Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Jáchymov Eliška Novotná | KV | 1,985 | 2,190 | 1,985 | |
2. | Dalovice Andrea Krumphanzlová | KV | 2,132 | 2,132 | 2,631 | |
3. | Úněšov Provazníková Michaela | PS | 2,167 | 2,251 | 2,167 | |
4. | Obora Tereza Šlehoberová | PS | 2,273 | 2,632 | 2,273 | |
5. | Horní Bělá Jana Třeštíková | PS | 2,298 | 2,298 | 2,775 | |
6. | Všeruby Adéla Tesková | PS | 2,398 | 2,398 | 3,423 | |
7. | Všeruby Naďa Smejkalová | PS | 2,606 | 2,606 | 12,000 | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Malechov Tůmová Lucie | KT | 1,823 | 1,847 | 1,823 | |
2. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 2,026 | 2,186 | 2,026 | |
3. | Malechov Kabelková Eliška | KT | 2,047 | 2,074 | 2,047 | |
4. | Úněšov Pešíková Veronika | PS | 2,090 | 2,090 | 12,000 | |
5. | Horní Slavkov Masarová Vendula | SO | 2,134 | 2,147 | 2,134 | |
6. | Horní Bělá Viktorie Jíchová | PS | 2,169 | 2,169 | 2,193 | |
7. | Malechov Kabelková Klára | KT | 2,242 | 2,310 | 2,242 | |
8. | Bystřice nad Úhlavou Monika Malá | KT | 2,312 | 2,728 | 2,312 | |
9. | Nýřany Fišerová Kateřina | PS | 2,340 | 2,340 | 2,349 | |
10. | Obora Adéla Šmídová | PS | 2,401 | 2,401 | 2,588 | |
11. | Jáchymov Martina Plaschková | KV | 2,431 | 2,431 | 2,836 | |
12. | Bystřice nad Úhlavou Jana Šotová | KT | 2,471 | 2,471 | 3,208 | |
13. | Obora Adéla Kohutová | PS | 2,489 | 12,000 | 2,489 | |
14. | Nýřany Jungmannová Zuzana | PS | 2,615 | 2,615 | 2,615 | |
15. | Nýřany Fišerová Lucie | PS | 2,716 | 2,996 | 2,716 | |
16. | Všeruby Veronika Smejkalová | PS | 2,742 | 2,742 | 12,000 | |
17. | Obora Kateřina Růžková | PS | 2,848 | 12,000 | 2,848 | |
18. | Obora Radka Urbánková | PS | 2,909 | 2,909 | 3,074 | |
20. | Obora Adéla Baslová | PS | 3,895 | 12,000 | 3,895 | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Úněšov Joudalová Denisa | PS | 1,930 | 1,930 | 12,000 | |
2. | Hradec Píchová Aneta | PJ | 1,992 | 2,088 | 1,992 | |
3. | Jáchymov Jana Kneiflová | KV | 2,047 | 2,047 | 3,198 | |
4. | Skalice Kamila Sirotková | PB | 2,057 | 2,057 | 2,279 | |
5. | Jáchymov Kateřina Kneiflová | KV | 2,080 | 2,105 | 2,080 | |
6. | Kosova Hora Mulačová Lenka | PB | 2,110 | 2,156 | 2,110 | |
7. | Skalice Nela Černá | PB | 2,121 | 2,121 | 12,000 | |
8. | Hradec Svozilová Simona | PJ | 2,198 | 2,274 | 2,198 | |
9. | Všeruby Tereza Jelínková | PS | 2,229 | 2,282 | 2,229 | |
10. | Nýřany Egermayerová Pavla | PS | 2,425 | 2,425 | 12,000 | |
11. | Dalovice Simona Cupalová | KV | 2,631 | 2,631 | 2,790 | |
12. | Obora Michaela Frantová | PS | 4,595 | 4,595 | 12,000 | |
19. | Obora Adéla Háková | PS | 3,706 | 12,000 | 3,706 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Dobřany Šváb Jan | PJ | 2,097 | 12,000 | 2,097 | |
2. | Horní Bělá Jan Nový | PS | 2,331 | 2,331 | 2,360 | |
3. | Obora Kryštof Ramajzl | PS | 2,499 | 2,584 | 2,499 | |
4. | Bystřice nad Úhlavou Lukáš Rajšl | KT | 2,739 | 2,881 | 2,739 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Jáchymov František Trefný | KV | 1,894 | 1,930 | 1,894 | |
2. | Bystřice nad Úhlavou Tomáš Kopřiva | KT | 1,957 | 1,957 | 2,058 | |
3. | Horní Slavkov Vašíček Jaroslav | SO | 2,039 | 2,085 | 2,039 | |
4. | Bystřice nad Úhlavou Jiří Holý | KT | 2,131 | 2,209 | 2,131 | |
5. | Jáchymov Lukáš Vaněček | KV | 2,169 | 2,631 | 2,169 | |
6. | Hradec Lukáš Snášel | PJ | 2,174 | 2,174 | 12,000 | |
7. | Hradec Jiří Grömer | PJ | 2,224 | 2,232 | 2,224 | |
8. | Nevřeň Jakub Ramajzl | PS | 2,228 | 2,233 | 2,228 | |
9. | Bystřice nad Úhlavou Tomáš Matheisl | KT | 2,322 | 2,322 | 12,000 | |
10. | Obora Jakub Straka | PS | 3,080 | 3,131 | 3,080 | |
11. | Obora Ondřej Müller | PS | 3,694 | 3,694 | 3,732 | |
12. | Bystřice nad Úhlavou Petr Ďuriš | KT | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
12. | Bystřice nad Úhlavou Michal Václavovic | KT | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Slavkov Valenta Petr | SO | 1,748 | 2,404 | 1,748 | |
2. | Hradec Snášel Patrik | PJ | 1,763 | 1,763 | 1,766 | |
3. | Žebnice Daniel Tauchen | PS | 1,812 | 2,049 | 1,812 | |
4. | Žebnice Pavel Gross | PS | 1,818 | 1,855 | 1,818 | |
5. | Malechov Brejcha Pavel | KT | 1,856 | 1,898 | 1,856 | |
6. | Kosova Hora Křížek Vít | PB | 1,911 | 1,911 | 12,000 | |
7. | Žebnice Dominik Kalous | PS | 1,915 | 1,915 | 2,519 | |
8. | Nevřeň Filip Calta | PS | 1,944 | 3,344 | 1,944 | |
9. | Žebnice Josef Nádvorník | PS | 1,948 | 12,000 | 1,948 | |
10. | Nevřeň Roman Kravjasnký | PS | 1,963 | 2,786 | 1,963 | |
11. | Obora Lukáš Kříž | PS | 1,985 | 2,100 | 1,985 | |
12. | Obora Luboš Dolejš | PS | 1,994 | 12,000 | 1,994 | |
13. | Kosova Hora Pánek Dominik | PB | 2,006 | 2,006 | 2,139 | |
14. | Žebnice Vojtěch Kepka | PS | 2,009 | 2,009 | 2,207 | |
15. | Kosova Hora Šindelář Lukáš | PB | 2,025 | 3,150 | 2,025 | |
16. | Horní Slavkov Weinberger Štěpán | SO | 2,040 | 2,943 | 2,040 | |
17. | Nevřeň Lukáš Matouš | PS | 2,044 | 2,044 | 3,014 | |
18. | Horní Bělá Vojtěch Lavička | PS | 2,059 | 2,059 | 2,088 | |
19. | Horní Slavkov Vašíček Václav | SO | 2,119 | 2,119 | 12,000 | |
20. | Kosova Hora Micka Jakob | PB | 2,380 | 2,455 | 2,380 | |
21. | Bystřice nad Úhlavou Luboš Matheisl | KT | 2,438 | 2,438 | 2,449 | |
22. | Žebnice Filip Tomášek | PS | 2,617 | 12,000 | 2,617 | |
23. | Bystřice nad Úhlavou Jan Šlais | KT | 2,665 | 2,704 | 2,665 | |
24. | Nevřeň Tomáš Pechát | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2010/04/24 |
Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m |
- |
2011/05/07 |
Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m |
- |
2012/05/27 |
Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m |
- |
2013/05/04 |
Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m |
- |
2014/05/03 |
Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m |
- |
2015/05/02 |
Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m |
- |
2018/09/22 |
Všeruby hřiště, O pohár mladých hasičů |
- |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře