Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 04. 11. 2018 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Výčapy Svoboda Adam | TR | 1,376 | 1,376 | 12,000 | |
2. | Seč Šulc Martin | PJ | 1,397 | 1,447 | 1,397 | |
3. | Uhlířské Janovice Bílek Pavel | KH | 1,398 | 1,457 | 1,398 | |
4. | Hrabišín Jírů Jakub | SU | 1,442 | 1,592 | 1,442 | |
5. | Hrabišín Březina Josef | SU | 1,446 | 12,000 | 1,446 | |
6. | Seč Konečný Matouš | PJ | 1,448 | 1,448 | 1,564 | |
7. | Zibohlavy Vaněk Jaroslav | KO | 1,469 | 1,469 | 1,513 | |
8. | Hrdlořezy Hofmann David | MB | 1,492 | 1,492 | 1,588 | |
9. | Komárovice Benda Jan | VS | 1,500 | 1,500 | 1,847 | |
10. | Dolní Životice Losert Matouš | OP | 1,501 | 1,525 | 1,501 | |
11. | Zličín Christov Samuel | AB | 1,502 | 12,000 | 1,502 | |
12. | Svinov Žákovský Adam | OV | 1,504 | 1,572 | 1,504 | |
13. | Letkov Voříšek Tadeáš | PJ | 1,506 | 1,506 | 1,571 | |
14. | Vědomice Jindrák Michal | LT | 1,506 | 12,000 | 1,506 | |
15. | - Adámek Daniel Rokytnice-Vsetín | - | 1,510 | 1,916 | 1,510 | |
16. | Uhlířské Janovice Mašek Matěj | KH | 1,520 | 1,764 | 1,520 | |
17. | Skryje Klekner Matyáš | ZR | 1,523 | 1,523 | 1,638 | |
18. | Lužná Ullrich Radek | RA | 1,529 | 1,566 | 1,529 | |
19. | Hlinsko Remeš Jiří | PR | 1,531 | 1,566 | 1,531 | |
20. | Stará Říše Novák Matyáš | JI | 1,538 | 2,753 | 1,538 | |
21. | Zádveřice Chromek Matěj | ZL | 1,540 | 1,575 | 1,540 | |
22. | - Novák Ondřej Starý Lískovec-SPORT | - | 1,546 | 1,546 | 2,057 | |
23. | Doloplazy Zbořil Martin | PV | 1,551 | 1,551 | 1,647 | |
24. | Nalžovice Křesina Matěj | PB | 1,556 | 1,736 | 1,556 | |
25. | Střezimíř Prucek Matěj | BN | 1,560 | 1,630 | 1,560 | |
26. | Výčapy Gruszka Jan | TR | 1,563 | 1,750 | 1,563 | |
27. | - Maléř Lukáš Hutisko-Solanec | - | 1,569 | 1,569 | 12,000 | |
28. | Seč Hofman Miroslav | PJ | 1,580 | 1,580 | 12,000 | |
29. | Štěpánkovice Pistorius Jan | OP | 1,585 | 1,585 | 1,600 | |
30. | Letňany Salvet Michael | AB | 1,587 | 1,587 | 1,774 | |
31. | Zádveřice Kratina Adam | ZL | 1,589 | 1,589 | 1,594 | |
32. | Uhlířské Janovice Adámek Tomáš | KH | 1,597 | 1,653 | 1,597 | |
33. | Písková Lhota Stýblo Radim | NB | 1,603 | 1,717 | 1,603 | |
34. | Morkovice Navrátil Tomáš | KM | 1,605 | 1,605 | 1,650 | |
35. | Prostřední Bečva Štůsek Marek | VS | 1,608 | 1,608 | 1,822 | |
36. | Hrdlořezy Bělský Jan | MB | 1,609 | 1,623 | 1,609 | |
37. | Výčapy Svoboda Mikuláš | TR | 1,616 | 1,679 | 1,616 | |
38. | Prostřední Bečva Vardžák Štěpán | VS | 1,616 | 12,000 | 1,616 | |
39. | Jarcová Červenka Nicolas | VS | 1,618 | 2,193 | 1,618 | |
40. | Hlinsko Jandík Tomáš | PR | 1,619 | 1,664 | 1,619 | |
41. | Nová Ves u Světlé Bogus Martin | HB | 1,623 | 1,652 | 1,623 | |
42. | Skuteč Pešek Tomáš | CR | 1,623 | 1,623 | 1,846 | |
43. | Zibohlavy Koruška Jan | KO | 1,625 | 1,734 | 1,625 | |
44. | - Krempaský Andrej ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves | - | 1,636 | 1,636 | 1,653 | |
45. | - Kaňák Martin Hutisko-Solanec | - | 1,637 | 1,637 | 1,664 | |
46. | Zličín Kačer Ondřej | AB | 1,639 | 1,639 | 1,796 | |
47. | Býškovice Maluda Jan | PR | 1,639 | 1,639 | 1,648 | |
48. | Nechvalice Štemberk Pavel | TP | 1,641 | 1,769 | 1,641 | |
49. | Hlinsko Obolecký Ivan | PR | 1,650 | 1,650 | 1,697 | |
50. | Zibohlavy Beneš Petr | KO | 1,654 | 1,654 | 1,827 | |
51. | Dřísy Mališka Václav | ME | 1,659 | 1,659 | 4,483 | |
52. | Nová Ves u Světlé Martuš Michal | HB | 1,665 | 1,665 | 1,700 | |
53. | Uhlířské Janovice Vondráček Petr | KH | 1,672 | 2,096 | 1,672 | |
54. | Zibohlavy Bendák Lukáš | KO | 1,674 | 1,674 | 1,931 | |
55. | Střezimíř Šimek Jaroslav | BN | 1,679 | 1,679 | 1,895 | |
56. | Bludov Fabiánek Matěj | SU | 1,680 | 1,775 | 1,680 | |
57. | Skryje Šnobl Antonín | ZR | 1,686 | 1,802 | 1,686 | |
58. | Trusovice Ambroz Jaroslav | SY | 1,695 | 1,744 | 1,695 | |
59. | Seč Secký Daniel | PJ | 1,696 | 2,250 | 1,696 | |
60. | Chlumec nad Cidlinou I Kočka Jindřich | HK | 1,698 | 1,767 | 1,698 | |
61. | Střezimíř Kohout Ondřej | BN | 1,700 | 12,000 | 1,700 | |
62. | Střezimíř Opelka Filip | BN | 1,706 | 1,869 | 1,706 | |
63. | Kvasejovice Žemlička Vojtěch | BN | 1,708 | 1,726 | 1,708 | |
64. | Čeperka Doležal Šimon | PA | 1,712 | 1,712 | 2,084 | |
65. | Zličín Zapletal Pavel | AB | 1,715 | 1,715 | 1,876 | |
66. | Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan | HK | 1,719 | 1,719 | 1,790 | |
67. | Tvarožná Bartoš Lukáš | BO | 1,720 | 1,720 | 1,955 | |
68. | Nová Ves u Bakova Rozsíval Jan | MB | 1,726 | 1,726 | 1,770 | |
69. | Dolní Měcholupy Pčolinský Juraj | AB | 1,727 | 4,598 | 1,727 | |
70. | Zádveřice Rafaj Tomáš | ZL | 1,730 | 1,915 | 1,730 | |
71. | Písková Lhota Crkal Ondřej | NB | 1,741 | 1,741 | 1,795 | |
72. | Skuteč Vobejda Marek | CR | 1,742 | 1,742 | 1,756 | |
73. | Bludov Matějček Lukáš | SU | 1,744 | 12,000 | 1,744 | |
74. | Výčapy Vašek Vojta | TR | 1,744 | 1,744 | 1,836 | |
75. | Vědomice Marek Jan | LT | 1,748 | 2,226 | 1,748 | |
76. | Dolní Životice Harazín Aleš | OP | 1,750 | 1,750 | 1,883 | |
77. | Zličín Houžvička Štěpán | AB | 1,758 | 1,758 | 2,151 | |
78. | Byšice Orvoš Eduard | ME | 1,766 | 1,766 | 1,984 | |
79. | Trusovice Streck Radim | SY | 1,767 | 1,767 | 1,779 | |
80. | Dolní Životice Polák Václav | OP | 1,767 | 1,790 | 1,767 | |
81. | Staré Heřminovy Krpec Tomáš | BR | 1,770 | 1,770 | 3,345 | |
82. | Lužná Němec Petr | RA | 1,770 | 1,770 | 1,785 | |
83. | Stará Říše Novák Jakub | JI | 1,770 | 1,792 | 1,770 | |
84. | Dobroslavice Tománek Matyáš | OP | 1,771 | 2,081 | 1,771 | |
85. | Dolní Bečva Kretek Tomáš | VS | 1,773 | 2,224 | 1,773 | |
86. | Nová Ves u Bakova Tobiáš Michal | MB | 1,775 | 1,775 | 12,000 | |
87. | Tuhaň Poborský Maxmilián | ME | 1,778 | 1,778 | 2,068 | |
88. | Nová Ves u Bakova Vymazal Matěj | MB | 1,783 | 1,783 | 1,859 | |
89. | Seč Shash Samuel | PJ | 1,792 | 1,945 | 1,792 | |
90. | Jarcová Holčák Samuel | VS | 1,801 | 2,087 | 1,801 | |
91. | Nová Ves u Světlé Gregořica Filip | HB | 1,809 | 1,969 | 1,809 | |
92. | Cholupice Lebeda Robert | AB | 1,812 | 2,054 | 1,812 | |
93. | Skryje Batal Lukáš | ZR | 1,813 | 2,042 | 1,813 | |
94. | Starý Kolín Horyna Jindřich | KO | 1,815 | 1,815 | 1,952 | |
95. | Štěpánkovice Tomíček Michal | OP | 1,822 | 2,104 | 1,822 | |
96. | Chlumec nad Cidlinou I Volejník Ondřej | HK | 1,822 | 1,992 | 1,822 | |
97. | Hovězí Pechal Jonáš | VS | 1,835 | 2,198 | 1,835 | |
98. | Staré Heřminovy Monsport Josef | BR | 1,836 | 1,921 | 1,836 | |
99. | Choustníkovo Hradiště Říha Vojtěch Jan | TU | 1,838 | 12,000 | 1,838 | |
100. | Ovčáry Hofierka Jakub | KO | 1,843 | 1,843 | 1,866 | |
101. | Čeperka Žaloudek Šimon | PA | 1,850 | 1,875 | 1,850 | |
102. | Trusovice Siegel Filip | SY | 1,853 | 1,853 | 12,000 | |
103. | Byšice Hora Ondřej | ME | 1,858 | 1,858 | 12,000 | |
104. | Kostomlátky Král Daniel | NB | 1,859 | 2,237 | 1,859 | |
105. | Uhlířské Janovice Lhotan Tomáš | KH | 1,862 | 1,862 | 12,000 | |
106. | Dolní Bečva Laža Vojtěch | VS | 1,868 | 1,868 | 2,432 | |
107. | Dolní Bečva Solanský Vojtěch | VS | 1,869 | 2,515 | 1,869 | |
108. | Bludov Vepřek Matěj | SU | 1,869 | 1,869 | 2,013 | |
109. | Zibohlavy Veliký Jan | KO | 1,869 | 1,869 | 1,942 | |
110. | Tuhaň Noske Štěpán | ME | 1,871 | 1,871 | 2,028 | |
111. | Kvasejovice Skalický Matěj | BN | 1,879 | 12,000 | 1,879 | |
112. | Řepy Konopasek René | AB | 1,881 | 1,881 | 12,000 | |
113. | Střezimíř Šimek Roman | BN | 1,906 | 12,000 | 1,906 | |
114. | Hovězí Vojtek Patrik | VS | 1,909 | 12,000 | 1,909 | |
115. | Ovčáry Hofierka Matěj | KO | 1,911 | 1,911 | 2,137 | |
116. | Zličín Lefnar Filip | AB | 1,913 | 1,913 | 12,000 | |
117. | Vědomice Krchňavý Vojtěch | LT | 1,915 | 1,967 | 1,915 | |
118. | Nalžovice Švec Fillip | PB | 1,916 | 12,000 | 1,916 | |
119. | Řeporyje Ryba Šimon | AB | 1,932 | 2,315 | 1,932 | |
120. | Řepy Macíček Jakub | AB | 1,939 | 1,942 | 1,939 | |
121. | Zibohlavy Gondek Matěj | KO | 1,942 | 2,046 | 1,942 | |
122. | Lužná Beneš Kryštof | RA | 1,946 | 1,946 | 2,481 | |
123. | Tuhaň Mládek Lukáš | ME | 1,957 | 1,957 | 12,000 | |
124. | Lužná Kolbek Ondřej | RA | 1,964 | 1,998 | 1,964 | |
125. | Satalice Petřina Mikuláš | AB | 1,965 | 1,965 | 2,002 | |
126. | Uhlířské Janovice Kocourek Milan | KH | 1,966 | 1,966 | 2,196 | |
127. | Trusovice Koutný Jan | SY | 1,972 | 2,412 | 1,972 | |
128. | Zibohlavy Král Jonáš | KO | 1,985 | 12,000 | 1,985 | |
129. | Letňany Stabenow Martin | AB | 2,003 | 2,003 | 12,000 | |
130. | Zibohlavy Svoboda Matyáš | KO | 2,004 | 2,049 | 2,004 | |
131. | Zaječov Růžička Vojtěch | BE | 2,007 | 2,470 | 2,007 | |
132. | Cholupice Šťastný Matěj | AB | 2,007 | 12,000 | 2,007 | |
133. | Písková Lhota Rádl Josef | NB | 2,008 | 2,032 | 2,008 | |
134. | Trusovice Kováč Dominik | SY | 2,018 | 2,018 | 2,231 | |
135. | Lužná Nosál Matyáš | RA | 2,025 | 2,025 | 2,053 | |
136. | Nová Ves u Světlé Janošťák František | HB | 2,032 | 12,000 | 2,032 | |
137. | Letňany Komáčka Filip | AB | 2,033 | 2,033 | 2,112 | |
138. | Řeporyje Vavřinec Václav | AB | 2,035 | 2,406 | 2,035 | |
139. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Kryštof | HK | 2,036 | 2,403 | 2,036 | |
140. | Dolní Měcholupy Vojta Štěpán | AB | 2,038 | 2,038 | 2,406 | |
141. | Seč Beneš Jan | PJ | 2,046 | 2,443 | 2,046 | |
142. | Hřebeč Jakub Novotný | KL | 2,046 | 2,091 | 2,046 | |
143. | Řeporyje Stopka Jakub | AB | 2,063 | 2,129 | 2,063 | |
144. | Třebonice Berezněv Jakub | AB | 2,066 | 2,134 | 2,066 | |
145. | Hovězí Fila David | VS | 2,067 | 4,527 | 2,067 | |
146. | Střezimíř Kohout Vojtěch | BN | 2,079 | 2,079 | 2,591 | |
147. | - Kalferst Martin | - | 2,085 | 2,316 | 2,085 | |
148. | Tuhaň Svoboda Marek | ME | 2,087 | 2,331 | 2,087 | |
149. | Trusovice Götz Šimon | SY | 2,088 | 2,088 | 2,202 | |
150. | Prostřední Bečva Žitník Rostislav | VS | 2,094 | 12,000 | 2,094 | |
151. | Veselá Mičola Tomáš | SM | 2,113 | 3,196 | 2,113 | |
152. | Dolní Měcholupy Tláskal Patrik | AB | 2,120 | 12,000 | 2,120 | |
153. | Skuteč Sodomka Daniel | CR | 2,132 | 2,132 | 2,300 | |
154. | Řepy Císařovský Jakub | AB | 2,137 | 2,589 | 2,137 | |
155. | Hovězí Hromada Lukáš | VS | 2,139 | 3,195 | 2,139 | |
156. | Skryje Bartoň Eduard | ZR | 2,146 | 2,146 | 2,925 | |
157. | Choustníkovo Hradiště Kumpoch Martin | TU | 2,151 | 2,151 | 12,000 | |
158. | Dolní Měcholupy Jankovič Matěj | AB | 2,182 | 2,182 | 2,643 | |
159. | Řepy Maceška Stanislav | AB | 2,184 | 2,184 | 3,548 | |
160. | Skryje Frank Lumír | ZR | 2,205 | 2,249 | 2,205 | |
161. | Miškovice Šedivý Šimon | AB | 2,218 | 2,218 | 12,000 | |
162. | Cholupice Janeček Pavel | AB | 2,232 | 3,680 | 2,232 | |
163. | Chlumec nad Cidlinou I Nováček Albert | HK | 2,235 | 2,259 | 2,235 | |
164. | Doloplazy Zbořil Adam | PV | 2,239 | 2,697 | 2,239 | |
165. | Cholupice Nekovář Jakub | AB | 2,261 | 2,261 | 2,559 | |
166. | Zličín Rott Ruben | AB | 2,271 | 2,855 | 2,271 | |
167. | Kunratice Kubata Jáchym | AB | 2,272 | 2,272 | 2,702 | |
168. | Tuhaň Hanžl Šimon | ME | 2,272 | 2,468 | 2,272 | |
169. | Lužná Drlík Tomáš | RA | 2,294 | 2,294 | 2,439 | |
170. | Řepy Bezděk David | AB | 2,300 | 2,376 | 2,300 | |
171. | Letňany Slavata Karel | AB | 2,303 | 2,303 | 2,498 | |
172. | Byšice Panchártek Václav | ME | 2,316 | 2,316 | 2,585 | |
173. | Kunratice Bednář Tobiáš | AB | 2,338 | 12,000 | 2,338 | |
174. | Dolní Životice Jasoněk Antonín | OP | 2,339 | 2,339 | 2,416 | |
175. | Všetaty Paul Tomáš | ME | 2,343 | 2,343 | 12,000 | |
176. | Kostomlátky Němeček Hynek | NB | 2,368 | 2,415 | 2,368 | |
177. | Řeporyje Zloch Jiří | AB | 2,375 | 2,375 | 2,668 | |
178. | Lužná Lužný Vít | RA | 2,376 | 12,000 | 2,376 | |
179. | Ovčáry Hovorka Radek | KO | 2,413 | 2,493 | 2,413 | |
180. | Satalice Hlavnička Jan | AB | 2,415 | 2,415 | 2,879 | |
181. | Písková Lhota Bucek Jan | NB | 2,429 | 2,535 | 2,429 | |
182. | Dolní Bečva Vavřín Matěj | VS | 2,448 | 2,448 | 2,565 | |
183. | Byšice Kern Jiří | ME | 2,454 | 3,808 | 2,454 | |
184. | - Všianský Vít Starý Lískovec-SPORT | - | 2,503 | 2,503 | 12,000 | |
185. | Cholupice Bureš Jakub | AB | 2,524 | 2,524 | 2,613 | |
186. | Radvanice Zaveský Jan | PR | 2,541 | 2,541 | 3,331 | |
187. | Letňany Vlček Jakub | AB | 2,550 | 2,550 | 12,000 | |
188. | Zličín Kavka Jáchym | AB | 2,586 | 2,669 | 2,586 | |
189. | Jemniště Fürbacher Martin | BN | 2,591 | 2,591 | 2,820 | |
190. | Uhlířské Janovice Vojta Adam | KH | 2,594 | 3,080 | 2,594 | |
191. | Písková Lhota Meišner Jakub | NB | 2,598 | 2,598 | 12,000 | |
192. | Lužná Závora Filip | RA | 2,630 | 2,848 | 2,630 | |
193. | Písková Lhota Kovanda Ondřej | NB | 2,643 | 2,643 | 12,000 | |
194. | Morkovice Karásek Martin | KM | 2,651 | 2,714 | 2,651 | |
195. | Ovčáry Suchý Marek | KO | 2,652 | 2,652 | 3,498 | |
196. | Lužná Čech Matěj | RA | 2,654 | 2,654 | 3,043 | |
197. | Jarcová Stummer Vít | VS | 2,664 | 2,664 | 3,083 | |
198. | Třebonice Kalbáč Jan | AB | 2,665 | 2,781 | 2,665 | |
199. | Suchdol nad Lužnicí Frk Adam | JH | 2,698 | 12,000 | 2,698 | |
200. | Lužná Beneš Martin | RA | 2,736 | 6,327 | 2,736 | |
201. | Lipence Bajer Filip | AB | 2,762 | 12,000 | 2,762 | |
202. | Hovězí Machala Vítek | VS | 2,762 | 2,762 | 4,154 | |
203. | Skryje Hlaváček Filip | ZR | 2,785 | 2,785 | 12,000 | |
204. | Lužná Rouč Jakub | RA | 2,798 | 2,798 | 2,917 | |
205. | Cholupice Skřivánek Miroslav | AB | 2,810 | 12,000 | 2,810 | |
206. | Letňany Komáčka Tomáš | AB | 2,842 | 2,842 | 3,128 | |
207. | Jarcová Fábry Daniel | VS | 2,934 | 12,000 | 2,934 | |
208. | Všetaty Černý Václav | ME | 2,943 | 3,024 | 2,943 | |
209. | Satalice Podešva Viktor | AB | 2,943 | 2,943 | 3,264 | |
210. | Letňany Nauš Jakub | AB | 2,961 | 3,175 | 2,961 | |
211. | Letňany Okénko Martin | AB | 2,964 | 12,000 | 2,964 | |
212. | Kvasejovice Hulan František | BN | 2,978 | 12,000 | 2,978 | |
213. | Satalice Horský Martin | AB | 3,081 | 3,081 | 5,373 | |
214. | Veselá Mičola Mikuláš | SM | 3,114 | 3,114 | 3,117 | |
215. | Kunratice Chmelík Kryštof | AB | 3,258 | 12,000 | 3,258 | |
216. | Třebonice Bartoň František | AB | 3,415 | 3,415 | 12,000 | |
217. | Byšice Krejčí Václav | ME | 3,444 | 12,000 | 3,444 | |
218. | Suchdol nad Lužnicí Šícha Ondřej | JH | 3,530 | 12,000 | 3,530 | |
219. | Dobroslavice Šimíček David | OP | 3,576 | 12,000 | 3,576 | |
220. | Cholupice Šťastný Dominik | AB | 3,881 | 4,106 | 3,881 | |
221. | Uhlířské Janovice Vojta Jakub | KH | 4,234 | 12,000 | 4,234 | |
222. | Cholupice Míšek Mattias | AB | 4,367 | 12,000 | 4,367 | |
223. | Hrdlořezy Fait Daniel | MB | 4,393 | 4,405 | 4,393 | |
224. | Suchdol nad Lužnicí Šícha Petr | JH | 4,575 | 4,575 | 12,000 | |
225. | Písková Lhota Javůrek Jan | NB | 6,024 | 6,024 | 12,000 | |
226. | Veselá Mičola Rudolf | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
227. | Veselá Sýkora Dominik | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
228. | Štěpánkovice Němec Adam | OP | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
229. | Suchdol nad Lužnicí Tichý Ondřej | JH | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
230. | Veselá Mikula Tadeáš | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
231. | Kvasejovice Částka Jakub | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
232. | Lužná Němec Martin | RA | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
233. | Veselá Mikeš Jakub | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
234. | Křižovatka Krásný Tomáš Vincent | CH | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
235. | Křižovatka Holota Lukáš | CH | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
236. | Cholupice Nekovář Filip | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
237. | Zličín Skokan Lukáš | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
238. | Vědomice Hodek Daniel | LT | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
239. | Kunratice Lochman Matěj | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
240. | Čelákovice Tomeček Adam | PH | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov Zaoralová Eliška | SU | 1,422 | 12,000 | 1,422 | |
2. | Tuhaň Kalfiřtová Kateřina | ME | 1,422 | 12,000 | 1,422 | |
3. | Čeperka Jarušková Tereza | PA | 1,452 | 1,544 | 1,452 | |
4. | Křížkový Újezdec Karpielová Anna | PH | 1,456 | 1,459 | 1,456 | |
5. | Hlinsko Kozelková Michaela | PR | 1,459 | 1,947 | 1,459 | |
6. | Tuhaň Kučerová Beata | ME | 1,474 | 1,968 | 1,474 | |
7. | Nová Ves u Světlé Nováková Martina | HB | 1,481 | 1,852 | 1,481 | |
8. | Bludov Kulhajová Liliana | SU | 1,482 | 1,482 | 1,800 | |
9. | Bludov Šustková Denisa | SU | 1,504 | 1,504 | 1,537 | |
10. | Uhlířské Janovice Trnková Justýna | KH | 1,520 | 2,502 | 1,520 | |
11. | - Mašková Marika - Ruda | - | 1,540 | 1,540 | 1,541 | |
12. | Hovězí Polášková Barbora | VS | 1,542 | 1,542 | 12,000 | |
13. | Skuteč Zavoralová Aneta | CR | 1,549 | 1,564 | 1,549 | |
14. | Březová nad Svitavou Štinčíková Magdaléna | SY | 1,564 | 1,791 | 1,564 | |
15. | Kojetice Řehůřková Soňa | TR | 1,566 | 1,599 | 1,566 | |
16. | Dolní Bečva Sláviková Marie | VS | 1,572 | 1,572 | 1,701 | |
17. | Hlinsko Jůnová Kristýna | PR | 1,582 | 1,677 | 1,582 | |
18. | Písková Lhota Bilá Adéla | NB | 1,590 | 1,590 | 1,649 | |
19. | Vědomice Hodková Denisa | LT | 1,601 | 1,601 | 1,608 | |
20. | Čeperka Chudomská Amálie | PA | 1,614 | 1,665 | 1,614 | |
21. | Starý Kolín Horynová Kateřina | KO | 1,620 | 12,000 | 1,620 | |
22. | Stará Říše Svačinová Lucie | JI | 1,620 | 1,652 | 1,620 | |
23. | Třebovice Fričová Nikol | OV | 1,623 | 1,623 | 12,000 | |
24. | Skuteč Šťastná Leontýna | CR | 1,626 | 1,626 | 4,513 | |
25. | Štěpánovice Fikejzlová Andrea | KT | 1,638 | 1,672 | 1,638 | |
26. | Hovězí Danielová Tereza | VS | 1,639 | 2,035 | 1,639 | |
27. | Morkovice Balažiová Eliška | KM | 1,643 | 2,056 | 1,643 | |
28. | Starý Kolín Mykytyuk Karina | KO | 1,650 | 1,829 | 1,650 | |
29. | Ovčáry Havlíková Adéla | KO | 1,659 | 1,659 | 1,714 | |
30. | Starý Kolín Tyšerová Sofie | KO | 1,666 | 1,729 | 1,666 | |
31. | Písnice Černá Terezie | AB | 1,668 | 1,685 | 1,668 | |
32. | Kojetice Pekárková Klára | TR | 1,669 | 1,825 | 1,669 | |
33. | Dolní Životice Ulitzková Laura | OP | 1,669 | 1,820 | 1,669 | |
34. | - Adamcová Barbora Hutisko-Solanec | - | 1,669 | 1,669 | 2,738 | |
35. | Dolní Bečva Lažová Natálie | VS | 1,672 | 1,700 | 1,672 | |
36. | Chlumec nad Cidlinou I Veselá Tereza | HK | 1,678 | 2,259 | 1,678 | |
37. | Suchdol nad Lužnicí Veselá Veronika | JH | 1,678 | 2,140 | 1,678 | |
38. | Svinov Mazzoliny Petra | OV | 1,686 | 1,719 | 1,686 | |
39. | Jarcová Rostková Karolína | VS | 1,688 | 1,958 | 1,688 | |
40. | Jarcová Mančařová Eliška | VS | 1,706 | 1,706 | 1,904 | |
41. | Radvanice Ciroková Sabina | PR | 1,710 | 1,865 | 1,710 | |
42. | Dřísy Tintěrová Anna | ME | 1,714 | 1,714 | 1,945 | |
43. | Písková Lhota Nováková Marcela | NB | 1,715 | 1,757 | 1,715 | |
44. | Zádveřice Hurtová Natálie | ZL | 1,724 | 1,724 | 1,725 | |
45. | Hrobce Nováková Kateřina | LT | 1,727 | 1,727 | 1,742 | |
46. | Písková Lhota Martinová Barbora | NB | 1,731 | 12,000 | 1,731 | |
47. | Prostřední Bečva Žitníková Radka | VS | 1,737 | 12,000 | 1,737 | |
48. | Heřmanice Žmolíková Johana | OV | 1,738 | 1,756 | 1,738 | |
49. | Písková Lhota Folbrechtová Tereza | NB | 1,744 | 1,845 | 1,744 | |
50. | Starý Kolín Martínková Barbora | KO | 1,746 | 1,942 | 1,746 | |
51. | Zádveřice Žambochová Magdaléna | ZL | 1,746 | 1,801 | 1,746 | |
52. | Dolní Bečva Mikudová Aneta | VS | 1,748 | 1,748 | 1,978 | |
53. | Řeporyje Lexová Natálie | AB | 1,750 | 1,867 | 1,750 | |
54. | Kosmonosy Dlouhá Adéla | MB | 1,751 | 1,751 | 1,900 | |
55. | Zibohlavy Vejdělková Anna | KO | 1,755 | 1,849 | 1,755 | |
56. | Skuteč Slezáková Nela | CR | 1,757 | 2,088 | 1,757 | |
57. | Písková Lhota Pšeničková Marie | NB | 1,763 | 1,763 | 12,000 | |
58. | Nová Ves u Světlé Jarolímová Aneta | HB | 1,763 | 1,780 | 1,763 | |
59. | Dolní Životice Grabiášová Nikola | OP | 1,764 | 1,764 | 1,858 | |
60. | Lužná Roučová Karolína | RA | 1,765 | 1,785 | 1,765 | |
61. | Třebovice Králová Valérie | OV | 1,768 | 1,808 | 1,768 | |
62. | Dolní Bečva Krhutková Nela | VS | 1,773 | 2,369 | 1,773 | |
63. | Jarcová Janovská Kristýna | VS | 1,784 | 1,960 | 1,784 | |
64. | Střezimíř Šimková Kamila | BN | 1,790 | 12,000 | 1,790 | |
65. | Choustníkovo Hradiště Janečková Michaela | TU | 1,792 | 1,792 | 12,000 | |
66. | Dobroslavice Stavinohová Bára | OP | 1,792 | 2,165 | 1,792 | |
67. | Třebovice Prokopová Barbora | OV | 1,795 | 2,124 | 1,795 | |
68. | Kvasejovice Mašková Šárka | BN | 1,801 | 1,801 | 2,016 | |
69. | Zádveřice Rožnovjáková Hana | ZL | 1,802 | 1,802 | 12,000 | |
70. | Nová Ves u Světlé Maturová Karolína | HB | 1,802 | 2,013 | 1,802 | |
71. | Střezimíř Fürová Kristýna | BN | 1,803 | 1,803 | 1,803 | |
72. | Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina | HK | 1,810 | 1,914 | 1,810 | |
73. | Kostomlátky Krpatová Barbora | NB | 1,818 | 2,740 | 1,818 | |
74. | Střezimíř Kofroňová Karolína | BN | 1,826 | 1,940 | 1,826 | |
75. | Hovězí Filová Karolína | VS | 1,833 | 1,876 | 1,833 | |
76. | Řídeč Žouželková Adéla | OL | 1,833 | 1,833 | 2,399 | |
77. | Písková Lhota Urbanová Adina | NB | 1,845 | 1,851 | 1,845 | |
78. | Radvanice Burdychová Kateřina | PR | 1,854 | 1,854 | 1,858 | |
79. | Dolní Životice Volkmerová Justýna | OP | 1,858 | 1,989 | 1,858 | |
80. | Hlinsko Soukupová Monika | PR | 1,863 | 1,897 | 1,863 | |
81. | Jarcová Křupalová Natálie | VS | 1,881 | 1,881 | 1,993 | |
82. | - Kocmanová Natálka Starý Lískovec - SPORT | - | 1,896 | 1,896 | 2,048 | |
83. | Lipence Ambrožová Jana | AB | 1,900 | 12,000 | 1,900 | |
84. | Písková Lhota Pšeničková Anna | NB | 1,906 | 1,906 | 1,936 | |
85. | Jarcová Kozáková Tereza | VS | 1,909 | 2,266 | 1,909 | |
86. | Tuhaň Matějková Karolína | ME | 1,911 | 2,032 | 1,911 | |
87. | Čeperka Kožená Aneta | PA | 1,912 | 1,912 | 1,920 | |
88. | Dolní Bečva Chumchalová Tereza | VS | 1,935 | 1,935 | 12,000 | |
89. | Dolní Bečva Babincová Pavlína | VS | 1,939 | 1,939 | 1,963 | |
90. | Lužná Veselá Anna | RA | 1,939 | 1,939 | 2,093 | |
91. | Dřísy Krumphanzlová Adéla | ME | 1,943 | 1,943 | 2,035 | |
92. | Miškovice Kafková Gabriela | AB | 1,948 | 1,948 | 12,000 | |
93. | Stará Říše Fejková Rozálie | JI | 1,951 | 2,046 | 1,951 | |
94. | Dřísy Krejzarová Tereza | ME | 1,964 | 1,964 | 1,998 | |
95. | Výčapy Růžičková Aneta | TR | 1,978 | 1,978 | 2,221 | |
96. | Vědomice Javorčáková Melinda | LT | 1,980 | 12,000 | 1,980 | |
97. | Uhlířské Janovice Prchalová Lucie | KH | 1,982 | 1,982 | 2,080 | |
98. | Kvasejovice Skalická Julie | BN | 1,990 | 1,990 | 2,465 | |
99. | Zličín Sčobáková Tereza | AB | 1,993 | 2,025 | 1,993 | |
100. | Štěpánovice Kunhartová Kristýna | KT | 1,997 | 2,051 | 1,997 | |
101. | Morkovice Vlčková Gabriela | KM | 2,003 | 2,277 | 2,003 | |
102. | Trusovice Juračková Vanessa | SY | 2,004 | 2,007 | 2,004 | |
103. | Prostřední Bečva Jurajdová Justina | VS | 2,008 | 2,286 | 2,008 | |
104. | Všetaty Tomanová Veronika | ME | 2,009 | 2,009 | 2,031 | |
105. | Hrobce Nitschová Eliška | LT | 2,010 | 2,262 | 2,010 | |
106. | Dolní Měcholupy Cardová Anna | AB | 2,011 | 2,153 | 2,011 | |
107. | Nechvalice Peštová Amálie | TP | 2,012 | 2,221 | 2,012 | |
108. | Písková Lhota Šteiglová Kristýna | NB | 2,014 | 2,117 | 2,014 | |
109. | Dobroslavice Tománková Michaela | OP | 2,015 | 2,059 | 2,015 | |
110. | Staré Heřminovy Molnárová Gita | BR | 2,022 | 2,092 | 2,022 | |
111. | Řeporyje Šomková Veronika | AB | 2,022 | 2,022 | 2,488 | |
112. | Satalice Saifertová Mariana | AB | 2,024 | 2,024 | 2,398 | |
113. | Dolní Bečva Španihelová Vanesa | VS | 2,031 | 2,031 | 2,261 | |
114. | Lužná Rácová Karolína | RA | 2,057 | 2,057 | 2,121 | |
115. | Zličín Rottová Ráchel | AB | 2,066 | 2,226 | 2,066 | |
116. | Radvanice Mihulková Amalie | PR | 2,068 | 2,205 | 2,068 | |
117. | Tuhaň Krautschneiderová Karolína | ME | 2,069 | 2,085 | 2,069 | |
118. | Nová Ves u Bakova Hašková Natalie | MB | 2,069 | 2,069 | 2,087 | |
119. | Radvanice Paťavová Veronika | PR | 2,075 | 2,075 | 12,000 | |
120. | Svinov Šindelovská Bára | OV | 2,082 | 12,000 | 2,082 | |
121. | Nová Ves u Světlé Vydrželová Beata | HB | 2,083 | 2,089 | 2,083 | |
122. | Byšice Matušová Alexandra | ME | 2,087 | 2,271 | 2,087 | |
123. | Hovězí Pavlíková Nela | VS | 2,095 | 2,095 | 2,667 | |
124. | Morkovice Dobiášová Tereza | KM | 2,098 | 2,224 | 2,098 | |
125. | Dolní Bečva Valchářová Veronika | VS | 2,100 | 2,100 | 2,127 | |
126. | Písková Lhota Šafránková Andrea | NB | 2,102 | 2,102 | 2,196 | |
127. | Satalice Geislerová Eliška | AB | 2,120 | 2,120 | 12,000 | |
128. | Byšice Benešová Kateřina | ME | 2,120 | 12,000 | 2,120 | |
129. | Kšely Kučevová Veronika | KO | 2,121 | 2,121 | 2,432 | |
130. | Řeporyje Zlochová Jana | AB | 2,122 | 2,122 | 2,333 | |
131. | Řeporyje Vavřincová Vendula | AB | 2,126 | 2,646 | 2,126 | |
132. | Radvanice Zachovalová Bára | PR | 2,131 | 2,131 | 12,000 | |
133. | Prostřední Bečva Petřeková Lucie | VS | 2,134 | 2,292 | 2,134 | |
134. | Řídeč Žouželková Jitka | OL | 2,138 | 2,138 | 2,654 | |
135. | Zličín Sčobáková Adéla | AB | 2,153 | 12,000 | 2,153 | |
136. | Řeporyje Chocholatá Aneta | AB | 2,178 | 2,387 | 2,178 | |
137. | Byšice Kalivodová Anežka | ME | 2,197 | 12,000 | 2,197 | |
138. | Seč Spálenská Anna | PJ | 2,201 | 2,201 | 2,409 | |
139. | Dolní Měcholupy Kašpárková Eliška | AB | 2,208 | 12,000 | 2,208 | |
140. | Choustníkovo Hradiště Kumpochová Rozálie | TU | 2,215 | 2,401 | 2,215 | |
141. | Písková Lhota Šafránková Tereza | NB | 2,245 | 3,223 | 2,245 | |
142. | Dolní Životice Rádková Viktorie | OP | 2,251 | 4,597 | 2,251 | |
143. | Střezimíř Brázdová Sofie | BN | 2,256 | 12,000 | 2,256 | |
144. | Bludov Matějíčková Eliška | SU | 2,259 | 2,623 | 2,259 | |
145. | Suchdol nad Lužnicí Hanáková Rozálie | JH | 2,306 | 2,430 | 2,306 | |
146. | Letňany Čapková Adriana | AB | 2,344 | 2,344 | 12,000 | |
147. | Vědomice Křížková Barbora | LT | 2,346 | 2,346 | 12,000 | |
148. | Jarcová Zemánková Magdaléna | VS | 2,357 | 12,000 | 2,357 | |
149. | Cholupice Vinklerová Gábriela | AB | 2,361 | 2,823 | 2,361 | |
150. | Hřebeč Bachroňová Eliška | KL | 2,377 | 2,377 | 2,459 | |
151. | Starý Kolín Melenová Sára | KO | 2,396 | 2,396 | 2,622 | |
152. | Ovčáry Jírovcová Andrea | KO | 2,400 | 2,818 | 2,400 | |
153. | Bludov Švédová Veronika | SU | 2,405 | 2,405 | 2,685 | |
154. | Výčapy Kuchařová Karolína | TR | 2,407 | 12,000 | 2,407 | |
155. | Kvasejovice Zavadilová Helena | BN | 2,426 | 12,000 | 2,426 | |
156. | Řeporyje Břízová Rozálie | AB | 2,447 | 2,447 | 5,018 | |
157. | Chlumec nad Cidlinou I Pultrová Adéla | HK | 2,455 | 2,455 | 3,258 | |
158. | Lužná Tothová Leontýna | RA | 2,469 | 2,469 | 2,680 | |
159. | Býškovice Mikšánková Nikola | PR | 2,484 | 2,541 | 2,484 | |
160. | Skryje Staňková Anna | ZR | 2,488 | 2,488 | 2,612 | |
161. | Kvasejovice Zavadilová Žaneta | BN | 2,493 | 2,493 | 2,641 | |
162. | Všetaty Černá Daniela | ME | 2,494 | 2,940 | 2,494 | |
163. | Hovězí Filová Barbora | VS | 2,519 | 2,519 | 12,000 | |
164. | Jarcová Smětáková Zuzana | VS | 2,530 | 2,530 | 2,707 | |
165. | Řeporyje Šebestová Vendula | AB | 2,546 | 2,546 | 2,687 | |
166. | Skryje Šnoblová Tereza | ZR | 2,560 | 2,560 | 2,812 | |
167. | Zličín Orgoníková Eliška | AB | 2,569 | 2,769 | 2,569 | |
168. | Třebonice Jiříková Kristýna | AB | 2,575 | 2,764 | 2,575 | |
169. | Uhlířské Janovice Čermáková Viktorie | KH | 2,600 | 2,600 | 2,825 | |
170. | Štěpánovice Doležálková Tereza | KT | 2,600 | 5,139 | 2,600 | |
171. | Řeporyje Špátová Veronika | AB | 2,616 | 2,832 | 2,616 | |
172. | Tuhaň Jarošová Jana | ME | 2,745 | 2,745 | 12,000 | |
173. | Kosmonosy Dlouhá Natálie | MB | 2,835 | 2,954 | 2,835 | |
174. | Chlumec nad Cidlinou I Hedvičáková Eliška | HK | 2,838 | 12,000 | 2,838 | |
175. | Dolní Měcholupy Snížková Adéla | AB | 2,888 | 2,888 | 2,953 | |
176. | Chlumec nad Cidlinou I Veselá Nikola | HK | 2,903 | 2,924 | 2,903 | |
177. | Kvasejovice Žemličková Eliška | BN | 2,910 | 12,000 | 2,910 | |
178. | Dolní Bečva Kubjáková Barbora | VS | 3,030 | 3,030 | 12,000 | |
179. | Heřmanice Žmolíková Ema | OV | 3,145 | 3,647 | 3,145 | |
180. | Miškovice Prášilová Adéla | AB | 3,146 | 12,000 | 3,146 | |
181. | Střezimíř Zemanová Veronika | BN | 3,267 | 3,501 | 3,267 | |
182. | Jarcová Hrabovská Barbora | VS | 3,312 | 3,312 | 4,125 | |
183. | Cholupice Vinklerová Kristýna | AB | 3,343 | 12,000 | 3,343 | |
184. | Třebonice Mužíková Laura | AB | 3,392 | 3,392 | 3,456 | |
185. | Cholupice Bartáková Kateřina | AB | 3,417 | 3,417 | 4,132 | |
186. | Cholupice Brunnerová Eliška | AB | 3,587 | 3,587 | 4,294 | |
187. | Byšice Macháčková Leontýna | ME | 3,825 | 3,825 | 12,000 | |
188. | Prostřední Bečva Vajglová Aneta | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
189. | Radvanice Záveská Anna | PR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
190. | Miškovice Vancová Elen | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
191. | Staré Heřminovy Žišková Kristýna | BR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
192. | Řeporyje Kremeníková Tereza | AB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
193. | - Furdzová Adéla Krásná-Mohelnice | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2017/08/25 | Praha, Olymp, věž, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017 | |
2017/08/26 | Praha, Olymp, 100 m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017 | |
2017/08/26 | Praha, Olymp, štafeta, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017 | |
2017/08/27 | Praha, Olymp, požární útok, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017 | |
2018/11/03 | Praha, ČHP v běhu na 60m překážek | |
2018/11/04 | Praha, ČHP v běhu na 60m překážek | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře