Liga: | JL |
Místo: | Huť |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Kdy: | 18. 08. 2018 10:00 |
Kontakt: | Luboš Kundera |
Telefon: | +420 602 617 285 |
Začátek rezervace: | 13. 08. 2018 20:00 |
Konec rezervace: | 17. 08. 2018 20:00 |
Začátek tipování: | 13. 08. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 17. 08. 2018 00:00 |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
areál u hasičské zbrojnice
e-mail: l.kundera@tfnet.cz
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hut-9307.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Pšánky | HK | Jakub Doskočil | ||
2 | 3 | Břehy | MB | Petr Zavrtálek | ||
3 | 4 | Velké Hamry | JN | MAD Matthew | ||
4 | 5 | Jirkov | JN | Vladimír Novotný | ||
5 | 6 | Podůlší | Béčko | JC | Jakub Tomeš | |
6 | 7 | Kosmonosy | MB | Jan Klimo | ||
7 | 8 | Lučany nad Nisou | JN | Jan Sajewicz | ||
8 | 9 | Jílové u Držkova | JN | MAD Matthew | ||
9 | 10 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | ||
10 | 11 | Dobšín Kamenice | MB | Filip Hájek | ||
11 | 12 | Krásná Ves | MB | Vašek | ||
12 | 13 | Sychrov | MB | Barbora Křapková | ||
13 | 14 | Dneboh | MB | Lukáš Danda | ||
14 | 15 | Mříčná | SM | sdhmricna | ||
15 | 16 | Tatobity | SM | Jakub Doskočil | ||
16 | 17 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | ||
17 | 18 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | ||
18 | 19 | Veselá | MB | Olda Česák | ||
19 | 29 | Obrubce | MB | Pepa Adam | ||
20 | 30 | Zlatá Olešnice | JN | Vojtěch Růžička | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Malá Skála | Béčko | JN | Jiří Šťastný | |
2 | 2 | Kosmonosy | MB | Jarča Kopelentová | ||
3 | 3 | Sychrov | A | MB | Barbora Křapková | |
4 | 4 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | ||
5 | 5 | Jeřmanice | LI | Iveta | ||
6 | 6 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | ||
7 | 7 | Katusice | MB | Denisa Boháčková | ||
8 | 8 | Libuň | JC | Hana Jarolímková | ||
9 | 9 | Sychrov | B | MB | Barbora Křapková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Skála Béčko | JN | 1,677 | 1,700 | 1,700 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Košťálov | SM | 1,702 | 1,674 | 1,702 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Krásná Ves | MB | 1,714 | 1,706 | 1,714 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Benešov u Semil | SM | 1,722 | 1,674 | 1,722 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Libuň | JC | 1,728 | 1,713 | 1,728 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Jablonec nad Jizerou | SM | 1,715 | 1,734 | 1,734 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Benešov u Semil | SM | 1,735 | 1,705 | 1,735 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Benešov u Semil | SM | 1,738 | 1,644 | 1,738 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Libuň | JC | 1,740 | 1,745 | 1,745 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Libuň | JC | 1,729 | 1,748 | 1,748 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Myštěves | HK | 1,723 | 1,750 | 1,750 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Katusice | MB | 1,758 | 1,742 | 1,758 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Borovice | MB | 1,761 | 1,759 | 1,761 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Košťálov | SM | 1,738 | 1,761 | 1,761 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Bratříkov | JN | 1,765 | 1,725 | 1,765 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Malá Skála Béčko | JN | 1,772 | 1,758 | 1,772 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Benešov u Semil | SM | 1,732 | 1,783 | 1,783 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Malá Skála Béčko | JN | 1,658 | 1,788 | 1,788 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Malá Skála Béčko | JN | 1,775 | 1,791 | 1,791 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Sychrov | MB | 1,806 | 1,799 | 1,806 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Krásná Ves | MB | 1,807 | 1,790 | 1,807 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Obrubce | MB | 1,785 | 1,808 | 1,808 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Veselá | SM | 1,769 | 1,808 | 1,808 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Košťálov | SM | 1,730 | 1,813 | 1,813 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
25. | Sychrov A | MB | 1,713 | 1,822 | 1,822 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
26. | Jablonec nad Jizerou | SM | 1,825 | 1,817 | 1,825 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
27. | Bratříkov | JN | 1,855 | 1,704 | 1,855 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
28. | Katusice | MB | 1,856 | 1,755 | 1,856 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
29. | Sychrov | MB | 1,863 | 1,855 | 1,863 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
30. | Sychrov | MB | - | - | 1,870 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
31. | Huť | JN | 1,847 | 1,877 | 1,877 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
32. | Benešov u Semil | SM | - | - | 1,888 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
33. | Borovice | MB | 1,848 | 1,907 | 1,907 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
34. | Huť | JN | 1,746 | 1,917 | 1,917 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
35. | Myštěves | HK | - | - | 1,925 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
36. | Krásná Ves | MB | - | - | 1,932 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
37. | Zlatá Olešnice | JN | 1,835 | 1,936 | 1,936 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
38. | Jeřmanice | LI | 1,819 | 1,936 | 1,936 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
39. | Ploukonice | SM | 1,944 | 1,866 | 1,944 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
40. | Sychrov A | MB | 1,981 | 1,784 | 1,981 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
41. | Břehy | MB | - | - | 2,002 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
42. | Borovice | MB | - | - | 2,010 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
43. | Kosmonosy | MB | 2,006 | 2,038 | 2,038 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
44. | Libuň | JC | 2,042 | 1,893 | 2,042 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
45. | Sychrov B | MB | 2,077 | 2,053 | 2,077 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
46. | Bratříkov | JN | - | - | 2,089 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
47. | Sychrov M | MB | 1,816 | 2,098 | 2,098 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
48. | Libuň | JC | - | - | 2,206 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
49. | Huť | JN | - | - | 2,235 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
50. | Kosmonosy | MB | 2,237 | 1,988 | 2,237 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
51. | Loukov | MB | 2,246 | 2,222 | 2,246 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
52. | Pěnčín | LI | - | - | 2,676 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
53. | Malá Skála Béčko | JN | 2,692 | 2,670 | 2,692 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
54. | Bratříkov | JN | 2,732 | 2,664 | 2,732 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
55. | Košťálov | SM | 2,902 | 2,878 | 2,902 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
56. | Sychrov | MB | 2,994 | 2,908 | 2,994 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
57. | Bratříkov | JN | 3,300 | 3,175 | 3,300 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
58. | Jeřmanice | LI | 3,394 | 2,885 | 3,394 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
59. | Jeřmanice | LI | - | - | 3,543 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
60. | Bratříkov | JN | 3,760 | 3,736 | 3,760 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
61. | Krásná Ves | MB | 4,322 | 4,304 | 4,322 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
62. | Jeřmanice | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
63. | Sychrov B | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
64. | Malá Skála Béčko | JN | - | - | 12,000 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2007/06/30 | Huť, JN, O pohár sklářské hutě | |
2008/06/28 | Huť, JN, O pohár sklářské hutě | |
2010/09/26 | Huť, -, O POHÁR SKLÁŘSKÉ HUTĚ | |
2013/06/01 | Huť, hasičský areál, Pohár sklářské hutě | |
2014/09/13 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2015/06/27 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2016/07/02 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2017/08/27 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2018/08/18 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2019/09/14 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/18 | Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse | |
2024/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
2024/08/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
2024/09/07 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
2024/09/14 | Košťálov, Košťálovský pohár | |
2024/09/21 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |