Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 27. 06. 2020 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hranice VYVIALOVÁ Karolina | KA | 1,693 | 1,705 | 1,693 | |
2. | Hvězdoňovice VRTALOVÁ Marcela | TR | 1,699 | 1,699 | 2,097 | |
3. | Poniklá BUTULOVÁ Dana | SM | 1,724 | 1,758 | 1,724 | |
4. | Horní Cerekev BARTOŠKOVÁ Kamila | PE | 1,731 | 1,731 | 2,263 | |
5. | Česká Bělá DIPOLDOVÁ Jana | HB | 1,741 | 1,805 | 1,741 | |
6. | Sobíňov ADAMCOVÁ Petra | HB | 1,778 | 1,817 | 1,778 | |
7. | Morkovice BOROVIČKOVÁ Kateřina | KM | 1,791 | 1,796 | 1,791 | |
8. | Dobrá SZENDREIOVÁ Gabriela | HB | 1,796 | 1,796 | 1,884 | |
9. | Martinice v Krkonoších VANCLOVÁ Michaela | SM | 1,822 | 1,822 | 1,962 | |
10. | Dobrá KASALOVÁ Apolena | HB | 1,837 | 1,844 | 1,837 | |
11. | Želčany ŠKALOVÁ Kateřina | PJ | 1,842 | 1,860 | 1,842 | |
12. | Bořitov PÁRALOVÁ Simona | BK | 1,857 | 1,895 | 1,857 | |
13. | Tuhaň DVOŘÁKOVÁ Radka | ME | 1,868 | 1,868 | 2,384 | |
14. | Železná Ruda MAŠKOVÁ Kateřina | KT | 1,890 | 2,548 | 1,890 | |
15. | Staré Město ŠKULTETYOVÁ Nikola | FM | 1,891 | 1,891 | 12,000 | |
16. | Frýdek PĚTROŠOVÁ Nikola | FM | 1,907 | 1,907 | 12,000 | |
17. | Žernovník KAŠPARCOVÁ Eva | BK | 1,909 | 1,917 | 1,909 | |
18. | Skalice ŠKULTETYOVÁ Andrea | FM | 1,920 | 1,920 | 12,000 | |
19. | Kvasejovice HULÍNSKÁ Klára | BN | 1,926 | 1,962 | 1,926 | |
20. | Počátky KADLECOVÁ Radka | HB | 1,927 | 2,031 | 1,927 | |
21. | Markvartice MUSILOVÁ Andrea | JI | 1,954 | 1,954 | 3,178 | |
22. | Oznice KLVAŇOVÁ Dominika | VS | 1,969 | 1,972 | 1,969 | |
23. | Hajnice LANGEROVÁ Natálie | TU | 1,972 | 1,972 | 12,000 | |
24. | Výčapy SVOBODOVÁ Nikol | TR | 1,973 | 2,041 | 1,973 | |
25. | Markvartice URBANOVÁ Iva | JI | 1,980 | 2,044 | 1,980 | |
26. | Dolní Bukovsko LANDOVÁ Lada | CB | 1,986 | 12,000 | 1,986 | |
27. | Poniklá PRCHLÍKOVÁ Lenka | SM | 1,996 | 2,006 | 1,996 | |
28. | Střezimíř JIRÁKOVÁ Dominika | BN | 1,996 | 2,070 | 1,996 | |
29. | Dolní Životice MAGEROVÁ Karolína | OP | 2,009 | 2,044 | 2,009 | |
30. | Kojetice KUČEROVÁ Hana | TR | 2,015 | 2,015 | - | |
31. | Jablonec nad Jizerou JONOVÁ Karolína | SM | 2,021 | 2,167 | 2,021 | |
32. | Lužná ŘÍHOVÁ Tereza | RA | 2,032 | 2,032 | - | |
33. | Jabloňov ROUSOVÁ Jitka | ZR | 2,039 | 2,048 | 2,039 | |
34. | Velké Meziříčí ŠTĚPÁNKOVÁ Marie | ZR | 2,052 | 2,066 | 2,052 | |
35. | Jabloňov SLADKÁ Kateřina | ZR | 2,062 | 2,473 | 2,062 | |
36. | Střezimíř NOVOTNÁ Hana | BN | 2,070 | 2,070 | 2,437 | |
37. | Vladislav ŠTĚTINOVÁ Iveta | TR | 2,081 | 2,081 | 2,098 | |
38. | Ostrov u Macochy PERNICOVÁ Anna | BK | 2,086 | 2,086 | 3,202 | |
39. | Solanec pod Soláněm KOTULKOVÁ Hana | VS | 2,092 | 2,092 | 2,213 | |
40. | Obora KLEINOVÁ Štěpánka | PS | 2,101 | 2,101 | 2,391 | |
41. | Raškovice JANČÍKOVÁ Nicola | FM | 2,107 | 2,107 | 2,582 | |
42. | Město Havířov ŠAFAŘÍKOVÁ Vladimíra | KA | 2,107 | 2,648 | 2,107 | |
43. | Svatý Jiří ŠÍMOVÁ Denisa | UO | 2,109 | 2,115 | 2,109 | |
44. | Vladislav TROJANOVÁ Eliška | TR | 2,123 | 2,129 | 2,123 | |
45. | Štěměchy ŠILHAVÁ Daniela | TR | 2,123 | 2,123 | 2,135 | |
46. | Lhenice PAUZOVÁ Štěpánka | TP | 2,123 | 2,139 | 2,123 | |
47. | Dřísy ZUBALÍKOVÁ Lucie | ME | 2,141 | 2,141 | 2,609 | |
48. | - DAŇKOVÁ Sandra Havířov Město | - | 2,192 | 2,192 | 2,279 | |
49. | Klamoš DRAHOKOUPILOVÁ Michaela | HK | 2,208 | 12,000 | 2,208 | |
50. | Jabloňov ČECHMANOVÁ Markéta | ZR | 2,218 | 2,219 | 2,218 | |
51. | Letňany HOSPODKOVÁ Anna | AB | 2,237 | 2,259 | 2,237 | |
52. | Letňany FEGLAROVÁ Adéla | AB | 2,250 | 2,250 | 4,490 | |
53. | Kvasiny KROUPOVÁ Tereza | RK | 2,377 | 2,377 | 2,431 | |
54. | Lavičky ŠOBOVÁ Karolína | ZR | 2,542 | 12,000 | 2,542 | |
55. | Rájec KAPLANOVÁ Vendula | RK | 2,563 | 2,563 | 12,000 | |
56. | Dolní Bukovsko NEKOLOVÁ Pavlína | CB | 2,964 | 2,964 | 12,000 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov JÍLKOVÁ Vendula | SU | 1,781 | 1,781 | 1,786 | |
2. | Kravaře ADAMCOVÁ Michaela | OP | 1,824 | 1,865 | 1,824 | |
3. | Lužná MATUŠKOVÁ Nela | RA | 1,838 | 1,904 | 1,838 | |
4. | Komárovice BENDOVÁ Anna | VS | 1,879 | 2,103 | 1,879 | |
5. | Bludov HRABKOVSKÁ Markéta | SU | 1,898 | 1,931 | 1,898 | |
6. | Dobřany UMNEROVÁ Anna | PJ | 1,990 | 1,990 | 1,992 | |
7. | Kojetice ŘEHŮŘKOVÁ Soňa | TR | 2,023 | 2,023 | 2,127 | |
8. | Panská Lhota PEŠTÁLOVÁ Adéla | JI | 2,035 | 2,035 | 12,000 | |
9. | Malé Hoštice SILBEROVÁ Klára | OP | 2,051 | 2,134 | 2,051 | |
10. | Lužná LUŽNÁ Elena | RA | 2,061 | 2,154 | 2,061 | |
11. | Těchov ŠENKOVÁ Vendula | BK | 2,064 | 2,064 | 2,064 | |
12. | Vladislav SLÍVOVÁ Tereza | TR | 2,092 | 2,199 | 2,092 | |
13. | Markvartice KŘÍŽOVÁ Adéla | JI | 2,093 | 2,093 | 2,339 | |
14. | Hradec KOPTÍKOVÁ Magdalena | PJ | 2,166 | 12,000 | 2,166 | |
15. | Jabloňov PELÁNKOVÁ Vendula | ZR | 2,175 | 2,270 | 2,175 | |
16. | Jabloňov BÁŇOVÁ Zuzana | ZR | 2,176 | 2,243 | 2,176 | |
17. | Kamenec u Poličky VRASPÍROVÁ Valerie | SY | 2,176 | 2,280 | 2,176 | |
18. | Budíkovice VALÍKOVÁ Veronika | TR | 2,195 | 2,195 | 2,375 | |
19. | Jílovice VLČKOVÁ Šárka | RK | 2,201 | 2,333 | 2,201 | |
20. | Jabloňov SLADKÁ Magdalena | ZR | 2,215 | 12,000 | 2,215 | |
21. | Dolní Životice ULITZKOVÁ Laura | OP | 2,219 | 2,219 | 2,719 | |
22. | Dolní Město VEBROVÁ Michaela | HB | 2,238 | 2,238 | 12,000 | |
23. | Lavičky DOLEŽALOVÁ Hana | ZR | 2,247 | 2,247 | 2,277 | |
24. | Stará Říše SVAČINOVÁ Lucie | JI | 2,260 | 2,557 | 2,260 | |
25. | Panská Lhota VILÍMOVÁ Lea | JI | 2,263 | 2,263 | 2,892 | |
26. | Dolní Město JIŘÍKOVÁ Kristýna | HB | 2,269 | 2,269 | 2,402 | |
27. | Těchov MIKULÁŠKOVÁ Eva | BK | 2,274 | 2,391 | 2,274 | |
28. | Markvartice HOBZOVÁ Veronika | JI | 2,300 | 3,823 | 2,300 | |
29. | Lužná ROUČOVÁ Eliška | RA | 2,319 | 2,355 | 2,319 | |
30. | Kravaře HARAZIMOVÁ Valerie | OP | 2,322 | 2,322 | 2,427 | |
31. | Panská Lhota LAVIČKOVÁ Nikol | JI | 2,355 | 2,590 | 2,355 | |
32. | Lužná RÁCOVÁ Karolína | RA | 2,435 | 3,261 | 2,435 | |
33. | Polabiny RAJNETOVÁ Anna | PA | 2,485 | 4,174 | 2,485 | |
34. | Horní Suchá KRYGIELOVÁ Barbora | KA | 2,551 | 3,352 | 2,551 | |
35. | Dolní Město PROKOPOVÁ Natálie | HB | 2,596 | 2,596 | 2,918 | |
36. | Raškovice ŠOKALOVÁ Adéla | FM | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Město Havířov JURENKOVÁ Izabela | KA | 1,746 | 1,789 | 1,746 | |
2. | Tuhaň VACULÍKOVÁ Johanka | ME | 1,782 | 1,782 | 12,000 | |
3. | Kojetice NAVRÁTILOVÁ Eliška | TR | 1,813 | 1,813 | 2,077 | |
4. | Hradec RAŠKOVÁ Nikola | PJ | 1,819 | 1,910 | 1,819 | |
5. | Rožmitál pod Třemšínem VLACHOVÁ Karolína | PB | 1,844 | 2,763 | 1,844 | |
6. | Úněšov HÁJKOVÁ Šárka | PS | 1,875 | 1,941 | 1,875 | |
7. | Kojetice NAVRÁTILOVÁ Veronika | TR | 1,879 | 1,903 | 1,879 | |
8. | Raškovice KOTÁSKOVÁ Bára | FM | 1,883 | 1,883 | 12,000 | |
9. | Raškovice CHOVANCOVÁ Tereza | FM | 1,900 | 2,889 | 1,900 | |
10. | Výčapy BULOVÁ Nikola | TR | 1,905 | 1,905 | 1,938 | |
11. | Svatý Jiří ŠPLÍCHALOVÁ Adéla | UO | 1,940 | 3,202 | 1,940 | |
12. | Výčapy DRÁPELOVÁ Sára | TR | 1,968 | 1,968 | 2,094 | |
13. | Střezimíř BRÁZDOVÁ Linda | BN | 1,986 | 1,986 | 2,143 | |
14. | Raškovice NĚMCOVÁ Simona | FM | 1,990 | 2,077 | 1,990 | |
15. | Malé Hoštice PFLEGROVÁ Hana | OP | 1,991 | 1,993 | 1,991 | |
16. | Choceňské Předměstí HÁJKOVÁ Andrea | UO | 2,007 | 2,011 | 2,007 | |
17. | Bořitov BERANOVÁ Klára | BK | 2,016 | 2,146 | 2,016 | |
18. | Město Havířov SKÁCELOVÁ Ester | KA | 2,018 | 2,391 | 2,018 | |
19. | Těchov NEČASOVÁ Viktorie | BK | 2,025 | 2,025 | 2,201 | |
20. | Lavičky BÍLKOVÁ Nela | ZR | 2,043 | 2,140 | 2,043 | |
21. | Sobíňov MÁLKOVÁ Lucie | HB | 2,061 | 2,119 | 2,061 | |
22. | Morkovice NAVRÁTILOVÁ Natálie | KM | 2,066 | 2,066 | 2,072 | |
23. | Borovany PETŘÍKOVÁ Tereza | CB | 2,073 | 2,221 | 2,073 | |
24. | Spišská Teplica ĎURIŠOVÁ Bianka | PP | 2,075 | 12,000 | 2,075 | |
25. | Sobíňov ADAMCOVÁ Veronika | HB | 2,080 | 2,080 | 2,089 | |
26. | Morkovice PODRAZILOVÁ Natálie | KM | 2,088 | 2,321 | 2,088 | |
27. | Bludov ŽENČÁKOVÁ Lucie | SU | 2,089 | 2,203 | 2,089 | |
28. | Markvartice URBANOVÁ Petra | JI | 2,095 | 2,173 | 2,095 | |
29. | Raškovice NYTROVÁ Barbora | FM | 2,097 | 2,097 | 4,521 | |
30. | Smrkov ŠMEJKALOVÁ Nikola | TA | 2,102 | 2,175 | 2,102 | |
31. | Lavičky SVOBODOVÁ Adéla | ZR | 2,115 | 2,436 | 2,115 | |
32. | Panská Lhota KARBANOVÁ Hana | JI | 2,120 | 2,120 | 12,000 | |
33. | Panská Lhota ZELENÁ Věroslava | JI | 2,133 | 12,000 | 2,133 | |
34. | Markvartice SVOBODOVÁ Hana | JI | 2,139 | 2,139 | 2,206 | |
35. | Dolní Město ŠIMANOVSKÁ Klára | HB | 2,141 | 2,141 | 2,150 | |
36. | Kamenec u Poličky ANDRLÍKOVÁ Vendula | SY | 2,143 | 2,173 | 2,143 | |
37. | Dolní Měcholupy BOLEŠOVÁ Lucie | AB | 2,155 | 2,336 | 2,155 | |
38. | Žernovník KOPALOVÁ Anna | BK | 2,160 | 2,199 | 2,160 | |
39. | Býškovice KODÝTKOVÁ Anita | PR | 2,169 | 2,567 | 2,169 | |
40. | Herálec HLOUŠKOVÁ Veronika | HB | 2,169 | 2,169 | 2,296 | |
41. | Těchov MIKULÁŠKOVÁ Jana | BK | 2,173 | 2,173 | 2,189 | |
42. | Panská Lhota MICHELFEITOVÁ Natálie | JI | 2,177 | 2,256 | 2,177 | |
43. | Kamenec u Poličky CEJPOVÁ Adéla | SY | 2,196 | 3,742 | 2,196 | |
44. | Lavičky TEPLÁ Tereza | ZR | 2,208 | 2,208 | 12,000 | |
45. | Výčapy STOKLASOVÁ Nikola | TR | 2,212 | 2,696 | 2,212 | |
46. | Lavičky PŘIKRYLOVÁ Lucie | ZR | 2,231 | 2,231 | 2,579 | |
47. | Žernovník ZHOŘOVÁ Petra | BK | 2,279 | 2,382 | 2,279 | |
48. | Rokytnice nad Rokytnou CHALOUPKOVÁ Šárka | TR | 2,279 | 2,289 | 2,279 | |
49. | Bořitov JURAČKOVÁ Jolana | BK | 2,313 | 12,000 | 2,313 | |
50. | Svatý Jiří HORÁKOVÁ Viola | UO | 2,319 | 2,347 | 2,319 | |
51. | Dolní Město PRŮŠOVÁ Markéta | HB | 2,321 | 2,977 | 2,321 | |
52. | Houdkovice JANSKÁ Kristýna | RK | 2,435 | 2,435 | 12,000 | |
53. | Bosonohy SVOBODOVÁ Sára | BM | 2,446 | 2,457 | 2,446 | |
54. | Kravaře RYBKOVÁ Nikol | OP | 2,558 | 2,717 | 2,558 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morkovice VYMAZAL Vít | KM | 1,747 | 1,845 | 1,747 | |
2. | Horní Bělá ŠIŠKA Ondřej | PS | 1,910 | 1,910 | 12,000 | |
3. | Jabloňov KREJČÍ Michal | ZR | 1,919 | 1,982 | 1,919 | |
4. | Bludov MATĚJČEK David | SU | 1,954 | 1,954 | 12,000 | |
5. | Bludov JAŠEK Ondřej | SU | 1,973 | 2,052 | 1,973 | |
6. | Senetářov ZOUHAR Filip | BK | 1,978 | 1,981 | 1,978 | |
7. | Stará Říše NOVÁK Matyáš | JI | 1,979 | 2,177 | 1,979 | |
8. | Želčany KASL Vojtěch | PJ | 2,011 | 12,000 | 2,011 | |
9. | Seč ŠULC Martin | PJ | 2,016 | 2,016 | 2,038 | |
10. | Milotice nad Bečvou ŠUBA Šimon | PR | 2,042 | 2,068 | 2,042 | |
11. | Kravaře RYBKA Jakub | OP | 2,078 | 2,078 | 2,319 | |
12. | Nižná Šuňava MURANSKÝ Damián | PP | 2,101 | 2,168 | 2,101 | |
13. | Tuhaň KLAPKA Matěj | ME | 2,119 | 2,170 | 2,119 | |
14. | Výčapy SVOBODA Adam | TR | 2,199 | 2,293 | 2,199 | |
15. | Ostrov u Macochy NIPPERT Oliver | BK | 2,283 | 2,407 | 2,283 | |
16. | Dolní Životice NĚMEC Adam | OP | 2,318 | 2,318 | 2,651 | |
17. | Polabiny RAJNET František | PA | 2,336 | 4,713 | 2,336 | |
18. | Žernovník FILKA Patrik | BK | 2,392 | 2,392 | 2,883 | |
19. | Výčapy GRUSZKA Jan | TR | 2,431 | 2,431 | 2,456 | |
20. | Jabloňov JANŠTA Štěpán | ZR | 2,619 | 12,000 | 2,619 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skuteč FLÉGR Lukáš | CR | 1,654 | 12,000 | 1,654 | |
2. | Skuteč KÁBELE Matěj | CR | 1,685 | 1,685 | 12,000 | |
3. | Těchov FOIT Martin | BK | 1,706 | 1,750 | 1,706 | |
4. | Býškovice MIKULÍK Jakub | PR | 1,722 | 1,722 | 12,000 | |
5. | Střezimíř KNOTEK Tomáš | BN | 1,762 | 1,762 | 12,000 | |
6. | Stará Říše SVAČINA Marek | JI | 1,830 | 1,830 | 3,533 | |
7. | Markvartice FUČÍK Bořivoj | JI | 1,870 | 1,870 | 12,000 | |
8. | Nižná Šuňava SMOLÁR Martin | PP | 1,885 | 1,948 | 1,885 | |
9. | Rynárec CICHRA Filip | PE | 1,898 | 12,000 | 1,898 | |
10. | Starý Lískovec Sport NOVÁK Zdeněk | BM | 1,903 | 1,986 | 1,903 | |
11. | Rokytnice nad Rokytnou ŠPAČEK Martin | TR | 1,905 | 1,905 | 2,146 | |
12. | Nižní Lhoty VELČOVSKÝ Marek | FM | 1,909 | 1,909 | 2,088 | |
13. | Skuteč VEVERKA Jan | CR | 1,919 | 2,085 | 1,919 | |
14. | Lhenice VLČEK Jan | TP | 1,920 | 1,920 | 12,000 | |
15. | Jabloňov PETRUCHA Daniel | ZR | 1,925 | 2,142 | 1,925 | |
16. | Jílovice NOVOTNÝ Tomáš | RK | 1,937 | 1,937 | 1,949 | |
17. | Staré Heřminovy CÁRACH Tomáš | BR | 1,951 | 2,117 | 1,951 | |
18. | Město Havířov HUDEC Daniel | KA | 1,985 | 2,594 | 1,985 | |
19. | Býškovice PÍREK Filip | PR | 1,990 | 1,990 | 12,000 | |
20. | Borský Mikuláš TOMÁNEK Jakub | SE | 1,990 | 2,142 | 1,990 | |
21. | Borský Mikuláš CHODÚR Martin | SE | 2,005 | 2,077 | 2,005 | |
22. | Dřísy SCHOBER Antonín | ME | 2,021 | 2,021 | 2,031 | |
23. | Těchov MORAVČÍK Daniel | BK | 2,057 | 2,080 | 2,057 | |
24. | Bludov FABIÁNEK Jakub | SU | 2,078 | 2,117 | 2,078 | |
25. | Manětín MARŠÁN Jan | PS | 2,103 | 2,168 | 2,103 | |
26. | Výčapy RŮŽIČKA Filip | TR | 2,142 | 2,142 | 2,408 | |
27. | Ostrov u Macochy PERNICA František | BK | 2,157 | 2,276 | 2,157 | |
28. | Senetářov GOTTVALD Šimon | BK | 2,180 | 2,180 | 2,300 | |
29. | Hradec PUDIL Lukáš | PJ | 2,223 | 2,418 | 2,223 | |
30. | Spišská Teplica NAGY Radovan | PP | 2,249 | 2,337 | 2,249 | |
31. | Horní Suchá MÜLLER Jakub | KA | 2,281 | 2,281 | 2,295 | |
32. | Pyšel COUFAL Stanislav | TR | 2,372 | 2,585 | 2,372 | |
33. | Manětín ŠUBRT Dominik | PS | 2,411 | 2,411 | 2,644 | |
34. | Raškovice ŠVRČEK Jozef | FM | 2,482 | 2,482 | 2,892 | |
35. | Dolní Životice VOLKMER Matyáš | OP | 2,561 | 3,918 | 2,561 | |
36. | Senetářov ŠEVČÍK Patrik | BK | 2,567 | 2,567 | 2,600 | |
37. | Kyjovice NĚMEC Filip | OP | 3,029 | 12,000 | 3,029 | |
38. | Kravaře VILÁŠEK Matěj | OP | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
39. | Březová nad Svitavou ŠTINČÍK Tomáš | SY | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2009/07/03 | Třebíč, štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/03 | Třebíč, štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/03 | Třebíč, útok, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/04 | Třebíč, štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/04 | Třebíč, útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2015/08/22 | Třebíč, MČR ve vyprošťování - Třinec 2015 | |
2016/05/07 | Atletický stadion Třebíč, Český pohár REBEL 2016 | |
2020/06/27 | Třebíč, Třebíčské stovky 2020 | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře