Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | https://mladez.dh.cz/ |
Kdy: | 06. 07. 2019 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úněšov Vébrová Kateřina | PS | 1,715 | 1,921 | 1,715 | |
2. | Úněšov Hájková Šárka | PS | 1,748 | 2,061 | 1,748 | |
3. | Střezimíř Čechová Magdaléna | BN | 1,772 | 1,815 | 1,772 | |
4. | Morkovice Krejčí Kamila | KM | 1,773 | 2,045 | 1,773 | |
5. | Morkovice Borovičková Kateřina | KM | 1,780 | 1,780 | 1,812 | |
6. | Úněšov Kaprová Sára | PS | 1,799 | 1,829 | 1,799 | |
7. | Nová Ves u Světlé Lefnerová Karolína | HB | 1,820 | 1,820 | 1,835 | |
8. | Nová Ves u Světlé Ondráčková Julie | HB | 1,842 | 2,400 | 1,842 | |
8. | Střezimíř Vaculíková Johanka | BN | 1,842 | 1,907 | 1,842 | |
10. | Úněšov Šafrová Zuzka | PS | 1,845 | 1,878 | 1,845 | |
11. | Karlinky Hejlová Natálie | LI | 1,855 | 1,855 | 2,588 | |
12. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 1,856 | 1,883 | 1,856 | |
13. | Horní Lánov Antošová Eliška | TU | 1,862 | 1,888 | 1,862 | |
14. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 1,879 | 1,879 | 1,883 | |
15. | Dalovice Hemzová Kateřina | KV | 1,882 | 1,957 | 1,882 | |
16. | Nová Ves u Světlé Bittnerová Aneta | HB | 1,885 | 1,886 | 1,885 | |
17. | Nová Ves u Světlé Zdražilová Tereza | HB | 1,889 | 1,889 | 1,917 | |
18. | Morkovice Vdolečková Klára | KM | 1,891 | 1,891 | 2,078 | |
18. | Skuteč Slezáková Tereza | CR | 1,891 | 2,439 | 1,891 | |
20. | Písková Lhota Martinová Kateřina | NB | 1,900 | 1,917 | 1,900 | |
21. | Řeporyje Dubová Karolína | AB | 1,904 | 12,000 | 1,904 | |
22. | Střezimíř Veselá Natálie | BN | 1,906 | 1,906 | 2,191 | |
23. | Karlinky Novotná Johanka | LI | 1,907 | 1,952 | 1,907 | |
24. | Zhoř u Tábora Máchalová Natálie | TA | 1,914 | 1,989 | 1,914 | |
25. | Mistřín Varmužová Terezie | HO | 1,915 | 1,915 | 2,620 | |
25. | Dalovice Krumphanzlová Klára | KV | 1,915 | 1,933 | 1,915 | |
27. | Střezimíř Brázdová Linda | BN | 1,916 | 1,916 | 12,000 | |
27. | Střezimíř Šafářová Tereza | BN | 1,916 | 1,916 | 12,000 | |
29. | Karlinky Svobodová Michaela | LI | 1,928 | 1,961 | 1,928 | |
30. | Úněšov Kleinová Anna | PS | 1,929 | 12,000 | 1,929 | |
31. | Skuteč Šlégrová Denisa | CR | 1,932 | 2,376 | 1,932 | |
32. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 1,933 | 1,933 | 1,933 | |
33. | Střezimíř Nováková Eliška | BN | 1,936 | 1,942 | 1,936 | |
34. | Olšovec Maršálková Natálie | PR | 1,938 | 1,938 | 12,000 | |
35. | Písková Lhota Němečková Eliška | NB | 1,939 | 12,000 | 1,939 | |
36. | Olšovec Michalíková Julie | PR | 1,940 | 1,940 | 1,977 | |
37. | Nová Ves u Světlé Bobrovská Adéla | HB | 1,956 | 1,959 | 1,956 | |
38. | Karlinky Křelinová Jana | LI | 1,960 | 1,965 | 1,960 | |
39. | Písková Lhota Nováková Lenka | NB | 1,962 | 2,363 | 1,962 | |
40. | Výčapy Stoklasová Nikola | TR | 1,967 | 1,967 | 2,014 | |
40. | Olšovec Maléřová Tereza | PR | 1,967 | 1,972 | 1,967 | |
42. | Zhoř u Tábora Šilpochová Tereza | TA | 1,973 | 1,973 | 2,007 | |
42. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 1,973 | 1,973 | 1,988 | |
44. | Olšovec Žemlová Lucie | PR | 1,976 | 2,029 | 1,976 | |
45. | Řeporyje Jirasová Anita | AB | 1,983 | 1,983 | 2,166 | |
46. | Řeporyje Vojtová Kristýna | AB | 1,986 | 1,986 | 2,476 | |
47. | Písková Lhota Kadeřávková Anna | NB | 1,988 | 2,037 | 1,988 | |
48. | Mistřín Martykánová Kateřina | HO | 1,995 | 1,995 | 2,297 | |
49. | Řeporyje Popsimová Klára | AB | 1,996 | 1,996 | 2,002 | |
50. | Mistřín Uhlířová Michaela | HO | 2,005 | 2,076 | 2,005 | |
51. | Skuteč Kadlecová Linda | CR | 2,009 | 2,098 | 2,009 | |
52. | Výčapy Peštálová Michaela | TR | 2,014 | 2,286 | 2,014 | |
53. | Morkovice Kociánová Klára | KM | 2,024 | 2,092 | 2,024 | |
54. | Skuteč Novotná Leona | CR | 2,025 | 2,034 | 2,025 | |
55. | Karlinky Svačinková Zuzana | LI | 2,028 | 2,091 | 2,028 | |
56. | Dalovice Krumphanzlová Andrea | KV | 2,030 | 2,597 | 2,030 | |
57. | Hrobce Nagyová Blanka | LT | 2,034 | 2,063 | 2,034 | |
58. | Nová Ves u Světlé Fialová Lucie | HB | 2,037 | 2,084 | 2,037 | |
59. | Výčapy Dobešová Aneta | TR | 2,040 | 2,089 | 2,040 | |
60. | Horní Lánov Vaníčková Iva | TU | 2,042 | 2,371 | 2,042 | |
61. | Skuteč Brandová Micheala | CR | 2,043 | 2,043 | 2,070 | |
62. | Dalovice Slavíková Eliška | KV | 2,046 | 2,204 | 2,046 | |
63. | Olšovec Zdráhalová Lenka | PR | 2,049 | 2,049 | 2,098 | |
64. | Skuteč Zavoralová Karolína | CR | 2,051 | 2,293 | 2,051 | |
65. | Zhoř u Tábora Kupková Nela | TA | 2,053 | 2,060 | 2,053 | |
66. | Řeporyje Šimáčková Aneta | AB | 2,058 | 2,071 | 2,058 | |
67. | Horní Lánov Svobodová Katka | TU | 2,061 | 2,106 | 2,061 | |
68. | Dalovice Smrčková Tereza | KV | 2,070 | 2,070 | 2,270 | |
69. | Střezimíř Eliášová Lada | BN | 2,072 | 2,072 | 2,287 | |
70. | Dalovice Karasová Kateřina | KV | 2,075 | 2,075 | 2,363 | |
71. | Výčapy Ošmerová Kateřina | TR | 2,078 | 2,104 | 2,078 | |
72. | Úněšov Červená Kristýna | PS | 2,090 | 2,523 | 2,090 | |
73. | Nová Ves u Světlé Prchalová Veronika | HB | 2,093 | 2,093 | 2,203 | |
74. | Úněšov Svitáková Barbora | PS | 2,095 | 2,095 | 2,110 | |
75. | Dalovice Krejčová Tereza | KV | 2,099 | 2,166 | 2,099 | |
76. | Hrobce Hyšplerová Anna | LT | 2,108 | 2,252 | 2,108 | |
77. | Zhoř u Tábora Janoušková Adéla | TA | 2,122 | 2,191 | 2,122 | |
78. | Olšovec Váhalová Hana | PR | 2,123 | 2,137 | 2,123 | |
79. | Horní Lánov Strnadová Anna | TU | 2,124 | 2,124 | 2,139 | |
79. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 2,124 | 2,124 | 2,972 | |
81. | Písková Lhota Gajdošová Kateřina | NB | 2,128 | 2,241 | 2,128 | |
82. | Hrobce Andrlová Daniela | LT | 2,129 | 2,134 | 2,129 | |
83. | Morkovice Horáková Barbora | KM | 2,133 | 2,189 | 2,133 | |
84. | Hrobce Malá Kateřina | LT | 2,146 | 2,693 | 2,146 | |
85. | Horní Lánov Husarová Marie | TU | 2,154 | 2,409 | 2,154 | |
85. | Hrobce Jelínková Zuzana | LT | 2,154 | 2,154 | 2,212 | |
87. | Morkovice Navrátilová Natálie | KM | 2,156 | 2,156 | 2,979 | |
88. | Mistřín Hajná Anna | HO | 2,169 | 2,391 | 2,169 | |
89. | Hrobce Jelínková Eliška | LT | 2,170 | 2,178 | 2,170 | |
90. | Horní Lánov Hanušová Natálie | TU | 2,172 | 2,352 | 2,172 | |
91. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 2,175 | 2,175 | 2,199 | |
92. | Olšovec Pospíšilová Adéla | PR | 2,182 | 12,000 | 2,182 | |
93. | Zhoř u Tábora Machová Barbora | TA | 2,204 | 2,212 | 2,204 | |
94. | Karlinky Velová Viktorie | LI | 2,206 | 3,245 | 2,206 | |
95. | Řeporyje Melicharová Eliška | AB | 2,208 | 2,208 | 2,224 | |
96. | Hrobce Šašková Petra | LT | 2,229 | 2,229 | 2,230 | |
97. | Mistřín Platzková Marie Anna | HO | 2,232 | 2,676 | 2,232 | |
98. | Zhoř u Tábora Šlemendová Kateřina | TA | 2,236 | 2,236 | 12,000 | |
99. | Horní Lánov Absolonová Markéta | TU | 2,246 | 2,456 | 2,246 | |
100. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 2,249 | 2,249 | 2,634 | |
101. | Řeporyje Kašpárková Alena | AB | 2,290 | 12,000 | 2,290 | |
102. | Zhoř u Tábora Novotná Petra | TA | 2,339 | 2,440 | 2,339 | |
103. | Karlinky Hájková Anna | LI | 2,346 | 3,671 | 2,346 | |
104. | Mistřín Hykšová Ivana | HO | 2,502 | 2,502 | 12,000 | |
105. | Mistřín Plášková Nikola | HO | 2,512 | 2,512 | 3,593 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | - Rychtařík Jan PS Mělník | - | 1,692 | 1,724 | 1,692 | |
2. | Michálkovice Rokosz Maxim | OV | 1,701 | 1,701 | 1,708 | |
2. | Skuteč Ševčík Dominik | CR | 1,701 | 1,730 | 1,701 | |
4. | Bludov Červinka Jiří | SU | 1,703 | 1,956 | 1,703 | |
5. | Michálkovice Čech Vašek | OV | 1,740 | 1,763 | 1,740 | |
6. | Horní Bělá Šváb Jan | PS | 1,746 | 1,746 | 2,622 | |
7. | Výčapy Špaček Michal | TR | 1,747 | 1,747 | 12,000 | |
8. | Písková Lhota Meišner Tadeáš | NB | 1,749 | 1,749 | 2,024 | |
9. | Oznice Baletka Adam | VS | 1,755 | 1,755 | 12,000 | |
10. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 1,758 | 1,758 | 12,000 | |
11. | Skuteč Válek Pavel | CR | 1,761 | 1,761 | 12,000 | |
12. | Skuteč Bubeníček Lukáš | CR | 1,763 | 1,763 | 12,000 | |
13. | Skuteč Horníček Daniel | CR | 1,764 | 1,855 | 1,764 | |
14. | Michálkovice Adámek Ondřej | OV | 1,767 | 1,840 | 1,767 | |
15. | Bořitov Kasal Prokop | BK | 1,776 | 1,776 | 12,000 | |
16. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 1,779 | 1,779 | 12,000 | |
17. | Skuteč Kábele Matěj | CR | 1,792 | 1,792 | 12,000 | |
18. | Bludov Stoklas František | SU | 1,795 | 1,795 | 1,819 | |
19. | Michálkovice Martuš Petr | OV | 1,797 | 1,797 | 12,000 | |
20. | Bořitov Fojt Patrik | BK | 1,805 | 1,805 | 12,000 | |
21. | Výčapy Dokulil Dominik | TR | 1,808 | 1,808 | 1,824 | |
22. | Bořitov Karásek Pavel | BK | 1,810 | 1,810 | 12,000 | |
22. | Oznice Gerža Lukáš | VS | 1,810 | 1,876 | 1,810 | |
24. | Oznice Šuta Marek | VS | 1,811 | 3,864 | 1,811 | |
25. | Oznice Holčák Martin | VS | 1,812 | 1,812 | 12,000 | |
26. | Bludov Orel Pavel | SU | 1,815 | 1,815 | 1,838 | |
27. | Horní Bělá Nový Jan | PS | 1,835 | 1,835 | 12,000 | |
28. | Vědomice Šmejkal Milan | LT | 1,839 | 1,883 | 1,839 | |
29. | Bludov Kotrlý Vojtěch | SU | 1,843 | 1,937 | 1,843 | |
30. | Horní Bělá Pergl Lukáš | PS | 1,857 | 12,000 | 1,857 | |
30. | Bořitov Vach Jan | BK | 1,857 | 1,857 | 3,100 | |
30. | Oznice Gerža Martin | VS | 1,857 | 1,893 | 1,857 | |
33. | Bořitov Filipčík Jakub | BK | 1,869 | 1,918 | 1,869 | |
34. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 1,874 | 1,874 | 1,918 | |
35. | Libňatov Müller Petr | TU | 1,893 | 1,893 | 3,105 | |
36. | Horní Bělá Fanta Jakub | PS | 1,895 | 1,947 | 1,895 | |
37. | Písková Lhota Ševčík Vojta | NB | 1,899 | 12,000 | 1,899 | |
38. | Horní Bělá Kupka Jiří | PS | 1,901 | 1,901 | 1,984 | |
38. | Výčapy Drápela Jaroslav | TR | 1,901 | 1,901 | 2,597 | |
40. | Libňatov Vojtěch Matěj | TU | 1,905 | 1,905 | 12,000 | |
41. | Výčapy Doležal David | TR | 1,907 | 2,283 | 1,907 | |
42. | Bochov Pták Jiří | KV | 1,916 | 1,916 | 1,983 | |
43. | Bochov Soukup Stanislav | KV | 1,921 | 1,921 | 1,931 | |
44. | Písková Lhota Urban Vojta | NB | 1,926 | 1,926 | 2,192 | |
45. | Bludov Krobot Michal | SU | 1,929 | 1,929 | 2,014 | |
46. | Bochov Klaban Onřej | KV | 1,931 | 2,667 | 1,931 | |
46. | Libňatov Borůvka Aleš | TU | 1,931 | 1,931 | 1,950 | |
48. | - Hybš Jakub PS Mělník | - | 1,932 | 1,932 | 2,038 | |
49. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 1,945 | 2,213 | 1,945 | |
50. | Bludov Pecháček Šimon | SU | 1,948 | 1,948 | 2,325 | |
51. | Bochov Daniš Leon | KV | 1,950 | 1,967 | 1,950 | |
52. | - Hora Martin PS Mělník | - | 1,953 | 1,953 | 1,978 | |
53. | Stodůlky Plhal Lukáš | AB | 1,954 | 2,005 | 1,954 | |
54. | Ločenice Kápl Jakub | CB | 1,959 | 2,211 | 1,959 | |
55. | Oznice Skýpala Vladimír | VS | 1,961 | 2,054 | 1,961 | |
56. | Michálkovice Šimek Richard | OV | 1,962 | 12,000 | 1,962 | |
57. | Bořitov Kučera Martin | BK | 1,965 | 1,965 | 1,983 | |
58. | Skuteč Vobejda Tomáš | CR | 1,968 | 1,968 | 1,990 | |
58. | Stodůlky Buřil Petr | AB | 1,968 | 1,986 | 1,968 | |
60. | Libňatov Borůvka Lukáš | TU | 1,972 | 1,987 | 1,972 | |
61. | Horní Bělá Třeštík Michal | PS | 1,978 | 2,054 | 1,978 | |
62. | Ločenice Matoušek Martin | CB | 1,986 | 2,192 | 1,986 | |
62. | Stodůlky Orel David | AB | 1,986 | 3,351 | 1,986 | |
64. | Těpeře Neugebauer Lukáš | JN | 1,989 | 1,989 | 12,000 | |
64. | Písková Lhota Košnář Jakub | NB | 1,989 | 1,989 | 2,003 | |
66. | Stodůlky Stopka Matěj | AB | 2,000 | 2,000 | 2,082 | |
67. | Těpeře Kurej Josef | JN | 2,001 | 2,084 | 2,001 | |
68. | Stodůlky Zamrzla Ondřej | AB | 2,002 | 2,002 | 2,059 | |
69. | Libňatov Rutar Jakub | TU | 2,004 | 2,270 | 2,004 | |
70. | Výčapy Sedlák Jiří | TR | 2,006 | 2,194 | 2,006 | |
71. | - Macháček Martin PS Mělník | - | 2,010 | 2,137 | 2,010 | |
72. | Bochov Moucha Jiří | KV | 2,014 | 2,014 | 2,270 | |
73. | Ločenice Uhlíř Jan | CB | 2,016 | 12,000 | 2,016 | |
74. | - Vopat Josef PS Mělník | - | 2,023 | 2,023 | 2,323 | |
75. | Těpeře Mastník Jakub | JN | 2,031 | 2,183 | 2,031 | |
75. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 2,031 | 2,082 | 2,031 | |
77. | Ločenice Holý Michal | CB | 2,033 | 2,033 | 2,150 | |
78. | Vědomice Čecho Vojtěch | LT | 2,038 | 2,038 | 2,667 | |
79. | Ločenice Kabíček Štěpán | CB | 2,042 | 2,042 | 2,110 | |
80. | Horní Bělá Polák Marek | PS | 2,058 | 2,058 | 12,000 | |
81. | Michálkovice Dámek Tomáš | OV | 2,060 | 2,222 | 2,060 | |
82. | Libňatov Pecháček Jiří | TU | 2,062 | 2,182 | 2,062 | |
83. | Vědomice Berky Matěj | LT | 2,083 | 2,083 | 2,223 | |
83. | Písková Lhota Husák Michal | NB | 2,083 | 12,000 | 2,083 | |
85. | Oznice Ručka Pavel | VS | 2,117 | 2,117 | 12,000 | |
86. | Těpeře Neugebauer Tomáš | JN | 2,139 | 2,139 | 2,844 | |
87. | Těpeře Vít Adam | JN | 2,150 | 2,150 | 2,366 | |
87. | Stodůlky Hrdlička Milan | AB | 2,150 | 2,324 | 2,150 | |
89. | Michálkovice Lefner Matyáš | OV | 2,175 | 12,000 | 2,175 | |
90. | Libňatov Kraus Jan | TU | 2,176 | 2,181 | 2,176 | |
91. | Bochov Zoglauer Tomáš | KV | 2,177 | 2,572 | 2,177 | |
92. | Vědomice Dolejší Václav | LT | 2,195 | 2,195 | 2,262 | |
93. | Těpeře Šourek Petr | JN | 2,227 | 2,227 | 2,253 | |
94. | Bludov Juračka Václav | SU | 2,229 | 2,229 | 2,340 | |
95. | Vědomice Sibera Radek | LT | 2,231 | 2,231 | 12,000 | |
96. | Ločenice Blažek Jan | CB | 2,236 | 12,000 | 2,236 | |
97. | Vědomice Opava Martin | LT | 2,253 | 2,253 | 2,359 | |
98. | Ločenice Dibďák Daniel | CB | 2,290 | 3,074 | 2,290 | |
99. | Výčapy Abrahám Václav | TR | 2,423 | 2,423 | 12,000 | |
100. | Těpeře Žilík Jan | JN | 2,555 | 2,555 | 12,000 | |
101. | Bochov Gašpár Matěj | KV | 2,773 | 2,773 | 12,000 | |
102. | - Bradáček Petr PS Mělník | - | 2,872 | 12,000 | 2,872 | |
103. | Bořitov Čech Štěpán | BK | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
103. | - Andrée Dominik PS Mělník | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře