Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Tatobity | SM | 1,503 | 1,503 | 1,469 | |
2. | Chyjice | JC | 1,527 | 1,527 | 1,488 | |
3. | Karlinky | LI | 1,544 | 1,544 | 1,544 | |
4. | Pěnčín | JN | 1,558 | 1,498 | 1,558 | |
5. | Krásná Ves | MB | 1,594 | 1,594 | 1,545 | |
6. | Velké Hamry | JN | 1,595 | 1,595 | 1,540 |
|
7. | Příchovice | JN | 1,614 | 1,614 | 1,613 | |
8. | Janův Důl | LI | 1,647 | 1,647 | 1,600 | |
9. | Malá Skála | JN | 1,660 | 1,652 | 1,660 | |
10. | Škodějov | SM | 1,676 | 1,676 | 1,624 | |
11. | Hradčany | LI | 1,678 | 1,616 | 1,678 | |
12. | Tanvald Šumburk | JN | 1,690 | 1,633 | 1,690 | |
13. | Jílové u Držkova | JN | 1,783 | 1,783 | 1,744 | |
14. | Košťálov | SM | 1,996 | 1,584 | 1,996 | |
15. | Koberovy | JN | 3,073 | 2,995 | 3,073 | |
16. | Jeřmanice | LI | 3,320 | 3,320 | 3,312 | |
17. | Nová Ves | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
17. | Frýdštejn | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
17. | Mělník Blata | ME | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
17. | Křížkový Újezdec | PH | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Košťálov | SM | 1,694 | 1,668 | 1,694 | |
2. | Jeřmanice | LI | 1,760 | 1,731 | 1,760 | |
3. | Malá Skála Béčko | JN | 1,778 | 1,778 | 1,740 | |
4. | Libuň | JC | 1,863 | 1,863 | 1,835 | |
5. | Zlatá Olešnice | JN | 1,922 | 1,862 | 1,922 | |
6. | Karlinky | LI | 1,936 | 1,907 | 1,936 | |
7. | Raspenava | LI | 1,947 | 1,947 | 1,815 | |
8. | Vesec | SM | 2,463 | 2,463 | 2,329 | |
9. | Kosořice | MB | 2,711 | 2,513 | 2,711 | |
10. | Příchovice | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
10. | Koberovy | JN | 12,000 | 2,572 | 2,560 | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Janův Důl | LI | 1,985 | 1,984 | 1,985 | |
2. | Hradčany | LI | 2,040 | 2,016 | 2,040 | |
3. | Mělník Blata | ME | 2,061 | 2,061 | 1,971 | |
4. | Křížkový Újezdec | PH | 2,090 | 2,090 | 2,077 | |
5. | Nová Ves | LI | 2,098 | 2,098 | 2,064 | |
6. | Příchovice | JN | 2,110 | 2,108 | 2,110 | |
7. | Karlinky | LI | 2,181 | 2,139 | 2,181 | |
8. | Koberovy | JN | 5,334 | 5,235 | 5,334 | |
9. | Škodějov | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
9. | Jeřmanice | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Roztoky u Semil | SM | 2,019 | 2,019 | 2,007 | |
2. | Rozstání | LI | 2,158 | 2,148 | 2,158 | |
3. | Sukorady | JC | 2,235 | 2,235 | 2,073 | |
4. | Dalešice | JN | 2,579 | 2,579 | 2,566 | |
5. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B | LI | 2,629 | 2,431 | 2,629 | |
6. | Janov nad Nisou | JN | 2,897 | 2,767 | 2,897 | |
7. | Smržovka | JN | 3,824 | 3,800 | 3,824 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Komentáře