Liga: | Český pohár Velkopopovického Kozla |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/912037625570124/ |
Kdy: | 07. 05. 2016 07:45 |
Kontakt: | František Peštál |
Telefon: | +420603814302 |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Zadal: | František Peštál |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oznice Klvaňa Daniel | VS | 1,601 | 1,804 | 1,601 | |
2. | Pardubice Paulíček Jakub | PA | 1,612 | 1,612 | 12,000 | |
3. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan | DO | 1,625 | 1,625 | 12,000 | |
4. | Brloh Klenka Vojtěch | CK | 1,641 | 12,000 | 1,641 | |
4. | Kvasiny Kroupa Lukáš | RK | 1,641 | 1,800 | 1,641 | |
6. | Pardubice Flach Lukáš | PA | 1,651 | 1,678 | 1,651 | |
7. | Francova Lhota Chmela Radek | VS | 1,656 | 1,656 | 12,000 | |
8. | Budíkovice Peštál Marek | TR | 1,669 | 1,711 | 1,669 | |
9. | Široký Důl Paulíček Stanislav | SY | 1,675 | 2,765 | 1,675 | |
10. | Jihlava Stuchlík Martin | JI | 1,678 | 1,693 | 1,678 | |
11. | Závišice Kahánek Ondra | NJ | 1,685 | 1,701 | 1,685 | |
12. | Praha Filip Vladislav | AB | 1,697 | 12,000 | 1,697 | |
13. | Polabiny Krupka Michal | PA | 1,701 | 1,701 | 12,000 | |
14. | Oznice Bartoň Adam | VS | 1,702 | 2,027 | 1,702 | |
15. | Široký Důl Flídr Karel | SY | 1,723 | 2,197 | 1,723 | |
16. | Valašské Meziříčí Korábečný Petr | VS | 1,731 | 1,731 | 12,000 | |
17. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 1,736 | 1,736 | 12,000 | |
18. | Běloves Kligl Patrik | NA | 1,748 | 1,771 | 1,748 | |
19. | Stolín Vondra Jakub | NA | 1,750 | 1,832 | 1,750 | |
19. | Jaroměřice nad Rokytnou Nechvátal Radek | TR | 1,750 | 1,750 | 1,768 | |
21. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 1,760 | 1,773 | 1,760 | |
22. | Kamenec u Poličky Teplý Jan | SY | 1,761 | 1,786 | 1,761 | |
23. | Valašské Meziříčí Skalka Tomáš | VS | 1,775 | 12,000 | 1,775 | |
24. | Mírová Váňa Marek | KV | 1,776 | 1,809 | 1,776 | |
25. | Jihlava Hons Lukáš | JI | 1,777 | 1,777 | 12,000 | |
26. | Jihlava Fila Vojtěch | JI | 1,787 | 1,787 | 12,000 | |
27. | Mistřín Marada Vojtěch | HO | 1,788 | 1,788 | 12,000 | |
28. | Bílá Třemešná Fiala Vojtěch | TU | 1,789 | 1,789 | 1,944 | |
29. | Frýdek Krpec Josef | FM | 1,801 | 1,916 | 1,801 | |
30. | Frýdek Žurovec Tomáš | FM | 1,803 | 1,803 | 1,811 | |
31. | Mistřín Vašulka Michal | HO | 1,804 | 1,804 | 12,000 | |
32. | Tuř Gierlowski Michal | JC | 1,808 | 12,000 | 1,808 | |
33. | Litovany Juřena Tomáš | TR | 1,810 | 1,827 | 1,810 | |
34. | Stolín Paťha Martin | NA | 1,814 | 1,843 | 1,814 | |
35. | Veselý Žďár Prášek Matěj | HB | 1,819 | 1,819 | 12,000 | |
36. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Dopirák David | DO | 1,825 | 1,825 | 12,000 | |
37. | Chebzí Žižka Patrik | JE | 1,834 | 1,834 | 12,000 | |
38. | Mistřín Marada Petr | HO | 1,842 | 1,842 | 12,000 | |
39. | Frýdek Alexovič Richard | FM | 1,846 | 1,846 | 12,000 | |
40. | Lavičky Mejzlík Jan | ZR | 1,847 | 1,866 | 1,847 | |
41. | Mistřín Šalša Evžen | HO | 1,854 | 1,854 | 3,293 | |
42. | Jihlava Ryšavý Vilém | JI | 1,855 | 12,000 | 1,855 | |
43. | Kuřim Přikryl Jiří | BO | 1,870 | 1,870 | 12,000 | |
44. | Bílá Třemešná Mareček Miroslav | TU | 1,884 | 2,409 | 1,884 | |
45. | Petrovice Caha Martin | BK | 1,890 | 1,999 | 1,890 | |
46. | Lhotky Křehlík Luboš | ZR | 1,896 | 1,896 | 12,000 | |
47. | Starý Bohumín Pacal Filip | KA | 1,900 | 1,900 | 12,000 | |
48. | Štítné Urban Petr | PE | 1,903 | 2,005 | 1,903 | |
49. | Skalice Grygar Jan | FM | 1,904 | 12,000 | 1,904 | |
50. | Mistřín Horák Jakub | HO | 1,918 | 2,198 | 1,918 | |
51. | Železná Ruda Mašek Dominik | KT | 1,935 | 1,935 | 2,332 | |
52. | Turčianske Teplice Bujna Richard | TR | 1,936 | 1,936 | 2,026 | |
53. | Lavičky Kuřátko Petr | ZR | 1,943 | 2,255 | 1,943 | |
54. | Kochánov Sojka Marek | BN | 1,968 | 1,968 | 12,000 | |
55. | Senetářov Šebela Tomáš | BK | 1,972 | 1,972 | 2,604 | |
56. | Jihlava Slezák Jakub | JI | 1,986 | 2,596 | 1,986 | |
57. | Lhotky Kaman Martin | ZR | 2,001 | 2,001 | 2,767 | |
58. | Jihlava Traxler Pavel | JI | 2,008 | 12,000 | 2,008 | |
59. | Česká Bělá Zadina Vladimír | HB | 2,031 | 2,645 | 2,031 | |
60. | Dukovany Vrbka Jan | TR | 2,050 | 2,061 | 2,050 | |
61. | Česká Bělá Semerád Michal | HB | 2,081 | 2,350 | 2,081 | |
62. | Jaroměřice nad Rokytnou Lancz Martin | TR | 2,086 | 2,851 | 2,086 | |
63. | Benetice Kachyňa Petr | TR | 2,145 | 2,145 | 12,000 | |
64. | Horní Slavkov Vašíček Richard | SO | 2,300 | 2,300 | 2,465 | |
65. | Bozkov Kafka Tomáš | SM | 2,317 | 2,906 | 2,317 | |
66. | Benetice Přinosil Petr | TR | 2,424 | 2,424 | 12,000 | |
66. | Závišice Melnar David | NJ | 2,424 | 12,000 | 2,424 | |
68. | Velká Chyška Eremiáš Jiří | PE | 2,720 | 12,000 | 2,720 | |
69. | Rouchovany Soural Michal | TR | 2,764 | 2,840 | 2,764 | |
70. | Ostrov u Macochy Vymazal Jiří | BK | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
70. | Petrovice Jeřábek Jakub | BK | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
70. | Kuřim Fryč Tomáš | BO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
70. | Petrovice Kováč Petr | BK | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
70. | Lavičky Chalupa Dominik | ZR | 12,000 | 99,900 | 12,000 | |
70. | Město Havířov Hudec Lukáš | KA | 12,000 | 99,900 | 12,000 | |
70. | Mistřín Vašulka Petr | HO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
70. | Široký Důl Uher Jan | SY | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
70. | Bořitov Páral Filip | BK | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 1,713 | 1,713 | 1,913 | |
2. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 1,731 | 1,737 | 1,731 | |
2. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 1,731 | 1,744 | 1,731 | |
4. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 1,741 | 1,771 | 1,741 | |
5. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 1,749 | 1,779 | 1,749 | |
6. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,751 | 1,751 | 2,290 | |
7. | Oznice Klvaňová Dominika | VS | 1,786 | 1,786 | 12,000 | |
8. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 1,793 | 1,793 | 12,000 | |
9. | Krmelín Ručková Dominika | FM | 1,808 | 1,844 | 1,808 | |
10. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,817 | 1,817 | 1,852 | |
11. | Chválenice Caltová Dominika | PJ | 1,821 | 1,821 | 2,377 | |
12. | Martinice Vanclová Michaela | KM | 1,827 | 1,949 | 1,827 | |
12. | Staré Město Škultetyová Nikola | FM | 1,827 | 1,893 | 1,827 | |
14. | Slatiny Jebavá Šárka | JC | 1,840 | 2,328 | 1,840 | |
15. | Petrovice Vašíčková Leona | BK | 1,842 | 12,000 | 1,842 | |
16. | Chválenice Jůzková Martina | PJ | 1,844 | 1,885 | 1,844 | |
17. | Těpeře Masná Anežka | JN | 1,859 | 1,859 | 12,000 | |
18. | Roprachtice Lukešová Eliška | SM | 1,860 | 1,860 | 12,000 | |
19. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | 1,876 | 12,000 | 1,876 | |
20. | Petrovice Kloudová Kateřina | BK | 1,892 | 1,892 | 1,940 | |
21. | Štěpánovice Hrouzková Andrea | KT | 1,897 | 1,897 | 12,000 | |
22. | Moravský Beroun Červinková Sandra | BR | 1,912 | 1,912 | 2,251 | |
23. | Slatiny Rejmanová Pavlína | JC | 1,918 | 1,966 | 1,918 | |
24. | Písková Lhota Friedlová Eliška | NB | 1,919 | 1,919 | 2,275 | |
25. | Petrovice Vrtalová Marcela | BK | 1,930 | 12,000 | 1,930 | |
26. | Frýdek Pětrošová Nikol | FM | 1,932 | 1,932 | 1,955 | |
27. | Dolní Čermná Lešikarová Markéta | UO | 1,934 | 2,241 | 1,934 | |
28. | Michálkovice Bezručová Klára | OV | 1,937 | 12,000 | 1,937 | |
29. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,939 | 12,000 | 1,939 | |
30. | Slatiny Jebavá Markéta | JC | 1,963 | 1,963 | 2,326 | |
31. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 1,967 | 1,967 | 2,090 | |
32. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 1,968 | 1,968 | 2,052 | |
33. | Písková Lhota Nezbedová Magda | NB | 1,973 | 12,000 | 1,973 | |
33. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 1,973 | 12,000 | 1,973 | |
35. | Mosty Kijonková Petra | KA | 2,003 | 2,003 | 2,014 | |
36. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 2,008 | 2,076 | 2,008 | |
37. | Ostrov u Macochy Štaffová Tereza | BK | 2,013 | 2,031 | 2,013 | |
38. | Rudíkov Mejzlíková Blanka | TR | 2,037 | 2,037 | 2,610 | |
39. | Nová Ves u Světlé Krupauerová Lucie | HB | 2,057 | 2,057 | 2,109 | |
40. | Ostrov u Macochy Nejezchlebová Iva | BK | 2,087 | 2,341 | 2,087 | |
41. | Petrovice Vyskočilová Monika | BK | 2,096 | 2,155 | 2,096 | |
42. | Poniklá Pušová Renáta | SM | 2,097 | 2,097 | 2,205 | |
43. | Věšín Hrušová Simona | PB | 2,105 | 2,105 | 3,663 | |
44. | Česká Bělá Léblová Lucie | HB | 2,127 | 2,793 | 2,127 | |
45. | Bozkov Bušková Karolína | SM | 2,137 | 2,137 | 2,218 | |
46. | Starý Lískovec Sport Jiříkovská Vanda | BM | 2,143 | 2,143 | 2,264 | |
47. | Písková Lhota Nezbedová Marie | NB | 2,150 | 2,150 | 2,180 | |
48. | Písková Lhota Pavlová Tereza | NB | 2,162 | 2,209 | 2,162 | |
49. | Slatiny Červená Martina | JC | 2,164 | 2,167 | 2,164 | |
50. | Moravský Beroun Pavlicová Jana | BR | 2,174 | 2,602 | 2,174 | |
51. | Stařeč Maštalířová Sabina | TR | 2,177 | 2,177 | 2,412 | |
52. | Slatiny Boukalová Adéla | JC | 2,182 | 2,182 | 2,190 | |
53. | Skalice Onderková Lucie | FM | 2,186 | 2,675 | 2,186 | |
54. | Poniklá Zevelová Michaela | SM | 2,187 | 2,236 | 2,187 | |
55. | Rouchovany Forétarová Lucie | TR | 2,206 | 2,276 | 2,206 | |
56. | Písková Lhota Punčochářová Markéta | NB | 2,271 | 2,753 | 2,271 | |
57. | Březová Hoffmannová Denisa | LI | 2,281 | 2,309 | 2,281 | |
58. | Šošůvka Pernicová Petra | BK | 2,283 | 2,283 | 2,522 | |
59. | Veselý Žďár Korejtková Jana | HB | 2,285 | 2,285 | 2,318 | |
60. | Slatiny Bílková Nikola | JC | 2,301 | 2,301 | 2,593 | |
61. | Jaroměřice nad Rokytnou Petrželová Hana | TR | 2,302 | 2,344 | 2,302 | |
62. | Šebkovice Zikmundová Aneta | TR | 2,334 | 2,367 | 2,334 | |
63. | Jaroměřice nad Rokytnou Krotká Eliška | TR | 2,409 | 2,793 | 2,409 | |
64. | Česká Bělá Dipoldová Kateřina | HB | 3,527 | 3,527 | 12,000 | |
65. | Leština Kovaříková Dominika | SU | 4,413 | 4,413 | 12,000 | |
66. | Dolní Měcholupy Kmůchová Petra | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
66. | Líšnice Zmetáková Sára | CB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
66. | Topolany Brunclíková Monika | VY | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2009/07/03 | Třebíč, štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/03 | Třebíč, štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/03 | Třebíč, útok, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/04 | Třebíč, štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/04 | Třebíč, útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2015/08/22 | Třebíč, MČR ve vyprošťování - Třinec 2015 | |
2016/05/07 | Atletický stadion Třebíč, Český pohár REBEL 2016 | |
2020/06/27 | Třebíč, Třebíčské stovky 2020 | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře