Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Brada - Rybníček | JC | 1,504 | 1,504 | 1,453 | |
2. | Olešnice | SM | 1,531 | 1,528 | 1,531 | |
3. | Desná III | JN | 1,587 | 1,584 | 1,587 | |
4. | Hradčany | LI | 1,626 | 1,562 | 1,626 | |
5. | Jirkov B | JN | 1,633 | 1,542 | 1,633 | |
6. | Sezemice | MB | 1,679 | 1,649 | 1,679 | |
7. | Doubrava | MB | 1,679 | 1,658 | 1,679 | |
8. | Janův Důl | LI | 1,753 | 1,753 | 1,611 | |
9. | Roprachtice | SM | 1,852 | 1,852 | 1,744 | |
10. | Březovice | MB | 1,887 | 1,632 | 1,887 | |
11. | Karlinky | LI | 1,962 | 1,681 | 1,962 | |
12. | Valdice | JC | 2,434 | 2,187 | 2,434 | |
13. | Bozkov | SM | 2,857 | 2,815 | 2,857 | |
14. | Škodějov CHASSA | SM | 3,334 | 3,304 | 3,334 | |
15. | Krásná Ves | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
15. | Škodějov | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
15. | Pěnčín | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | MB | 1,910 | 1,910 | 1,905 | |
2. | Radimovice | LI | 1,940 | 1,870 | 1,940 | |
3. | Pěnčín | JN | 1,985 | 1,958 | 1,985 | |
4. | Olešnice | SM | 2,029 | 1,771 | 2,029 | |
5. | Smržovka | JN | 2,232 | 2,177 | 2,232 | |
6. | Škodějov | SM | 2,463 | 2,463 | 2,396 | |
7. | Pěnčín | LI | 2,522 | 2,422 | 2,522 | |
8. | Slatiny | JC | 2,813 | 2,813 | 1,889 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | MB | 2,136 | 2,095 | 2,136 | |
2. | Hradčany | LI | 2,144 | 2,144 | 2,138 | |
3. | Březovice | MB | 2,189 | 2,154 | 2,189 | |
4. | Olešnice | SM | 2,207 | 2,207 | 2,204 | |
5. | Janův Důl | LI | 2,229 | 2,229 | 2,122 | |
6. | Roztoky u Semil | SM | 2,238 | 2,033 | 2,238 | |
7. | Škodějov CHASSA | SM | 2,265 | 2,077 | 2,265 | |
8. | Sezemice | MB | 2,291 | 2,291 | 2,260 | |
9. | Roprachtice | SM | 2,308 | 2,278 | 2,308 | |
10. | Škodějov | SM | 2,368 | 2,368 | 2,110 | |
11. | Bozkov | SM | 2,371 | 2,335 | 2,371 | |
12. | Valdice | JC | 2,443 | 2,443 | 2,398 | |
13. | Doubrava | MB | 2,758 | 2,758 | 2,371 | |
14. | Desná III | JN | 2,804 | 2,797 | 2,804 | |
15. | Pěnčín Ženy | LI | 3,536 | 3,536 | 3,396 | |
16. | Brniště | CL | 3,652 | 3,652 | 3,228 | |
17. | Dalešice | JN | 7,904 | 2,372 | 7,904 | |
18. | Brada - Rybníček | JC | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
18. | Jirkov B | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře