Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 03. 05. 2014 10:00 |
Kontakt: | plk.Ing.Krumphanzl Roman |
Telefon: | +420-950 371 120 |
Okres: | Karlovy Vary |
Kraj: | Karlovarský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belarus ( Bělorusko ) Jakub Pěkný | - | 1,388 | 1,388 | - | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Kamil Bezruč | - | 1,411 | 1,465 | 1,411 | |
4. | Domaželice Michal Janda | PR | 1,500 | 1,661 | 1,500 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Jan Ježek | - | 1,521 | 1,540 | 1,521 | |
7. | Plzeň - město Jindřich Harasimovič | PM | 1,528 | 1,533 | 1,528 | |
8. | Belarus ( Bělorusko ) Tom Gehlert | - | 1,529 | 1,529 | 1,742 | |
9. | Belarus ( Bělorusko ) Viliam Štinčík | - | 1,530 | 1,560 | 1,530 | |
10. | Karviná Jakub Arvai | KA | 1,531 | 1,680 | 1,531 | |
11. | Jihlava Lukáš Honz | JI | 1,533 | 1,533 | 1,534 | |
12. | Belarus ( Bělorusko ) René Frost | - | 1,544 | 1,559 | 1,544 | |
13. | Belarus ( Bělorusko ) Petr Miřádský | - | 1,550 | 2,053 | 1,550 | |
14. | Belarus ( Bělorusko ) Jaroslav Zhoř | - | 1,554 | 1,554 | 1,577 | |
15. | Belarus ( Bělorusko ) Jan Hopp | - | 1,557 | - | 1,557 | |
16. | Belarus ( Bělorusko ) Adrian Dassler | - | 1,559 | 1,559 | 1,564 | |
17. | Plzeň - město Martin Roháč | PM | 1,564 | 1,564 | 1,640 | |
18. | Belarus ( Bělorusko ) Radim Švehla | - | 1,565 | 1,604 | 1,565 | |
19. | Belarus ( Bělorusko ) Milan Tůma | - | 1,569 | 1,589 | 1,569 | |
20. | Žebnice Michal Bulín | PS | 1,580 | 1,973 | 1,580 | |
21. | Belarus ( Bělorusko ) Michal Doktor | - | 1,590 | 1,622 | 1,590 | |
21. | Česká Třebová Václav Mikyska | UO | 1,590 | 1,597 | 1,590 | |
23. | Plzeň - město Jan Hůla | PM | 1,594 | 1,631 | 1,594 | |
24. | Belarus ( Bělorusko ) Lukáš Novotný | - | 1,598 | 1,654 | 1,598 | |
25. | Plzeň - město Tomáš Hospr | PM | 1,604 | 1,670 | 1,604 | |
26. | Belarus ( Bělorusko ) Josef Vlach | - | 1,620 | 1,658 | 1,620 | |
27. | Karviná Jiří Motyka | KA | 1,627 | 1,627 | 1,883 | |
28. | Belarus ( Bělorusko ) Zbyněk Hradil | - | 1,628 | 1,635 | 1,628 | |
29. | Belarus ( Bělorusko ) Sebastian Thale | - | 1,629 | 2,036 | 1,629 | |
30. | Belarus ( Bělorusko ) Marek Koláček | - | 1,646 | 1,761 | 1,646 | |
31. | Ústí nad Orlicí Likáš Flach | UO | 1,655 | 2,292 | 1,655 | |
32. | Belarus ( Bělorusko ) Milan Čada | - | 1,672 | 1,716 | 1,672 | |
32. | Belarus ( Bělorusko ) Václav Říha | - | 1,672 | 1,737 | 1,672 | |
34. | Belarus ( Bělorusko ) Martin Vlček | - | 1,686 | 2,127 | 1,686 | |
35. | Belarus ( Bělorusko ) Tommy Paulick | - | 1,700 | 1,700 | 1,808 | |
35. | Belarus ( Bělorusko ) Martin Bílek | - | 1,700 | 1,946 | 1,700 | |
37. | Ústí nad Orlicí Jan Kurka | UO | 1,706 | 1,722 | 1,706 | |
38. | Belarus ( Bělorusko ) Jiří Karas | - | 1,707 | 1,715 | 1,707 | |
38. | Belarus ( Bělorusko ) Pavel Říha | - | 1,707 | 1,737 | 1,707 | |
38. | Karviná Marcel Dal | KA | 1,707 | 1,707 | 1,755 | |
41. | Belarus ( Bělorusko ) Daniel Buxbaum | - | 1,710 | 1,783 | 1,710 | |
42. | Belarus ( Bělorusko ) Stanislav Šmíd | - | 1,712 | 1,704 | 1,712 | |
43. | Belarus ( Bělorusko ) David Kelch | - | 1,715 | 1,860 | 1,715 | |
43. | Belarus ( Bělorusko ) Tomáš Daněk | - | 1,715 | 1,882 | 1,715 | |
45. | Belarus ( Bělorusko ) Ondřej Horych | - | 1,722 | 1,777 | 1,722 | |
46. | Karviná David Sikora | KA | 1,737 | 1,822 | 1,737 | |
47. | Belarus ( Bělorusko ) Ladislav stárek | - | 1,762 | 1,804 | 1,762 | |
48. | Belarus ( Bělorusko ) Marcel Dreyhaupt | - | 1,768 | 1,768 | - | |
49. | Belarus ( Bělorusko ) Pavel Janů | - | 1,777 | 1,842 | 1,777 | |
50. | Belarus ( Bělorusko ) Ladislav Vobejda | - | 1,787 | 1,972 | 1,787 | |
51. | Belarus ( Bělorusko ) Miroslav Ferdan | - | 1,801 | 1,801 | 1,829 | |
52. | Belarus ( Bělorusko ) Jan Finda | - | 1,868 | 1,868 | 1,921 | |
53. | Česká Třebová Jan Moravec | UO | 1,894 | 1,943 | 1,894 | |
54. | Belarus ( Bělorusko ) Michal Šída | - | 1,907 | 2,586 | 1,907 | |
55. | Belarus ( Bělorusko ) Peter Friesen | - | 1,920 | 2,102 | 1,920 | |
56. | Česká Třebová Kamil Tomeš | UO | 1,941 | 2,169 | 1,941 | |
57. | Belarus ( Bělorusko ) Marcus Lautenschlager | - | 1,959 | 1,961 | 1,959 | |
58. | Belarus ( Bělorusko ) Mathias Wedel | - | 1,988 | 2,418 | 1,988 | |
59. | Český Těšín Martin Gryč | KA | 2,070 | 2,070 | - | |
60. | Belarus ( Bělorusko ) Marek Šenkýř | - | 2,093 | 2,278 | 2,093 | |
61. | Belarus ( Bělorusko ) Jindřich stýblo | - | 2,112 | 2,112 | 2,278 | |
62. | Ústí nad Orlicí Tomáš Pavlíček | UO | 2,155 | 2,155 | - | |
63. | Belarus ( Bělorusko ) Florian Muller | - | 2,353 | 2,480 | 2,353 | |
64. | Luká Jan Juřička | OL | 2,763 | 2,763 | 2,799 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/beeMSZd4ygM Kód: beeMSZd4ygM |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2011/05/05 | Karlovy Vary, První závod Ligy ČR 2011 | |
2011/06/18 | Karlovy Vary, Krajské kolo dorostu | |
2014/05/03 | Karlovy Vary, Výstupu na věž KV | |
2014/06/22 | Stadion AC Start, Karlovarský pohár , 100m + PÚ (3B) | |
2016/05/04 | Karlovy Vary, Karlovarská věž | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře