Liga: | Fire night cup |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 16. 07. 2022 21:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březová | LI | 1,507 | 1,507 | 1,429 | |
2. | Pěnčín | JN | 1,508 | 1,508 | 1,441 | |
3. | Olešnice | SM | 1,508 | 1,490 | 1,508 | |
4. | Krásná Ves | MB | 1,544 | 1,544 | 1,486 | |
5. | Škodějov | SM | 1,577 | 1,566 | 1,577 | |
6. | Jirkov B | JN | 1,585 | 1,519 | 1,585 | |
7. | Desná III | JN | 1,592 | 1,536 | 1,592 | |
8. | Brada - Rybníček | JC | 1,638 | 1,498 | 1,638 | |
9. | Krásná Ves Bé | MB | 1,653 | 1,653 | 1,599 | |
10. | Bystřice | JC | 1,688 | 1,688 | 1,630 | |
11. | Jílové u Držkova | JN | 1,753 | 1,712 | 1,753 | |
12. | Třebnouševes | JC | 1,779 | 1,779 | 1,763 | |
13. | Karlinky | LI | 1,842 | 1,842 | 1,568 | |
14. | Březovice | MB | 1,857 | 1,835 | 1,857 | |
15. | Sezemice | MB | 1,906 | 1,783 | 1,906 | |
16. | Pěnčín | LI | 1,965 | 1,965 | 1,952 | |
17. | Škodějov Dorost | SM | 2,037 | 1,960 | 2,037 | |
18. | Ploukonice | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pěnčín | JN | 1,750 | 1,719 | 1,750 | |
2. | Bukovno | MB | 1,798 | 1,798 | 1,793 | |
3. | Krásná Ves | MB | 1,884 | 1,854 | 1,884 | |
4. | Olešnice | SM | 1,895 | 1,895 | 1,781 | |
5. | Hodkovice nad Mohelkou | LI | 1,932 | 1,801 | 1,932 | |
6. | Jeřmanice | LI | 1,935 | 1,696 | 1,935 | |
7. | Malá Skála Béčko | JN | 1,990 | 1,990 | 1,937 | |
8. | Slatiny | JC | 2,117 | 2,010 | 2,117 | |
9. | Ploukonice | SM | 2,139 | 1,671 | 2,139 | |
10. | Katusice | MB | 2,174 | 2,174 | 1,813 | |
11. | Vesec | SM | 2,457 | 2,457 | 2,408 | |
12. | Škodějov | SM | 2,483 | 2,441 | 2,483 | |
13. | Bratříkov | JN | 3,655 | 1,837 | 3,655 | |
14. | Dalešice | JN | 3,776 | 3,776 | 3,744 | |
15. | Pěnčín | LI | 12,000 | 3,066 | 2,657 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březová | LI | 1,997 | 1,937 | 1,997 | |
2. | Škodějov | SM | 2,125 | 2,125 | 2,052 | |
3. | Roztoky u Semil | SM | 2,189 | 2,189 | 2,109 | |
4. | Brada - Rybníček | JC | 2,225 | 2,214 | 2,225 | |
5. | Škodějov Dorost | SM | 2,278 | 2,278 | 2,211 | |
6. | Pěnčín | LI | 2,295 | 2,295 | 2,264 | |
7. | Dalešice | JN | 2,320 | 2,320 | 2,259 | |
8. | Sezemice | MB | 2,344 | 2,344 | 2,090 | |
9. | Olešnice | SM | 2,412 | 2,412 | 2,393 | |
10. | Sezemice B | MB | 2,557 | 2,397 | 2,557 | |
11. | Vesec | SM | 2,679 | 2,663 | 2,679 | |
12. | Desná III | JN | 2,922 | 2,842 | 2,922 | |
13. | Bystřice | JC | 3,277 | 3,266 | 3,277 | |
14. | Petrašovice | LI | 3,473 | 3,473 | 3,244 | |
15. | Pěnčín Ženy | LI | 3,998 | 3,998 | 2,885 | |
16. | Jirkov B | JN | 5,312 | 5,257 | 5,312 | |
17. | Dalešice Ženy | JN | 12,000 | 2,236 | 12,000 | |
18. | Březovice | MB | 12,000 | 2,746 | 2,824 | |
19. | Třebnouševes | JC | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře