Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 08. 04. 2018 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice Chovancová Tereza | FM | 1,877 | 1,877 | 1,901 | |
2. | Staré Heřminovy Krpcová Kristýna | BR | 1,914 | 1,917 | 1,914 | |
3. | Jabloňov Báňová Natálie | ZR | 1,937 | 1,937 | 2,003 | |
4. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 1,938 | 1,941 | 1,938 | |
5. | Raškovice Nytrová Barbora | FM | 1,939 | 1,990 | 1,939 | |
6. | Tuhaň Veselá Natálie | ME | 1,966 | 1,966 | 2,154 | |
7. | Nová Ves Ondráčková Julie | OV | 1,967 | 1,967 | 1,971 | |
8. | Strážkovice Máchová Pavla | CB | 1,978 | 2,011 | 1,978 | |
9. | Písková Lhota Němečková Eliška | NB | 1,985 | 1,985 | 2,001 | |
10. | Tuhaň Fabianová Klárka | ME | 1,996 | 2,066 | 1,996 | |
11. | Starý Kolín Bížová Nela | KO | 2,015 | 2,015 | 2,089 | |
12. | Tuhaň Vaculíková Johanka | ME | 2,016 | 2,181 | 2,016 | |
13. | Staré Heřminovy Ledabylová Jana | BR | 2,029 | 2,178 | 2,029 | |
14. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 2,041 | 2,041 | 2,415 | |
15. | Rokytnice v Orlických horách Horáková Alice | RK | 2,051 | 12,000 | 2,051 | |
16. | Dalovice Krumphanzlová Klára | KV | 2,069 | 2,139 | 2,069 | |
17. | Nová Ves Lefnerová Karolína | OV | 2,081 | 2,081 | 2,122 | |
18. | Markvartovice Horčičková Karolína | OP | 2,088 | 2,088 | 2,581 | |
19. | Křešice Hyšplerová Anna | LT | 2,093 | 2,114 | 2,093 | |
20. | Hrobce Malá Kateřina | LT | 2,156 | 2,195 | 2,156 | |
21. | Tuhaň Hladíková Adéla | ME | 2,162 | 2,262 | 2,162 | |
22. | Štěpánov Uličná Michaela | OL | 2,163 | 2,210 | 2,163 | |
23. | Bozkov Martínková Marie | SM | 2,172 | 2,172 | 2,176 | |
23. | Střezimíř Brázdová Linda | BN | 2,172 | 2,172 | 2,209 | |
25. | Střezimíř Eliášová Lada | BN | 2,183 | 2,308 | 2,183 | |
26. | Trusovice Wildungová Michaela | SY | 2,188 | 2,189 | 2,188 | |
27. | Tuhaň Rychtaříková Michala | ME | 2,192 | 2,393 | 2,192 | |
28. | Raškovice Dolechová Michaela | FM | 2,199 | 12,000 | 2,199 | |
29. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 2,210 | 2,210 | 2,335 | |
30. | Kosmonosy Dlouhá Lucie | MB | 2,232 | 2,301 | 2,232 | |
31. | Tuhaň Šťastná Vendula | ME | 2,245 | 2,440 | 2,245 | |
32. | Nová Ves Bůžková Tereza | OV | 2,246 | 2,246 | 2,308 | |
33. | Morkovice Navrátilová Natálie | KM | 2,253 | 2,253 | 2,385 | |
34. | Radvanice Zubričanová Nikola | PR | 2,273 | 2,273 | 2,325 | |
35. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 2,293 | 2,293 | 12,000 | |
36. | - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště | - | 2,305 | 2,305 | 2,853 | |
37. | Kvasiny Čeplová Lucie | RK | 2,315 | 2,343 | 2,315 | |
38. | Karlinky Svačinková Zuzana | LI | 2,337 | 2,337 | 2,837 | |
39. | Český Dub I Olšanská Kristina | LI | 2,352 | 2,352 | 2,560 | |
40. | Bozkov Kunceová Petra | SM | 2,359 | 2,405 | 2,359 | |
41. | Dalovice Macháčková Tereza | KV | 2,367 | 2,367 | 3,081 | |
42. | Křižovatka Krbcová Eliška | CH | 2,383 | 2,726 | 2,383 | |
43. | Hrobce Jelínková Eliška | LT | 2,384 | 2,384 | 2,917 | |
44. | Křižovatka Dúcká Karolína | CH | 2,416 | 2,416 | 12,000 | |
45. | Starý Kolín Komůrková Nela | KO | 2,419 | 2,440 | 2,419 | |
46. | Starý Kolín Tyšerová Natálie | KO | 2,424 | 3,637 | 2,424 | |
47. | Karlinky Hejlová Natalie | LI | 2,487 | 2,487 | 12,000 | |
48. | Hrobce Jelínková Zuzana | LT | 2,520 | 12,000 | 2,520 | |
49. | Kosmonosy Jelínková Jana | MB | 2,599 | 2,839 | 2,599 | |
50. | Staré Heřminovy Sobotíková Tereza | BR | 2,674 | 2,674 | 2,896 | |
51. | Stráž pod Ralskem Caklová Tereza | CL | 2,676 | 2,838 | 2,676 | |
52. | Bořitov Beranová Klára | BK | 2,771 | 2,891 | 2,771 | |
53. | Starý Kolín Krátká Karolína | KO | 3,019 | 3,019 | 12,000 | |
54. | Karlinky Dobružská Mya | LI | 3,035 | 3,235 | 3,035 | |
55. | Střezimíř Novotná Hana | BN | 3,148 | 3,148 | 12,000 | |
56. | Karlinky Vele Ester | LI | 4,202 | 4,202 | 12,000 | |
57. | Morkovice Horáková Aneta | KM | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
57. | Karlinky Novotná Johanna | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morkovice Borovičková Kateřina | KM | 1,809 | 1,809 | 1,826 | |
2. | Úněšov Šafrová Zuzana | PS | 1,858 | 1,858 | 1,909 | |
3. | Malechov Pícková Gabriela | KT | 1,859 | 2,340 | 1,859 | |
4. | Kvasejovice Pomahačová Lucie | BN | 1,862 | 1,926 | 1,862 | |
5. | Železná Ruda Mašková Kateřina | KT | 1,874 | 2,157 | 1,874 | |
6. | Skuteč Slezáková Tereza | CR | 1,892 | 1,892 | 2,491 | |
7. | Lhenice Kubíková Kateřina | TP | 1,894 | 1,926 | 1,894 | |
8. | Staré Heřminovy Žišková Ester | BR | 1,908 | 1,938 | 1,908 | |
9. | Písková Lhota Nováková Lenka | NB | 1,918 | 1,918 | 1,919 | |
10. | Kamenec u Poličky Nováková Vendula | SY | 1,921 | 1,921 | 12,000 | |
11. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 1,924 | 1,955 | 1,924 | |
12. | Hřibojedy Vodehnalová Anna | TU | 1,927 | 1,928 | 1,927 | |
13. | Teplá Hemzová Kateřina | KV | 1,928 | 1,971 | 1,928 | |
14. | Svatý Jiří Bartošová Petra | UO | 1,944 | 1,959 | 1,944 | |
15. | Křešice Hudcová Klára | LT | 1,953 | 1,953 | 2,421 | |
16. | Žlutice Horská Štěpánka | KV | 1,957 | 1,957 | 5,263 | |
17. | Hostinné Šmídová Monika | TU | 1,961 | 1,961 | 1,977 | |
18. | Přehořov Kozlová Barbora | TA | 1,963 | 2,006 | 1,963 | |
19. | Jabloňov Rousová Jitka | ZR | 1,974 | 1,998 | 1,974 | |
20. | Oltyně Máchalová Natálie | TA | 1,978 | 1,978 | 12,000 | |
21. | Semily Bucková Jaroslava | SM | 1,993 | 1,993 | 3,215 | |
22. | Dolní Životice Šustrová Markéta | OP | 1,995 | 2,144 | 1,995 | |
23. | Starý Lískovec Sport Doležalová Lenka | BM | 1,996 | 2,040 | 1,996 | |
23. | - Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště | - | 1,996 | 1,996 | 2,007 | |
25. | Středokluky Třísková Šárka | PZ | 2,004 | 2,004 | 2,086 | |
26. | Štěpánov Votrubková Marcela | OL | 2,008 | 2,008 | 3,182 | |
26. | Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna | AB | 2,008 | 2,510 | 2,008 | |
28. | Nová Ves Bobrovská Adéla | OV | 2,015 | 2,026 | 2,015 | |
28. | Bořitov Páralová Simona | BK | 2,015 | 2,030 | 2,015 | |
30. | Velenka Košnářová Ivana | NB | 2,020 | 2,020 | 2,022 | |
31. | Skuteč Brandová Michaela | CR | 2,024 | 2,024 | 2,062 | |
32. | Nedaříž Ježková Kateřina | SM | 2,034 | 2,034 | 2,059 | |
33. | Dobřejovice Faktorová Tereza | PH | 2,036 | 2,114 | 2,036 | |
34. | Frýdlant Nováková Nikola | LI | 2,037 | 2,037 | 12,000 | |
35. | Ledenice Fixová Kateřina | CB | 2,047 | 12,000 | 2,047 | |
36. | Semily Dolenská Natálie | SM | 2,057 | 2,101 | 2,057 | |
37. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 2,069 | 2,118 | 2,069 | |
38. | Jabloňov Sladká Kateřina | ZR | 2,071 | 12,000 | 2,071 | |
38. | Zahořany Šafářová Tereza | PZ | 2,071 | 2,071 | 2,209 | |
40. | Raškovice Kasincová Karolína | FM | 2,075 | 2,075 | 12,000 | |
41. | Střezimíř Babická Monika | BN | 2,079 | 2,145 | 2,079 | |
42. | Křížkový Újezdec Muziková Vendula | PH | 2,081 | 2,083 | 2,081 | |
43. | Horní Lánov Antošová Eliška | TU | 2,085 | 2,239 | 2,085 | |
44. | Střezimíř Nováková Eliška | BN | 2,111 | 12,000 | 2,111 | |
44. | Svatý Jiří Fišerová Eliška | UO | 2,111 | 2,111 | 2,146 | |
46. | Krušovice Novotná Barbora | RA | 2,118 | 2,199 | 2,118 | |
47. | Pěnčín Havlová Kateřina | PV | 2,121 | 2,137 | 2,121 | |
48. | Bozkov Koucká Tereza | SM | 2,122 | 2,122 | 2,245 | |
48. | Kvasiny Kroupová Tereza | RK | 2,122 | 2,149 | 2,122 | |
50. | Horní Studenec Vanclová Barbora | HB | 2,127 | 12,000 | 2,127 | |
51. | Býškovice Šůstalová Kateřina | PR | 2,130 | 12,000 | 2,130 | |
51. | Semily Kövaryová Petronela | SM | 2,130 | 2,252 | 2,130 | |
53. | Hrochův Týnec Rajnetová Radka | CR | 2,133 | 2,214 | 2,133 | |
54. | Lužná Hejdová Adriana | RA | 2,138 | 2,138 | 12,000 | |
55. | Těpeře Sedláková Anna | JN | 2,142 | 2,142 | 2,304 | |
56. | Řeporyje Jirasová Anita | AB | 2,149 | 2,149 | 2,179 | |
57. | Svatý Jiří Šímová Denisa | UO | 2,154 | 2,287 | 2,154 | |
58. | Borovnice Judasová Kateřina | BN | 2,157 | 2,157 | 3,315 | |
58. | Kojetice Kučerová Hana | TR | 2,157 | 2,728 | 2,157 | |
60. | Bochov Krejčová Tereza | KV | 2,169 | 2,345 | 2,169 | |
61. | Malechov Kašpárková Kateřina | KT | 2,183 | 2,260 | 2,183 | |
62. | Letňany Feglarová Adéla | AB | 2,208 | 12,000 | 2,208 | |
63. | Řeporyje Šimáčková Aneta | AB | 2,209 | 2,209 | 2,216 | |
63. | Senetářov Kučerová Aneta | BK | 2,209 | 2,237 | 2,209 | |
65. | Horní Studenec Šmídová Barbora | HB | 2,213 | 2,254 | 2,213 | |
65. | Jabloňov Čechmanová Markéta | ZR | 2,213 | 2,291 | 2,213 | |
67. | Štěpánov Kunhartová Lucie | OL | 2,220 | 2,284 | 2,220 | |
68. | Sloup Vltavská Markéta | PZ | 2,223 | 2,284 | 2,223 | |
69. | Dalovice Radová Lucie | KV | 2,230 | 3,079 | 2,230 | |
70. | Trusovice Morkesová Tereza | SY | 2,239 | 2,302 | 2,239 | |
71. | Lučany nad Nisou Langová Alžběta | JN | 2,249 | 2,282 | 2,249 | |
72. | Hroznová Lhota Školařová Nikola | HO | 2,258 | 12,000 | 2,258 | |
73. | Letňany Hospodková Anna | AB | 2,264 | 2,428 | 2,264 | |
74. | - Čtvrtlíková Libuše Rokytnice v Orl.horách | - | 2,283 | 2,283 | 2,363 | |
75. | Úvaly Klímová Klára | PH | 2,287 | 2,287 | 2,419 | |
76. | Hrobce Procházková Kateřina | LT | 2,307 | 2,307 | 2,404 | |
77. | Karlinky Svobodová Michaela | LI | 2,332 | 2,332 | 12,000 | |
78. | Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína | JN | 2,361 | 2,361 | 2,534 | |
79. | Oltyně Novotná Petra | TA | 2,375 | 2,399 | 2,375 | |
80. | Trusovice Spáčilová Pavlína | SY | 2,385 | 2,722 | 2,385 | |
81. | Řeporyje Podroužková Leontýna | AB | 2,390 | 2,390 | 2,465 | |
82. | Kosmonosy Halasová Erika | MB | 2,400 | 2,405 | 2,400 | |
83. | - Hanzelková Karolína Těrlicko-Hradiště | - | 2,403 | 2,403 | 2,814 | |
84. | Horní Lánov Horníková Karolína | TU | 2,420 | 3,202 | 2,420 | |
85. | Velenka Potměšilová Natálie | NB | 2,441 | 12,000 | 2,441 | |
86. | Křižovatka Vrtišková Michaela | CH | 2,454 | 2,454 | 2,497 | |
87. | Bratříkov Černá Kateřina | JN | 2,497 | 2,497 | 2,554 | |
88. | Bochov Liptáková Eliška | KV | 2,530 | 2,530 | 12,000 | |
89. | Horní Lánov Absolonová Markéta | TU | 2,562 | 2,688 | 2,562 | |
90. | - Bystroňová Klára Těrlicko-Hradiště | - | 2,578 | 12,000 | 2,578 | |
91. | Karlinky Velová Viktorie | LI | 2,703 | 2,927 | 2,703 | |
92. | Český Dub I Špátová Aneta | LI | 3,035 | 3,035 | 12,000 | |
93. | Český Dub I Olšanská Tereza | LI | 3,957 | 12,000 | 3,957 | |
94. | Pěnčín Heiningerová Barbora | PV | 5,294 | 5,294 | 12,000 | |
95. | Libiš Ryšlavá Natálie | ME | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úněšov Vébrová Kateřina | PS | 1,730 | 1,774 | 1,730 | |
2. | Morkovice Krejčí Kamila | KM | 1,761 | 1,775 | 1,761 | |
3. | Litovany Polová Nikola | TR | 1,783 | 12,000 | 1,783 | |
4. | Raškovice Švrčková Anežka | FM | 1,800 | 1,800 | 12,000 | |
5. | Kvasejovice Hulínská Klára | BN | 1,814 | 1,997 | 1,814 | |
6. | Topolany Macháňová Lucie | VY | 1,816 | 1,871 | 1,816 | |
7. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 1,840 | 1,892 | 1,840 | |
8. | Markvartovice Tessarzová Kristýna | OP | 1,881 | 1,909 | 1,881 | |
9. | Hajnice Langerová Natálie | TU | 1,914 | 1,914 | 2,852 | |
10. | Kostomlátky Říhová Věra | NB | 1,922 | 1,922 | 1,950 | |
11. | Klenová Presslová Natálie | KT | 1,936 | 2,009 | 1,936 | |
12. | Úněšov Krejčová Martina | PS | 1,941 | 1,941 | 1,967 | |
13. | Kamenec u Poličky Švábová Daniela | SY | 1,943 | 1,950 | 1,943 | |
14. | Skuteč Truncová Kamila | CR | 1,949 | 12,000 | 1,949 | |
15. | Dolní Kounice Kadeřávková Anna | BO | 1,958 | 1,958 | 12,000 | |
16. | Trusovice Becková Karolína | SY | 1,973 | 1,973 | 12,000 | |
17. | Žernovník Kašparcová Eva | BK | 1,989 | 1,989 | 2,779 | |
18. | Křešice Opavová Tereza | LT | 1,997 | 1,997 | 2,005 | |
19. | Skuteč Kadlecová Natálie | CR | 2,003 | 2,017 | 2,003 | |
20. | Radimovice Rozkovcová Anna | LI | 2,007 | 2,009 | 2,007 | |
21. | Dalovice Krumphanzlová Andrea | KV | 2,013 | 2,013 | 2,031 | |
22. | Morkovice Mazurová Martina | KM | 2,031 | 2,031 | 2,280 | |
23. | Kamenec u Poličky Andrlíková Marie | SY | 2,033 | 2,058 | 2,033 | |
24. | Raškovice Jančíková Nicola | FM | 2,039 | 2,246 | 2,039 | |
25. | Skuteč Jonášová Tereza | CR | 2,042 | 12,000 | 2,042 | |
26. | Poniklá Šperlová Sandra | SM | 2,043 | 2,075 | 2,043 | |
27. | Svatý Jiří Šplíchalová Eliška | UO | 2,046 | 2,099 | 2,046 | |
28. | Sloup Dufková Kateřina | PZ | 2,058 | 2,058 | 2,061 | |
29. | Staré Heřminovy Premusová Natálie | BR | 2,064 | 2,157 | 2,064 | |
30. | Sloup Kaňková Lenka | PZ | 2,065 | 2,065 | 2,099 | |
31. | Vyšehořovice Červená Karolína | PH | 2,067 | 2,272 | 2,067 | |
32. | Hroznová Lhota Pomajbíková Adéla | HO | 2,073 | 2,073 | 12,000 | |
33. | Dřísy Zubalíková Lucie | ME | 2,080 | 2,080 | 2,088 | |
34. | Kamenec u Poličky Pešková Pavlína | SY | 2,081 | 2,104 | 2,081 | |
35. | Jáchymov Novotná Eliška | KV | 2,090 | 2,090 | 2,151 | |
36. | Křižovatka Šmatová Nikola | CH | 2,099 | 2,111 | 2,099 | |
37. | Karlinky Kopecká Vendula | LI | 2,112 | 2,112 | 2,363 | |
38. | Kvasiny Dušánková Petra | RK | 2,119 | 2,254 | 2,119 | |
39. | Slatiny Gottvaldová Veronika | JC | 2,151 | 2,151 | 2,228 | |
40. | Sloup Vandasová Zuzana | PZ | 2,154 | 2,154 | 2,206 | |
41. | Velké Meziříčí Bártová Eliška | ZR | 2,157 | 2,193 | 2,157 | |
42. | Horní Lánov Pavelková Tereza | TU | 2,195 | 2,195 | 2,305 | |
43. | Pravčice Rozsypalová Karolína | KM | 2,210 | 2,210 | 12,000 | |
44. | Křešice Andrlová Daniela | LT | 2,213 | 2,213 | 2,272 | |
45. | Kvasejovice Hulanová Barbora | BN | 2,216 | 2,276 | 2,216 | |
46. | Velenka Ševčíková Tereza | NB | 2,217 | 2,276 | 2,217 | |
47. | Hroznová Lhota Frolková Romana | HO | 2,218 | 2,243 | 2,218 | |
48. | Skuteč Vybíralová Lucie | CR | 2,221 | 2,263 | 2,221 | |
49. | Borovany Haisová Michaela | CB | 2,226 | 2,226 | 2,276 | |
50. | Horní Lánov Nosková Marcela | TU | 2,229 | 2,229 | 2,639 | |
51. | Štěpánov Tomečková Natálie | OL | 2,235 | 2,235 | 2,252 | |
52. | Dolní Životice Uvírová Kristýna | OP | 2,240 | 12,000 | 2,240 | |
53. | Pěnčín Eberhaltová Tereza | PV | 2,241 | 2,447 | 2,241 | |
53. | Tasovice Charvátová Michaela | ZN | 2,241 | 2,852 | 2,241 | |
55. | Horní Lánov Hajzerová Nikola | TU | 2,274 | 2,274 | 2,279 | |
56. | Skuteč Ptáčková Barbora | CR | 2,277 | 3,205 | 2,277 | |
57. | Kvasiny Železnovová Jana | RK | 2,281 | 2,281 | 2,436 | |
58. | Bozkov Marková Alena | SM | 2,292 | 2,292 | 2,752 | |
59. | Libiš Pokorná Tereza | ME | 2,310 | 2,413 | 2,310 | |
60. | Slatiny Špínová Michaela | JC | 2,318 | 2,318 | 2,417 | |
61. | Čelákovice Chramostová Barbora | PH | 2,323 | 2,486 | 2,323 | |
62. | Svinov Pavelková Nathálie | OV | 2,348 | 2,697 | 2,348 | |
63. | Vyšehořovice Masopustová Kateřina | PH | 2,357 | 2,357 | 2,468 | |
64. | Český Dub I Medunová Marie | LI | 2,359 | 2,359 | 2,383 | |
65. | Velké Meziříčí Šoukalová Simona | ZR | 2,366 | 2,366 | 2,368 | |
66. | Řeporyje Peláková Gita | AB | 2,367 | 2,367 | 2,437 | |
67. | Starý Lískovec Sport Stará Klára | BM | 2,416 | 2,416 | 2,541 | |
68. | Řeporyje Polášková Lucie | AB | 2,435 | 2,435 | 2,467 | |
69. | Horní Lánov Mejsnarová Simona | TU | 2,463 | 2,463 | 3,758 | |
70. | Semily Patáková Valentýna | SM | 2,504 | 2,754 | 2,504 | |
71. | Teplá Lodesová Dana | KV | 2,542 | 2,608 | 2,542 | |
72. | Libiš Kalinová Monika | ME | 2,635 | 2,635 | 3,095 | |
72. | Solopisky Cvrková Lucie | PZ | 2,635 | 2,635 | 2,828 | |
74. | Velké Meziříčí Vrábelová Žaneta | ZR | 2,747 | 2,760 | 2,747 | |
75. | Střezimíř Zelená Martina | BN | 2,798 | 12,000 | 2,798 | |
76. | Pěnčín Bryknarová Danuše | PV | 3,007 | 5,472 | 3,007 | |
77. | Střezimíř Cedivodová Aneta | BN | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Býškovice Mikulík Jakub | PR | 1,841 | 1,841 | 12,000 | |
2. | Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk | BM | 1,950 | 1,950 | 1,976 | |
3. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 2,026 | 2,026 | 2,162 | |
4. | Střezimíř Knotek Tomáš | BN | 2,058 | 2,058 | 3,032 | |
5. | Bochov Klaban Ondřej | KV | 2,131 | 2,131 | 2,136 | |
6. | Lhotky Sport Sedlák Mikuláš | ZR | 2,147 | 2,147 | 2,340 | |
7. | Dřísy Schober Antonín | ME | 2,192 | 3,686 | 2,192 | |
8. | Všetaty Toman Vojtěch | ME | 2,242 | 2,242 | 5,068 | |
9. | Písnice Kulhánek Ondřej | AB | 2,275 | 2,275 | 2,336 | |
10. | Písková Lhota Šteigl Jan | NB | 2,314 | 2,314 | 2,669 | |
11. | Český Dub I Meduna Václav | LI | 2,315 | 3,109 | 2,315 | |
12. | Duchcov Šíp Adam | TP | 2,321 | 12,000 | 2,321 | |
13. | Skryje Mikušík Matouš | ZR | 2,333 | 2,590 | 2,333 | |
14. | Býškovice Pírek Filip | PR | 2,344 | 2,562 | 2,344 | |
15. | Střezimíř Králík Tomáš | BN | 2,369 | 2,369 | 2,511 | |
16. | Písnice Schwarz Jakub | AB | 2,401 | 2,499 | 2,401 | |
17. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 2,433 | 2,433 | 12,000 | |
18. | Střezimíř Nováček Jan | BN | 2,441 | 2,442 | 2,441 | |
19. | Hostinné Šmíd Petr | TU | 2,449 | 2,449 | 2,501 | |
20. | Bochov Zoglauer Tomáš | KV | 2,456 | 2,456 | 3,122 | |
21. | Starý Kolín Buchtík Vít | KO | 2,625 | 12,000 | 2,625 | |
22. | Stráž pod Ralskem Horník Patrik | CL | 2,637 | 2,637 | 2,732 | |
23. | Starý Kolín Kupka Vojtěch | KO | 2,671 | 2,853 | 2,671 | |
24. | Pilínkov, Liberec XXIV Rainer Jaroslav | LI | 2,772 | 12,000 | 2,772 | |
25. | Lhotky Sport Dobrovolný Jiří | ZR | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
25. | Prostřední Bečva Lejska Vojtěch | VS | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teplá Hemza Filip | KV | 1,676 | 1,702 | 1,676 | |
2. | Moravský Beroun Červinka Jiří | BR | 1,706 | 1,706 | 2,567 | |
3. | Skuteč Bubeníček Lukáš | CR | 1,722 | 2,168 | 1,722 | |
4. | Oznice Baletka Adam | VS | 1,744 | 1,780 | 1,744 | |
5. | Písková Lhota Meišner Tadeáš | NB | 1,767 | 1,840 | 1,767 | |
6. | Lhenice Kitner Sebastian | TP | 1,802 | 1,802 | 12,000 | |
7. | Letňany Hospodka Vojtěch | AB | 1,805 | 1,833 | 1,805 | |
8. | Dolní Bukovsko Klouček Daniel | CB | 1,815 | 1,861 | 1,815 | |
8. | Nová Ves Lefner Matyáš | OV | 1,815 | 12,000 | 1,815 | |
10. | - Fojt Patrik Bořitov | - | 1,818 | 1,818 | 2,798 | |
11. | Horní Bělá Nový Jan | PS | 1,820 | 1,820 | 12,000 | |
12. | Bochov Pták Jiří | KV | 1,842 | 1,842 | 12,000 | |
13. | - Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště | - | 1,851 | 1,851 | 12,000 | |
14. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 1,855 | 2,676 | 1,855 | |
15. | Těpeře Žilík Jan | JN | 1,866 | 12,000 | 1,866 | |
16. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 1,871 | 1,871 | 2,341 | |
17. | Skuteč Vobejda Tomáš | CR | 1,875 | 2,115 | 1,875 | |
18. | Velenka Košnář Jakub | NB | 1,879 | 12,000 | 1,879 | |
19. | Křešice Sibera Radek | LT | 1,880 | 3,119 | 1,880 | |
20. | Sestrouň Pšenička David | PB | 1,903 | 1,903 | 3,159 | |
21. | Frýdek Pětroš Daniel | FM | 1,915 | 1,944 | 1,915 | |
22. | Dalovice Daniš Leon | KV | 1,918 | 1,995 | 1,918 | |
23. | Bořitov Karásek Pavel | BK | 1,920 | 1,920 | 2,299 | |
24. | Kvasejovice Hulan Filip | BN | 1,921 | 2,036 | 1,921 | |
25. | - Válek Pavel Brada-Rybníček | - | 1,922 | 1,922 | 2,495 | |
26. | Dolní Měcholupy Plhal Lukáš | AB | 1,928 | 1,983 | 1,928 | |
27. | Skryje Kvítek Jan | ZR | 1,938 | 1,938 | 2,180 | |
28. | Obora Ramajzl Kryštof | PS | 1,940 | 1,940 | 12,000 | |
28. | Raškovice Chovanec Michal | FM | 1,940 | 2,013 | 1,940 | |
30. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 1,941 | 1,941 | 2,336 | |
30. | Lužná Pergner Adam | RA | 1,941 | 2,002 | 1,941 | |
32. | Lhenice Beneš Tomáš | TP | 1,966 | 2,225 | 1,966 | |
33. | - Michalski Jakub Karviná-Hranice | - | 1,967 | 1,967 | 12,000 | |
33. | - Stehlík Jiří Petrovice u Blanska | - | 1,967 | 1,967 | 12,000 | |
35. | Stodůlky Orel David | AB | 1,969 | 1,969 | 2,077 | |
36. | Karlinky Brázda Lukáš | LI | 1,992 | 1,992 | 2,358 | |
37. | Nová Role Svoboda Dominik | KV | 2,018 | 2,018 | 2,022 | |
38. | Křížkový Újezdec Rubeš Adam | PH | 2,021 | 2,271 | 2,021 | |
39. | Chlumec nad Cidlinou I Horák Vojtěch | HK | 2,026 | 2,178 | 2,026 | |
40. | Dolní Životice Rádek Vojtěch | OP | 2,047 | 2,047 | 2,119 | |
41. | Dalovice Kalenda Ondřej | KV | 2,051 | 2,051 | 12,000 | |
42. | Semily Skrbek Radim | SM | 2,054 | 2,100 | 2,054 | |
42. | Horní Bělá Pergl Lukáš | PS | 2,054 | 2,054 | 12,000 | |
44. | Dřísy Vopat Josef | ME | 2,055 | 2,141 | 2,055 | |
45. | Všetaty Hadrbolec Jan | ME | 2,057 | 2,115 | 2,057 | |
46. | Semily Vrtilka Viktor | SM | 2,058 | 2,076 | 2,058 | |
47. | Starý Kolín Lněnička Jan | KO | 2,073 | 12,000 | 2,073 | |
48. | Bukovina u Čisté Ježek Jakub | SM | 2,074 | 2,841 | 2,074 | |
49. | Jáchymov Plaček Kamil | KV | 2,081 | 2,446 | 2,081 | |
50. | Frýdlant Žebro Miroslav | LI | 2,082 | 2,082 | 12,000 | |
51. | Dřísy Hyka Ondra | ME | 2,092 | 2,092 | 2,189 | |
51. | Dalovice Turek Dominik | KV | 2,092 | 2,691 | 2,092 | |
53. | Duchcov Vích Josef | TP | 2,096 | 2,127 | 2,096 | |
54. | Šošůvka Svoboda Lukáš | BK | 2,110 | 2,110 | 2,646 | |
55. | Ledenice Duda Marek | CB | 2,135 | 2,342 | 2,135 | |
56. | Velenka Král Miloslav | NB | 2,154 | 2,154 | 2,437 | |
57. | Střezimíř Talpa Šimon | BN | 2,158 | 2,234 | 2,158 | |
58. | Sadská Husák Michal | NB | 2,167 | 2,507 | 2,167 | |
59. | Karlinky Krupka Štěpán | LI | 2,173 | 2,344 | 2,173 | |
60. | Písnice Schwarz David | AB | 2,174 | 2,174 | 2,446 | |
61. | Letňany Wang Sheng Ju | AB | 2,206 | 4,426 | 2,206 | |
62. | Libiš Jabůrek Dominik | ME | 2,208 | 2,208 | 4,107 | |
63. | Střezimíř Bartoň David | BN | 2,214 | 2,237 | 2,214 | |
64. | Těpeře Matouš Dominik | JN | 2,219 | 12,000 | 2,219 | |
65. | Býškovice Zdařil Jan | PR | 2,240 | 3,821 | 2,240 | |
66. | Starý Kolín Beneš Tomáš | KO | 2,244 | 12,000 | 2,244 | |
67. | Třebovice Šretr Michal | OV | 2,248 | 2,331 | 2,248 | |
68. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 2,249 | 2,249 | 12,000 | |
69. | Libiš Zygmund David | ME | 2,251 | 2,251 | 2,707 | |
70. | Všetaty Čurda Miroslav | ME | 2,257 | 2,468 | 2,257 | |
71. | Kosmonosy Fišera Ondřej | MB | 2,267 | 2,856 | 2,267 | |
72. | Manětín Tomášek Jan | PS | 2,282 | 2,685 | 2,282 | |
73. | Choustníkovo Hradiště Medlík Petr | TU | 2,294 | 2,294 | 2,314 | |
74. | Bratříkov Šourek Petr | JN | 2,317 | 2,328 | 2,317 | |
75. | Býškovice Mikšánek David | PR | 2,319 | 2,319 | 2,515 | |
76. | Křešice Opava Martin | LT | 2,320 | 2,373 | 2,320 | |
76. | Velenka Soukup Václav | NB | 2,320 | 2,406 | 2,320 | |
78. | Ledenice Jordanov Lukáš | CB | 2,342 | 2,518 | 2,342 | |
79. | Nevřeň Teřl Pavel | PS | 2,354 | 2,354 | 2,702 | |
80. | Těpeře Posledník Josef | JN | 2,360 | 2,433 | 2,360 | |
81. | Lhotky Sport Bazala Jiří | ZR | 2,435 | 2,678 | 2,435 | |
82. | - Škrobánek Daniel Těrlicko-Hradiště | - | 2,649 | 2,649 | 2,986 | |
83. | Všetaty Sosnovec Ondřej | ME | 2,664 | 2,958 | 2,664 | |
84. | Manětín Švejkovský Jakub | PS | 2,721 | 12,000 | 2,721 | |
85. | Letňany Knotek Martin | AB | 3,428 | 3,961 | 3,428 | |
86. | Český Dub I Mach Jaroslav | LI | 4,090 | 4,589 | 4,090 | |
87. | Hřibojedy Hynek Vojtěch | TU | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hajnice Linhart Patrik | TU | 1,652 | 1,740 | 1,652 | |
2. | Úvaly Zetek Petr | PH | 1,670 | 1,715 | 1,670 | |
3. | Brloh Volejník Jiří | CK | 1,690 | 1,746 | 1,690 | |
4. | - Staněk David Karviná-Hranice | - | 1,729 | 1,729 | 2,930 | |
5. | - Hartig Aleš Brada-Rybníček | - | 1,738 | 1,816 | 1,738 | |
6. | Býškovice Lesák Lukáš | PR | 1,765 | 1,765 | 12,000 | |
7. | Strážkovice Völfel David | CB | 1,808 | 1,808 | 12,000 | |
8. | Nová Ves Martuš Petr | OV | 1,845 | 1,845 | 12,000 | |
9. | Střezimíř Ďurec Lukáš | BN | 1,861 | 1,861 | 12,000 | |
10. | Trusovice Koutný Marek | SY | 1,864 | 1,944 | 1,864 | |
11. | Šošůvka Králík Martin | BK | 1,867 | 1,884 | 1,867 | |
12. | Jetřichovec Míka Lukáš | PE | 1,869 | 1,869 | 12,000 | |
13. | Tuhaň Rychtařík Jan | ME | 1,891 | 1,891 | 2,136 | |
14. | Doubek Sirotek Tomáš | PH | 1,895 | 1,895 | 12,000 | |
15. | Manětín Smutný Martin | PS | 1,904 | 12,000 | 1,904 | |
15. | Třebovice Frič Michal | OV | 1,904 | 1,904 | 12,000 | |
17. | Skryje Špaček Michal | ZR | 1,906 | 1,906 | 12,000 | |
18. | Horní Hradiště Kolář Jakub | PS | 1,912 | 2,110 | 1,912 | |
19. | Jáchymov Trefný František | KV | 1,915 | 1,915 | 2,157 | |
20. | Belarus ( Bělorusko ) Plíhal Jiří | - | 1,930 | 1,943 | 1,930 | |
21. | Stodůlky Knobloch Pavel | AB | 1,932 | 1,932 | 1,944 | |
22. | Teplá Sidorják Zdeněk | KV | 1,945 | 2,035 | 1,945 | |
23. | Karlinky Ševčík Ondřej | LI | 1,961 | 1,961 | 12,000 | |
24. | Žlutice Soukup Stanislav | KV | 1,964 | 1,967 | 1,964 | |
25. | Lužná Svoboda Jan | RA | 1,975 | 2,011 | 1,975 | |
26. | Řeporyje Brynda Jan | AB | 1,980 | 12,000 | 1,980 | |
27. | Lhenice Karban Kamil | TP | 1,982 | 1,982 | 2,576 | |
28. | Všetaty Hybš Jakub | ME | 2,010 | 2,010 | 2,022 | |
29. | Počátky Prokop Tomáš | HB | 2,040 | 2,053 | 2,040 | |
30. | Valšovice (Hranice VI) Čeřenský Vojtěch | PR | 2,043 | 2,054 | 2,043 | |
31. | Trusovice Juračka Václav | SY | 2,044 | 2,608 | 2,044 | |
32. | Kvasejovice Pomahač Lukáš | BN | 2,058 | 2,058 | 12,000 | |
33. | Počátky Radil Jan | HB | 2,064 | 2,134 | 2,064 | |
34. | Žebnice Tauchen Aleš | PS | 2,081 | 2,223 | 2,081 | |
35. | Semily Šimůnek Štěpán | SM | 2,151 | 2,247 | 2,151 | |
36. | Semily Mikš Daniel | SM | 2,155 | 2,232 | 2,155 | |
37. | Karlinky Štangler Jiří | LI | 2,157 | 2,250 | 2,157 | |
38. | Česká Lípa Stryal Ladislav | CL | 2,199 | 2,199 | 12,000 | |
39. | Stodůlky Buřil Petr | AB | 2,201 | 3,614 | 2,201 | |
40. | Semily Misař Martin | SM | 2,204 | 2,360 | 2,204 | |
41. | Střezimíř Pavlík Jan | BN | 2,207 | 2,207 | 12,000 | |
42. | Bořitov Kučera Martin | BK | 2,231 | 2,231 | 12,000 | |
43. | Poniklá Novák Petr | SM | 2,241 | 3,241 | 2,241 | |
44. | Svatý Jiří Horníček Daniel | UO | 2,244 | 2,244 | 2,593 | |
45. | Semily Lengál Tomáš | SM | 2,252 | 2,252 | 2,472 | |
46. | Sadská Jakica Jan | NB | 2,253 | 12,000 | 2,253 | |
47. | Bukovina u Čisté Ježek Jiří | SM | 2,288 | 3,422 | 2,288 | |
48. | Čelákovice Kácl Michael | PH | 2,293 | 2,293 | 2,620 | |
49. | Všetaty Černý Tomáš | ME | 2,339 | 12,000 | 2,339 | |
50. | Počátky Houdek Vojtěch | HB | 2,344 | 12,000 | 2,344 | |
51. | Manětín Klein Alex | PS | 2,350 | 2,350 | 12,000 | |
52. | Bochov Šlechta Pavel | KV | 2,356 | 2,475 | 2,356 | |
53. | Karlinky Šimera Michal | LI | 2,359 | 2,410 | 2,359 | |
54. | Horní Studenec Kalenský Adam | HB | 2,365 | 2,365 | 2,379 | |
55. | Počátky Smetana Dominik | HB | 2,404 | 2,828 | 2,404 | |
56. | Počátky Krátký Jan | HB | 2,438 | 2,438 | 12,000 | |
57. | Topolany Ševčík Dominik | VY | 2,456 | 2,456 | 2,590 | |
58. | Střezimíř Prucek Jan | BN | 2,457 | 2,457 | 12,000 | |
59. | Stráž pod Ralskem Kučera Jiří | CL | 2,648 | 2,648 | 2,693 | |
60. | Bochov Gašpár Matěj | KV | 2,811 | 2,811 | 3,545 | |
61. | Střezimíř Knotek Radim | BN | 2,844 | 3,275 | 2,844 | |
62. | Letňany Sulek Matěj | AB | 3,064 | 4,030 | 3,064 | |
63. | Karlinky Gutknecht Josef | LI | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
63. | Bochov Moucha Jiří | KV | 12,000 | 12,000 | 12,000 | |
63. | Horní Bělá Polák Marek | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře