Liga: | Fire night cup |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 19. 08. 2022 21:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pěnčín | JN | 1,514 | 1,514 | 1,483 | |
2. | Brada - Rybníček | JC | 1,519 | 1,519 | 1,511 | |
3. | Březová | LI | 1,624 | 1,624 | 1,475 | |
4. | Karlinky | LI | 1,628 | 1,574 | 1,628 | |
5. | Krásná Ves Bé | MB | 1,636 | 1,636 | 1,605 | |
6. | Velké Hamry | JN | 1,642 | 1,533 | 1,642 | |
7. | Krásná Ves | MB | 1,669 | 1,669 | 1,638 | |
8. | Škodějov | SM | 1,699 | 1,581 | 1,699 | |
9. | Janův Důl | LI | 1,769 | 1,691 | 1,769 | |
10. | Jirkov A | JN | 1,800 | 1,800 | 1,558 | |
11. | Příchovice | JN | 1,870 | 1,870 | 1,699 | |
12. | Březovice | MB | 1,880 | 1,864 | 1,880 | |
13. | Sezemice | MB | 2,021 | 1,974 | 2,021 | |
14. | Škodějov Dorost | SM | 2,216 | 2,177 | 2,216 | |
15. | Desná III | JN | 2,283 | 2,283 | 2,275 | |
16. | Ploukonice | SM | 2,300 | 2,285 | 2,300 | |
17. | Záskalí | LI | 2,342 | 2,342 | 2,327 | |
18. | Jirkov B | JN | 2,991 | 2,991 | 2,975 | |
19. | Koberovy | JN | 3,153 | 3,138 | 3,153 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dalešice | JN | 1,792 | 1,792 | 1,745 | |
2. | Pěnčín | JN | 1,811 | 1,811 | 1,772 | |
3. | Olešnice | SM | 1,814 | 1,814 | 1,814 | |
4. | Slatiny | JC | 1,881 | 1,866 | 1,881 | |
5. | Bratříkov | JN | 1,888 | 1,888 | 1,856 | |
6. | Škodějov | SM | 2,091 | 2,091 | 2,075 | |
7. | Krásná Ves | MB | 2,210 | 2,210 | 1,991 | |
8. | Karlinky | LI | 2,277 | 2,199 | 2,277 | |
9. | Hodkovice nad Mohelkou | LI | 2,283 | 2,283 | 2,213 | |
10. | Vesec | SM | 2,511 | 2,511 | 2,433 | |
11. | Sezemice | MB | 2,552 | 2,020 | 2,552 | |
12. | Jeřmanice | LI | 2,721 | 2,721 | 1,963 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březová | LI | 1,908 | 1,900 | 1,908 | |
2. | Brada - Rybníček | JC | 2,035 | 2,019 | 2,035 | |
3. | Březovice | MB | 2,103 | 2,103 | 2,064 | |
4. | Škodějov Dorost | SM | 2,253 | 2,253 | 2,183 | |
5. | Roztoky u Semil | SM | 2,292 | 2,292 | 2,167 | |
6. | Škodějov | SM | 2,356 | 2,356 | 2,294 | |
7. | Záskalí | LI | 2,405 | 2,405 | 2,389 | |
8. | Sezemice | MB | 2,464 | 2,417 | 2,464 | |
9. | Vesec | SM | 2,478 | 2,478 | 2,463 | |
10. | Petrašovice | LI | 2,605 | 2,605 | 2,503 | |
11. | Janův Důl | LI | 2,621 | 2,621 | 2,605 | |
12. | Koberovy | JN | 2,624 | 2,624 | 2,616 | |
13. | Hodkovice nad Mohelkou Ženy | LI | 2,861 | 2,791 | 2,861 | |
14. | Příchovice | JN | 2,869 | 2,869 | 2,744 | |
15. | Dalešice Ženy | JN | 2,975 | 2,280 | 2,975 | |
16. | Česká Lípa | CL | 3,661 | 3,661 | 3,614 | |
17. | Velké Hamry | JN | 3,747 | 3,747 | 3,568 | |
18. | Dalešice | JN | 8,552 | 8,005 | 8,552 | |
19. | Pěnčín | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
19. | Ploukonice | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dneboh | MB | 1,602 | 1,664 | 1,664 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Tatobity | SM | 1,696 | 1,660 | 1,696 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Dubenec | TU | 1,699 | 1,679 | 1,699 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Březová | LI | 1,678 | 1,713 | 1,713 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Dobšín Kamenice | MB | 1,756 | 1,741 | 1,756 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Obrubce | MB | 1,774 | 1,723 | 1,774 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Sychrov | MB | 1,807 | 1,765 | 1,807 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Velichovky | NA | 1,766 | 1,808 | 1,808 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Třebnouševes | JC | 1,740 | 1,826 | 1,826 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Bechov | MB | 1,865 | 1,843 | 1,865 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Košťálov | SM | 1,812 | 1,871 | 1,871 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Břehy | MB | 1,781 | 1,924 | 1,924 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Krásná Ves | MB | 1,964 | 1,924 | 1,964 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Jílové u Držkova | JN | 1,972 | 1,726 | 1,972 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Rašín | JC | 1,851 | 1,978 | 1,978 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Jirkov B | JN | 2,296 | 1,738 | 2,296 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Radimovice | LI | 2,462 | 2,424 | 2,462 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Olešnice | SM | 2,566 | 1,659 | 2,566 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Doubrava | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Pěnčín | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Karlinky | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Renmotor Jinolice | JC | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Jirkov A | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2022/08/19 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře