Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 26. 08. 2023 14:00 |
Kontakt: | Miroslav Lang |
Telefon: | 602864018 |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dneboh | MB | 1,664 | 1,602 | 1,664 | |
2. | Tatobity | SM | 1,696 | 1,696 | 1,660 | |
3. | Dubenec | TU | 1,699 | 1,699 | 1,679 | |
4. | Březová | LI | 1,713 | 1,678 | 1,713 | |
5. | Dobšín Kamenice | MB | 1,756 | 1,756 | 1,741 | |
6. | Obrubce | MB | 1,774 | 1,774 | 1,723 | |
7. | Sychrov | MB | 1,807 | 1,807 | 1,765 | |
8. | Velichovky | NA | 1,808 | 1,766 | 1,808 | |
9. | Třebnouševes | JC | 1,826 | 1,740 | 1,826 | |
10. | Bechov | MB | 1,865 | 1,865 | 1,843 | |
11. | Košťálov | SM | 1,871 | 1,812 | 1,871 | |
12. | Břehy | MB | 1,924 | 1,781 | 1,924 | |
13. | Krásná Ves | MB | 1,964 | 1,964 | 1,924 | |
14. | Jílové u Držkova | JN | 1,972 | 1,972 | 1,726 | |
15. | Rašín | JC | 1,978 | 1,851 | 1,978 | |
16. | Jirkov B | JN | 2,296 | 2,296 | 1,738 | |
17. | Radimovice | LI | 2,462 | 2,462 | 2,424 | |
18. | Olešnice | SM | 2,566 | 2,566 | 1,659 | |
19. | Jirkov A | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
19. | Renmotor Jinolice | JC | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
19. | Doubrava | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
19. | Karlinky | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
19. | Pěnčín | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 1,737 | 1,737 | 1,713 | |
2. | Kosmonosy | MB | 1,743 | 1,741 | 1,743 | |
3. | Pěnčín | JN | 1,764 | 1,690 | 1,764 | |
4. | Bechov | MB | 1,846 | 1,809 | 1,846 | |
5. | Myštěves | HK | 1,888 | 1,836 | 1,888 | |
6. | Radimovice | LI | 1,903 | 1,875 | 1,903 | |
6. | Malá Skála Béčko | JN | 1,903 | 1,903 | 1,764 | |
8. | Katusice | MB | 1,964 | 1,830 | 1,964 | |
9. | Krásná Ves | MB | 2,085 | 2,020 | 2,085 | |
10. | Olešnice | SM | 2,195 | 1,761 | 2,195 | |
11. | Jeřice | JC | 2,217 | 2,190 | 2,217 | |
12. | Sychrov | MB | 2,239 | 1,666 | 2,239 | |
13. | Ploukonice | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
13. | Břehy | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 1,737 | 1,713 | 1,737 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Kosmonosy | MB | 1,741 | 1,743 | 1,743 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Pěnčín | JN | 1,690 | 1,764 | 1,764 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Bechov | MB | 1,809 | 1,846 | 1,846 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Myštěves | HK | 1,836 | 1,888 | 1,888 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Radimovice | LI | 1,875 | 1,903 | 1,903 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Malá Skála Béčko | JN | 1,903 | 1,764 | 1,903 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Katusice | MB | 1,830 | 1,964 | 1,964 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Krásná Ves | MB | 2,020 | 2,085 | 2,085 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Olešnice | SM | 1,761 | 2,195 | 2,195 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Jeřice | JC | 2,190 | 2,217 | 2,217 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Sychrov | MB | 1,666 | 2,239 | 2,239 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Ploukonice | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Břehy | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Jirkov - Muži | 2,296 | https://youtu.be/nHEmAyBFiNk | Míra Berka | |
Jirkov - Muži | 12,000 | https://youtu.be/aF4TNEY5uBw | Míra Berka | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2022/08/19 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře