Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 27. 05. 2012 08:00 |
Kontakt: | Frána Jaroslav |
Telefon: | |
Okres: | Plzeň-sever |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úněšov Věrka Šuchmanová | PS | 1,862 | 12,000 | 1,862 | |
2. | Český Těšín Veronika Machalová | KA | 1,882 | 1,902 | 1,882 | |
3. | Úněšov Veronika Randová | PS | 1,899 | 1,956 | 1,899 | |
4. | Zličín Dagmar Grauová | AB | 1,929 | 1,929 | 1,978 | |
5. | Petrovice Martina Dvořáková | PB | 1,936 | 1,936 | 1,939 | |
6. | Zličín Andrea Vršecká | AB | 1,940 | 1,940 | 1,958 | |
7. | Petrovice Markéta Šejbová | PB | 1,957 | 1,957 | 1,970 | |
8. | Stolín Michaela Vondrová | NA | 1,970 | 2,206 | 1,970 | |
9. | Loučka Jana Trčková | ZL | 1,975 | 1,975 | 12,000 | |
10. | Ledce Simona Uhrová | PS | 2,000 | 2,290 | 2,000 | |
11. | Bystřice nad Úhlavou Jitka Robenková | KT | 2,001 | 2,060 | 2,001 | |
12. | Ivanovice na Hané Klára Urbanová | VY | 2,024 | 2,024 | 2,272 | |
13. | Jasenice Karolína Těšická | TR | 2,026 | 2,082 | 2,026 | |
14. | Úněšov Karolína Genttnerová | PS | 2,033 | 2,033 | 2,128 | |
15. | Písková Lhota Šárka Koppová | NB | 2,039 | 2,060 | 2,039 | |
16. | Petrovice Jitka Doubravová | PB | 2,048 | 2,048 | 2,054 | |
17. | Úněšov Kristýna Kašparová | PS | 2,050 | 2,154 | 2,050 | |
18. | Úněšov Michaela Joudalová | PS | 2,084 | 2,133 | 2,084 | |
19. | Úněšov Monika Hlavinková | PS | 2,091 | 2,091 | 2,093 | |
20. | Ivanovice na Hané Kateřina Kamenská | VY | 2,092 | 2,092 | 2,183 | |
21. | Písková Lhota Šárka Pavlová | NB | 2,107 | 2,107 | 2,118 | |
22. | Petrovice Iveta Zrůbková | PB | 2,114 | 2,114 | 2,146 | |
23. | Ivanovice na Hané Monika Kalvodová | VY | 2,118 | 2,179 | 2,118 | |
24. | Ivanovice na Hané Milana Kusalová | VY | 2,128 | 2,266 | 2,128 | |
25. | Ivanovice na Hané Lucie Večerková | VY | 2,138 | 2,138 | 2,196 | |
26. | Zličín Jessica Rusynová | AB | 2,159 | 2,161 | 2,159 | |
27. | Zličín Tereza Lovingerová | AB | 2,159 | 2,268 | 2,159 | |
28. | Zličín Lucie Klímová | AB | 2,161 | 12,000 | 2,161 | |
29. | Ivanovice na Hané Martina Kalvodová | VY | 2,181 | 2,182 | 2,181 | |
30. | Mezirolí Kateřina Kapečková | KV | 2,188 | 2,279 | 2,188 | |
31. | Ledce Zuzana Meierová | PS | 2,204 | 2,348 | 2,204 | |
32. | Dolní Bukovsko Nikol Milsdöferová | CB | 2,225 | 3,132 | 2,225 | |
33. | Ledce Nikola Rumlová | PS | 2,233 | 2,233 | 2,567 | |
34. | Petrovice Barbora Hermová | PB | 2,249 | 2,280 | 2,249 | |
35. | Petrovice Dominika Neužilová | PB | 2,253 | 2,253 | 2,722 | |
36. | Písková Lhota Marie Nezbedová | NB | 2,265 | 2,265 | 2,283 | |
37. | Dolní Bukovsko Petra Venčovská | CB | 2,266 | 2,292 | 2,266 | |
38. | Nekmíř Lucie Koudelová | PS | 2,275 | 2,359 | 2,275 | |
39. | Kosova Hora Eva Flossová | PB | 2,283 | 12,000 | 2,283 | |
40. | Jasenice Aneta Šlézarová | TR | 2,315 | 2,315 | 2,334 | |
41. | Ledce Dominika Caltová | PS | 2,329 | 2,357 | 2,329 | |
42. | Ivanovice na Hané Jana Medková | VY | 2,347 | 2,347 | 2,357 | |
43. | Písková Lhota Jana Štoková | NB | 2,361 | 2,361 | 2,651 | |
44. | Ledce Kristýna Převorová | PS | 2,427 | 2,934 | 2,427 | |
45. | Dolní Bukovsko Daniela Kozlová | CB | 2,455 | 2,455 | 2,505 | |
46. | Ledce Kateřina Nováková | PS | 2,506 | 2,520 | 2,506 | |
47. | Ledce Bohdana Plicová | PS | 2,667 | 2,667 | 12,000 | |
48. | Březová Štěpánka Andrlová | SO | 2,727 | 2,927 | 2,727 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbožnov Martin Lidmila | CR | 1,667 | 1,667 | 12,000 | |
2. | Široký Důl Jan Flídr | SY | 1,719 | 1,719 | 12,000 | |
3. | Těškovice Šimon Kudrna | OP | 1,730 | 1,745 | 1,730 | |
4. | Široký Důl Stanislav Paulíček | SY | 1,747 | 1,747 | 12,000 | |
5. | Lhenice Tomáš Vlček | TP | 1,768 | 12,000 | 1,768 | |
6. | Bystřice nad Úhlavou Petr Grassl | KT | 1,785 | 1,785 | 1,851 | |
7. | Horní Měcholupy Jan Roháč | AB | 1,794 | 1,835 | 1,794 | |
8. | Bludov Martin Sobotka | SU | 1,807 | 1,807 | 12,000 | |
9. | Obora Jakub Gross | PS | 1,809 | 1,809 | 12,000 | |
10. | Morkovice Martin Ševčík | KM | 1,831 | 12,000 | 1,831 | |
11. | Lišov František Viktora | CB | 1,846 | 1,846 | 1,953 | |
12. | Líchovy Jakub Čermák | PB | 1,859 | 1,859 | 1,961 | |
13. | Bludov Tomáš Weidinger | SU | 1,862 | 1,862 | 12,000 | |
14. | Obora Pavel Hyneš | PS | 1,888 | 1,888 | 12,000 | |
15. | Obora Ondřej Gross | PS | 1,901 | 1,901 | 12,000 | |
16. | Nekmíř Roman Petrás | PS | 1,910 | 1,910 | 1,968 | |
17. | Bystřice nad Úhlavou David Vild | KT | 1,929 | 1,929 | 2,422 | |
18. | Písková Lhota Jan Schovanec | NB | 1,953 | 1,953 | 2,697 | |
19. | Kosova Hora Marek Mulač | PB | 1,970 | 2,118 | 1,970 | |
20. | Nekmíř Lukáš Matouš | PS | 1,980 | 2,070 | 1,980 | |
21. | Zličín Ondřej Brabenec | AB | 1,985 | 1,985 | 2,224 | |
22. | Bystřice nad Úhlavou Jakub Grassl | KT | 1,988 | 1,988 | 12,000 | |
23. | Kosova Hora Jakub Gondáš | PB | 1,988 | 2,564 | 1,988 | |
24. | Obora Dominik Soukup | PS | 1,997 | 1,997 | 2,088 | |
25. | Nekmíř Vojtěch Šebek | PS | 2,000 | 2,000 | 2,095 | |
26. | Písková Lhota Ondřej Wolf | NB | 2,018 | 2,018 | 3,419 | |
27. | Líchovy Marek Janoušek | PB | 2,034 | NP | 2,034 | |
28. | Bystřice nad Úhlavou Patrik Prechtl | KT | 2,038 | 2,038 | 2,439 | |
29. | Nekmíř Tomáš Kotěšovec | PS | 2,062 | 2,062 | 2,113 | |
30. | Horní Bělá Dominik Kalous | PS | 2,077 | 12,000 | 2,077 | |
31. | Nekmíř Jiří Jícha | PS | 2,083 | 2,117 | 2,083 | |
32. | Obora Martin Dolejš | PS | 2,088 | 2,172 | 2,088 | |
33. | Zličín Václav Donát | AB | 2,116 | 2,116 | 2,594 | |
34. | Morkovice Dalibor Peška | KM | 2,119 | 12,000 | 2,119 | |
35. | Písková Lhota David Zumr | NB | 2,145 | 2,145 | 2,199 | |
36. | Písková Lhota Jaroslav Říha | NB | 2,180 | 2,819 | 2,180 | |
37. | Dolní Bukovsko Jakub Kocanda | CB | 2,189 | 2,189 | 2,211 | |
38. | Obora Ondřej Jirsa | PS | 2,194 | 2,252 | 2,194 | |
39. | Bystřice nad Úhlavou Jakub Ivanič | KT | 2,197 | 2,274 | 2,197 | |
40. | Zličín Daniel Vondráček | AB | 2,213 | 2,213 | 3,778 | |
41. | Lišov Jan Herda | CB | 2,224 | 2,224 | 2,701 | |
42. | Horní Měcholupy Tomáš Vanc | AB | 2,269 | 12,000 | 2,269 | |
43. | Obora Michal Baštrnák | PS | 2,354 | 12,000 | 2,354 | |
44. | Březová Tomáš Váňa | SO | 2,375 | 2,416 | 2,375 | |
45. | Tlučná Jan Bednář | PS | 2,379 | 2,551 | 2,379 | |
46. | Písková Lhota David Krejčík | NB | 2,382 | 2,382 | 2,430 | |
47. | Bludov Lukáš Reidl | SU | 2,605 | 2,605 | 12,000 | |
48. | Bystřice nad Úhlavou Luboš Matheisl | KT | 2,777 | 2,777 | 2,780 | |
49. | Nekmíř Václav Pechát | PS | 2,798 | 2,798 | 12,000 | |
50. | Nekmíř Pavel Sova | PS | 3,882 | 12,000 | 3,882 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2010/04/24 | Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2011/05/07 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2012/05/27 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2013/05/04 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2014/05/03 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2015/05/02 | Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2018/09/22 | Všeruby hřiště, O pohár mladých hasičů | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře