Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | http://www.sdhstlsport-ml.estranky.cz/ |
Kdy: | 30. 07. 2016 09:00 |
Kontakt: | Aranka Nováková |
Telefon: | 721413100 |
Okres: | Brno-město |
Kraj: | Jihomoravský |
Zadal: | Aranka Nováková |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | - Mašková Kateřina Ruda - | - | 1,254 | 1,301 | 1,254 | |
2. | Raškovice Švrčková Anežka | FM | 1,273 | 1,273 | 1,298 | |
3. | Raškovice Jančíková Nicola | FM | 1,301 | 1,316 | 1,301 | |
4. | Dub nad Moravou Vystrčilová Clarisse | OL | 1,342 | 1,342 | 1,415 | |
5. | Kyjovice Laryšová Kateřina | OP | 1,385 | 1,486 | 1,385 | |
6. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 1,405 | 12,000 | 1,405 | |
7. | Stráž nad Nisou Křížová Monika | LI | 1,421 | 1,701 | 1,421 | |
8. | - Karlíková Lenka Seč - | - | 1,429 | 1,429 | 1,458 | |
9. | Staré Heřminovy Žišková Ester | BR | 1,436 | 1,436 | 1,584 | |
10. | Starý Lískovec Sport Stará Klára | BM | 1,440 | 1,516 | 1,440 | |
11. | Staré Heřminovy Polednová Daniela | BR | 1,482 | 1,664 | 1,482 | |
12. | Šošůvka Němcová Veronika | BK | 1,483 | 1,483 | 1,830 | |
13. | Hostěrádky-Rešov Šuterová Lucie | VY | 1,488 | 1,488 | 1,539 | |
14. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 1,488 | 1,488 | 1,633 | |
15. | Kobeřice u Brna Dokulilová Anastázie | VY | 1,516 | 1,516 | 1,778 | |
16. | Trusovice Krabicová Dana | SY | 1,534 | 1,787 | 1,534 | |
17. | Bořitov Páralová Simona | BK | 1,548 | 1,554 | 1,548 | |
18. | Trusovice Spáčilová Pavlína | SY | 1,559 | 12,000 | 1,559 | |
19. | Trusovice Wildungová Michaela | SY | 1,593 | 1,698 | 1,593 | |
20. | Heřmanice Jurkovská Lucie | OV | 1,608 | 12,000 | 1,608 | |
21. | Heřmanice Vircová Vendula | OV | 1,617 | 1,659 | 1,617 | |
22. | Štěpánkovice Postulková Anna | OP | 1,641 | 2,732 | 1,641 | |
23. | Město Havířov Podhorová Vendula | KA | 1,646 | 2,198 | 1,646 | |
24. | Štěpánkovice Vitásková Patricie | OP | 1,647 | 1,800 | 1,647 | |
25. | Město Havířov Uhrová Hana | KA | 1,648 | 1,648 | 2,275 | |
26. | Hrušovany u Brna Zabloudilová Aneta | BO | 1,652 | 1,652 | 1,667 | |
27. | Staré Heřminovy Ledabylová Jana | BR | 1,660 | 12,000 | 1,660 | |
28. | Město Havířov Petríková Natálie | KA | 1,698 | 1,762 | 1,698 | |
29. | Heřmanice Kozelská Vendula | OV | 1,751 | 1,751 | 1,816 | |
30. | Heřmanice Serynová Michaela | OV | 1,810 | 2,045 | 1,810 | |
31. | Heřmanice Chytilová Adélka | OV | 1,933 | 1,933 | 2,023 | |
32. | Štěpánkovice Schiedková Jana | OP | 2,028 | 2,143 | 2,028 | |
33. | Šelešovice Malošíková Lucie | KM | 2,189 | 2,626 | 2,189 | |
34. | Šelešovice Spěváčková Viktorie | KM | 2,482 | 2,500 | 2,482 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Železná Ruda Mašková Marika | KT | 1,905 | 12,000 | 1,905 | |
2. | Heřmanice Serynová Gabriela | OV | 2,180 | 2,180 | 4,292 | |
3. | Moravský Beroun Červinková Elisabeta | BR | 2,582 | 2,901 | 2,582 | |
4. | Přísnotice Šmídová Vanda | BO | 3,176 | 3,261 | 3,176 | |
5. | Starý Lískovec Sport Gallová Tereza | BM | 3,339 | 3,339 | 3,355 | |
6. | Heřmanice Lorinczová Šárka | OV | 3,599 | 3,599 | 12,000 | |
7. | Starý Lískovec Sport Brázdová Karolína | BM | 3,813 | 4,174 | 3,813 | |
8. | Bořitov Včelařová Klára | BK | 4,036 | 4,036 | 4,930 | |
9. | Bořitov Lengálová Tereza | BK | 5,295 | 12,000 | 5,295 |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trusovice Juračková Vanessa | SY | 2,452 | 2,685 | 2,452 | |
2. | Morkovice Hloušková Anna | KM | 2,925 | 2,977 | 2,925 | |
3. | Morkovice Vlčková Gabriela | KM | 3,002 | 3,071 | 3,002 | |
4. | Přísnotice Šmídová Linda | BO | 3,710 | 0,371 | 3,877 | |
5. | Staré Heřminovy Žišková Kristýna | BR | 3,808 | 3,912 | 3,808 | |
6. | Dub nad Moravou Bejdáková Aneta | OL | 5,355 | 5,873 | 5,355 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nižná Šuňava Švajka Marek | PP | 1,236 | 1,236 | 12,000 | |
2. | Třebovice Frič Michal | OV | 1,237 | 1,538 | 1,237 | |
3. | Stráž nad Nisou Radostný Tomáš | LI | 1,288 | 1,288 | 1,351 | |
4. | Bořitov Fojt Patrik | BK | 1,420 | 1,457 | 1,420 | |
5. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 1,428 | 1,462 | 1,428 | |
6. | Hostěrádky-Rešov Šutera Miroslav | VY | 1,460 | 1,481 | 1,460 | |
7. | Kyjovice Vavrečka Kryštof | OP | 1,464 | 1,533 | 1,464 | |
8. | Královo Pole Šrůtek Zdeněk | BM | 1,468 | 1,634 | 1,468 | |
9. | Trusovice Juračka Václav | SY | 1,472 | 1,472 | 1,872 | |
10. | Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk | BM | 1,505 | 3,036 | 1,505 | |
11. | Kobeřice u Brna Kamenský Martin | VY | 1,511 | 1,511 | 12,000 | |
12. | Nižná Šuňava Fridman Jakub | PP | 1,536 | 3,898 | 1,536 | |
13. | Nižná Šuňava Dravecký Filip | PP | 1,564 | 1,650 | 1,564 | |
14. | Kyjovice Němec Filip | OP | 1,571 | 1,571 | 3,252 | |
15. | Štěpánkovice Hluchník Jakub | OP | 1,584 | 1,584 | 1,708 | |
16. | Trusovice Krabica Tomáš | SY | 1,591 | 1,591 | 1,638 | |
17. | Nižná Šuňava Nagy Radovan | PP | 1,618 | 1,742 | 1,618 | |
18. | Šelešovice Oborný Dalibor | KM | 1,647 | 1,676 | 1,647 | |
19. | Morkovice Pospíšil Jan | KM | 1,655 | 1,655 | 2,053 | |
20. | Třebovice Honus Jaroslav | OV | 1,790 | 2,726 | 1,790 | |
21. | Štěpánkovice Balarin Zdeněk | OP | 1,807 | 1,907 | 1,807 | |
22. | Třebovice Šretr Michal | OV | 2,033 | 2,120 | 2,033 | |
23. | Královo Pole Šrůtek Martin | BM | 2,141 | 2,141 | 4,604 | |
24. | Seč Šulc Filip | PJ | 2,178 | 12,000 | 2,178 | |
25. | Hrušovany u Brna Najman Denis | BO | 2,181 | 12,000 | 2,181 | |
26. | Výčapy Drápela Jaroslav | TR | 4,191 | 4,191 | 12,000 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 1,390 | 1,490 | 1,390 | |
2. | Staré Heřminovy Krpcová Kristýna | BR | 1,475 | 1,475 | 5,698 | |
3. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 1,476 | 1,514 | 1,476 | |
4. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 1,476 | 1,476 | 1,596 | |
5. | Morkovice Horáková Aneta | KM | 1,516 | 2,329 | 1,516 | |
6. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 1,556 | 1,556 | 1,690 | |
7. | Heřmanice Lorinczová Marie | OV | 1,646 | 2,479 | 1,646 | |
8. | Stráž nad Nisou Krizová Lucie | LI | 1,840 | 2,215 | 1,840 | |
9. | Třebovice Fričová Nikol | OV | 1,971 | 2,066 | 1,971 | |
10. | Dukovany Dočkalová Tereza | TR | 2,031 | 2,031 | 2,114 | |
11. | Dukovany Pavlíková Lenka | TR | 2,246 | 2,246 | 2,911 | |
12. | Šaratice Drabálková Tereza | VY | 2,536 | 2,948 | 2,536 | |
13. | Kyjovice Křistková Natálie | OP | 2,623 | 12,000 | 2,623 | |
14. | Šelešovice Brázdilová Romana | KM | 3,020 | 3,020 | 3,055 | |
15. | Hrušovany u Brna Malá Nikola | BO | 4,019 | 12,000 | 4,019 | |
16. | Kyjovice Krčmářová Vanessa | OP | 9,999 | 12,000 | 12,000 |
Přípravka kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starý Lískovec Sport Permedla Michal | BM | 2,644 | 2,644 | 2,664 | |
2. | Hrabová Havlíček František | SU | 2,653 | 2,653 | 3,159 | |
3. | Kuřim Medek Matyáš | BO | 2,793 | 2,833 | 2,793 | |
4. | Morkovice Karásek Martin | KM | 3,062 | 3,062 | 3,413 | |
5. | Bosonohy Sauer Jiří | BM | 3,131 | 4,253 | 3,131 | |
6. | Kobylnice Dvořáček David | BO | 4,178 | 4,178 | 4,880 | |
7. | Kobylnice Cecálek Ludvík | BO | 4,945 | 5,136 | 4,945 | |
8. | Hrušovany u Brna Komenda Tomáš | BO | 5,454 | 5,454 | 6,026 | |
9. | Kobylnice Spáčil Patrik | BO | 8,128 | 10,109 | 8,128 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 3, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice Švrček Rostislav | FM | 1,800 | 2,054 | 1,800 | |
2. | Výčapy Svoboda Mikuláš | TR | 1,933 | 2,562 | 1,933 | |
3. | Bořitov Janíček Daniel | BK | 2,196 | 3,483 | 2,196 | |
4. | Senetářov Blažek Filip | BK | 2,272 | 2,428 | 2,272 | |
5. | Moravský Beroun Kondáš David | BR | 2,374 | 2,374 | 2,543 | |
6. | Hrabová Havlíček Tomáš | SU | 2,395 | 2,395 | 3,956 | |
7. | Trusovice Koutný Jan | SY | 2,485 | 2,485 | 2,646 | |
8. | Přízřenice Konečný Pavel | BM | 2,572 | 2,572 | 2,818 | |
9. | Staré Heřminovy Ledabyl Jan | BR | 2,781 | 3,272 | 2,781 | |
10. | Senetářov Hejč Vojtěch | BK | 2,786 | 2,845 | 2,786 | |
11. | Přízřenice Vinkler Matyáš | BM | 2,794 | 2,794 | 2,886 | |
12. | Morkovice Obdržálek Radek | KM | 3,185 | 3,185 | 4,150 | |
13. | Kobylnice Spáčil Jakub | BO | 3,296 | 3,414 | 3,296 | |
14. | Přízřenice Loffler Adam | BM | 3,324 | 3,324 | 12,000 | |
15. | Přízřenice Kořízek Jindřich | BM | 3,410 | 3,410 | 3,895 | |
16. | Hrušovany u Brna Dolníček Štěpán | BO | 3,427 | 4,056 | 3,427 | |
17. | Starý Lískovec Sport Všianský Vít | BM | 3,481 | 4,409 | 3,481 | |
18. | Přísnotice Lang Šimon | BO | 3,497 | 3,524 | 3,497 | |
19. | Dub nad Moravou Grác Vladimír | OL | 3,668 | 3,778 | 3,668 | |
20. | Bořitov Včelař Adam | BK | 4,196 | 4,196 | 12,000 | |
21. | Hrušovany u Brna Bína Jakub | BO | 4,837 | 5,822 | 4,837 | |
22. | Přísnotice Kubík Patrik | BO | 5,377 | 6,259 | 5,377 | |
23. | Kobylnice Vala Lukáš | BO | 8,903 | 9,299 | 8,903 | |
24. | Kobylnice Florián Jakub | BO | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 5, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nižná Šuňava Marton Michal | PP | 1,497 | 1,523 | 1,497 | |
2. | Výčapy Svoboda Adam | TR | 1,501 | 2,230 | 1,501 | |
3. | Heřmanice Svačina Ondra | OV | 1,544 | 1,544 | 2,009 | |
4. | Stráž nad Nisou Kvapil Lukáš | LI | 1,562 | 1,564 | 1,562 | |
5. | Seč Šulc Martin | PJ | 1,587 | 1,595 | 1,587 | |
6. | Třebovice Stolař Lukáš | OV | 1,598 | 1,598 | 12,000 | |
7. | Železná Ruda Kawulok Michael | KT | 1,667 | 1,667 | 1,692 | |
8. | Výčapy Svoboda Tomáš | TR | 1,695 | 12,000 | 1,695 | |
9. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 1,713 | 1,713 | 2,139 | |
10. | Hostěrádky-Rešov Robeš Marek | VY | 1,735 | 12,000 | 1,735 | |
11. | Raškovice Švrček Jozef | FM | 1,749 | 1,755 | 1,749 | |
12. | Morkovice Slavík Břetislav | KM | 1,808 | 2,104 | 1,808 | |
13. | Šošůvka Novotný Tomáš | BK | 1,808 | 1,808 | 2,046 | |
14. | Šošůvka Němec Filip | BK | 1,827 | 1,827 | 1,895 | |
15. | Milotice nad Bečvou Šuba Šimon | PR | 1,852 | 1,852 | 12,000 | |
16. | Starý Lískovec Sport Ondřej Novák | BM | 1,877 | 1,877 | 1,944 | |
17. | Morkovice Štěpánek Matěj | KM | 1,892 | 1,892 | 12,000 | |
18. | Morkovice Navrátil Tomáš | KM | 1,895 | 1,895 | 1,997 | |
19. | Stráž nad Nisou Žampa Petr | LI | 1,927 | 1,927 | 2,150 | |
20. | Moravský Beroun Palka Martin | BR | 1,954 | 2,031 | 1,954 | |
21. | Šaratice Matyáš Martin | VY | 1,958 | 1,958 | 1,997 | |
22. | Trusovice Ferbas Tomáš | SY | 1,963 | 12,000 | 1,963 | |
23. | Šaratice Večeřa Martin | VY | 1,990 | 3,843 | 1,990 | |
24. | Moravský Beroun Slovák Štěpán | BR | 2,043 | 3,060 | 2,043 | |
25. | Dukovany Vrbka Jakub | TR | 2,055 | 2,055 | 12,000 | |
26. | Dobroslavice Durlák Daniel | OP | 2,075 | 12,000 | 2,075 | |
27. | Přízřenice Janíček Jakub | BM | 2,075 | 2,085 | 2,075 | |
28. | Staré Heřminovy Žiška Eduard | BR | 2,100 | 2,100 | 12,000 | |
29. | Štěpánkovice Trnečka Tomáš | OP | 2,134 | 2,134 | 2,155 | |
30. | Moravský Beroun Soutor Michal | BR | 2,149 | 2,149 | 2,458 | |
31. | Železná Ruda Musil Marek | KT | 2,159 | 8,112 | 2,159 | |
32. | Třebovice Adamus Jakub | OV | 2,222 | 2,222 | 2,370 | |
33. | Hrušovany u Brna Malý Marek | BO | 2,223 | 3,180 | 2,223 | |
34. | Štěpánkovice Balarin Radek | OP | 2,303 | 2,303 | 2,510 | |
35. | Štěpánkovice Rataj Maxmilián | OP | 2,750 | 2,750 | 2,992 | |
36. | Hrušovany u Brna Najman Dominik | BO | 4,404 | 5,203 | 4,404 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/btQJc4cetMo Kód: btQJc4cetMo |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/07/20 | Hasičská škola, Stovky v Brně , SDH Starý Lískovec - Sport | |
2013/07/27 | Hasičská škola, 60 m v Brně, SDH Starý Lískovec - Sport | |
2014/07/26 | Brno, Hasičská škola, 60 m v Brně | |
2014/07/27 | Brno - Hasičská škola, 100 m v Brně - dorostenci, dorostenky | |
2014/07/27 | Brno - Hasičská škola, Brněnská věž | |
2016/07/30 | Brno - Líšeň, hasičská škola, 60m v Brně | |
2016/07/31 | Brno - Líšeň, hasičská škola, Brněnská věž | |
2016/07/31 | Brno - Líšeň, hasičská škola, Stovky v Brně | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře