Liga: | Táborská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 08. 09. 2012 13:00 |
Kontakt: | Jiří Novotný |
Telefon: | 603539347 |
Okres: | Jindřichův Hradec |
Kraj: | Jihočeský |
Zadal: | Petr Ružička |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Táborská hasičská liga
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chářovice A | BN | 1,688 | 1,675 | 1,688 | |
2. | Jankov | BN | 1,703 | 1,703 | 1,698 | |
3. | Heřmaneč | JH | 1,740 | 1,740 | 1,729 | |
4. | Daměnice | BN | 1,758 | 1,758 | 1,738 | |
5. | Dvorce A | TA | 1,770 | 1,770 | 1,745 | |
6. | Jablonná | PB | 1,818 | 1,726 | 1,818 | |
7. | Tučapy A | TA | 1,822 | 1,822 | 1,753 | |
8. | Chrbonín A | TA | 1,837 | 1,837 | 1,784 | |
9. | Strmilov | JH | 1,857 | 1,857 | 1,785 | |
10. | Bohdalín | PE | 1,860 | 1,859 | 1,860 | |
11. | Jaronice | CB | 1,874 | 1,821 | 1,874 | |
12. | Kamenice nad Lipou | PE | 1,896 | 1,816 | 1,896 | |
13. | Ústrašice B | TA | 1,906 | 1,906 | 1,884 | |
14. | Načeradec A | BN | 1,908 | 1,800 | 1,908 | |
15. | Slapy | TA | 1,930 | 1,734 | 1,930 | |
16. | Skalice | TA | 1,947 | 1,947 | 1,847 | |
17. | Zhoř u Tábora A | TA | 1,961 | 1,836 | 1,961 | |
18. | Tučapy B | TA | 2,100 | 2,100 | 2,075 | |
19. | Košice A | TA | 2,163 | 2,133 | 2,163 | |
20. | Kaliště | JI | 2,164 | 1,978 | 2,164 | |
21. | Načeradec B | BN | 2,273 | 2,198 | 2,273 | |
22. | Zdešov | JH | 2,367 | 2,232 | 2,367 | |
23. | Kozmice | TA | 2,380 | 2,208 | 2,380 | |
24. | Zárybničná Lhota | TA | 2,408 | 2,180 | 2,408 | |
26. | Chýnov | TA | 2,614 | 1,924 | 2,614 | |
27. | Chlum u Třeboně | JH | 3,173 | 3,173 | 1,887 | |
28. | Chotěmice | TA | - | 1,665 | - | |
28. | Chválkov | PE | - | - | - | |
28. | Řepeč | TA | - | - | - | |
28. | Žďár | JH | - | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Táborská hasičská liga
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvorce | TA | 1,801 | 1,801 | 1,749 | |
2. | Kamenice nad Lipou | PE | 1,842 | 1,790 | 1,842 | |
3. | Ústrašice | TA | 1,870 | 1,870 | 1,786 | |
4. | Daměnice | BN | 2,019 | 2,019 | 1,914 | |
5. | Dvorce B | TA | 2,033 | 1,910 | 2,033 | |
6. | Chrbonín | TA | 2,072 | 1,867 | 2,072 | |
7. | Nová Včelnice | JH | 2,094 | 2,094 | 1,976 | |
8. | Chotěmice | TA | 2,229 | 2,229 | 1,939 | |
9. | Zdešov | JH | 2,326 | 2,326 | 2,204 | |
10. | Chlum u Třeboně | JH | 2,342 | 2,301 | 2,342 | |
11. | Zhoř u Tábora | TA | 2,730 | 2,730 | 2,636 | |
12. | Kozmice | TA | 2,874 | 1,976 | 2,894 | |
13. | Kamenice nad Lipou dorost | PE | - | - | - | |
13. | Načeradec | BN | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Chářovice - Muži | 1,688 | https://youtu.be/ZQBa_yVfV6Y | Milan Pádivý | |
Heřmaneč - Muži | 1,740 | https://youtu.be/nlImSMuO4_U | Ondřej Pecha | |
Daměnice - Muži | 1,758 | https://youtu.be/17GCOEeDCBg | Lenka Kratochvílová | |
Daměnice - Ženy | 2,019 | https://youtu.be/yZaJQVEA3eE | Lenka Kratochvílová | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře