Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší dvojboj
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bystřice nad Úhlavou Babková Iva | KT | 1,796 | 1,796 | 2,680 | |
2. | Těchov Nečasová Viktorie | BK | 1,832 | 1,843 | 1,832 | |
3. | Svatý Jiří Šplíchalová Adéla | UO | 1,847 | 1,847 | 1,855 | |
4. | Lužná Matušková Nela | RA | 1,863 | 1,856 | 1,853 | |
5. | Kojetice Navrátilová Eliška | TR | 1,883 | 2,382 | 1,883 | |
6. | Hovězí Surovčáková Andrea | VS | 1,885 | 1,885 | 2,512 | |
7. | Vesec Chlomková Vendula | SM | 1,907 | 1,945 | 1,907 | |
8. | Česká Metuje Štěpánové Adéla | NA | 1,911 | 1,950 | 1,911 | |
9. | Doloplazy Zbořilová Anna | PV | 1,928 | 1,957 | 1,928 | |
10. | Hrabová Namyslová Věra | SU | 1,979 | 1,979 | 1,998 | |
11. | Smrkov Smejkalová Nikola | TA | 1,989 | 1,998 | 1,989 | |
12. | Lubenec Zatloukalová Simona | LN | 1,993 | 1,993 | 2,001 | |
13. | Dolní Měcholupy Vojtová Klára | AB | 2,007 | 2,014 | 2,007 | |
14. | Plesná Šuleková Petra | OV | 2,160 | 2,159 | 2,157 | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední dvojboj
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Hutisko Kotulková Hana | VS | 1,717 | 1,740 | 1,717 | |
2. | Dešenice Ledvinová Lucie | KT | 1,750 | 1,750 | 3,294 | |
3. | Rožmitál pod Třemšínem Vlachová Karolína | PB | 1,766 | 1,794 | 1,766 | |
4. | Mezirolí Petříková Adriana | KV | 1,796 | 1,828 | 1,796 | |
5. | Libňatov Sacherová Lucie | TU | 1,802 | 1,802 | 12,000 | |
6. | Bořitov Páralová Simona | BK | 1,808 | 1,838 | 1,808 | |
7. | Jednov Rusová Valérie | PV | 1,812 | 1,820 | 1,812 | |
8. | Kojetice Navrátilová Veronika | TR | 1,822 | 1,822 | 2,506 | |
9. | Hájov Onderková Adéla | NJ | 1,848 | 1,873 | 1,848 | |
10. | Cítoliby Vernerová Daniela | LN | 1,881 | 1,938 | 1,881 | |
11. | Strážkovice Máchová Pavla | CB | 1,884 | 1,884 | 12,000 | |
12. | Desná Kusá Kateřina | SY | 1,888 | 1,913 | 1,888 | |
13. | Stráž nad Nisou Strnadové Nicol | LI | 1,941 | 1,973 | 1,941 | |
14. | Dolní Měcholupy Kolářová Anna | AB | 2,000 | 2,000 | 12,000 | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší dvojboj
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Klenová Presslová Natálie | KT | 1,709 | 1,709 | 12,000 | |
2. | Pačlavice Kaňová Hana | KM | 1,764 | 1,764 | 12,000 | |
3. | Horní Lukavice Haufová Zuzana | PJ | 1,796 | 1,796 | 2,355 | |
4. | Komárovice Magerová Karolína | VS | 1,818 | 12,000 | 1,818 | |
5. | Horní Studenec Vanclová Barbora | HB | 1,826 | 1,826 | 1,864 | |
6. | Hajnice Langerová Natálie | TU | 1,838 | 1,838 | 12,000 | |
7. | Hroznová Lhota Školařová Nikola | HO | 1,842 | 1,954 | 1,842 | |
8. | Obory Plavcová Miloslava | PB | 1,849 | 1,849 | 12,000 | |
9. | Slaník Rodová Tereza | ST | 1,873 | 1,874 | 1,873 | |
10. | Opatovice Kostruchová Tereza | PR | 1,878 | 1,878 | 1,885 | |
11. | Veselý Žďár Korejtková Lenka | HB | 1,915 | 1,915 | 2,843 | |
12. | Telnice Burešová Anna | UL | 1,941 | 1,941 | 1,949 | |
13. | Bochov Liptáková Eliška | KV | 1,990 | 1,990 | 12,000 | |
14. | Horní Měcholupy Aulická Kateřina | AB | 2,077 | 12,000 | 2,077 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší dvojboj
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Žichlínek Motl Jan | UO | 1,639 | 1,687 | 1,639 | |
2. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 1,675 | 1,745 | 1,675 | |
3. | Duchcov Šíp Adam | TP | 1,713 | 1,713 | 1,714 | |
4. | Lubina Dubec Jan | NJ | 1,713 | 1,752 | 1,713 | |
5. | Markvartice Kříž David | JI | 1,716 | 1,773 | 1,716 | |
6. | Červený Hrádek Plaček Václav | KO | 1,719 | 2,507 | 1,719 | |
7. | Horní Studénky Babišta Vít | SU | 1,752 | 1,752 | 2,769 | |
8. | Horní Bělá Šiška Ondřej | PS | 1,755 | 1,755 | 2,046 | |
9. | Senetářov Zouhar Filip | BK | 1,764 | 1,786 | 1,764 | |
10. | Písnice Kulhánek Ondřej | AB | 1,804 | 1,804 | 12,000 | |
11. | Ploukonice Drbola Jan | SM | 1,809 | 1,809 | 12,000 | |
12. | Chlum u Třeboně Pithart Oliver | JH | 1,826 | 1,894 | 1,826 | |
13. | Chlum Válek Leoš | CK | 1,878 | 1,878 | 2,832 | |
14. | Jáchymov Mrhálek Tomáš | KV | 2,131 | 2,131 | 12,000 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední dvojboj
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Zádveřice Běl íček Petr | ZL | 1,558 | 1,628 | 1,558 | |
2. | Horní Studénky Turek Michal | SU | 1,584 | 1,664 | 1,584 | |
3. | Královo Pole Kalášek Filip | BM | 1,591 | 1,629 | 1,591 | |
4. | Letňany Hospodka Vojtěch | AB | 1,632 | 1,649 | 1,632 | |
5. | Cítoliby Vrba Daniel | LN | 1,640 | 1,640 | 12,000 | |
6. | Hrdlořezy Špringl Matěj | MB | 1,643 | 1,643 | 12,000 | |
7. | Lučany nad Nisou Šruma Matěj | JN | 1,649 | 1,649 | 12,000 | |
8. | Nošovice Kaloč Filip | FM | 1,650 | 1,672 | 1,650 | |
9. | Kojetice Řehůřek Jakub | TR | 1,653 | 1,713 | 1,653 | |
10. | Choceňské Předměstí Janďourek Tomáš | UO | 1,658 | 1,680 | 1,658 | |
11. | Hradec Dokulil Jakub | PJ | 1,662 | 1,662 | 12,000 | |
12. | Nová Role Svoboda Dominik | KV | 1,697 | 1,697 | 12,000 | |
13. | Olešnice Hovorka Jakub | OL | 1,737 | 1,737 | 1,748 | |
14. | Plešovice Kneisl Marek | CK | 1,750 | 1,750 | 12,000 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší dvojboj
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Teplá Hemza Filip | KV | 1,516 | 1,531 | 1,516 | |
2. | Býškovice Lesák Lukáš | PR | 1,564 | 1,564 | 12,000 | |
3. | Skryje Špaček Michal | ZR | 1,567 | 1,588 | 1,567 | |
4. | Záříčí Belis Alexandros | KM | 1,579 | 1,579 | 12,000 | |
5. | Pohled Eis Petr | HB | 1,582 | 1,591 | 1,582 | |
6. | Cítoliby Borl Lukáš | LN | 1,599 | 1,617 | 1,599 | |
7. | Běloves Hoffman David | NA | 1,605 | 1,614 | 1,605 | |
8. | Tvarožná Pejřil Michal | BO | 1,615 | 1,615 | 12,000 | |
9. | Muglinov Žlebek Josef | OV | 1,630 | 1,630 | 1,648 | |
10. | Poniklá Holubec Vojtěch | SM | 1,656 | 1,661 | 1,656 | |
11. | Nedabyle Tibitancl Jan | CB | 1,671 | 1,671 | 12,000 | |
12. | Bystřice nad Úhlavou Hájek Jakub | KT | 1,727 | 1,727 | 2,171 | |
13. | Svatý Jiří Lang Martin | UO | 1,727 | 1,727 | 12,000 | |
14. | Letňany Ju Wang Sheng | AB | 1,974 | 2,087 | 1,974 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2014/07/16 |
Svitavy, věže, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu |
FSCR |
2014/07/16 |
Svitavy, věže - finále, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu |
FSCR |
2014/07/17 |
Svitavy, 100 m s překážkami, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu |
FSCR |
2014/07/17 |
Svitavy, 100 m s finale, MS Svitavy 2014 |
FSCR |
2014/07/18 |
Svitavy, Štafeta 4 x 100m, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu |
FSCR |
2014/07/19 |
Svitavy, Požární útok, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu |
FSCR |
2019/07/05 |
Svitavy, Dvojboj, Mistrovství České republiky dorost 2019 |
MČR |
2019/07/05 |
Svitavy, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019 |
MČR |
2019/07/06 |
Svitavy, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019 |
MČR |
2019/07/06 |
Svitavy, Běh na 100 m,družstev, Mistrovství České republiky dorost 2019 |
MČR |
2019/07/07 |
Svitavy, 4x100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019 |
MČR |
2019/07/07 |
Svitavy, Požární útok, Mistrovství České republiky dorost 2019 |
MČR |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře