Liga: | Východočeská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 22. 07. 2017 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Honza Pajer |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mladoňovice | TR | 1,637 | 1,637 | 1,634 | |
2. | Oponešice | TR | 1,647 | 1,647 | 1,627 | |
3. | Prchalov | NJ | 1,648 | 1,648 | 1,639 | |
4. | Letohrad - Kunčice B | UO | 1,673 | 1,615 | 1,673 | |
5. | Trnava | TR | 1,680 | 1,628 | 1,680 | |
6. | Bystřec A | UO | 1,684 | 1,657 | 1,684 | |
7. | Obrubce | MB | 1,688 | 1,688 | 1,681 | |
8. | Rohovládova Bělá | PA | 1,693 | 1,693 | 1,687 | |
9. | Myštěves | HK | 1,697 | 1,679 | 1,697 | |
10. | Hrobice | PA | 1,704 | 1,674 | 1,704 | |
11. | Letohrad - Orlice B | UO | 1,725 | 1,712 | 1,725 | |
12. | Chrášťany | LT | 1,731 | 1,674 | 1,731 | |
13. | Bašnice | JC | 1,738 | 1,738 | 1,591 | |
14. | Únětice 1911 | PJ | 1,739 | 1,640 | 1,739 | |
15. | Letohrad - Jeleni | UO | 1,747 | 1,665 | 1,747 | |
16. | Čeperka | PA | 1,759 | 1,744 | 1,759 | |
17. | Trnov | RK | 1,765 | 1,765 | 1,758 | |
18. | Dubenec | TU | 1,768 | 1,768 | 1,731 | |
19. | Horní Třešňovec | UO | 1,851 | 1,851 | 1,835 | |
20. | Moravany | PA | 1,860 | 1,716 | 1,860 | |
21. | Bystřec B | UO | 1,862 | 1,757 | 1,862 | |
22. | Zderaz A | CR | 2,244 | 2,244 | 2,175 | |
23. | Letohrad - Kunčice D | UO | 2,276 | 2,276 | 2,259 | |
24. | Jeníkovice | HK | 2,736 | 2,736 | 2,720 | |
25. | Renmotor Jinolice | JC | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Míchov | BK | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Velký Třebešov | NA | 12,000 | 12,000 | 1,663 | |
25. | Pšánky | HK | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrášťany | LT | 1,642 | 1,633 | 1,642 | |
2. | Libuň | JC | 1,714 | 1,714 | 1,669 | |
3. | Nepomuky | UO | 1,727 | 1,727 | 1,699 | |
4. | Benešov u Semil | SM | 1,762 | 1,723 | 1,762 | |
5. | Rokytno | PA | 1,818 | 1,811 | 1,818 | |
6. | Touchovice | LN | 1,841 | 1,841 | 1,679 | |
7. | Letohrad - Kunčice B | UO | 1,886 | 1,886 | 1,875 | |
8. | Hrobice | PA | 1,962 | 1,962 | 1,686 | |
9. | Holice | PA | 2,043 | 2,043 | 1,940 | |
10. | Letohrad - Červená | UO | 2,091 | 1,794 | 2,091 | |
11. | Myštěves | HK | 2,226 | 2,226 | 1,595 | |
12. | Dlouhá Ves | RK | 2,229 | 2,101 | 2,229 | |
13. | Letohrad - Orlice | UO | 2,328 | 2,258 | 2,328 | |
14. | Trnov | RK | 3,724 | 3,717 | 3,724 | |
15. | Dolní Přím | HK | 12,000 | 2,750 | 2,706 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře