Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | http://www.oshps.cz/ |
Kdy: | 04. 05. 2013 08:00 |
Kontakt: | Frána Jaroslav |
Telefon: | |
Okres: | Plzeň-sever |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úněšov Věrka Šuchmanová | PS | 1,880 | 1,886 | 1,880 | |
2. | Úněšov Adéla Vébrová | PS | 1,892 | 1,913 | 1,892 | |
3. | Zličín Andrea Vršecká | AB | 1,901 | - | 1,901 | |
4. | Petrovice Martina Dvořáková | PB | 1,906 | 1,906 | 1,907 | |
5. | Zličín Dagmar Grauová | AB | 1,958 | 1,958 | - | |
6. | Ivanovice na Hané Klára Urbanková | VY | 1,971 | 1,971 | - | |
7. | Petrovice Lucie Všetečková | PB | 2,000 | 2,000 | - | |
8. | Úněšov Karolína Genttnerová | PS | 2,014 | 2,039 | 2,014 | |
9. | Petrovice Jitka Doubravová | PB | 2,019 | 2,034 | 2,019 | |
10. | Ivanovice na Hané Milana Kusalová | VY | 2,060 | 2,060 | 3,136 | |
11. | Úněšov Monika Hlavinková | PS | 2,074 | 2,074 | 2,079 | |
12. | Úněšov Nikola Dobrá | PS | 2,076 | 2,182 | 2,076 | |
13. | Ledce Simona Uhrová | PS | 2,086 | 2,086 | - | |
14. | Úněšov Kristýna Kašparová | PS | 2,096 | 2,096 | 2,132 | |
15. | Hřibojedy Daniela Tschöpová | TU | 2,103 | 2,103 | 2,194 | |
16. | Petrovice Iveta Zrůbková | PB | 2,103 | 2,103 | - | |
17. | Kosova Hora Hana Petrášková | PB | 2,105 | 2,105 | 2,405 | |
18. | Hřibojedy Gabriela Tschöpová | TU | 2,107 | 2,115 | 2,107 | |
19. | Úněšov Michael Joudalová | PS | 2,132 | 2,132 | 2,141 | |
20. | Petrovice Lucie Martínková | PB | 2,134 | 2,316 | 2,134 | |
21. | Hřibojedy Petra Špůrová | TU | 2,135 | 2,145 | 2,135 | |
22. | Bystřice nad Úhlavou Jitka Robenková | KT | 2,136 | 2,278 | 2,136 | |
23. | Ivanovice na Hané Lucie Večerková | VY | 2,140 | 2,140 | 2,518 | |
24. | Kosova Hora Lenka Mulačová | PB | 2,140 | 2,269 | 2,140 | |
25. | Úněšov Denisa Joudalová | PS | 2,146 | 2,146 | - | |
26. | Ivanovice na Hané Kateřina Kamenská | VY | 2,162 | 2,162 | - | |
27. | Jáchymov Kateřina Kneifová | KV | 2,164 | 2,164 | 2,169 | |
28. | Hřibojedy Lenka Vodehnalová | TU | 2,167 | 2,167 | 2,234 | |
29. | Ledce Dominika Caltová | PS | 2,178 | 2,343 | 2,178 | |
30. | Petrovice Kristýna Krejčová | PB | 2,184 | 2,184 | 2,234 | |
31. | Jáchymov Jana Kneifová | KV | 2,199 | 2,363 | 2,199 | |
32. | Úněšov Michaela Jandová | PS | 2,205 | - | 2,205 | |
33. | Kosova Hora Eva Flossová | PB | 2,207 | 2,567 | 2,207 | |
34. | Písková Lhota Jana Štoková | NB | 2,223 | - | 2,223 | |
35. | Hřibojedy Eliška Tschöpová | TU | 2,225 | 2,798 | 2,225 | |
36. | Hřibojedy Natalie Jaklová | TU | 2,245 | 2,245 | 2,257 | |
37. | Manětín Lucie Hlousová | PS | 2,246 | 2,285 | 2,246 | |
38. | Písková Lhota Marie Nezbedová | NB | 2,275 | 2,375 | 2,275 | |
39. | Zličín Terezka Löwingerová | AB | 2,291 | 2,291 | 2,532 | |
40. | Ledce Zuzana Meierová | PS | 2,299 | 2,299 | 2,509 | |
41. | Ivanovice na Hané Monika Kalvodová | VY | 2,314 | 2,314 | 2,516 | |
42. | Petrovice Dominika Neužilová | PB | 2,318 | 2,318 | 2,392 | |
43. | Malechov Lucie Baumruková | KT | 2,320 | 2,381 | 2,320 | |
44. | Obora Adéla Baslová | PS | 2,361 | 2,668 | 2,361 | |
45. | Bystřice nad Úhlavou Kateřina Hájková | KT | 2,373 | 2,430 | 2,373 | |
46. | Březová Denisa Hoffmanová | SO | 2,379 | 2,379 | 2,999 | |
47. | Ledce Tereza Jelínková | PS | 2,381 | 2,381 | 2,857 | |
48. | Zličín Lucie Minaříková | AB | 2,381 | - | 2,381 | |
49. | Malechov Kristýna Vlasáková | KT | 2,385 | 2,602 | 2,385 | |
50. | Lhenice Tereza Horčicová | TP | 2,409 | 2,435 | 2,409 | |
51. | Ledce Nikola Zelenková | PS | 2,420 | 2,420 | 3,019 | |
52. | Ledce Tereza Pokorná | PS | 2,450 | 2,665 | 2,450 | |
53. | Ledce Lucie Vyšatová | PS | 2,461 | - | 2,461 | |
54. | Ledce Bohdana Plicová | PS | 2,522 | 2,522 | 2,847 | |
55. | Obora Adéla Kohutová | PS | 2,654 | 2,906 | 2,654 | |
56. | Obora Kateřina Růžková | PS | 2,879 | 2,924 | 2,879 | |
57. | Ledce Sabina Kavaldzievová | PS | 2,935 | - | 2,935 | |
58. | Ledce Michaela Frantová | PS | 3,203 | 3,203 | - | |
59. | Březová Štěpána Andrlová | SO | 3,211 | 3,211 | 3,357 | |
60. | Písková Lhota Eliška Friedlová | NB | 3,514 | 3,514 | - | |
61. | Hřibojedy Tereza Pajasová | TU | 3,663 | - | 3,663 | |
62. | Bludov Lucie Strouhalová | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
63. | Bludov Monika Sobotková | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
64. | Bludov Lenka Strouhalová | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
65. | Budiměřice Nikola Plachá | NB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
66. | Budiměřice Pavlína Macúchová | NB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lhenice Tomáš Vlček | TP | 1,657 | 1,657 | 1,701 | |
2. | Bystřice nad Úhlavou Petr Grassl | KT | 1,661 | 1,661 | - | |
3. | Zbožnov Martin Lidmila | CR | 1,668 | 1,668 | 1,676 | |
4. | Těškovice Matěj Krayzel | OP | 1,732 | 1,732 | - | |
5. | Kozlovice Jan Vyvial | FM | 1,733 | 1,733 | 1,784 | |
6. | Juřinka Jaromír Burda | VS | 1,752 | - | 1,752 | |
7. | Kostomlátky Jaroslav Říha | NB | 1,769 | 1,769 | 1,798 | |
8. | Veselá Jaroslav Bechný | ZL | 1,801 | 2,015 | 1,801 | |
9. | Obora Dominik Soukup | PS | 1,819 | 1,819 | - | |
10. | Líchovy Jakub Čermák | PB | 1,829 | 1,829 | 1,831 | |
11. | Uhlířské Janovice Tomáš Gross | KH | 1,833 | 1,839 | 1,833 | |
12. | Koruna Dominik Bělský | SY | 1,855 | 1,855 | - | |
13. | Bystřice nad Úhlavou David Vild | KT | 1,918 | 1,918 | 2,365 | |
14. | Bystřice nad Úhlavou Erik Kucharik | KT | 1,957 | 2,003 | 1,957 | |
15. | Křečov Rudolf Malec | PS | 1,971 | 2,312 | 1,971 | |
16. | Bystřice nad Úhlavou Pavel Brejcha | KT | 1,973 | 2,313 | 1,973 | |
17. | Zličín Václav Donát | AB | 1,975 | 1,975 | 2,190 | |
18. | Kosova Hora Marek Mulač | PB | 1,986 | 1,986 | - | |
19. | Kosova Hora Vít Křížek | PB | 2,003 | 2,003 | 2,107 | |
20. | Obora Ondřej Jirsa | PS | 2,010 | 2,010 | 2,754 | |
21. | Kostomlátky David Zumr | NB | 2,056 | 2,056 | 2,142 | |
22. | Nevřeň Lukáš Matouš | PS | 2,083 | 3,309 | 2,083 | |
23. | Lhenice Lukaš Heinrich | TP | 2,115 | 2,115 | 2,131 | |
24. | Nevřeň Pavel Sova | PS | 2,133 | 4,125 | 2,133 | |
25. | Obora Martin Dolejš | PS | 2,165 | 2,165 | 2,247 | |
26. | Obora Dominik Kalous | PS | 2,178 | 2,178 | 2,319 | |
27. | Kosova Hora Lukáš Pánek | PB | 2,212 | 2,269 | 2,212 | |
28. | Obora Ondřej Gross | PS | 2,220 | 2,228 | 2,220 | |
29. | Lhenice Ondra Adamec | TP | 2,221 | 2,221 | 2,864 | |
30. | Nevřeň Václav Pechát | PS | 2,244 | 2,244 | - | |
31. | Březová Marek Lukáš | SO | 2,257 | 2,257 | 2,365 | |
32. | Tlučná Jan Bednář | PS | 2,291 | 2,412 | 2,291 | |
33. | Březová Tomáš Váňa | SO | 2,392 | 2,392 | 3,076 | |
34. | Bystřice nad Úhlavou Luboš Matheisl | KT | 2,437 | 3,726 | 2,437 | |
35. | Obora Lukáš Kříž | PS | 2,438 | 2,438 | 2,459 | |
36. | Bystřice nad Úhlavou Jakub Ivanič | KT | 2,517 | 2,779 | 2,517 | |
37. | Kosova Hora Dominik Pánek | PB | 2,553 | 2,553 | 3,768 | |
38. | Budiměřice Lukáš Kolbaba | NB | 2,632 | 2,632 | 2,694 | |
39. | Zličín Ondřej Brabenec | AB | 2,732 | 2,732 | 4,212 | |
40. | Obora Luboš Dolejš | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/r_Wg0r5lUDc Kód: r_Wg0r5lUDc |
|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/WrYb7WrT7zg Kód: WrYb7WrT7zg |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2010/04/24 | Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2011/05/07 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2012/05/27 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2013/05/04 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2014/05/03 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2015/05/02 | Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2018/09/22 | Všeruby hřiště, O pohár mladých hasičů | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře