Liga: | Český pohár Velkopopovického Kozla |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 17. 05. 2015 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valašské Meziříčí Kunovský František | VS | 1,587 | 1,587 | 12,000 | |
2. | Ostrava Arvai Jakub | OV | 1,641 | 1,641 | 12,000 | |
3. | Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr | KT | 1,648 | 1,678 | 1,648 | |
4. | Kvasiny Kroupa Lukáš | RK | 1,654 | 1,654 | 12,000 | |
5. | Francova Lhota Chmela Radek | VS | 1,656 | 1,656 | 12,000 | |
6. | Petrovice Kováč Petr | BK | 1,661 | 2,645 | 1,661 | |
7. | Oznice Klvaňa Daniel | VS | 1,665 | 1,705 | 1,665 | |
8. | Kozlovice Vyviál Jan | FM | 1,669 | 1,669 | 12,000 | |
9. | Ostrava Mrozowski Libor | OV | 1,675 | 1,702 | 1,675 | |
10. | Malechov Tůma Luboš | KT | 1,687 | 1,722 | 1,687 | |
11. | Morašice Škodný Jiří | SY | 1,688 | 1,746 | 1,688 | |
12. | Michálkovice Peterek Marek | OV | 1,695 | 1,698 | 1,695 | |
13. | Krouna Bělský Dominik | CR | 1,707 | 1,798 | 1,707 | |
14. | Michálkovice Svačina Richard | OV | 1,709 | 1,740 | 1,709 | |
15. | Tuř Gierlowski Michal | JC | 1,714 | 1,714 | 12,000 | |
16. | Karviná Kudrna Šimon | KA | 1,720 | 1,720 | 12,000 | |
17. | Ostrava Hrbáč Adam | OV | 1,723 | 1,723 | 12,000 | |
18. | Žebnice Soukup Dominik | PS | 1,728 | 1,728 | 12,000 | |
19. | Valašské Meziříčí Fiurášek Lukáš | VS | 1,729 | 2,009 | 1,729 | |
20. | Bořitov Páral Filip | BK | 1,730 | 1,730 | 12,000 | |
21. | Závišice Kahánek Ondra | NJ | 1,733 | 1,733 | 12,000 | |
22. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 1,734 | 1,734 | 12,000 | |
23. | Dobrá Kasal Jakub | HB | 1,736 | 1,823 | 1,736 | |
24. | Karviná Drobisz Tomáš | KA | 1,754 | 1,754 | 1,804 | |
25. | Valašské Meziříčí Korábečný Petr | VS | 1,760 | 1,760 | 12,000 | |
26. | Ludéřov Navrátil Lukáš | OL | 1,780 | 1,851 | 1,780 | |
27. | Trusovice Brodacký Michal | SY | 1,782 | 1,782 | 3,054 | |
28. | Horní Čermná Novák Josef | UO | 1,791 | 12,000 | 1,791 | |
29. | Bozkov Lampa Jan | SM | 1,793 | 2,499 | 1,793 | |
30. | Bludov Weidinger Tomáš | SU | 1,795 | 12,000 | 1,795 | |
31. | Tvrdonice Gál Marek | BV | 1,803 | 1,821 | 1,803 | |
32. | Nepolisy Richter Lukáš | HK | 1,807 | 2,969 | 1,807 | |
33. | Olomouc Buchta Josef | OL | 1,817 | 1,817 | 12,000 | |
34. | Louky Masný Aleš | ZL | 1,826 | 1,826 | 12,000 | |
35. | Louky Žáček Tomáš | ZL | 1,827 | 2,181 | 1,827 | |
36. | Moravský Beroun Kukla Michal | BR | 1,839 | 12,000 | 1,839 | |
37. | Závišice Kuběna Jan | NJ | 1,847 | 1,847 | 12,000 | |
38. | Karviná Sikora David | KA | 1,850 | 1,869 | 1,850 | |
39. | Ústí nad Orlicí Hynek Lukáš | UO | 1,856 | 2,237 | 1,856 | |
40. | Karviná Dal Marcel | KA | 1,861 | 12,000 | 1,861 | |
41. | Choltice Dušek Martin | PA | 1,863 | 1,863 | 12,000 | |
41. | Velký Ořechov Jurák Ondřej | ZL | 1,863 | 1,863 | 12,000 | |
41. | Český Těšín Duda Adam | KA | 1,863 | 1,941 | 1,863 | |
44. | Štítné Urban Petr | PE | 1,876 | 1,876 | 2,547 | |
45. | Starý Bohumín Pácal Filip | KA | 1,881 | 1,881 | 12,000 | |
46. | Desná Rosypal Josef | SY | 1,886 | 1,886 | 12,000 | |
47. | Karviná Gryč Martin | KA | 1,888 | 2,139 | 1,888 | |
48. | - Vašulka Adam Misřín | - | 1,890 | 1,914 | 1,890 | |
49. | Nová Ves u Světlé Brim Lukáš | HB | 1,901 | 1,901 | 2,095 | |
50. | Vlčnov Viktorin Ondřej | UH | 1,909 | 1,909 | 12,000 | |
51. | Rohovládova Bělá Kmoníček Václav | PA | 1,932 | 1,932 | 12,000 | |
52. | Ludéřov Navrátil Pavel | OL | 1,934 | 1,970 | 1,934 | |
53. | Komárovice Plesník Dalibor | VS | 1,939 | 1,939 | 12,000 | |
54. | Chrudim I Beer Lukáš | CR | 1,944 | 2,083 | 1,944 | |
55. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 1,949 | 1,949 | 2,418 | |
56. | Desná Šimek Pavel | SY | 1,952 | 1,952 | 12,000 | |
57. | - Váňa Radek Lubina Větřkovice | - | 1,973 | 12,000 | 1,973 | |
58. | Jindřichov Bláha Martin | PR | 1,983 | 2,548 | 1,983 | |
59. | Skuteč Chmelík Radek | CR | 1,985 | 1,985 | 2,021 | |
60. | Zlaté Hory Najvárek Jan | JE | 1,988 | 2,621 | 1,988 | |
61. | Ostrava Dopirák David | OV | 1,997 | 1,997 | 12,000 | |
62. | Těškovice Sedlák Daniel | OP | 2,010 | 2,010 | 2,095 | |
62. | Dobrá Hospodka Jakub | HB | 2,010 | 2,010 | 12,000 | |
64. | - Kyněra Martin Misřín | - | 2,014 | 2,034 | 2,014 | |
65. | Kozlovice Tabach Lukáš | FM | 2,019 | 2,019 | 12,000 | |
65. | Olomouc Bia Marek | OL | 2,019 | 2,019 | 12,000 | |
67. | Ludéřov Palička Tomáš | OL | 2,033 | 12,000 | 2,033 | |
68. | Ludéřov Hausknecht Jaroslav | OL | 2,035 | 2,075 | 2,035 | |
69. | Desná Kuchta František | SY | 2,054 | 2,054 | 2,756 | |
70. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 2,107 | 2,107 | 12,000 | |
71. | - Šalša Evžen Misřín | - | 2,129 | 2,186 | 2,129 | |
72. | Komárovice Plesník Tomáš | VS | 2,151 | 2,186 | 2,151 | |
73. | Olomouc Klimecký Jan | OL | 2,164 | 12,000 | 2,164 | |
74. | Horní Cerekev Bartoška Jan | PE | 2,175 | 2,741 | 2,175 | |
75. | Ivanovice na Hané Stoiciu Ionut Dumi | VY | 2,186 | 12,000 | 2,186 | |
76. | Bílovice Lysoněk Michal | PV | 2,190 | 2,401 | 2,190 | |
77. | Zderaz Šimon Dušan | RA | 2,192 | 2,192 | 3,316 | |
78. | Dolní Čermná Pátek Jakub | UO | 2,218 | 2,321 | 2,218 | |
79. | Závišice Melnar David | NJ | 2,299 | 2,299 | 2,305 | |
80. | - Genov Yordan Sofia | - | 2,633 | 2,927 | 2,633 | |
81. | Komárovice Plesník Ondřej | VS | 2,689 | 12,000 | 2,689 | |
82. | Morašice Juren František | SY | 2,858 | 2,858 | 12,000 | |
83. | Krouna Kalous Tomáš | CR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
83. | Karolinka Sklárny Gášek Jan | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
83. | - Horák Jakub Misřín | - | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
83. | Ludéřov Čepelák Filip | OL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
83. | Chrudim I Bělský Patrik | CR | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 1,694 | 1,718 | 1,694 | |
2. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 1,713 | 2,495 | 1,713 | |
3. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 1,729 | 1,729 | 12,000 | |
4. | Rychaltice Mifkovičová Petra | FM | 1,743 | 1,755 | 1,743 | |
5. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 1,750 | 1,750 | 2,252 | |
5. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 1,750 | 1,750 | 2,382 | |
7. | Partutovice Janíčková Adriana | PR | 1,756 | 1,756 | 1,765 | |
8. | Ledenice Šestáková Lenka | CB | 1,768 | 1,780 | 1,768 | |
9. | Horní Lánov Honců Natálie | TU | 1,773 | 1,790 | 1,773 | |
10. | Vysoká Staňková Barbora | PR | 1,798 | 12,000 | 1,798 | |
11. | Oprechtice Krejčí Veronika | FM | 1,800 | 2,062 | 1,800 | |
12. | Alojzov Pekrová Martina | PV | 1,809 | 1,809 | 2,153 | |
13. | Poniklá Pajerová Karolína | SM | 1,813 | 1,813 | 1,878 | |
14. | Chválenice Caltová Dominika | PJ | 1,829 | 1,878 | 1,829 | |
15. | Oznice Klvaňová Dominika | VS | 1,832 | 1,832 | 12,000 | |
16. | Michálkovice Bezručová Klára | OV | 1,849 | 1,849 | 1,897 | |
17. | Slatiny Jebavá Šárka | JC | 1,857 | 1,866 | 1,857 | |
18. | Horní Lánov Hůlková Petra | TU | 1,873 | 12,000 | 1,873 | |
19. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 1,887 | 1,887 | 1,917 | |
20. | Slatiny Rejmanová Pavlína | JC | 1,899 | 1,899 | 1,935 | |
21. | Těškovice Sedláková Hana | OP | 1,902 | 4,577 | 1,902 | |
22. | Chválenice Škodová Barbora | PJ | 1,906 | 12,000 | 1,906 | |
23. | Michálkovice Nechvátalová Lucie | OV | 1,908 | 1,908 | 3,373 | |
24. | Poniklá Butulová Dana | SM | 1,911 | 1,911 | 2,137 | |
25. | Bludov Strouhalová Lucie | SU | 1,922 | 2,731 | 1,922 | |
26. | Bozkov Kafková Lucie | SM | 1,926 | 1,929 | 1,926 | |
27. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 1,928 | 1,928 | 1,956 | |
28. | Pravčice Darebníková Tereza | KM | 1,943 | 1,943 | 2,125 | |
29. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | 1,947 | 12,000 | 1,947 | |
30. | Desná Šauerová Petra | SY | 1,956 | 1,956 | 12,000 | |
31. | Dolní Čermná Langrová Lucie | UO | 1,957 | 2,303 | 1,957 | |
32. | Český Těšín Kijonková Petra | KA | 1,963 | 1,963 | 1,977 | |
33. | Kamenec u Poličky Doležalová Michaela | SY | 1,964 | 2,108 | 1,964 | |
34. | Miroslav Pospíšilová Michaela | ZN | 1,971 | 1,990 | 1,971 | |
35. | Tichov Obadalová Vendula | ZL | 1,980 | 2,013 | 1,980 | |
36. | Slatiny Jebavá Markéta | JC | 1,982 | 1,982 | 12,000 | |
37. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 1,993 | 2,061 | 1,993 | |
38. | Komárovice Květoňová Veronika | VS | 1,998 | 2,002 | 1,998 | |
39. | Mistřovice Foltynová Klára | KA | 2,015 | 2,015 | 12,000 | |
40. | Ludéřov Navrátilová Anežka | OL | 2,041 | 2,041 | 2,059 | |
41. | Počenice Otevřelová Eliška | KM | 2,049 | 2,049 | 2,516 | |
42. | Komárovice Plesníková Patricie | VS | 2,056 | 2,056 | 2,189 | |
43. | Dolní Bukovsko Švecová Sára | CB | 2,080 | 2,211 | 2,080 | |
44. | Krouna Kropáčková Anna | CR | 2,091 | 2,475 | 2,091 | |
45. | Doloplazy Malinková Veronika | OL | 2,158 | 2,158 | 12,000 | |
46. | Chválenice Jůzková Martina | PJ | 2,169 | 2,341 | 2,169 | |
47. | Slatiny Žitná Kateřina | JC | 2,192 | 2,192 | 2,234 | |
48. | Vidnava Čmelová Jana | JE | 2,227 | 2,227 | 2,908 | |
49. | Ludéřov Menšíková Pavla | OL | 2,258 | 2,677 | 2,258 | |
50. | Blatec Dostálová Monika | TA | 2,315 | 2,315 | 2,720 | |
51. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 2,799 | 2,799 | 12,000 | |
52. | Miroslav Francová Aneta | ZN | 2,875 | 2,875 | 12,000 | |
53. | Ludéřov Vařeková Tamara | OL | 2,908 | 12,000 | 2,908 | |
54. | Komárovice Těšická Karolína | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prchalov | NJ | 1,720 | 1,702 | 1,720 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Domamyslice | PV | 1,728 | 1,703 | 1,728 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Loučany | OL | 1,744 | 1,718 | 1,744 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Domamyslice | PV | 1,751 | 1,750 | 1,751 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Plinkout | OL | 1,739 | 1,753 | 1,753 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Loučany | OL | 1,684 | 1,769 | 1,769 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Ludéřov | OL | 1,761 | 1,771 | 1,771 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Janovice | BR | 1,767 | 1,777 | 1,777 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Loučany | OL | 1,711 | 1,785 | 1,785 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Dětkovice B | PV | 1,795 | 1,753 | 1,795 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Čelechovice na Hané | PV | 1,796 | 1,740 | 1,796 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Dětkovice | PV | 1,798 | 1,760 | 1,798 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Chválkovice | OL | 1,811 | 1,804 | 1,811 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Břevenec | OL | 1,823 | 1,773 | 1,823 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Určice | PV | 1,824 | 1,797 | 1,824 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Břevenec | OL | 1,827 | 1,739 | 1,827 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Dětkovice A | PV | 1,736 | 1,827 | 1,827 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Ludéřov | OL | 1,832 | 1,710 | 1,832 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Měrotín | OL | 1,788 | 1,835 | 1,835 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Plinkout | OL | 1,846 | 1,712 | 1,845 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Ludéřov | OL | 1,837 | 1,848 | 1,848 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Nová Dědina | OL | 1,795 | 1,877 | 1,877 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Chválkovice | OL | 1,903 | 1,874 | 1,903 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Ješov | OL | 1,890 | 1,932 | 1,932 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Velký Týnec | OL | 1,912 | 1,940 | 1,940 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Měrotín | OL | 1,827 | 1,958 | 1,958 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Nová Dědina | OL | 1,730 | 1,967 | 1,967 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Pavlov výběr | SU | 1,988 | 1,945 | 1,988 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Dětkovice A | PV | 1,811 | 2,030 | 2,030 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Kožušany | OL | 2,050 | 2,002 | 2,050 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Michal Matějíček | 15 ** | 14 | 16.05.2015 11:26 | |
Honza Adamec | 16 ** | 0 | 14.05.2015 21:05 | |
Petr Kropáč | 16 ** | 0 | 15.05.2015 11:25 | |
Daniel Štěpánek | 17 ** | 0 | 10.05.2015 20:33 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 15.05.2015 11:26 | |
Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 16.05.2015 11:27 | |
Daniel Štěpánek | 17 ** | 0 | 10.05.2015 20:33 | |
Honza Adamec | 17 ** | 0 | 14.05.2015 21:05 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře