Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 03. 07. 1999 13:00 |
Kontakt: | Rudolf Solař, Zahradní 302, 76 |
Telefon: | +420 |
Okres: | Kroměříž |
Kraj: | Zlínský |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 1,792 | - | - | |
2. | Nová Ves | OV | 1,871 | - | - | |
3. | Velké Hoštice | OP | 1,882 | - | - | |
4. | Pravčice | KM | 1,892 | - | - | |
5. | Rychlov | KM | 1,918 | - | - | |
6. | Babice | VS | 1,930 | - | - | |
7. | Čechtín | TR | 1,941 | - | - | |
8. | Mistřice | UH | 1,942 | - | - | |
9. | Opatovice | PR | 1,943 | - | - | |
10. | Letohrad - Jeleni | UO | 2,014 | - | - | |
11. | Bezuchov | PR | 2,024 | - | - | |
12. | Karolinka | VS | 2,028 | - | - | |
13. | Horní Újezd | PR | 2,042 | - | - | |
14. | Výčapy | TR | 2,071 | - | - | |
15. | Vacenovice | HO | 2,049 | - | - | |
16. | Karolinka B | VS | 2,117 | - | - | |
17. | Petrovice | TR | 2,120 | - | - | |
18. | Mistřice B | UH | 2,249 | - | - | |
19. | Starý Lískovec Sport | BM | 2,353 | - | - | |
20. | Bílý Újezd | RK | 2,430 | - | - | |
21. | Bystřice pod Hostýnem | KM | 2,486 | - | - | |
22. | Brněnec | SY | 2,543 | - | - | |
23. | Vítonice | KM | 2,632 | - | - | |
24. | Čechy | PR | 2,701 | - | - | |
25. | Domaželice | PR | 4,243 | - | - | |
26. | Milenov | PR | 12,000 | - | - | |
26. | Racková | ZL | 12,000 | - | - | |
26. | Mikulovice | TR | 12,000 | - | - | |
26. | Krasice - Prostějov | PV | 12,000 | - | - | |
26. | Hostěrádky-Rešov | VY | 12,000 | - | - | |
26. | Hranice | PR | 12,000 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 1,936 | - | - | |
2. | Opatovice | PR | 1,950 | - | - | |
3. | Mistřice | UH | 1,951 | - | - | |
4. | Rychlov | KM | 1,991 | - | - | |
5. | Kunovice | UH | 2,145 | - | - | |
6. | Racková | ZL | 2,220 | - | - | |
7. | Výčapy | TR | 2,684 | - | - | |
8. | Moravská Chrastová | SY | 2,793 | - | - | |
9. | Tečovice | ZL | 2,874 | - | - | |
10. | Loukov | KM | 3,330 | - | - | |
11. | Moravský Beroun | BR | 12,000 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře