Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 21. 05. 2022 14:30 |
Kontakt: | Miroslav Příhoda |
Telefon: | 736 284 709 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dubenec | TU | 1,674 | 1,669 | 1,674 | |
2. | Olešnice | SM | 1,694 | 1,694 | 1,682 | |
3. | Tatobity | SM | 1,702 | 1,628 | 1,702 | |
4. | Frýdštejn | JN | 1,739 | 1,739 | 1,651 | |
5. | Sychrov | MB | 1,759 | 1,759 | 1,716 | |
6. | Karlinky | LI | 1,803 | 1,801 | 1,803 | |
7. | Obrubce | MB | 1,821 | 1,821 | 1,719 | |
8. | Březová | LI | 1,828 | 1,769 | 1,828 | |
9. | Jirkov A | JN | 1,873 | 1,873 | 1,779 | |
10. | Bystřice | JC | 1,891 | 1,891 | 1,878 | |
11. | Brada - Rybníček | JC | 1,894 | 1,882 | 1,894 | |
12. | Břehy | MB | 1,907 | 1,907 | 1,879 | |
13. | Dneboh | MB | 1,908 | 1,776 | 1,908 | |
14. | Pěnčín | JN | 1,923 | 1,923 | 1,845 | |
15. | Dobšín Kamenice | MB | 1,932 | 1,888 | 1,932 | |
16. | Velké Hamry | JN | 1,933 | 1,933 | 1,837 | |
17. | Košťálov | SM | 1,998 | 1,998 | 1,826 | |
18. | Žehrov | MB | 2,095 | 2,095 | 1,890 | |
19. | Jirkov B | JN | 2,098 | 2,098 | 2,091 | |
20. | Krásná Ves | MB | 2,618 | 1,814 | 2,618 | |
21. | Radimovice | LI | 4,128 | 4,006 | 4,128 | |
22. | Bechov | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
22. | Velké Pavlovice | BV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
22. | Jílové u Držkova | JN | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
22. | Třebnouševes | JC | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
22. | Renmotor Jinolice | JC | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Břehy | MB | 1,929 | 1,929 | 1,914 | |
2. | Katusice | MB | 1,943 | 1,894 | 1,943 | |
3. | Olešnice | SM | 1,956 | 1,956 | 1,799 | |
4. | Malá Skála Béčko | JN | 2,003 | 2,003 | 1,942 | |
5. | Radimovice | LI | 2,027 | 2,011 | 2,027 | |
6. | Pěnčín | JN | 2,042 | 1,813 | 2,042 | |
7. | Bukovno | MB | 2,123 | 2,123 | 1,976 | |
8. | Jeřmanice | LI | 2,204 | 2,204 | 1,915 | |
9. | Bratříkov | JN | 2,213 | 1,843 | 2,213 | |
10. | Kosmonosy | MB | 2,275 | 2,097 | 2,275 | |
11. | Ploukonice | SM | 2,296 | 2,296 | 1,771 | |
12. | Kosmonosy Dorky | MB | 2,568 | 2,568 | 2,536 | |
13. | Košťálov | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
13. | Bechov | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
13. | Krásná Ves | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
16. | Sychrov | MB | 99,999 | 99,999 | 99,999 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Dubenec - Muži | 1,674 | https://youtu.be/g3d7zsh-evk | Jan Konečný | |
Dubenec - Muži | 1,674 | https://youtu.be/ZaKPwI0f6MA | Jan Konečný | |
Olešnice - Muži | 1,694 | https://youtu.be/7pZbnOdMvW4 | Lukáš Marek | |
Jirkov - Muži | 1,873 | https://youtu.be/VqSMJQpu0VY | Míra Berka | |
Jirkov - Muži | 2,098 | https://youtu.be/sVRogkR8jOI | Míra Berka | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře