Liga: | Šumavská liga |
Stránky pořadatele: | http://hasicido.cz/ |
Kdy: | 12. 04. 2014 10:00 |
Kontakt: | Luboš Mleziva |
Telefon: | 728872493 |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Luboš Mleziva |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Železný hasič
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strážov Martin Kopecký | KT | 7,736 | - | - | |
2. | Pelechy Antonín Rendl | DO | 7,925 | - | - | |
3. | Horní Kamenice Martin Houdek | DO | 8,713 | - | - | |
4. | Otín Jan Netrval | KT | 8,747 | - | - | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Gleissenberg (D), Hans Schmidt | - | 8,796 | - | - | |
6. | Králův Dvůr Dušan Plodr | BE | 8,824 | - | - | |
7. | Nebílovy Zbyněk Myslivec | PJ | 8,826 | - | - | |
8. | Pařezov Pařezov, Viktor Bosák | DO | 8,836 | - | - | |
9. | Pařezov Pařezov, Lukáš Macht | DO | 8,843 | - | - | |
10. | Díly Pavel Kouřík | DO | 8,908 | - | - | |
11. | Kdyně Martin Sokol | DO | 9,000 | - | - | |
12. | Černíkov Lukáš Pernikl | DO | 9,145 | - | - | |
13. | Koloveč Jaroslav Klička | DO | 9,221 | - | - | |
14. | Křenovy Oldřich Hřib | DO | 9,364 | - | - | |
15. | Kvasetice Ondřej Klíma | KT | 9,374 | - | - | |
16. | Brandov Lukáš Mooz | MO | 9,391 | - | - | |
17. | Pasečnice Martin Schleiss | DO | 9,435 | - | - | |
18. | Křenovy Roman Bufka | DO | 9,438 | - | - | |
19. | Belarus ( Bělorusko ) Gleissenberg (D), Egid Amberger | - | 9,788 | - | - | |
20. | Strážov Daniel Chaluš | KT | 10,154 | - | - | |
21. | Plánice Jaroslav Hanzlík | KT | 10,282 | - | - | |
22. | Díly Patrik Kouřík | DO | 10,336 | - | - | |
23. | Černý Vůl Karel Spiller | PZ | 10,371 | - | - | |
24. | Nýřany Marek Štěpánek | PS | 10,399 | - | - | |
25. | Žinkovy Josef Karhan | PJ | 10,434 | - | - | |
26. | Díly Václav Buršík | DO | 10,582 | - | - | |
27. | Mlýnské Struhadlo Strolený Petr | KT | 10,592 | - | - | |
28. | Nýřany Heřm. Huť, Ondřej Muzikář | PS | 10,643 | - | - | |
29. | Česká Kubice Martin Šindelář | DO | 10,686 | - | - | |
30. | Brandov Jiří Mooz | MO | 10,950 | - | - | |
31. | Radobyčice Tomáš Topinka | PM | 10,955 | - | - | |
32. | Poběžovice Petr Rozhon | DO | 10,957 | - | - | |
33. | Plánice Martin Pešek | KT | 10,993 | - | - | |
34. | Belarus ( Bělorusko ) Döfering (D), Matthias Mauerer | - | 11,006 | - | - | |
35. | Železná Ruda František Venclík | KT | 11,111 | - | - | |
36. | Plešovice Tomáš Melmer | CK | 11,280 | - | - | |
37. | Koloveč Lukáš Krechler | DO | 11,308 | - | - | |
38. | Volšovy Petr Malinka | KT | 11,311 | - | - | |
39. | Pasečnice Jan Bauer | DO | 11,316 | - | - | |
40. | Belarus ( Bělorusko ) Schorndorf (D), Martin Winterl | - | 11,365 | - | - | |
41. | Česká Kubice Lukáš Höfler | DO | 11,377 | - | - | |
42. | Kdyně Václav Milfort | DO | 11,433 | - | - | |
43. | Železná Ruda Šimon Vaic | KT | 11,471 | - | - | |
44. | Koloveč Pavel Kadlec | DO | 11,531 | - | - | |
45. | Kdyně Jan Böhm | DO | 11,598 | - | - | |
46. | Králův Dvůr Jaroslav Kocourek | BE | 11,673 | - | - | |
47. | Habartice František Šlechta | KT | 11,723 | - | - | |
48. | Křenovy Martin Hösl | DO | 11,901 | - | - | |
49. | Týnec u Klatov Karel Aška | KT | 11,908 | - | - | |
50. | Mlýnské Struhadlo Jan Kasl | KT | 11,936 | - | - | |
51. | Koloveč Jan Kadlec | DO | 11,966 | - | - | |
52. | Kněževes David Čechák | RA | 11,988 | - | - | |
53. | Strážov Josef Holub | KT | 11,990 | - | - | |
54. | Belarus ( Bělorusko ) Gleissenberg (D), Thomas Greil | - | 12,039 | - | - | |
55. | Plešovice Ondřej Matoušek | CK | 12,078 | - | - | |
56. | Plešovice Antonín Haniš | CK | 12,084 | - | - | |
57. | Nebílovy Jakub Komorous | PJ | 12,146 | - | - | |
58. | Horšovský Týn Vít Vrba | DO | 12,152 | - | - | |
59. | Radobyčice Pavel Plzák | PM | 12,195 | - | - | |
60. | Plánice Václav Babůrek | KT | 12,203 | - | - | |
61. | Spůle Václav Tauš | KT | 12,217 | - | - | |
62. | Poběžovice Vladimír Rozhon | DO | 12,219 | - | - | |
63. | Srbice Petr Svoboda | DO | 12,264 | - | - | |
64. | Horšovský Týn Radek Soukup | DO | 12,568 | - | - | |
65. | Belarus ( Bělorusko ) Schorndorf (D),Thomas Laumer | - | 12,570 | - | - | |
66. | Pelechy Josef Váchal | DO | 12,795 | - | - | |
67. | Kladruby Vladislav Babuška | ST | 12,804 | - | - | |
68. | Plešovice Jakub Hofman | CK | 12,805 | - | - | |
69. | Plánice Luboš Kohout | KT | 12,945 | - | - | |
69. | Spůle Petr Kresl | KT | 12,945 | - | - | |
71. | Poběžovice Pavel Rozhon | DO | 12,982 | - | - | |
72. | Horšovský Týn Marek Jurgovský | DO | 12,999 | - | - | |
73. | Černíkov Ján Pernikl | DO | 13,158 | - | - | |
74. | Hostouň Josef Farkas | DO | 13,211 | - | - | |
75. | Žinkovy Pavel Knedlík | PJ | 13,277 | - | - | |
76. | Belarus ( Bělorusko ) Johann Alt jun,, Döfering (D) | - | 13,322 | - | - | |
77. | Rovná (Strážov) Rovná | KT | 13,381 | - | - | |
78. | Hostouň Karel Šíma | DO | 13,426 | - | - | |
79. | Radobyčice Tomáš Krysl | PM | 13,479 | - | - | |
80. | Křenovy Václav Marian | DO | 13,660 | - | - | |
81. | Králův Dvůr Petr Ivanides | BE | 13,867 | - | - | |
82. | Belarus ( Bělorusko ) Schorndorf (D),Martin Weinschenk | - | 14,052 | - | - | |
83. | Belarus ( Bělorusko ) Gleissenberg (D), Raphaela Plötz | - | 14,079 | - | - | |
84. | Červený Újezd Petr Dvořák | PS | 14,118 | - | - | |
85. | Belarus ( Bělorusko ) Furth im Wald (D), Thomas Linsmeier | - | 14,136 | - | - | |
86. | Otín Milan Mach | KT | 14,513 | - | - | |
87. | Belarus ( Bělorusko ) Lixenried (D), Werner Lankes | - | 14,718 | - | - | |
88. | Králův Dvůr Rudolf Bretschneider | BE | 14,974 | - | - | |
89. | Belarus ( Bělorusko ) Döfering (D), Patrick Malterer | - | 15,373 | - | - | |
90. | Horšovský Týn Jiří Hálek | DO | 15,506 | - | - | |
91. | Červený Újezd Ondřej Sedláček | PS | 15,647 | - | - | |
92. | Belarus ( Bělorusko ) Döfering (D), Michael Kärntner | - | 16,634 | - | - | |
93. | Belarus ( Bělorusko ) Lixenried, (D)Alfons Göttlinger | - | 16,650 | - | - | |
94. | Červený Újezd Vlastimil Dolejš | PS | 17,815 | - | - | |
95. | Nýřany Martin Petráška | PS | 18,342 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/04/12 | Domažlice, náměstí, Výstup na věž | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře