1,962 | |
29. | Milotice nad Bečvou Těšická Kristýna | PR | 1,931 | 1,931 | 1,943 | |
30. | Pravčice Darebníková Tereza | KM | 1,938 | 1,938 | 2,199 | |
31. | Stolín Vondrová Michaela | NA | 1,963 | 1,998 | 1,963 | |
32. | Jasenice Těšická Karolína | TR | 1,967 | 1,967 | 2,073 | |
33. | Kolšov Linhartová Lucie | SU | 1,975 | 1,984 | 1,975 | |
34. | Ivanovice na Hané Kusalová Milana | VY | 1,982 | 1,982 | 2,207 | |
35. | Dražovice Kachlíková Kristýna | VY | 1,992 | 1,992 | 2,032 | |
36. | Zlatá Olešnice Havlíková Natálie | JN | 1,995 | 2,041 | 1,995 | |
37. | Poniklá Jónová Karolína | SM | 1,997 | 2,019 | 1,997 | |
38. | Slatiny Rejmanová Pavlína | JC | 1,999 | 2,001 | 1,999 | |
39. | Úněšov Genttnerová Karolína | PS | 2,005 | 2,005 | 2,066 | |
40. | Vyšní Lhoty Velčovská Pavla | FM | 2,005 | 2,047 | 2,005 | |
41. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 2,015 | 2,015 | - | |
42. | Počenice Otevřelová Eliška | KM | 2,016 | 2,131 | 2,016 | |
43. | Staré Město Škultetyová Nikola | FM | 2,018 | 2,402 | 2,018 | |
44. | Petrovice Vašičková Leona | BK | 2,029 | 2,029 | 2,082 | |
45. | Úněšov Kašparová Kristýna | PS | 2,047 | 2,061 | 2,047 | |
46. | Milotice nad Bečvou Frkalová Radka | PR | 2,053 | 2,053 | 2,057 | |
47. | Úněšov Dobrá Nikola | PS | 2,058 | 2,151 | 2,058 | |
48. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 2,059 | 2,059 | 2,222 | |
49. | Poniklá Pušová Renáta | SM | 2,064 | 2,179 | 2,064 | |
50. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 2,073 | 2,073 | 2,177 | |
51. | Chválenice Aiblová Tereza | PJ | 2,074 | 2,074 | 2,086 | |
52. | Ivanovice na Hané Kalvodová Martina | VY | 2,089 | 2,137 | 2,089 | |
53. | Slatiny Jebavá Markéta | JC | 2,090 | 2,090 | - | |
54. | Huslenky Maňáková Lenka | VS | 2,094 | 2,109 | 2,094 | |
55. | Ivanovice na Hané Večerková Lucie | VY | 2,098 | 2,102 | 2,098 | |
56. | Úněšov Hlavinková Monika | PS | 2,099 | 2,099 | 2,166 | |
57. | Střítež nad Ludinou Snohová Adéla | PR | 2,104 | 2,144 | 2,104 | |
58. | Český Těšín Kijonková Petra | KA | 2,146 | 2,146 | 2,168 | |
59. | Bludov Krobotová Kateřina | SU | 2,147 | 2,147 | 2,181 | |
60. | Ivanovice na Hané Kalvodová Monika | VY | 2,154 | - | 2,154 | |
61. | Kolšov Chládková Veronika | SU | 2,161 | 2,161 | - | |
62. | Ladce | IL | 2,169 | - | 2,169 | |
63. | Lhenice Francová Aneta | TP | 2,178 | 2,178 | 2,191 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Dědina | OL | 1,870 | 1,969 | 1,969 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Dolany | OL | 1,899 | 2,029 | 2,029 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Nový Malín | SU | 2,046 | 2,026 | 2,046 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Pavlov | SU | 1,917 | 2,062 | 2,062 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Radimovice | LI | - | - | 2,065 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Dolní Libina | SU | 2,094 | 1,847 | 2,094 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Světlá Hora | BR | 2,094 | 2,088 | 2,094 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Opatovice | PR | - | - | 2,101 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Světlá Hora | BR | 2,024 | 2,113 | 2,113 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Radíkov | PR | - | - | 2,132 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | nerozlišeno | - | - | - | 2,168 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Nová Dědina | OL | 2,194 | 1,865 | 2,194 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Rychlov | KM | - | - | 2,209 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Tečovice | ZL | - | - | 2,322 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Kosov | SU | 2,041 | 2,388 | 2,388 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Bludov | SU | - | - | 2,432 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Mistřice | UH | - | - | 2,440 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Nový Malín | SU | 2,447 | 2,292 | 2,447 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Tovéř | OL | - | - | 2,482 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Nemile | SU | 2,503 | 2,014 | 2,503 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Stará Červená Voda | JE | - | - | 2,633 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Lanškroun | UO | - | - | 2,837 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Kolšov | SU | - | - | 3,079 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Rovensko | SU | - | - | 3,335 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
25. | Zábřeh | OV | - | - | 3,507 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
26. | Hrabová | SU | 3,298 | 3,592 | 3,592 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
27. | Dolany | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
28. | Hrabišín | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
29. | Hrabišín | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
František Skočdopole | 1,556 | 21 | 24.05.2013 10:18 | |
Michal Vašulka | 1,545 | 18 | 17.05.2013 11:19 | |
Jaroslav Vejtasa | 1,560 | 17 | 20.05.2013 09:09 | |
Petr Marada | 1,561 | 16 | 24.05.2013 15:09 | |
Honza Adamec | 1,563 | 14 | 25.05.2013 06:39 | |
Petr Kropáč | 1,567 | 10 | 21.05.2013 14:14 | |
Michal Matějíček | 1,568 | 9 | 19.05.2013 20:40 | |
Verča Hrubá | 1,580 | 0 | 19.05.2013 16:33 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Honza Adamec | 1,717 | 16 | 25.05.2013 06:39 | |
Jaroslav Vejtasa | 1,715 | 14 | 20.05.2013 09:09 | |
Michal Matějíček | 1,705 | 4 | 19.05.2013 20:41 | |
Petr Kropáč | 1,703 | 2 | 21.05.2013 14:15 | |
Verča Hrubá | 1,695 | 0 | 19.05.2013 16:33 | |
František Skočdopole | 1,696 | 0 | 24.05.2013 10:19 | |
Petr Marada | 1,698 | 0 | 24.05.2013 15:09 | |
Michal Vašulka | 1,700 | 0 | 17.05.2013 11:19 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8194454 Kód: a8194454 |
|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/2ATE8QxGiZI Kód: 2ATE8QxGiZI |
Soutěže pořadatele
Komentáře