Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 25. 03. 2018 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seč Šulc Martin | CR | 1,395 | 1,468 | 1,395 | |
2. | Seč Konečný Matouš | CR | 1,424 | 1,743 | 1,424 | |
3. | Výčapy Svoboda Adam | TR | 1,462 | 1,563 | 1,462 | |
4. | Vědomice Jindrák Michal | LT | 1,469 | 12,000 | 1,469 | |
5. | Štěpánkovice Pistorius Jan | OP | 1,480 | 1,504 | 1,480 | |
6. | Zádveřice Kratina Adam | ZL | 1,505 | 1,787 | 1,505 | |
7. | Lužná Ullrich Radek | RA | 1,512 | 1,512 | 1,695 | |
8. | Komárovice Benda Jan | VS | 1,521 | 1,599 | 1,521 | |
9. | Uhlířské Janovice Mašek Matěj | KH | 1,524 | 1,524 | 1,568 | |
10. | Skuteč Pešek Tomáš | CR | 1,559 | 1,581 | 1,559 | |
11. | Svinov Žákovský Adam | OV | 1,565 | 1,565 | 1,649 | |
12. | Morkovice Navrátil Tomáš | KM | 1,597 | 1,639 | 1,597 | |
13. | Hrdlořezy Hofmann David | MB | 1,599 | 1,641 | 1,599 | |
14. | Výčapy Gruszka Jan | TR | 1,614 | 1,614 | 1,879 | |
15. | - Maléř Lukáš Hutisko-Solanec | - | 1,616 | 1,616 | 12,000 | |
15. | Zádveřice Chromek Matěj | ZL | 1,616 | 1,625 | 1,616 | |
17. | Dolní Životice Losert Matouš | OP | 1,621 | 1,974 | 1,621 | |
18. | Zádveřice Rafaj Tomáš | ZL | 1,640 | 1,702 | 1,640 | |
19. | Výčapy Svoboda Mikuláš | TR | 1,643 | 1,765 | 1,643 | |
19. | Doloplazy Zbořil Martin | OL | 1,643 | 1,831 | 1,643 | |
21. | Kvasejovice Žemlička Vojtěch | BN | 1,646 | 1,666 | 1,646 | |
22. | - Kjeronský Jiří Hutisko-Solanec | - | 1,647 | 12,000 | 1,647 | |
23. | Hrdlořezy Bělský Jan | MB | 1,665 | 1,665 | 1,716 | |
24. | Starý Lískovec Sport Novák Ondřej | BM | 1,677 | 2,019 | 1,677 | |
25. | Zličín Christov Samuel | AB | 1,691 | 1,757 | 1,691 | |
26. | Skryje Klekner Matyáš | ZR | 1,698 | 1,698 | 1,764 | |
27. | Dřísy Mališka Václav | ME | 1,705 | 1,806 | 1,705 | |
28. | Bozkov Skrbek Vladimír | SM | 1,711 | 1,711 | 1,769 | |
29. | Štěpánov Kunhart Jan | OL | 1,732 | 1,732 | 12,000 | |
30. | Písková Lhota Stýblo Radim | NB | 1,739 | 2,184 | 1,739 | |
31. | Nová Ves Bogus Martin | OV | 1,740 | 2,290 | 1,740 | |
32. | Čeperka Doležal Šimon | PA | 1,745 | 1,745 | 2,527 | |
33. | - Hofman Miroslav Seč | - | 1,751 | 4,001 | 1,751 | |
34. | Bludov Matějček Lukáš | SU | 1,758 | 1,825 | 1,758 | |
35. | Třebovice Gelnar Adam | OV | 1,774 | 1,774 | 1,777 | |
36. | Skryje Šnobl Antonín | ZR | 1,781 | 1,967 | 1,781 | |
36. | Zličín Houžvička Štěpán | AB | 1,781 | 1,799 | 1,781 | |
38. | Starý Kolín Horyna Jindřich | KO | 1,788 | 1,788 | 2,291 | |
39. | Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam | HK | 1,807 | 1,807 | 1,861 | |
40. | Dolní Bečva Kretek Tomáš | VS | 1,811 | 1,811 | 2,221 | |
41. | Tvarožná Bartoš Lukáš | BO | 1,831 | 2,431 | 1,831 | |
42. | Bozkov Skrbek Lukáš | SM | 1,839 | 2,065 | 1,839 | |
43. | Choustníkovo Hradiště Kumpoch Martin | TU | 1,848 | 1,848 | 1,876 | |
44. | Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan | HK | 1,850 | 1,850 | 12,000 | |
45. | Dolní Bečva Kubíček Vojtěch | VS | 1,861 | 1,861 | 1,920 | |
46. | Trusovice Streck Radim | SY | 1,865 | 1,865 | 2,375 | |
47. | Trusovice Šuba Filip | SY | 1,871 | 2,008 | 1,871 | |
48. | Dobroslavice Tománek Matyáš | OP | 1,903 | 2,528 | 1,903 | |
49. | Dolní Životice Polák Václav | OP | 1,917 | 1,917 | 2,063 | |
50. | Trusovice Siegel Filip | SY | 1,947 | 2,270 | 1,947 | |
51. | Čelákovice Tomeček Adam | PH | 1,948 | 2,082 | 1,948 | |
52. | Bludov Fabiánek Matěj | SU | 1,952 | 2,026 | 1,952 | |
53. | Choustníkovo Hradiště Říha Vojtěch Jan | TU | 1,956 | 1,956 | 2,531 | |
54. | Letňany Salvet Michael | AB | 1,962 | 12,000 | 1,962 | |
55. | Nová Ves Martuš Michal | OV | 1,966 | 2,365 | 1,966 | |
56. | Vědomice Marek Jan | LT | 1,971 | 2,022 | 1,971 | |
57. | Letňany Vlček Jakub | AB | 1,975 | 12,000 | 1,975 | |
58. | Zličín Kačer Ondřej | AB | 1,980 | 2,011 | 1,980 | |
59. | Čeperka Žaloudek Šimon | PA | 1,984 | 1,984 | 2,114 | |
60. | Uhlířské Janovice Bílek Pavel | KH | 1,993 | 12,000 | 1,993 | |
61. | Tuhaň Klapka Ondřej | ME | 1,997 | 2,054 | 1,997 | |
61. | Kvasejovice Skalický Matěj | BN | 1,997 | 1,997 | 2,088 | |
63. | Nová Ves Gregořica Filip | OV | 2,038 | 2,038 | 2,478 | |
64. | Tuhaň Poborský Maxmilián | ME | 2,057 | 2,610 | 2,057 | |
65. | Chlumec nad Cidlinou I Kočka Jindřich | HK | 2,070 | 12,000 | 2,070 | |
66. | Tuhaň Noske Štěpán | ME | 2,081 | 2,081 | 2,655 | |
67. | Byšice Hora Ondřej | ME | 2,091 | 2,168 | 2,091 | |
68. | Malé Hoštice Pfleger Vojtěch | OP | 2,114 | 2,114 | 2,290 | |
69. | Štěpánkovice Tomíček Michal | OP | 2,119 | 2,119 | 2,285 | |
70. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Nosek Dominik | JN | 2,164 | 2,164 | 12,000 | |
71. | Výčapy Vašek Vojta | TR | 2,182 | 3,122 | 2,182 | |
72. | Letňany Stabenow Martin | AB | 2,197 | 12,000 | 2,197 | |
73. | Trusovice Koutný Jan | SY | 2,200 | 2,332 | 2,200 | |
74. | Frýdlant Berka Václav | LI | 2,204 | 2,352 | 2,204 | |
75. | Chlumec nad Cidlinou I Volejník Ondřej | HK | 2,205 | 2,205 | 3,195 | |
76. | Jáchymov Boudný David | KV | 2,208 | 2,806 | 2,208 | |
77. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Kryštof | HK | 2,228 | 2,228 | 2,394 | |
78. | Dalešice Lucke Jan | JN | 2,239 | 2,239 | 2,447 | |
79. | Dolní Životice Harazín Aleš | OP | 2,278 | 2,326 | 2,278 | |
79. | Bratříkov Šilhán Ondřej | JN | 2,278 | 12,000 | 2,278 | |
81. | Štětí Havner Tomáš | LT | 2,316 | 2,676 | 2,316 | |
82. | Stráž pod Ralskem Kučera Adam | CL | 2,317 | 2,369 | 2,317 | |
83. | Morkovice Karásek Martin | KM | 2,328 | 12,000 | 2,328 | |
84. | Doloplazy Zbořil Adam | OL | 2,371 | 2,427 | 2,371 | |
85. | Chlumec nad Cidlinou I Nováček Albert | HK | 2,387 | 2,387 | 2,701 | |
86. | Štěpánkovice Tomíček František | OP | 2,400 | 2,809 | 2,400 | |
87. | Kvasejovice Částka Jakub | BN | 2,474 | 2,474 | 2,531 | |
88. | Bratříkov Pfeifer Tomáš | JN | 2,484 | 2,853 | 2,484 | |
89. | Byšice Kern Jiří | ME | 2,522 | 3,235 | 2,522 | |
90. | Štětí Havner Jiří | LT | 2,523 | 2,911 | 2,523 | |
91. | Letňany Slavata Karel | AB | 2,550 | 2,550 | 2,634 | |
92. | Starý Lískovec Sport Rymeš Daniel | BM | 2,654 | 2,745 | 2,654 | |
93. | Kvasejovice Hulan František | BN | 2,673 | 2,673 | 2,873 | |
94. | Svinov Křížkovský Lukáš | OV | 2,723 | 2,723 | 3,143 | |
95. | Zličín Kavka Jáchym | AB | 2,725 | 2,908 | 2,725 | |
96. | Byšice Panchártek Václav | ME | 2,742 | 3,162 | 2,742 | |
97. | Frýdlant Pažout Petr | LI | 2,814 | 12,000 | 2,814 | |
98. | Starý Kolín Spitzer Josef | KO | 2,836 | 2,836 | 2,906 | |
99. | Zličín Rott Ruben | AB | 2,949 | 3,621 | 2,949 | |
100. | Letňany Komáčka Tomáš | AB | 3,052 | 3,131 | 3,052 | |
101. | Dolní Bečva Bok Břetislav | VS | 3,228 | 3,228 | 3,569 | |
102. | Břehy Hataš Jakub | MB | 3,326 | 3,326 | 3,380 | |
103. | Všetaty Černý Václav | ME | 3,831 | 3,831 | 12,000 | |
104. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Troják Vojtěch | JN | 3,930 | 4,004 | 3,930 | |
105. | Stráž pod Ralskem Šimůnek Jiří | CL | 4,757 | 4,757 | 5,094 | |
106. | Hrdlořezy Fait Daniel | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
106. | Chlumec nad Cidlinou I Mejtský Jakub | HK | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov Zaoralová Eliška | SU | 1,491 | 1,491 | 1,528 | |
2. | Byšice Macháčková Leontýna | ME | 1,539 | 1,692 | 1,539 | |
3. | Nová Ves Nováková Martina | OV | 1,552 | 1,734 | 1,552 | |
4. | Písnice Lasevičová Kristýna | AB | 1,553 | 1,553 | 1,833 | |
5. | Tuhaň Kučerová Beata | ME | 1,572 | 1,572 | 1,572 | |
6. | Kojetice Řehůřková Soňa | TR | 1,587 | 1,587 | 1,608 | |
6. | Čeperka Jarušková Tereza | PA | 1,587 | 12,000 | 1,587 | |
8. | Lužná Rácová Karolína | RA | 1,626 | 1,724 | 1,626 | |
9. | Čeperka Chudomská Amálie | PA | 1,635 | 1,635 | 1,635 | |
10. | Tuhaň Žežulková Vanesa | ME | 1,643 | 1,643 | 1,657 | |
11. | Písková Lhota Nováková Marcela | NB | 1,669 | 1,772 | 1,669 | |
12. | Dolní Životice Ulitzková Laura | OP | 1,673 | 1,938 | 1,673 | |
13. | Skuteč Zavoralová Aneta | CR | 1,689 | 1,689 | 1,764 | |
14. | Vědomice Hodková Denisa | LT | 1,691 | 1,691 | 1,709 | |
15. | Železná Ruda Mašková Marika | KT | 1,694 | 1,734 | 1,694 | |
16. | Uhlířské Janovice Trnková Justýna | KH | 1,699 | 1,935 | 1,699 | |
17. | Kojetice Pekárková Klára | TR | 1,700 | 1,700 | 1,730 | |
17. | Skuteč Slezáková Nela | CR | 1,700 | 1,700 | 1,868 | |
19. | Písková Lhota Martinová Barbora | NB | 1,721 | 1,726 | 1,721 | |
20. | Štěpánov Fikejzlová Andrea | OL | 1,731 | 1,731 | 12,000 | |
21. | Zádveřice Hurtová Natálie | ZL | 1,739 | 12,000 | 1,739 | |
21. | Starý Kolín Horynová Kateřina | KO | 1,739 | 1,739 | 1,834 | |
23. | Nová Ves Maturová Karolína | OV | 1,742 | 2,113 | 1,742 | |
24. | Třebovice Králová Valerie | OV | 1,744 | 1,892 | 1,744 | |
25. | Kvasejovice Mašková Šárka | BN | 1,765 | 1,847 | 1,765 | |
26. | Svinov Mazzolini Petra | OV | 1,781 | 2,035 | 1,781 | |
27. | Písnice Černá Tereza | AB | 1,788 | 1,788 | 1,822 | |
28. | Výčapy Růžičková Aneta | TR | 1,799 | 1,904 | 1,799 | |
29. | Čeperka Kožená Aneta | PA | 1,800 | 1,800 | 1,857 | |
30. | Dolní Životice Pavelková Jana | OP | 1,806 | 1,806 | 2,451 | |
31. | Chlumec nad Cidlinou I Veselá Tereza | HK | 1,807 | 2,017 | 1,807 | |
32. | Dolní Bečva Mikudová Aneta | VS | 1,834 | 1,917 | 1,834 | |
33. | Dobroslavice Stavinohová Bára | OP | 1,846 | 1,876 | 1,846 | |
34. | Vědomice Javorčáková Melinda | LT | 1,850 | 2,551 | 1,850 | |
35. | Dřísy Tintěrová Anna | ME | 1,856 | 1,856 | 2,199 | |
36. | Zádveřice Žambochová Magdaléna | ZL | 1,868 | 2,034 | 1,868 | |
37. | Dolní Bečva Babincová Pavlínka | VS | 1,881 | 1,881 | 2,035 | |
38. | Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina | HK | 1,891 | 1,891 | 12,000 | |
39. | Dolní Bečva Slavíková Marie | VS | 1,894 | 1,976 | 1,894 | |
40. | Dřísy Krumphanzlová Adéla | ME | 1,900 | 1,900 | 2,223 | |
40. | Starý Kolín Tyšerová Sofie | KO | 1,900 | 1,900 | 2,032 | |
42. | Lužná Roučová Karolína | RA | 1,903 | 1,903 | 2,757 | |
43. | Svinov Fronckeová Karin | OV | 1,906 | 1,906 | 2,591 | |
44. | Zádveřice Rožnovjáková Hana | ZL | 1,910 | 1,910 | 2,328 | |
45. | Starý Lískovec Sport Kocmanová Natálka | BM | 1,949 | 1,991 | 1,949 | |
46. | Písková Lhota Pšeničková Anna | NB | 1,950 | 1,950 | 12,000 | |
47. | Písková Lhota Pšeničková Marie | NB | 1,965 | 1,978 | 1,965 | |
48. | Byšice Javorská Dominika | ME | 1,968 | 2,371 | 1,968 | |
49. | Třebovice Prokopová Barbora | OV | 1,980 | 1,980 | 2,776 | |
50. | Trusovice Morkesová Eliška | SY | 1,984 | 1,984 | 2,522 | |
51. | Písková Lhota Bilá Adéla | NB | 1,990 | 1,990 | 2,014 | |
51. | Břehy Hatašová Karolína | MB | 1,990 | 2,263 | 1,990 | |
53. | Skuteč Zelenková Ema | CR | 1,993 | 1,993 | 2,334 | |
54. | Dobroslavice Tománková Michaela | OP | 2,007 | 2,007 | 2,138 | |
55. | Tuhaň Matějková Karolína | ME | 2,057 | 2,185 | 2,057 | |
56. | Dolní Životice Volkmerová Justýna | OP | 2,062 | 2,062 | 2,130 | |
57. | Štěpánov Vtípilová Karolína | OL | 2,073 | 2,583 | 2,073 | |
58. | Štěpánov Kunhartová Kristýna | OL | 2,080 | 2,080 | 2,242 | |
59. | Trusovice Juračková Vanessa | SY | 2,087 | 2,123 | 2,087 | |
60. | Štěpánov Salášková Elen | OL | 2,102 | 2,125 | 2,102 | |
61. | Morkovice Vlčková Gabriela | KM | 2,129 | 2,379 | 2,129 | |
62. | Nová Ves Jarolímová Aneta | OV | 2,132 | 2,132 | 2,406 | |
63. | Výčapy Böhmová Anna | TR | 2,143 | 3,094 | 2,143 | |
64. | Štěpánov Doležálková Tereza | OL | 2,155 | 12,000 | 2,155 | |
65. | Jáchymov Kneiflová Jitka | KV | 2,195 | 2,195 | 2,216 | |
66. | Dalešice Hanyková Natálie | JN | 2,214 | 3,272 | 2,214 | |
67. | Bratříkov Štěpánová Bára | JN | 2,218 | 2,465 | 2,218 | |
68. | Štěpánov Nováčková Veronika | OL | 2,249 | 2,542 | 2,249 | |
69. | Dřísy Krejzarová Tereza | ME | 2,259 | 2,259 | 2,319 | |
70. | Břehy Hatašová Rozálie | MB | 2,269 | 2,295 | 2,269 | |
71. | Hrobce Nováková Kateřina | LT | 2,270 | 12,000 | 2,270 | |
72. | Dolní Životice Pavelková Anna | OP | 2,280 | 2,794 | 2,280 | |
73. | Morkovice Dobiášová Tereza | KM | 2,311 | 2,971 | 2,311 | |
74. | Skryje Staňková Anna | ZR | 2,316 | 2,375 | 2,316 | |
75. | Hrdlořezy Kroupová Eliška | MB | 2,334 | 2,922 | 2,334 | |
76. | Lučany nad Nisou Štrynclová Anna | JN | 2,336 | 3,578 | 2,336 | |
77. | Dolní Bečva Valchářová Veronika | VS | 2,338 | 2,411 | 2,338 | |
78. | Stráž pod Ralskem Svobodová Sára | CL | 2,362 | 12,000 | 2,362 | |
79. | Starý Kolín Spitzerová Marie | KO | 2,395 | 2,652 | 2,395 | |
80. | Byšice Benešová Kateřina | ME | 2,457 | 2,457 | 2,596 | |
80. | Písková Lhota Šafránková Andrea | NB | 2,457 | 2,823 | 2,457 | |
82. | Jáchymov Peteříková Magdalena | KV | 2,478 | 2,478 | 2,660 | |
83. | Dřísy Rejfková Julie | ME | 2,484 | 2,484 | 2,516 | |
84. | Morkovice Doleželová Amálie | KM | 2,491 | 2,491 | 3,098 | |
84. | Zličín Rottová Ráchel | AB | 2,491 | 2,491 | 2,575 | |
86. | Bratříkov Borčická Tereza | JN | 2,513 | 5,217 | 2,513 | |
87. | Stráž pod Ralskem Šlehoferová Rozálie | CL | 2,541 | 2,542 | 2,541 | |
88. | Kvasejovice Žemličková Eliška | BN | 2,551 | 2,551 | 12,000 | |
89. | Chlumec nad Cidlinou I Kočková Julie | HK | 2,552 | 2,552 | 3,082 | |
90. | Choustníkovo Hradiště Kumpochová Rozalie | TU | 2,553 | 2,738 | 2,553 | |
91. | Chlumec nad Cidlinou I Vosáhlová Kristýna | HK | 2,565 | 12,000 | 2,565 | |
92. | Všetaty Tomanová Veronika | ME | 2,589 | 12,000 | 2,589 | |
93. | Smržovka Engelová Lucie | JN | 2,615 | 2,615 | 2,698 | |
94. | Štětí Dziásková Barbora | LT | 2,637 | 2,838 | 2,637 | |
95. | Všetaty Černá Daniela | ME | 2,648 | 2,648 | 12,000 | |
96. | Štěpánov Krejčí Aneta | OL | 2,669 | 2,669 | 2,695 | |
97. | Stráž pod Ralskem Čechová Adéla | CL | 2,741 | 2,752 | 2,741 | |
98. | Byšice Matušová Alexandra | ME | 2,747 | 2,874 | 2,747 | |
99. | Kvasejovice Zavadilová Žaneta | BN | 2,764 | 2,764 | 2,775 | |
100. | - Adamcová Barbora Hutisko-Solanec | - | 2,797 | 3,633 | 2,797 | |
101. | Písková Lhota Šafránková Tereza | NB | 2,829 | 12,000 | 2,829 | |
102. | Kvasejovice Zavadilová Helena | BN | 2,890 | 3,671 | 2,890 | |
103. | Dřísy Urbánková Linda | ME | 2,984 | 3,244 | 2,984 | |
104. | Bratříkov Benešovská Karolína | JN | 2,989 | 2,989 | 3,139 | |
105. | Štěpánov Ročňová Petra | OL | 3,151 | 6,893 | 3,151 | |
106. | Starý Lískovec Sport Rymešová Ellen | BM | 4,284 | 4,785 | 4,284 | |
107. | Hrdlořezy Kardošová Ester | MB | 4,451 | 12,000 | 4,451 | |
108. | Bozkov Veselá Lenka | SM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
108. | Klopotovice Hellusová Veronika | PV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
108. | Staré Heřminovy Molnárová Gita | BR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
108. | Nová Ves u Bakova Hašková Natalie | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
108. | Všetaty Sedláčková Adéla | ME | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
108. | Zádveřice Barotková Alexandra | ZL | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
108. | Starý Kolín Mykytyuk Karina | KO | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
108. | Staré Heřminovy Szkanderová Kristýna | BR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
108. | Hrdlořezy Bačinová Lucie | MB | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
108. | Bludov Kulhajová Liliana | SU | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře