Nejlepší výsledky
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky
Muži - Počet prvních míst
Poř. | Tým | Ozn. | Okres | Kraj | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Plumlov | PV | Olomoucký | 105x | |
2. | Renmotor Jinolice | JC | Královéhradecký | 102x | |
3. | Nevcehle | JI | Vysočina | 93x | |
4. | Pasohlávky | BO | Jihomoravský | 78x | |
5. | Radíkov | PR | Olomoucký | 77x | |
6. | Sedlatice | JI | Vysočina | 71x | |
7. | Petrovice | TR | Vysočina | 62x | |
8. | Horní Lukavice | PJ | Plzeňský | 59x | |
9. | Olšovec | PR | Olomoucký | 58x | |
10. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | Středočeský | 58x | |
11. | Mistřice | UH | Zlínský | 53x | |
12. | Vésky | UH | Zlínský | 53x | |
13. | Sychotín | BK | Jihomoravský | 51x | |
14. | Trnava | TR | Vysočina | 50x | |
15. | Čechtín | TR | Vysočina | 50x | |
16. | Zahnašovice | KM | Zlínský | 49x | |
17. | Květinov | HB | Vysočina | 49x | |
18. | Mladoňovice | TR | Vysočina | 47x | |
19. | Olešná | HB | Vysočina | 44x | |
20. | Mladcová | ZL | Zlínský | 43x | |
21. | Lavičky | ZR | Vysočina | 42x | |
22. | Hodějice | VY | Jihomoravský | 41x | |
23. | Žernovice | A | PT | Jihočeský | 41x |
24. | Babice | VS | Zlínský | 40x | |
25. | Prchalov | NJ | Moravskoslezský | 40x | |
26. | Vésky | B | UH | Zlínský | 39x |
27. | Pravčice | KM | Zlínský | 38x | |
28. | Vrbětice | ZL | Zlínský | 38x | |
29. | Žernovice | PT | Jihočeský | 37x | |
30. | Mistřín | A | HO | Jihomoravský | 37x |
Muži - Počet druhých míst
Poř. | Tým | Ozn. | Okres | Kraj | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Plumlov | PV | Olomoucký | 67x | |
2. | Mistřice | UH | Zlínský | 53x | |
3. | Renmotor Jinolice | JC | Královéhradecký | 52x | |
4. | Radíkov | PR | Olomoucký | 51x | |
5. | Mladcová | ZL | Zlínský | 50x | |
6. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | Středočeský | 45x | |
7. | Vésky | UH | Zlínský | 44x | |
8. | Čechtín | TR | Vysočina | 43x | |
9. | Zahnašovice | KM | Zlínský | 43x | |
10. | Horní Lukavice | PJ | Plzeňský | 40x | |
11. | Nevcehle | JI | Vysočina | 40x | |
12. | Pasohlávky | BO | Jihomoravský | 40x | |
13. | Květinov | HB | Vysočina | 40x | |
14. | Čikov | TR | Vysočina | 39x | |
15. | Nová Ves u Světlé | HB | Vysočina | 38x | |
16. | Lavičky | ZR | Vysočina | 38x | |
17. | Petrovice | TR | Vysočina | 38x | |
18. | Olešná | HB | Vysočina | 38x | |
19. | Jezeřany-Maršovice | ZN | Jihomoravský | 35x | |
20. | Babice | VS | Zlínský | 33x | |
21. | Trnava | TR | Vysočina | 32x | |
22. | Stará Říše | JI | Vysočina | 31x | |
23. | Sychotín | BK | Jihomoravský | 29x | |
24. | Olšovec | PR | Olomoucký | 29x | |
25. | Špičky | PR | Olomoucký | 29x | |
26. | Žernovník | BK | Jihomoravský | 28x | |
27. | Vésky | B | UH | Zlínský | 28x |
28. | Vrbětice | ZL | Zlínský | 27x | |
29. | Pravčice | KM | Zlínský | 25x | |
30. | Chrášťany | LT | Ústecký | 25x |
Muži - Počet třetích míst
Poř. | Tým | Ozn. | Okres | Kraj | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Plumlov | PV | Olomoucký | 46x | |
2. | Mistřice | UH | Zlínský | 44x | |
3. | Zahnašovice | KM | Zlínský | 44x | |
4. | Mladcová | ZL | Zlínský | 41x | |
5. | Renmotor Jinolice | JC | Královéhradecký | 38x | |
6. | Lavičky | ZR | Vysočina | 34x | |
7. | Sedlatice | JI | Vysočina | 33x | |
8. | Nová Ves u Světlé | HB | Vysočina | 33x | |
9. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | Středočeský | 32x | |
10. | Radíkov | PR | Olomoucký | 31x | |
11. | Babice | VS | Zlínský | 31x | |
12. | Trnava | TR | Vysočina | 31x | |
13. | Vésky | B | UH | Zlínský | 30x |
14. | Květinov | HB | Vysočina | 30x | |
15. | Hodějice | VY | Jihomoravský | 29x | |
16. | Čikov | TR | Vysočina | 29x | |
17. | Prchalov | NJ | Moravskoslezský | 28x | |
18. | Pravčice | KM | Zlínský | 28x | |
19. | Hradčovice | UH | Zlínský | 28x | |
20. | Horní Kamenice | DO | Plzeňský | 28x | |
21. | Sychotín | BK | Jihomoravský | 27x | |
22. | Pasohlávky | BO | Jihomoravský | 27x | |
23. | Vrbětice | ZL | Zlínský | 26x | |
24. | Špičky | PR | Olomoucký | 25x | |
25. | Nevcehle | JI | Vysočina | 25x | |
26. | Radkova Lhota | PR | Olomoucký | 25x | |
27. | Valšovice (Hranice VI) | PR | Olomoucký | 25x | |
28. | Žďár | JH | Jihočeský | 25x | |
29. | Horní Lukavice | PJ | Plzeňský | 25x | |
30. | Litovany | TR | Vysočina | 24x |
MUŽI - Dosažené body v lize
Poř. | Tým | Okres | Kraj | Výsledek |
---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | Královéhradecký | 4303 |
2. | Plumlov | PV | Olomoucký | 4163 |
3. | Radíkov | PR | Olomoucký | 3495 |
4. | Sychotín | BK | Jihomoravský | 3460 |
5. | Lavičky | ZR | Vysočina | 3231 |
6. | Mistřice | UH | Zlínský | 3155 |
7. | Nevcehle | JI | Vysočina | 3124 |
8. | Horní Lukavice | PJ | Plzeňský | 3091 |
9. | Žernovník | BK | Jihomoravský | 3079 |
10. | Trnava | TR | Vysočina | 3072 |
11. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | Středočeský | 3050 |
12. | Zahnašovice | KM | Zlínský | 3000 |
13. | Čechtín | TR | Vysočina | 2992 |
14. | Mladcová | ZL | Zlínský | 2967 |
15. | Petrovice | TR | Vysočina | 2760 |
16. | Olešná | HB | Vysočina | 2739 |
17. | Sedlatice | JI | Vysočina | 2702 |
18. | Květinov | HB | Vysočina | 2629 |
19. | Mladoňovice | TR | Vysočina | 2622 |
20. | Špičky | PR | Olomoucký | 2601 |
21. | Čikov | TR | Vysočina | 2469 |
22. | Pasohlávky | BO | Jihomoravský | 2460 |
23. | Radkova Lhota | PR | Olomoucký | 2439 |
24. | Babice | VS | Zlínský | 2434 |
25. | Hlinsko | PR | Olomoucký | 2424 |
26. | Olšovec | PR | Olomoucký | 2387 |
27. | Vésky | UH | Zlínský | 2248 |
28. | Míchov | BK | Jihomoravský | 2224 |
29. | Nová Ves u Světlé | HB | Vysočina | 2206 |
30. | Bašnice | JC | Královéhradecký | 2141 |
Nejlepší výsledky
Poř. | Tým | Okres | Výsledek | Kdy | Kde | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasice - Prostějov | PV | 1,579 | 2023/09/03 | Zderaz | |
2. | Plumlov | PV | 1,593 | 2023/09/03 | Zderaz | |
3. | Budíkovice | TR | 1,597 | 2023/07/16 | Maršovice | |
4. | Plumlov | PV | 1,609 | 2023/07/15 | Netín | |
5. | Letohrad - Kunčice C | UO | 1,614 | 2023/07/16 | Maršovice | |
6. | Renmotor Jinolice | JC | 1,618 | 2020/08/23 | Čechtín | |
7. | Budíkovice | TR | 1,619 | 2023/07/15 | Netín | |
8. | Olšovec | PR | 1,622 | 2023/07/16 | Maršovice | |
9. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 1,628 | 2023/07/16 | Maršovice | |
10. | Letohrad - Kunčice C | UO | 1,631 | 2023/09/03 | Zderaz | |
11. | Letohrad - Kunčice C | UO | 1,636 | 2022/07/24 | Letohrad Kunčice | |
12. | Olešná | HB | 1,637 | 2020/07/26 | Letohrad - Kunčice | |
13. | Olešná | HB | 1,637 | 2022/06/05 | Lavičky | |
14. | Pšánky | HK | 1,640 | 2023/06/17 | Petrovice | |
15. | Ploukonice | SM | 1,640 | 2023/09/03 | Zderaz | |
16. | Ratiboř | VS | 1,645 | 2020/07/26 | Letohrad - Kunčice | |
17. | Letohrad - Orlice | UO | 1,649 | 2020/08/23 | Čechtín | |
18. | Markvartovice | OP | 1,650 | 2020/07/26 | Letohrad - Kunčice | |
19. | Pšánky | HK | 1,650 | 2023/07/16 | Maršovice | |
20. | Benetice | TR | 1,651 | 2023/07/16 | Maršovice | |
21. | Letohrad - Orlice | UO | 1,652 | 2020/07/26 | Letohrad - Kunčice | |
22. | Budišov | TR | 1,652 | 2020/07/26 | Letohrad - Kunčice | |
23. | Budišov | TR | 1,652 | 2020/08/23 | Čechtín | |
24. | Benetice | TR | 1,654 | 2022/06/05 | Lavičky | |
25. | Budišov | TR | 1,659 | 2020/08/22 | Petrovice | |
26. | Dětkovice | VY | 1,663 | 2020/08/23 | Čechtín | |
27. | Olšovec | PR | 1,664 | 2022/09/03 | Špičky | |
28. | Česká Bělá | HB | 1,669 | 2023/09/03 | Zderaz | |
29. | Olšovec | PR | 1,669 | 2023/07/01 | Olšovec | |
30. | Volenice | PB | 1,670 | 2023/09/03 | Zderaz | |
31. | Olšovec | PR | 1,670 | 2023/08/19 | Provodovice | |
32. | Benetice | TR | 1,672 | 2022/07/30 | Meziříčko | |
33. | Markvartovice | OP | 1,673 | 2020/08/23 | Čechtín | |
34. | Nevcehle | JI | 1,674 | 2021/06/20 | Lavičky | |
35. | Budíkovice | TR | 1,676 | 2023/09/03 | Zderaz | |
36. | Sloup | PZ | 1,677 | 2020/08/22 | Petrovice | |
37. | Stařeč | TR | 1,677 | 2023/06/17 | Petrovice | |
38. | Benetice | TR | 1,678 | 2023/05/28 | Netín | |
39. | Volenice | PB | 1,678 | 2023/07/15 | Netín | |
40. | Jabloňov | ZR | 1,679 | 2022/07/31 | Radostín nad Oslavou | |
41. | Plumlov | PV | 1,681 | 2023/06/17 | Petrovice | |
42. | Benetice | TR | 1,681 | 2023/09/03 | Zderaz | |
43. | Pšánky | HK | 1,683 | 2023/09/03 | Zderaz | |
44. | Olšovec | PR | 1,684 | 2022/08/20 | Provodovice | |
45. | Renmotor Jinolice | JC | 1,685 | 2020/07/26 | Letohrad - Kunčice | |
46. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 1,694 | 2020/08/23 | Čechtín | |
47. | Benetice | TR | 1,695 | 2022/09/17 | Maršovice | |
48. | Nevcehle | JI | 1,696 | 2020/08/23 | Čechtín | |
49. | Olšovec | PR | 1,698 | 2021/09/04 | Provodovice | |
50. | Loučany | OL | 1,702 | 2022/08/06 | Otinoves | |
51. | Bílovice | UH | 1,703 | 2021/08/22 | Vítonice | |
52. | Markvartovice | OP | 1,704 | 2020/08/22 | Petrovice | |
53. | Kamenec u Poličky B | SY | 1,706 | 2023/09/03 | Zderaz | |
54. | Letohrad - Kunčice C | UO | 1,707 | 2022/06/05 | Bystřec | |
55. | Jabloňov | ZR | 1,711 | 2021/08/21 | Zbraslav | |
56. | Olšovec | PR | 1,711 | 2023/07/15 | Netín | |
57. | Dolní Libina | SU | 1,714 | 2021/08/14 | Plinkout | |
58. | Benetice | TR | 1,715 | 2021/08/07 | Meziříčko | |
59. | Benetice | TR | 1,715 | 2021/09/12 | Hamry nad Sázavou | |
60. | Jabloňov | ZR | 1,717 | 2021/09/11 | Jabloňov | |
61. | Krasice - Prostějov | PV | 1,718 | 2020/06/28 | HANÁCKÁ EXTRALIGA LIBINA | |
62. | Jabloňov | ZR | 1,718 | 2022/09/17 | Maršovice | |
63. | Jabloňov | ZR | 1,719 | 2021/06/20 | Lavičky | |
64. | Jabloňov | ZR | 1,719 | 2022/06/04 | Čikov | |
65. | Stará Říše | JI | 1,720 | 2021/06/20 | Lavičky | |
66. | Olšovec | PR | 1,720 | 2021/08/22 | Vítonice | |
67. | Žernovník A | BK | 1,720 | 2023/05/07 | Bezděčí u Trvánky | |
68. | Olšovec | PR | 1,721 | 2022/08/06 | Milotice n. B. | |
69. | Hostašovice | NJ | 1,723 | 2022/08/20 | Provodovice | |
70. | Pšánky | HK | 1,723 | 2023/07/15 | Netín | |
71. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 1,724 | 2023/09/03 | Zderaz | |
72. | Jabloňov | ZR | 1,725 | 2022/06/05 | Lavičky | |
73. | Přáslavice | OL | 1,726 | 2022/09/03 | Hlubočky | |
74. | Úněšov | PS | 1,728 | 2023/09/03 | Zderaz | |
75. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 1,729 | 2023/06/17 | Petrovice | |
76. | Opatovice | PR | 1,730 | 2023/06/24 | Paršovice | |
77. | Pěnčín | PV | 1,731 | 2022/07/16 | Bílovice | |
78. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 1,732 | 2022/07/16 | Velichovky | |
79. | Dolní Libina | SU | 1,733 | 2021/07/24 | Šumvald | |
80. | Dolní Libina | SU | 1,734 | 2022/06/26 | Dolní Libina | |
81. | Jabloňov | ZR | 1,736 | 2022/08/14 | Lhotky sport | |
82. | Roštění | KM | 1,737 | 2022/08/20 | Provodovice | |
83. | Roštění | KM | 1,738 | 2022/07/16 | Černotín | |
84. | Bransouze | TR | 1,738 | 2023/06/17 | Petrovice | |
85. | Senetářov | BK | 1,742 | 2022/07/16 | Bílovice | |
86. | Bojkovice | UH | 1,744 | 2022/07/23 | Kněžpole | |
87. | Zdislavice | BN | 1,744 | 2023/06/17 | Petrovice | |
88. | Opatovice | PR | 1,744 | 2023/07/22 | Hustopeče nad Bečvou | |
89. | Benetice | TR | 1,745 | 2020/07/26 | Letohrad - Kunčice | |
90. | Hostašovice | NJ | 1,745 | 2021/09/04 | Provodovice | |
91. | Benetice | TR | 1,745 | 2023/06/17 | Petrovice | |
92. | Košťálov | SM | 1,747 | 2020/08/22 | Petrovice | |
93. | Loučka A | VS | 1,747 | 2023/08/26 | Partutovice | |
94. | Dolní Libina | SU | 1,748 | 2021/09/18 | Dolany | |
95. | Malé Hoštice | OP | 1,749 | 2020/08/23 | Čechtín | |
96. | Haňovice | OL | 1,749 | 2021/08/14 | Plinkout | |
97. | Hlinsko | PR | 1,749 | 2023/07/15 | Černotín | |
98. | Haňovice | OL | 1,750 | 2021/06/26 | Dolní Libina | |
99. | Letohrad - Kunčice C | UO | 1,750 | 2022/07/16 | Velichovky | |
100. | Loučka | VS | 1,752 | 2021/08/22 | Vítonice | |
Poř. | Tým | Okres | Výsledek | Kdy | Kde | Media |
Ženy - Počet prvních míst
Poř. | Tým | Ozn. | Okres | Kraj | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Jabloňov | ZR | Vysočina | 9x | |
2. | Olšovec | PR | Olomoucký | 8x | |
3. | Benetice | TR | Vysočina | 8x | |
4. | Haňovice | OL | Olomoucký | 5x | |
5. | Dolní Libina | SU | Olomoucký | 5x | |
6. | Hroznová Lhota | HO | Jihomoravský | 5x | |
7. | Kuželov | HO | Jihomoravský | 3x | |
8. | Pěnčín | PV | Olomoucký | 3x | |
9. | Ratíškovice | Mistřín | HO | Jihomoravský | 2x |
10. | Hrabišín | SU | Olomoucký | 2x | |
11. | Myštěves | HK | Královéhradecký | 2x | |
12. | Velké Meziříčí | FŇ | ZR | Vysočina | 2x |
13. | Letohrad - Kunčice | C | UO | Pardubický | 2x |
14. | Krasice - Prostějov | PV | Olomoucký | 2x | |
15. | Roštění | KM | Zlínský | 2x | |
16. | Opatovice | PR | Olomoucký | 2x | |
17. | Petrůvky | TR | Vysočina | 2x | |
18. | Hostašovice | NJ | Moravskoslezský | 2x | |
19. | Novosedly | ST | Jihočeský | 2x | |
20. | Olešná | HB | Vysočina | 2x | |
21. | Hlinsko | PR | Olomoucký | 1x | |
22. | Přívrat | UO | Pardubický | 1x | |
23. | Srubec | CB | Jihočeský | 1x | |
24. | Bílovice | UH | Zlínský | 1x | |
25. | Budíkovice | TR | Vysočina | 1x | |
26. | Ratíškovice | - Mistřín | HO | Jihomoravský | 1x |
27. | Svatá Maří | PT | Jihočeský | 1x | |
28. | Tvrdonice | BV | Jihomoravský | 1x | |
29. | Pšánky | HK | Královéhradecký | 1x | |
30. | Cholina | Cholešnice | OL | Olomoucký | 1x |
Ženy - Počet druhých míst
Poř. | Tým | Ozn. | Okres | Kraj | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Benetice | TR | Vysočina | 7x | |
2. | Kuželov | HO | Jihomoravský | 7x | |
3. | Olšovec | PR | Olomoucký | 5x | |
4. | Jabloňov | ZR | Vysočina | 5x | |
5. | Hostašovice | NJ | Moravskoslezský | 4x | |
6. | Dolní Libina | SU | Olomoucký | 4x | |
7. | Hamry nad Sázavou | Tragédky | ZR | Vysočina | 4x |
8. | Haňovice | OL | Olomoucký | 3x | |
9. | Letohrad - Kunčice | C | UO | Pardubický | 3x |
10. | Kobylí | BV | Jihomoravský | 3x | |
11. | Opatovice | PR | Olomoucký | 2x | |
12. | Radostín nad Oslavou | ZR | Vysočina | 2x | |
13. | Pěnčín | štiky | PV | Olomoucký | 2x |
14. | Střítež nad Ludinou | PR | Olomoucký | 2x | |
15. | Lavičky | ZR | Vysočina | 2x | |
16. | Vacov | B | PT | Jihočeský | 2x |
17. | Velké Meziříčí | FŇ | ZR | Vysočina | 2x |
18. | Hlinsko | PR | Olomoucký | 2x | |
19. | Tvrdonice | BV | Jihomoravský | 2x | |
20. | Cholina | OL | Olomoucký | 2x | |
21. | Střítež nad Ludinou | B | PR | Olomoucký | 2x |
22. | Velký Týnec | OL | Olomoucký | 2x | |
23. | Soběsuky | C | PV | Olomoucký | 1x |
24. | Loučka | B | VS | Zlínský | 1x |
25. | Letohrad - Kunčice | D | UO | Pardubický | 1x |
26. | Budilov | A | PT | Jihočeský | 1x |
27. | Sazovice | ZL | Zlínský | 1x | |
28. | Horní Poříčí | ST | Jihočeský | 1x | |
29. | Bransouze | TR | Vysočina | 1x | |
30. | Plumlov | PV | Olomoucký | 1x |
Ženy - Počet třetích míst
Poř. | Tým | Ozn. | Okres | Kraj | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Jabloňov | ZR | Vysočina | 6x | |
2. | Radostín nad Oslavou | ZR | Vysočina | 5x | |
3. | Hamry nad Sázavou | Tragédky | ZR | Vysočina | 4x |
4. | Roštění | KM | Zlínský | 4x | |
5. | Mistřín | HO | Jihomoravský | 3x | |
6. | Velké Meziříčí | FŇ | ZR | Vysočina | 3x |
7. | Dolní Libina | SU | Olomoucký | 3x | |
8. | Kobylí | BV | Jihomoravský | 3x | |
9. | Pěnčín | PV | Olomoucký | 3x | |
10. | Vojnice | OL | Olomoucký | 3x | |
11. | Milotice nad Bečvou | PR | Olomoucký | 2x | |
12. | Hostašovice | NJ | Moravskoslezský | 2x | |
13. | Opatovice | PR | Olomoucký | 2x | |
14. | Tvrdonice | BV | Jihomoravský | 2x | |
15. | Hrabišín | SU | Olomoucký | 2x | |
16. | Jeřice | JC | Královéhradecký | 2x | |
17. | Markvartovice | OP | Moravskoslezský | 2x | |
18. | Petrůvky | TR | Vysočina | 2x | |
19. | Dřevohostice | A | PR | Olomoucký | 2x |
20. | Loučka | B | VS | Zlínský | 2x |
21. | Žádovice | HO | Jihomoravský | 2x | |
22. | Loučka | VS | Zlínský | 2x | |
23. | Haňovice | OL | Olomoucký | 2x | |
24. | Krasice - Prostějov | PV | Olomoucký | 1x | |
25. | Soběsuky | PV | Olomoucký | 1x | |
26. | Hovorany | HO | Jihomoravský | 1x | |
27. | Letohrad - Kunčice | C | UO | Pardubický | 1x |
28. | Myštěves | HK | Královéhradecký | 1x | |
29. | Dřevohostice | PR | Olomoucký | 1x | |
30. | Bohumilice | PT | Jihočeský | 1x |
ŽENY - Dosažené body v lize
Poř. | Tým | Okres | Kraj | Výsledek |
---|---|---|---|---|
1. | Dolní Libina | SU | Olomoucký | 235 |
2. | Olšovec | PR | Olomoucký | 204 |
3. | Jabloňov | ZR | Vysočina | 197 |
4. | Benetice | TR | Vysočina | 187 |
5. | Haňovice | OL | Olomoucký | 185 |
6. | Pěnčín | PV | Olomoucký | 140 |
7. | Dolany | OL | Olomoucký | 136 |
8. | Opatovice | PR | Olomoucký | 127 |
9. | Vojnice | OL | Olomoucký | 124 |
10. | Velký Týnec | OL | Olomoucký | 121 |
11. | Hlinsko | PR | Olomoucký | 118 |
12. | Roštění | KM | Zlínský | 113 |
13. | Hostašovice | NJ | Moravskoslezský | 111 |
14. | Droždín | OL | Olomoucký | 110 |
15. | Pěnčín | PV | Olomoucký | 101 |
16. | Hrabišín | SU | Olomoucký | 99 |
17. | Radostín nad Oslavou | ZR | Vysočina | 98 |
18. | Šumvald | OL | Olomoucký | 95 |
19. | Hamry nad Sázavou | ZR | Vysočina | 91 |
20. | Kuželov | HO | Jihomoravský | 87 |
21. | Dub nad Moravou | OL | Olomoucký | 87 |
22. | Střítež nad Ludinou | PR | Olomoucký | 81 |
23. | Lavičky | ZR | Vysočina | 77 |
24. | Velké Meziříčí | ZR | Vysočina | 77 |
25. | Nová Dědina | OL | Olomoucký | 73 |
26. | Hlubočky | OL | Olomoucký | 73 |
27. | Hroznová Lhota | HO | Jihomoravský | 70 |
28. | Přáslavice | OL | Olomoucký | 68 |
29. | Bohuňov | SY | Pardubický | 61 |
30. | Krasice - Prostějov | PV | Olomoucký | 59 |