Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 16. 09. 2023 10:00 |
Kontakt: | Jana Houžvičková |
Telefon: | 732 566 239 |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 1,657 | 1,611 | 1,657 | |
2. | Březová | LI | 1,687 | 1,687 | 1,675 | |
3. | Obrubce | MB | 1,694 | 1,687 | 1,694 | |
4. | Dubenec | TU | 1,699 | 1,665 | 1,699 | |
5. | Olešnice | SM | 1,714 | 1,714 | 1,641 | |
6. | Dneboh | MB | 1,716 | 1,714 | 1,716 | |
7. | Dobšín Kamenice | MB | 1,723 | 1,723 | 1,678 | |
8. | Tatobity | SM | 1,748 | 1,708 | 1,748 | |
9. | Sychrov | MB | 1,775 | 1,775 | 1,752 | |
10. | Krásná Ves | MB | 1,778 | 1,755 | 1,778 | |
11. | Bechov | MB | 1,803 | 1,749 | 1,803 | |
12. | Jirkov B | JN | 1,838 | 1,838 | 1,743 | |
13. | Pěnčín | JN | 1,863 | 1,843 | 1,863 | |
14. | Karlinky | LI | 1,902 | 1,902 | 1,840 | |
15. | Třebnouševes | JC | 1,947 | 1,692 | 1,947 | |
16. | Doubrava | MB | 1,956 | 1,956 | 1,765 | |
17. | Jirkov A | JN | 1,965 | 1,773 | 1,965 | |
18. | Ploukonice | SM | 1,976 | 1,976 | 1,841 | |
19. | Dubenec B | TU | 1,977 | 1,977 | 1,829 | |
20. | Jílové u Držkova | JN | 2,007 | 2,007 | 1,788 | |
21. | Břehy | MB | 2,674 | 2,674 | 2,599 | |
22. | Košťálov B | SM | 3,496 | 3,298 | 3,496 | |
23. | Košťálov | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
23. | Chlum | JC | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
23. | Radimovice | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
23. | Rašín | JC | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ploukonice | SM | 1,715 | 1,674 | 1,715 | |
2. | Sychrov | MB | 1,740 | 1,716 | 1,740 | |
3. | Košťálov | SM | 1,747 | 1,747 | 1,718 | |
4. | Olešnice | SM | 1,757 | 1,757 | 1,690 | |
5. | Jeřice | JC | 1,763 | 1,763 | 1,692 | |
6. | Kosmonosy | MB | 1,777 | 1,670 | 1,777 | |
7. | Katusice | MB | 1,782 | 1,750 | 1,782 | |
8. | Bechov | MB | 1,790 | 1,742 | 1,790 | |
9. | Slatiny | JC | 1,801 | 1,776 | 1,801 | |
10. | Pěnčín | JN | 1,808 | 1,806 | 1,808 | |
11. | Myštěves | HK | 1,866 | 1,735 | 1,866 | |
12. | Břehy | MB | 1,956 | 1,956 | 1,879 | |
13. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 1,984 | 1,984 | 1,614 | |
14. | Huť | JN | 1,996 | 1,943 | 1,996 | |
15. | Malá Skála Béčko | JN | 2,023 | 2,023 | 1,801 | |
16. | Radimovice | LI | 2,050 | 1,821 | 2,050 | |
17. | Bukovno | MB | 2,260 | 2,260 | 2,237 | |
18. | Krásná Ves | MB | 2,299 | 2,299 | 2,281 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře